Cieć za cieciem

W obronie sądów ciecia osoba w państwie ostro gardłował. Co się takiego stało, że ciecia osoba nagle przestała wierzyć w te wolne sądy i chowa się za immunitetem? Czyżby materiał dowodowy był tak porażający, że nawet kasta nie odważy się ukręcić sprawie łeb? Wiem na co liczy ciecia osoba, liczy że PiS uchwali ustawę o sądach, a mecenas "Qń" będzie latami poddawał testom każdego sędziego, aż wszystko się przedawni. Miejmy nadzieję że ten plan uwali się w Sejmie i przy okazji pokaże się środkowy palec unijnym alfonsom. 

Jak to jest możliwe, że dzisiaj nasze państwo jest bezsilne wobec złoczyńcy i wobec wrogich działań UE? Tak po ludzku, wnerwia mnie to całe zajście z Grodzkim i z tą ustawą. Polacy chcą u władzy ludzi z jajami a nie ciepłe kluchy. Jeśli PiS uchwali bzdetną ustawę o sądach, to te sądy padną a ludzie się wnerwią niekończącymi się rozprawami. To da opozycji mocny argument na nieudolność PiS i być może, opozycja dzięki temu wygra kolejne wybory. Mam tylko nadzieję że wtedy Ziobro wystartuje samodzielnie i oddam na niego swój głos.

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Maverick

20-05-2022 [14:55] - Maverick | Link:

Poradnikiem wyborczym powinien być kurs złotówki i siła ekonomii.
Czy siła nabywcza twojej wypłaty czy emerytury jest większa czy mniejsza?

https://www.facebook.com/photo...
Kiedy obłąkani przywódcy próbują zadać ból  krajowi z mądrym przywódcą, wyniki są inne niż zamierzone. Rosyjska gospodarka i waluta stają się coraz silniejsze. Braki, drogie paliwo, brak odżywki dla niemowląt, to dopiero początek większych problemów. Upadek dolara, głód, spadek średniej życia to nadchodzi do upadających liberalnych demokracji.
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-05-2022 [21:24] - Ula Ujejska | Link:

Maverick
Ruski cieciu bez majtek, znów srasz pod siebie?

Obrazek użytkownika Tezeusz

21-05-2022 [07:13] - Tezeusz | Link:

@mac soviet verick
ruska śmierdząca onuca z Moskwy. cieciu osrany putinowskim pedalskim gównem.

Obrazek użytkownika u2

20-05-2022 [15:44] - u2 | Link:

ludzie się wnerwią niekończącymi się rozprawami

Z mojego doświadczenia wiem, że sędziowie mogą każdą sprawę przedłużać jak im wygodnie. Przekładają rozprawy, odraczają, z wydumanych powodów. Patrz np. proces europosłanki Adamowicz.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-05-2022 [15:52] - Ula Ujejska | Link:

U2
Jeśli przejdzie ta ustawa, to praktycznie żaden, nawet uczciwy sędzia nie skaże przestępcy jeśli ten będzie miał sprytnego adwokata.

Obrazek użytkownika Maverick

20-05-2022 [15:45] - Maverick | Link:

Omówienie spadającego IQ u zombies i ich szczekania dupami.

To nowi komuniści stworżeni poprzez Sorosa i jego agitkę, na garnuszku którego siedzą dzieci poliniackich promonentów z NKWD.

https://rumble.com/v15f5q1-spa...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-05-2022 [21:22] - Ula Ujejska | Link:

Maverick
Ruski cieciu bez majtek, widzę że się zadomowiłeś na dobre w miejscowym klubie AA.

Obrazek użytkownika Darek65

20-05-2022 [15:47] - Darek65 | Link:

"Jak to jest możliwe, że dzisiaj nasze państwo jest bezsilne wobec złoczyńcy i wobec wrogich działań UE?" - To dobre pytanie, które powinno padać już od jakiegoś czasu.
Jest też inne pytanie. Jak to możliwe, że te amoralne, bezczelne, załgane bydlaki, plujące swoim głosowaniem Polakom w twarz, nadal mają poparcie i są wybierani w wyborach? Czyżbyśmy, jako społeczeństwo, zupełnie spsieli ? Kłania się tu rozwiązanie, które jest w samorządach. 2 Kadencje i wypad. Niestety, od lat te same gęby.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-05-2022 [15:54] - Ula Ujejska | Link:

Darek65
Jest na to lekarstwo - Okręgi Jednomandatowe i zakaz przywożenia w teczkach kandydatów na senatorów i posłów. Kandydat musi być z danego terenu. Oczywiście także dwukadencyjność.

Obrazek użytkownika Darek65

20-05-2022 [16:06] - Darek65 | Link:

UU
Czyli rzecz niewykonalna, bo ukręci bat na swoją D....

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-05-2022 [16:15] - Ula Ujejska | Link:

Darek65
W moim mieście rządzi Prezydent Witko z PiS, Nie wiem czy wiesz, ale ten człowiek nie został wystawiony przez PiS, samotnie pod sztandarem własnego Komitetu wygrał po raz drugi wybory w moim mieście. PiS wystawił innych i przegrał nawet wybory do Rady - bo i tu ludzie Witko wygrali. To były poseł i lokomotywa wyborcza PiS na moim terenie razem z Antonim Macierewiczem. No więc jest możliwe to co napisałam wyżej - to zależy wyłącznie od NAS.

Obrazek użytkownika Darek65

20-05-2022 [16:30] - Darek65 | Link:

UU
Wybory samorządowe, to troszkę inna bajka. Wybory ogólnopolskie, to zupełnie inna, a przede wszystkim winna jest ordynacja wyborcza, która promuje jedynki, czyli między innymi spadachroniarzy. Ordynacja, według mnie, powinna być mieszana. Jak w Niemczech. Jednomandatowe okręgi wyborcze, jeśli chodzi o wybory ogólnopolskie niosą niebezpieczeństwo tego, że ktoś wpływowy, przy kasie może sobie te wybory "kupić. Niemniej jednak, to co jest dzisiaj, to masakra.
Inna rzecz niesamowita, to taka, że władza ustawodawcza została zblatowana z władzą wykonawczą. Jak to możliwe, że poseł jest np. premierem. Sprawdza, ocenia sam siebie ?