Blitzkrieg finansowy na sowietów

Zagłodzić nam trzeba bolszewicką bestię i nie ma się co łudzić że ten potwór nażre się Ukrainą. Nie , nie nażre się. Ukraina walczy i chwała im za to. Pierwszy raz od II wojny światowej nastąpił sprzeciw i mobilizacja świata cywilizowanego i to trzeba wykorzystać . Trzeba przekonać Europe i świat o tym by natychmiast wstrzymać odbiory ropy, gazu , węgla i surowców . Wiem, że koszty muszą być poniesione i że to będzie drogie ale jak się mają pieniądze do zabitych dzieci, cywilów, zbombardowanych domów . Musimy to zrobić . Sankcje muszą być tym czym czołgi i taktyka przy Blitzkriegu. Czasu mało bo Ukraina dalej walczy , tu wystarczy chcenie wielkich !!! Mamy szanse wzniecić bunt spowodowany dolegliwościami sankcji na Rosję. Czas  zapłacić rosji za wszystkie okrucieństwa, morderstwa i gwałty na wolnych narodach . Wymusić na Niemcach natychmiastowe  wstrzymanie odbiorów towarów wyżej wymienionych .
Konsekwencją tych działań będzie zapaść finansowa ,gospodarcza, polityczna, kulturalna .
1.Wyprowadzić wszystkie firmy z Rosji.
2.Wstrzymac import z Rosji węgla, ropy, gazu i surowców
3.Zablokowac wszystkie aktywa Rosji i jej przedstawicieli na rzecz odbudowy Ukrainy.
4.Zablokować wszystkie filmy, gry, książki , teatry, zespoły
5.Wyrzucić Rosje ze wszystkich stowarzyszeń sportowych
6.Wstrzymać dostawy żywności i artykułów spożywczych
7.Zakaz zakupu produkcji rosyjskich fabryk , zakaż kupowania towarów.
ŻADEN KRAJ TEGO NIE WYTRZYMA!!!!!!!!
Jest realna szansa na wiosnę ludów w Rosji i Białorusi więc wykorzystajmy TO NA MAKSA Pierwszy raz od 1917 roku jest szansa zwyciężyć Rosje i wprowadzić tam demokrację w księstwie moskiewskim oraz przywrócić zniewolonym narodom przez Rosjan wolność.
Niech będą jak samotna wyspa barbarzyńców .
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

03-03-2022 [22:35] - Chatar Leon | Link:

No i właśnie Izraelek zwrócił się do USA ażeby nie obejmować sankcjami Abramowicza...
 
Przedwczoraj  był jazgot tegoż samego Izraelka o to, że zbombardowano pomnik ofiar holokaustu w Babim Jarze, ale wczoraj jakoś nie było reakcji Izraelka po apelu kijowskich Żydów siedzących w schronie, z których niektórzy faktycznie są jednymi z ostatnich żyjących ocalonych z holokaustu.

Obrazek użytkownika kat

03-03-2022 [22:39] - kat | Link:

no cóż .....USA muszą tupnąć nóżką , szkoda że nie ma Trampa

Obrazek użytkownika Chatar Leon

04-03-2022 [01:17] - Chatar Leon | Link:

A teraz ruskie karaluchy przez swój ostrzał podpaliły elektrownię atomową w Zaporożu. Największą w Europie. 
Jutro zapewne Dżoł Bidet wywali Pucina z Fejzbuka i przyśle oddział osób LGBT na ratunek polskiej praworządności.

Obrazek użytkownika Adam66

04-03-2022 [04:40] - Adam66 | Link:

Czytam tak te komentarze o tej złej Rosji i wspaniałej Ukrainie i takie pytanie mi przychodzi do głowy.  Kto z komentatorów był w tych obu krajach przynajmniej raz, jeden jedyny raz?
W czasach kiedy ja bywałem w obu krajach, a było to jeszcze za sowietów, w Rosji doświadczałem trochę nieudolnie ukrywaną niechęć często połączoną z zazdrością bo Polacy byli tam postrzegani jako krnobrni wobec sowietów i wielu to imponowało.  Na Ukrainie spotykałem się z nieprawdopodobną sympatią ale tylko ze strony potomków Polaków, którym nie udało się z tego rejonu ucieć.  Na większości wiaduktów i mostów na trasach przemierzanych przez "tranzytowców", głównie z Polski, były wymalowane "braterskie pozdrowienia" riezat Lachy , kilkuletnie dzieci biegały wokół polskich samochodów z takim samym przesłaniem. 
Co powinieneś wiedzieć o ataku Rosji na Ukrainę? [ Prof. J. Mearsheimer]
Krótko i bez teorii spiskowych. 
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika kat

04-03-2022 [20:12] - kat | Link:

Wielokrotne byłem w Rosji,na Białorusi i Ukrainie., dlatego mam wyrobione zdanie o narodach i jedno wiem na pewno Rosję trzeba rozdeptać jak robaka i Białorusi Łukaszenki a na Ukrainę trzeba uważać. Mam jednakże nadzieję że powstaje nowa Ukraina a jej bohareami będą nie banderą  Zelenski i Kliczko

Obrazek użytkownika Adam66

04-03-2022 [04:42] - Adam66 | Link:

@Autor
"zwyciężyć Rosje i wprowadzić tam demokrację"  - czy Autor może zdefiniować "demokrację" i wskazać kilka przykładowych krajów gdzie ta demokracja panuje...?

