To o Was Zdrajcy - A propos TK raz jeszcze

Ostania odsłona sporu o Trybunał Konstytucyjny kapitalnie pokazuje jego rzeczywistą istotę. To całe ględzenie o zagrożeniu demokracji w Polsce, czy "skoku" PiS na Trybunał jest funta kłaków warte. Wystarczyły dwa zdania dyrektora zespołu orzecznictwa i studiów Trybunału Konstytucyjnego, który bynajmniej nie jest kaczystowskim faszystą, ino koleżką samego Rzeplińskiego. Chodzi o słowa dr. hab. Kamila Zaradkiewicza, by temperatura podgrzanej do granic absurdu atmosfery spadła do zera: "Każdy wyrok, także ten wydany przez sędziów Trybunału, podlega ocenie kryteriów ustawowych i konstytucyjnych. Oznacza to, że orzeczenia Trybunału nie zawsze są ważne i ostateczne." Że co? Ano to, że ci którzy zapluwają się od rana do nocy nt. "pisowskiej dyktatury", te wszystkie platformiane Grabce czy nowoczesne myszki agresorki kalibru Gasiuk-Pihowicz, że o salonowych pieskach pokroju Lisa, Paradowskiej, Olejnik czy Żakowskiego nie wspomnę, zwyczajnie, za przeproszeniem, pieprzą głupoty. Czerwonym gnojkom oderwanym od koryta zajrzało w oczy widmo ciężkiej pracy, zamiast dotychczasowego dojenia Polski i Polaków. Najśmieszniejsze jest to, że Zaradkiewicz został "poproszony" o odejście z TK. I gdzie są teraz nowoczesne Ryśki i Schetyny walczące dzielnie z dyktaturą wybraną większością głosów w wolnych, demokratycznych wyborach? No właśnie. A jeśli komuś język, którym opisuje kurestwo tych zdrajców nie odpowiada, zawsze może powalczyć z partiokracją sposobem na Kukiza, tj. może budować szeroki front porozumień, strukturę bez struktur, walczyć z wodzostwem, a potem wyzwać wszystkich od kurew i kazać głosować jak sam Paweł każe. Po tym raczej frywolnym wstępie przypominamy audio felieton Adriana Wachowiaka na temat rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski. Posłuchajcie: http://nowypolskishow.co.uk/?p...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

01-05-2016 [08:55] - NASZ_HENRY | Link:

Generałowie już POchowani a szerogowiec Rzempoliński walczy jak kamikadze w POdzwrotnikowej dżungli ;-)

Obrazek użytkownika Lektor

01-05-2016 [18:58] - Lektor | Link:

Dr K. Zaradkiewicz został poproszony o rezygnację z pracy w TK. Myślę sobie, a dlaczego my Polacy, jako suweren, nie potrafimy "poprosić" rzeplińskiego o rezygnację z pracy ?!!!

No przecież tym członkom z PZPR, którzy przepoczwarczyli się na SLD, powiedzieliśmy wielkie NIE i nie oglądamy już tych przygłupów w cyrku jakim dzięki PO i nowoczesnemu rysiowi jest dzisiejszy sejm. No tzo dlaczego nie krzyczymy wszyscy wprost do następnego czrerwonego oszołoma, prezesa, który również był członkiem i działaczem PZPR, żeby podał się do dymisji !
OK, ja wiem, że te czerwone wieprzki reagują w taki sposób, że jak naplujesz mu w oczy to mówi że deszcz pada, ale przy dużej presji społecześstwa, mediów i różnych organizacji, ten oszołom w końcu zrezygnowałby ze stanowiska !!!

Obrazek użytkownika Noemi

01-05-2016 [19:23] - Noemi | Link:

Na portalu wPolityce jest wiele wyjaśniający felieton prof. Krystyny Pawłowicz - "Zaradkiewicz nie jest bohaterem."