"To jest gorsze niż Targowica" - J. Targalski o PO-PSL

To, co się stało 13 kwietnia w Parlamencie Europejskim, przechodzi do naszej historii jako zdrada interesów naszego kraju. Posłowie PO-PSL zagłowsowali za rezolucją, która jest niewątpliwą ingerencją w sprawy Polski. Idąc dalej, można określić to jawnym opowiedzeniem się za interesem państw, którym nie w smak niepodległa, niezależna polityka Warszawy. Zarzuca się rządowi Beaty Szydło, że łamane są wszelkie zasady demokracji i Unia Europejska wzywa nas do zrobienia z tym porządku. Tak naprawdę chodzi o ogromne wpływy i drenowanie naszej gospodarki. Jedyną rzeczą, z której możemy być zadowoleni to fakt, że wszystkie maski opadły. Teraz wiemy, że posłowie PO-PSL to polityczni manipulanci, których nie obchodzi interes państwa, liczy się dla nich jedynie interes własny i traktowanie naszego państwa jako folwark pańszczyźniany. Mówiąc prosto: wszystko to zdrada. W sobotę, na naszej stronie, pojawi się audycja, w której udział wezmą: Jan Pospieszalski, Michał Rachoń i Jerzy Targalski. Specjalnie dla naszego portalu przeanalizują oni wyniki głosowania z 13 kwietnia. Już teraz prezentujemy zwiastun, będący zapisem rozmowy z ostatnim z wyżej wymienionych rozmówców, który określa wspomniane wydarzenie jak coś gorszego niż Targowica, która w naszej historii symbolizuje największą podłość jaką można wyrządzić naszej ojczyźnie. Przed wami rozmowa Piotra Szlachtowicza z Jerzym Targalskim. Zapraszamy do słuchania: http://nowypolskishow.co.uk/to...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

14-04-2016 [23:44] - Lektor | Link:

Tak, to prawda PO i PSL to zdrajcy narodu polskiego, ale nie zapominajmy, że ten cały nowoczesny peter a do tego przygłup Wałęsa należą też do tej targowicy.

Z tymi wszystkimi przygłupami nie ma sensu walczyć, lub o zgrozo nawoływać ich do współpracy. Ich należałoby na każdym kroku ignorować i wyśmiewać, pokazując Polakom ich przekręty wtedy kiedy rządzili, i listę zdrajców, którzy głosowali za rezolucją .

Obrazek użytkownika ość

15-04-2016 [00:56] - ość | Link:

Czy w polskim prawie już nie ma kary za zdradę? Jak to sie ma do składanej przez posłów przysięgi?