Obrazek użytkownika J z L

04-03-2022 [08:12] - J z L | Link:

Jaka jest różnica między Putinem, który chce obalić legalny rząd Ukrainy a UE, która chce obalić legalny rząd w Polsce ?

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

04-03-2022 [08:29] - AŁTORYDET | Link:

@J z L:
Przynależność do UE mnie nie ekscytuje. Ale mimo całej niechęci, różnicę widać dziś na ulicach Warszawy i Kijowa. Życzliwie i z sympatią sugeruję powstrzymanie się od skrzydlatych porównań.

Obrazek użytkownika Darek65

04-03-2022 [08:47] - Darek65 | Link:

Ktoś, kto sądzi, że tzw. zachód będzie umierał za Ukrainę, to jest naiwny. Choćby Niemcy, dla których Rosja jest ważniejsza niż jakaś tam Polska. My, jak zwykle, ze skrajności w skrajność. Pchamy łapy między drzwi, a po wszystkim zostaniemy z gołą dupą. Narażamy się Rosji zupełnie bezsensownie. Myślicie, że wrócimy po wszystkim na tamtejsze rynki ? Jak skończy się konflikt, to Ukrainę będą odbudowywać Niemcy i ich firmy za unijną kasę, a my zostaniemy z niczym. Pewnie i sami Ukraińcy się od nas odwrócą. Polska powinna przyjąć bezpieczną pozycję. Zbroić się, pomagać Ukraińcom, trąbić o tym i robić wokoło tego PR oraz nawoływać do pokoju. I przygotowywać się do tego, aby później z tego tortu coś mieć dla siebie. Ale się rozmarzyłem.

Obrazek użytkownika Ijontichy

04-03-2022 [08:51] - Ijontichy | Link:

BENE!

Obrazek użytkownika Ijontichy

04-03-2022 [08:49] - Ijontichy | Link:

I przyjąć Rosję do NATO i Unii...do unii juz należą...maja wszystkich urzędników na liście płac.

Obrazek użytkownika Kaczysta

04-03-2022 [09:13] - Kaczysta | Link:

Marzec to tradycyjnie trudny miesiąc dla rosyjskich władców:
Stalin zmarł 5 marca
Aleksander II został zamordowany
13 marca Iwan Grozny zmarł 28 marca
Paul I został zabity 24 marca
Mikołaj I zmarł 2 marca

Obrazek użytkownika sake3

04-03-2022 [10:32] - sake3 | Link:

Po troszeczku ,małymi kroczkami  państwa zaczną się wycofywać rakiem i z sankcji i swojego zdania na temat rosyjskiego ludobójstwa. Kapitał wdzięczności dla Rosjan po II-iej WŚ jeszcze działa choć po drodze było wiele sygnałów i zdarzeń nadużywania zaufania świata.Przyzwolenie na wszystko spowodowało poczucie bezkarności czego wynikiem jest obecna napaść na Ukrainę.Jak aroganckie są wymyślone przez Putina i spółkę powody tej napaści i ludobójstwa-najpierw rzekoma walka z nacjonalizmem i neonazizmem na Ukrainie,później obrona ludności nie wiadomo przekim, teraz walka o wolną i neutralną przestrzeń wokół Rosji .

Obrazek użytkownika Es

04-03-2022 [12:25] - Es | Link:

Odpowiedź Niemców na pytanie: czy ważniejsze są te ginące od bomb dzieciaki czy ich własne zmarznięte dupy ,  właśnie świat usłyszał, po wycofaniu z sankcji dwu kluczowych   banków. Nie ma się co łudzić i oczekiwać jedności

Obrazek użytkownika Czesław2

04-03-2022 [14:21] - Czesław2 | Link:

Stoltenberg: Ruscy ściągają ciężki sprzęt z całego kraju. Jest i będzie ciężko.

Obrazek użytkownika Czesław2

04-03-2022 [16:37] - Czesław2 | Link:

Bankowcy myślą, że Putinowi do prowadzenia wojny potrzebna jest kasa. To chyba idioci. Potrzebna jest stal, węgiel, ropa i mięso armatnie. No i jeszcze dekret. Nie dają wiary, że na świecie jest coś, co można robić bez ich udziału.

Obrazek użytkownika u2

04-03-2022 [19:40] - u2 | Link:

Potrzebna jest stal, węgiel, ropa i mięso armatnie.

To surowce, aby wydobyć ropę potrzeba technologii np. BP albo Shell, które się wycofują z Rosji. Może Chińczycy pomogą w wydobyciu i rafinacji ?

Nie wyprodukuje się samolotów, tanków i katiuszy bez pieniędzy, twardej waluty, a nie rubelków, które tracą na wartości z dnia na dzień. Może Chińczycy pożyczą ?

PS. No i co, Chińczycy będą wiecznie finansować agresywnego bankruta ? Aby nie pomyślą o przejęciu majątku bankruta  ? :-)