Co zrobić z TW Bolkiem?

Co zrobić z TW Bolkiem ?

1. Pisałem już kiedyś, żeby odebrać mu paszport, żeby nie wyleciał z Polski!

2. Zebrałem materiały nt. tzw. debaty z IPN - 1234 strony:
https://www.facebook.com/group...
https://lookaside.fbsbx.com/fi...

3. TW Bolek dzisiaj oszukuje ludzi  w Ameryce Południowej, pewnie za wielkie pieniądze. Trzeba ich poinformować z kim mają do czynienia!!!

4. Uważam, że na dziś trzeba utrudnić mu powrót do Polski,  niech śpi i żyje  na "swoim lotnisku" bez prawa wejścia do Gdańska i Polski, to już nie jego kraj, a my nie chcemy zdrajcy w Polsce! Chyba, że trafi  w kajdankach przed  Trybunał Stanu  w trybie natychmiastowym! ... Był  jakis film w tv  o czymś podobnym!

5. Odebrać  mu trzeba wszelkie tytuły, Nobla, kasę, etc., etc., wymazać go i jego przydupasów typu Frasyniuk, Schetyna, itp.  z pozytywnej historii Polski!

6. Przypomnieć trzeba i należy: 

PREZYDENCIE, POLACY ŻĄDAJĄ ODPOWIEDZI !!! (17 pytań Anny Walentynowicz do LECHA WAŁĘSY), http://www.lustracja.eu/

Na naszych oczach przeszłość ulega przekłamaniu, manipulacji, by ocalić prawdę ktoś musi zapytać o fakty, dopóki żyją jeszcze ich świadkowie. Lata wspólnej działalności nakładają na mnie obowiązek zadania kandydatowi na Prezydenta RP – LECHOWI Wałęsie kilku pytań. Oświadczam, że biorę pełną odpowiedzialność za treść tych pytań i zawarte w nich sugestie. Życzę sobie przeprowadzenia dowodu prawdy przed sądem.
 
1.Czy pamiętasz, jak w styczniu 1971r. przyznałeś, że na żądanie SB dokonywałeś identyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu? Czy teraz możesz podać powody tych działań?
2.Dlaczego okłamałeś wszystkich, mówiąc o przeskoczeniu płotu, podczas gdy na strajk 14.08.1980r zostałeś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej w Gdyni?
3.Jak godziłeś swoją katolicką moralność z głośnymi przygodami, o które żona robiła ci publiczne awantury w 1980r?
4.9-ego grudnia 1980r przyznano „Solidarności” pierwszą nagrodę – 30 tyś. USD. Co zrobiłeś z tymi pieniędzmi?
5.Co zrobiłeś z 60 tyś. USD nagrody szwedzkiej prasy, które miałeś przekazać na Panoramę Racławicką, lecz nigdy nie przekazałeś?
6.Czy mieszkanie na ul.Polanki 52 kupiłeś, czy otrzymałeś w darze i od kogo?
7.W jakiej kwocie Bagsik i inni biznesmeni finansowali Twoją pierwszą kampanię wyborczą?
8.Czy uważasz za właściwe, że głowa państwa lokuje pieniądze w bankach zagranicznych, wbrew polskiemu prawu?
9.Czy byłeś w 1981r informowany przez Prezydium MKZ, że M. Wachowski jest kapitanem SB?
10.Czy Wachowski posiada Twoje zdjęcia ze wspólnych orgii i dlatego nie reagowałeś na jego poczynania?
11.Czy SB szantażowała Cię ujawnieniem wszczętych postępowań karnych o kradzieże przed Sądem Rejonowym dla Nieletnich wymuszając płatną współpracę?
12.Za jakie zasługi w obozie w Arłamowie przyznano Ci prawo polowania z Kiszczakiem i 5-cio tygodniowy pobyt z całą rodziną, gdy innym odmawiano zwykłych widzeń?
13.Czy pamiętasz swoją wypowiedź na Kongresie USA „lokujcie swe kapitały w Polsce, bo na nędzy i głupocie można najlepiej zarobić”.Czy nadal tak sądzisz?
14.Z jakiej obietnicy wyborczej wywiązałeś się?
15.Czy teraz potrafisz odpowiedzieć na pytanie A. Gwiazdy z I Zjazdu Solidarności – jak wygląda dogadanie się Polaka z Polakiem, gdy jeden jest zdrajcą?
16.Czy nie dosyć już kłamstw, krętactw, niekompetencji, pazerności, czy Ty naprawdę nie boisz się Boga, Lechu?
 
Gdańsk dn. 25.09.1995r                                                Anna Walentynowicz
 
http://www.lustracja.eu/artyku...

***

Zebrał i opracował: Roman Andrzej Śniady dr inż., Wrocław, 20/02/2016 r.

Jestem zarejestrowanym bezrobotnym,  bez zasiłku, bo nie  milczałem i nie milczę w ważnych sprawach! 

***
„Nasze życie zaczyna się kończyć wtedy, kiedy zaczynamy milczeć w ważnych sprawach”- Martin Luther King

„Kto milczy, ten przyzwala” - Mikołaj Rej

„Kto zła nie karze, każe je czynić”- Leonardo da Vinci

***
Jeśli czytasz Drogi Czytelniku te informacje, wyszukane i zebrane przeze mnie w jednym miejscu dla dobra Polski i Polaków (a zajęło mi to sporo czasu), żeby Ci było łatwiej poznać problem/temat/sprawę i uznasz, że warto, to prosiłbym gorąco o wpłatę darowizny na konto:

Roman Andrzej Śniady – Wrocław
mBank 48 1140 2004 0000 3302 5407 4944

za którą już teraz dziękuję!

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika twardek

20-02-2016 [16:47] - twardek | Link:

Słyszałem (nie wiem, czy to prawda), że J.Kaczyński miał się wyrazić, "iż nie trzeba kopać leżącego, on i tak przeżywa trudny do wyobrażenia dramat. Niech zajmują się nim historycy, ewentualnie rodziny poszkodowanych i sądy. W życiu politycznym warto skasować temat Wałęsy, bo nie ma się czym chwalić a poza tym zatruwa nas wszystkich".
---
Ktoś coś wie ???

Obrazek użytkownika Czesław2

20-02-2016 [17:16] - Czesław2 | Link:

Jeśli tak powiedział, ma rację. Teraz, nie ma już sensu dalej bić piany. Wszystko jasne. Zajmijmy się lepiej np Polską powiatową, gdzie przekręty znacznie przewyższają te w Warszawie. Bez aktywizacji ludzi, wcześniej czy później znów będziemy z ręką w nocniku.