Opozycja kaput?


Liberałowie totalni nie poparli ustawy o obniżeniu podatków do 12%. Ciekawe jak to wytłumaczą swoim lemingom? Obowiązująca narracja o powodach, to odrzucenie ich poprawek do ustawy.  Myślę że dla każdego jest jasne, że powód był tylko jeden: Opcja niemiecka próbowała nie dopuścić do tego, aby Polska miała lepsze rozwiązania podatkowe niż Niemcy. W tle dogadanie się Rządu z KE w sprawie kasy z KPO. To musi budzić u totalsów przygnębienie, zwłaszcza że jak wskazują sondaże, Platforma dużo traci na swoim oślim uporze i szkodzeniu Polsce.
Propozycje Tuska o podwyżce o 20% pensji urzędasów jako lekarstwo na inflację, doszczętnie go ośmieszyły nawet w sprzyjających mu mediach. Tak to bywa w naszych polskich dziejach, że niektórzy nasi wodzowie nie potrafią żyć bez dobrodzieja. Brakło Merkel, Putin na zdechnięciu, więc jak tu żyć - to dzisiaj główny problem totalsów. Widmo kolejnych wyborczych klęsk prześladuje zwłaszcza Tuska. Martwi mnie jego stan psychiczny. Trzeba jakoś chłopu pomóc. Może wysłać go na placówkę do ... Kajmanów?

A na wschodzie bez zmian. 
Trwa rzeź putlerków i odbijanie ukraińskich miast. Jak donoszą media, w jednej z najcięższych bitew na Ukrainie, podczas nieudanej próby sforsowania rzeki Doniec na wschodzie Ukrainy, w ubiegłym tygodniu rosyjskie wojsko mogło stracić prawie całą batalionową grupę taktyczną. Klęska ruskich oberwańcowi w Charkowie i nad Dońcem źle wpływa na zdrowie Putina. Podobno Putin zdycha jak Jaruzel - tak twierdzi wywiad ukraiński. Być może jak nasz zbrodniarz, na łożu śmierci się nawróci i bezwarunkowo skapituluje na Ukrainie? Macron co chwila posyła mu "kroplówkę", ale nic to nie daje, bo ukraiński kat cierpliwie czeka na swoje. Dzień sądu zbliża się nieuchronnie.

Dziękuję za uwagę

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Warmia

15-05-2022 [01:30] - Warmia | Link:

Ukraina nie przyznała nawet 1 pkt Polsce na Eurowizji, natomiast Polska dała maksymalną ilość 12 punktów Ukrainie. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

15-05-2022 [09:14] - Ula Ujejska | Link:

Warmia
Dla mnie najważniejsze jest to, jak głosowali na całym świecie ukraińscy widzowie, a tu było tak: 1 miejsce przyznali Polsce a 2 Litwie.

Obrazek użytkownika u2

15-05-2022 [09:20] - u2 | Link:

Ukraińcy już chcą poznać skład jury z Ukrainy, które dało 0 dla Polski :-)

https://twitter.com/sztosikoyo...

Patrzcie też na to, no k mać, oficjalna ukraińska strona Eurowizji. Oni przecież bezpośrednio walą w swoich z jury, że nie dali nam 12pkt XDD

Obrazek użytkownika Jan1797

15-05-2022 [21:00] - Jan1797 | Link:

W tle dogadanie się Rządu z KE w sprawie kasy z KPO.

Miło oglądać w Telewizji Polskiej perełki historii w niedzielę przy okazji przekazu Mszy Św. z miejscowości Polskiej „wygaszonej swą aktywną postawą" w dniach Powstaniach Narodowych. Polacy powinni wiedzieć, co przyczyniło się do zmierzchu podobnych okolic i dlaczego nie mogą one rozkwitać w wolnej Polsce? Tego programu PiS ukrywać nie musi przed opozycją, ona go nie skopiuje, a przy okazji wakacyjnych wypraw, przywróceniu świadomości Rzeczypospolitej „będzie po drodze”. 
Profesorowi Waldemarowi Paruchowi w hołdzie wdzięczności -Jan