Polityczny kabarecik prosto z Sejmu

Bartek zaczął od ruskiej budki
Swoją ognistą gorącą karierę,
Kończy chwiejnie także na Budce
Jako poselskie pijane ciele!

Autor: "Drago"

Ta debata sejmowa była bardzo ciekawa. Jak słuchałam, to wręcz kabaretowa, więc jak nagle zjawił się podcięty opozycyjny klown, nikogo specjalnie to nie zdziwiło. No taki klimat zafundowała nam opozycja. Bartek Sienkiewicz jedynie dostosował się do tej opozycyjnej konwencji. Przecież poważna dyskusja o Pegazie etc. to przede wszystkim zakończy się źle zwłaszcza dla niego - być może i dla Brejzy. To była albo "choroba filipińska" albo wrogi atak Pegazem na byłego ministra - innego wytłumaczenia dla Bartka nie ma. Bartek wie, że z faktu ewentualnego podsłuchiwania Brejzy, mogą być tylko kłopoty dla PO, bo ta rodzinka ma wiele za uszami. Przecież nikt poważny nie uwierzy, że PiS podglądał coś czego w PO nie ma do dzisiaj: programu, konkurencyjnych rozwiązań dla Polski etc. Natomiast mamy wiele z taśm ze spotkań w Sowie, a z tym to PiS nie miał nic wspólnego. Zbieranie haków to specjalność spec służb Tuska. Ja stawiam tezę, że ewentualny podsłuch Brejzy i w Sowie, ma te same "odciski palców" vide Bartek Sienkiewicz aczkolwiek na różne zlecenia. To dlatego dopadła go "choroba filipińska".

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

13-01-2022 [10:57] - u2 | Link:

Bartosz do Borysława :

- A teraz idziemy na jednego.

W kuluarach Borysław do Bartosza :

- No to siup !

I biegiem Borysław na salę.

 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

13-01-2022 [11:07] - Ula Ujejska | Link:

U2
Jak twierdzi Bartek, to podobno doznał zawrotu głowy od szczepionki na Covid 😁😁😁 Goleń to pewnie po Kwaśniewskim odziedziczył i dlatego kulał?

Obrazek użytkownika u2

13-01-2022 [11:29] - u2 | Link:

To był cud elixir, prosto od von Jungingena z Masuren Land, a goleń prosto od marynarza z Pomorza Kwacha aka Sztolcmana :-)

Obrazek użytkownika Ijontichy

13-01-2022 [11:58] - Ijontichy | Link:

Ula Ujejska | Link:
Mgła covidova...rzuca chorym jak w ataku padaczki...gorsza jest rano na drugi dzień.:-)))

Obrazek użytkownika Darek65

13-01-2022 [11:59] - Darek65 | Link:

Czepiacie się chłopa. Ja go rozumiem, na tej sali nawet największy abstynent na trzeźwo nie wytrzyma. :)

Obrazek użytkownika u2

13-01-2022 [13:19] - u2 | Link:

nawet największy abstynent na trzeźwo nie wytrzyma.

Czyli wasz Nitras nie leci na prochach, tylko chleje ?

Obrazek użytkownika Darek65

13-01-2022 [15:08] - Darek65 | Link:

@u2
Żal mi Ciebie. Wyluzuj człowieku, bo z nienawiści, to się własną pięścią zabijesz. Nie wiem, na czym leci Nitras, to nie moja bajka.

Obrazek użytkownika u2

13-01-2022 [16:41] - u2 | Link:

Nie wiem, na czym leci Nitras, to nie moja bajka.

Jak to nie twoja bajka, sam piszesz, że nie można wytrzymać tam bez chlania. Do tej pory sądziłem, że wasz Nitras leci na prochach, nie widać było po nim oznak chlania jak u Sienkiewicza, tylko niesamowita agresja :-)