Dorzynanie ruskiej watahy

"Wojska rosyjskie straciły w ciągu ostatniej doby 13 czołgów w obwodach donieckim i ługańskim na wschodzie Ukrainy - poinformował w czwartek wieczorem na Facebooku sztab Operacji Sił Połączonych, czyli ukraińskich jednostek działających w Donbasie.
Wśród innych rosyjskich strat komunikat sztabu wylicza także: osiem systemów artyleryjskich, 27 jednostek sprzętu opancerzonego i pięć pojazdów. Ukraińska obrona przeciwlotnicza zestrzeliła rosyjski śmigłowiec Ka-52 i cztery aparaty bezzałogowe Orłan-10".
Źródło: Niezalezna.pl

Krzepnie ukraińska obrona. Wyraźnie już widać ukraińską przewagę artyleryjską. Atak na słynną Wyspę Węzy jest najlepszym przykładem: w "czarną dziurę" na tej wyspie wpadł kolejny ruski okręt i wiele ton ruskiego sprzętu oraz orków. Jednym słowem: RZEŹ! Broni się a nawet kontratakuje załoga Azovstal. Sytuacja w rejonie ukraińskich portów może ulec zmianie na korzyść Ukrainy. Turcja właśnie rozpatruję propozycje handlowe Ukrainy. Kto wie co może z tego wyniknąć jeśli Turcy poślą swoje statki do Odessy? To prawda że Turcja w ramach NATO nie może się wychylać, ale czy może sobie pozwolić na zatopienie przez ruskich swoich statków? Nasuwa się oczywiste pytanie: Czy Rosję stać na otwarty konflikt z państwem należącym do NATO? Myślę że Putin się nie odważy, Turcja to nie Ukraina a ruska flota czarnomorska byłaby skazana na zagładę.

A co słychać na tym tle w Polsce?  Putas nas straszy i jest bardzo ofoszony na Polskę, a my robimy swoje: szkolimy Ukraińców w obsłudze nowych broni dostarczanych przez Anglosasów i mamy w dupie strachy oberwańca. A ja z dumą patrzę na nasze Migi które wkrótce polecą na front. Totalsi drą ryja jak zwykle, o inflację i na Prezesa NBP. Oczywiście Putin niczemu nie winien, winien tylko PiS. W USA Biden jedank ma inne zdanie i wyraźnie powiedział do Amerykanów: Za inflację i ceny odpowiedzialny jest wyłącznie Putin. Czyżby dla naszych totalnych "mędrców" Biden przestał być autorytetem? Gdzie są sympatie, to już wiemy, wystarczy posłuchać debat w europarlmaencie.I jeszcze jedno: Panie Premierze, na co Pan czeka? Kopnąć w tyłek ruskiego ambasadora i wycofać naszego z Moskwy!

Dziękuję za uwagę.
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-05-2022 [13:12] - Tezeusz | Link:

SSowiecko faszystowskie bydło pedofili roSSji nie dość że kończy w workach to jeszcze przed Ukraińską Prokuraturą za ludobójstwo .

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

13-05-2022 [18:33] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
Dokładnie, właśnie trwa proces ruskiego mordercy przed ukrińskim sdem. Będzie dożywocie i ciężkie roboty przy odbudowie Ukrainy.