Dobić czerwonego gada!!!

Desowietyzacja, deputinizacja, detuskizacja ….. jest w zasięgu ręki. Armia czerwona to zbieranina niedouczonych barbarzyńców, którzy potrafią tylko kraść zegarki , zabijać cywilów i strzelać do budynków mieszkalnych. Wszędzie indziej dostają wpie…ol jak się patrzy. Strach ma wielkie oczy i Niemcy wespół z franacją mają takie oczy jak w dowcipie z czerwonym kapturkiem i wilkiem. Otóż razu pewnego jak czerwony kapturek szedł do babci napotkał wilka. Wilk miał nienatułanie wielkie oczy więc czerwony kapturek zapytał jako osóbka ciekawska CO TY MASZ TAKIE WIELKIE OCZY? A wilk nie przerywając powiedział…..sp…laj nie widzisz że sram? Żenada z ta sowiecką armią …. Idy ty na huj… Mongołowie i Hunowie XXI wieku. W Rosji nie ma opozycji to gang olsena ryczący jak trzoda. Trzeba ich dobić jak się dobija drapieżnika. Te ich strachy nuklearne warte sa tyle co przerdzewiały złom. Sowiety już dawno pokradły kable i pierwiastki. Jak pie…lnie to moskiewska i inne miasta wywali w kosmos. Darujmy więc Chinom Syberię …niech mają i niech jak mawiają górale , granica z Chinami będzie na Uralu. Trzeba nam tu teraz dobić czerwonego gada.
***** putina i jego kumpli z paryza i berlina
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika J z L

21-03-2022 [21:28] - J z L | Link:

Z ostatniej chwili. Wladimir Putin przedstawił ocenę obecnej sytuacji i plany na najbliższe chwile. Brejkin.

https://twitter.com/i/status/1505991849605054475

Obrazek użytkownika kat

21-03-2022 [21:33] - kat | Link:

***** go pies.pozdrówka

Obrazek użytkownika EsaurGappa

21-03-2022 [21:34] - EsaurGappa | Link:

Nie.

Obrazek użytkownika EsaurGappa

21-03-2022 [21:55] - EsaurGappa | Link:

Rozejrzyj się !Silni złem mają źniwa!

Obrazek użytkownika danuta

21-03-2022 [21:59] - danuta | Link:

Tak!  A USA darujmy Królewiec. Najlepsza baza na świecie. Jeden warunek: wraca Trump. Co myślę o tej zbieraninie, napisałam przed chwilą u kokos26 "Czas na śmierć skorpiona". 
Pozdrawiam, Kacie!