"Hamburger z Moskala"

Ruszył marketing na Ukrainie
Hit w McDonaldach pt. "Ruska Fala"
Zestaw: ser z cebulką na winie
Oraz wędzony "Hamburger z Moskala"!
"Tuszonki pancerne"
"Duszone gieroje"
"Tatary felerne" ...
To nowe kulinarne przeboje!

Autor: "Drago"

W tych skrzyniach US Army dostarczyła dla oddziałów ukraińskich kompletne zestawy McDonalds: do grilowania, pieczenia w głębokim tłuszczu i opiekania napalmem. Bardziej wtajemniczeni mówią, że w zestawie jest także specjalny dalekonośny "rożen" - ale co to za "ustrojstwo" nie chcieli mi powiedzieć. Bracia Litwini, Łotysze i Estończycy dorzucą coś od siebie by McDonaldy mogły sprawnie serwować swoje "dania". Mnie i mojego burka najbardziej urzekł "Hamburger z Moskala". Moja psina na dźwięk tego słowa zapiszczała z radości. Podobno w Moskwie już drukują kartki na "mięso armatnie".

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

22-01-2022 [20:20] - Chatar Leon | Link:

a ubeka
ciąć na steka
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

24-01-2022 [07:32] - Tezeusz | Link:

"a ubeka
ciąć na steka"

Ubek o Ubekach.Niebywałe

Obrazek użytkownika Chatar Leon

24-01-2022 [08:26] - Chatar Leon | Link:

Puknij ty się trollu w ten głupi łebek. A jeśli naprawdę miałeś dziadka żołnierza niezłomnego, to brednie, które wypisujesz, raczej chwały mu nie przynoszą.

Obrazek użytkownika u2

22-01-2022 [21:09] - u2 | Link:

Obrazek użytkownika J z L

22-01-2022 [22:56] - J z L | Link:

Koci stek ala Donbas