***** putina i jego wspólników z paryża,pekinu i berlina.

Mam dla niemców przykrą informację , wasza IV rzesza właśnie topiona jest przez putina we krwi ukraińskiej . Wasza euroazja dostaję w cztery litery . Możecie składać deklaracje o wysłaniu hełmów , nic nie wartego uzbrojenia itd…. ale to już nic nie da. Wasze pieniądze ociekają ukraińską krwią!!! Jesteście tacy nowocześni , tacy multi kulti , kasa i interesy, wasza chata z kraja itp.. Problem jednak w tym ,że wasza dominacja w Europie już się kończy. Mamy w d…e wasze środki na KPO , jak będzie potrzeba pożyczymy  w USA i stworzymy MIEDZYMORZE. A wtedy zejdziecie do roli pariasa Europy , nikomu nie będziecie potrzebni i zarządzać wami będą Ibrahim i Muhamed .Te udawane sankcje , te puste deklaracje są delikatnie mówiąc irytujące, wy czekacie aż Ukraina padnie i nie będzie trzeba pustych obietnic realizować. ***** was pies.
To samo dotyczy paryżewa i pekinu. Proponuje zatem aby nie kupować niczego co francuskie i chińskie.
Pierwszy raz od II wojny światowej nastąpiło pospolite ruszenie krajów i ludzi miłujących wolność . My mamy szanse na stworzenie nowego rozdania w Europie i zmarginalizować kraje „ starej” Europy nastawione tylko na zysk .
Putler zamierza zdenazyfikować Europę a wiec  po Ukrainie uderzy dalej. W tej chwili Ukraina walczy z odwiecznym wrogiem Słowian i świata z rosjanami . To oni bronią Europy przed najazdem Hunów i barbarzyńców.
Dlatego Ukrainie trzeba pomagać , pomagać i jeszcze raz pomagać . Tworzy się nowe państwo , nowa Ukraina ,która ma już swoich bohaterów .O naszej trudnej historii będziemy rozmawiać po zakończeniu wojny i rozmawiać będziemy z Panem Prezydentem Wołodymyrem Zełenski oraz Panem Kliczko .Razem z nimi będziemy rozmawiać o Miedzymorzu i naszej przyszłości . A wszystkim ,którzy teraz próbują „przypominać” historię mówię : albo jesteście agentami putasa albo jesteście pożytecznymi idiotami.
CZESC I CHWAŁA UKRAINIE!!!3MAJCIE SIĘ CIEPŁO!!!NA POHYBEL MOSKALOM!!!
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

07-03-2022 [21:00] - Pers | Link:

Co dziś autor zażywał tudzież konsumował?
Pobudzony jakiś taki...

Obrazek użytkownika sake3

07-03-2022 [21:08] - sake3 | Link:

Francuskiemu fircykowi w zalotach wobec Putina trzeba powiedzieć,że Polska nie zamówi u nich elektrowni jądrowych jak wynikało z pierwszych rozmów.. Efekt będzie murowany bo tego handlowego atutu idiota nie wykorzysta w kampanii wyborczej.

Obrazek użytkownika kat

07-03-2022 [21:10] - kat | Link:

AMEN....

Obrazek użytkownika EsaurGappa

07-03-2022 [21:45] - EsaurGappa | Link:

Sam bym tego lepiej nie napisał he he.Miło mieć wspólne marzenia.

Obrazek użytkownika kat

08-03-2022 [08:39] - kat | Link:

Pozdrawiam, te marzenia własnie się spełniają. Dla Ciebie od młodych Cypiso , powyżej

Obrazek użytkownika Czesław2

08-03-2022 [08:14] - Czesław2 | Link:

Macron właśnie stwierdził, że do Rosji należy odnosić się z szacunkiem.

Obrazek użytkownika kat

08-03-2022 [08:41] - kat | Link:

Ukraińcy odnosza się z pełnym szacunkiem.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

08-03-2022 [09:20] - Chatar Leon | Link:

Od ostatnich rozmów z Pucinem Macron ma powieszony na uszach makaron.
A jak wyraził się kiedyś Norwid, Francja to kurwa.