Dlaczego POpaprańcy plują na Polskę ? Głupota czy zdrada ?

"Czy jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, że w trakcie tego kryzysu imigracyjnego u władzy jest PO? Ministrem spraw zagranicznych jest Radosław Sikorski, który mówi: - Podpiszcie porozumienie z Łukaszenką, bo jak nie to wszyscy zginiecie" - pytał dziś w programie #Jedziemy Michała Rachonia Joachim Brudziński, europoseł Prawa i Sprawiedliwości."
Podaje Niezależna.pl
https://niezalezna.pl/419922-b...

Partia do której należy PO a przewodniczącym jest Tusk to są POpaprańcy zwani przez wielu jako " zdrajcy". Zasiada tam mnóstwo osób bezpośrednio powiązanych z Rosyjskim biznesem, zasiadają w zarządach radach nadzorczych i dostają za to niezła kasę. Wiec i postawa nie jest bezstronna. I stąd ataki na polski rząd który stoi w kontrze do wpływów rosyjskich. Wiadomo skąd taka postawa sie bierze.

Poprawność polityczna jest wysoce nieskuteczna, nauczmy się nareszcie rozmawiać ze społeczeństwem bez ogródek i udawania kindersztuby. To nie są żadni POpaprańcy tylko zdrajcy, którzy powinni stanąć przed sądem i trafić za kratki. Każdy kto atakuje polską straż graniczną i polskie wojsko za obronę granic jest zdrajcą i nie powinien być obywatelem RP. To jest V kolumna, która od wewnątrz atakuje nasz kraj. To są pachołki Putina realizujący jego politykę i politykę Niemiec.

Negacja na forum Parlamentu Polskiego i Europejskiego wszystkiego co służy bezpieczeństwu i narodowym interesom, ochrony granic przed wojną hybrydową, wspieranie polityki i strategi wrogów Polski czyli Rosji i Białorusi, niszczenie wizerunku narodowego na arenie międzynarodowej. Wspieranie karania Polski w tym finansowo co odczuje całe co społeczeństwo, to działania opozycji czy jednak wrogów Polski.

W internecie takich " pachołków i zdrajców" jest wielu. Trzeba ich ujawniać i pokazywać kim i czym są i jak szkodzą Polsce

Murem za Polskim Mundurem !

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

24-11-2021 [09:27] - u2 | Link:

Zdradek robi raczej dla MI6, ale widać wszedł w konszachty z BND i robi też dla Hansów :-)

Obrazek użytkownika Marek Kudła

24-11-2021 [10:21] - Marek Kudła | Link:

Dlaczego ?  Bo to nie są Polacy !  To komuniści lub postkomuniści !  Mają polskie obywatelstwo, ale są różnych obcych narodowości.  Skoro  nienawidzą Polski to powinni albo wyjechać albo zachowywać się przynajmniej neutralnie, ale nic z tego – walczą jak antychrysty z Polakami o to, by wrócił komunizm, i żeby było jak było przez 45 lat – po staremu ! Reprezentują ineresy obcych państw Niemców, Czechów, Białorusi, Rosji, ...byle nie interes Polski. 
 Nie tylko serca, ale ich dusze są przeżarte nienawiścią do Polski, co czyni, że są wewnętrznymi wrogami Polski i Polaków !!!

Obrazek użytkownika Tezeusz

24-11-2021 [11:27] - Tezeusz | Link:

Co to jest "popaprańcy"? Nauczcie się nazywać rzeczy po imieniu bo zginiecie we własnym poplątaniu. To są skorumpowani ludzie bez kręgosłupa moralnego. Polskość to dla nich nienormalność więc o jakiej opozycji my tu w ogóle mówimy? Gdzie jest jakiś alternatywa rządu? Gdzie jest jakiś program alternatywny do rządu PiS? Wypier... I Jeb... *** to jest ten program? To jest szaleństwo
 

Obrazek użytkownika Jabe

24-11-2021 [11:41] - Jabe | Link:

W gruncie rzeczy program PiS-u polega na tym samym.

Obrazek użytkownika Jan1797

24-11-2021 [17:52] - Jan1797 | Link:

Jestem przeciwnikiem nazywania ich oposami, skoro wybrali przydomek totalni. Coś jednak mają z promocją w
swych szeregach, delikatnie to ujmę, niezbyt bystrych. Nie dość, że seplenią, to jeszcze uwijają się, by stanowić
clou obciachu w oczach świata. Mają jednak coś w sobie, dobierają się bezbłędnie; https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Ptr

24-11-2021 [12:33] - Ptr | Link:

Wyobraźmy sobie stan zagrożenia militarnego Polski ze wschodu i możliwość jakiejś akcji z zachodu. Kwatera dowództwa, stół z mapą rozmieszczenia wojsk, generałowie dyskutują. Obecny ktoś z PO i z lewicy. Wychodzą. Jaka jest szansa , że w Berlinie nie dzwoni telefon ?

Obrazek użytkownika juur

24-11-2021 [17:56] - juur | Link:

"Głupota czy zdrada ?" Ani jedno, ani drugie.
Głupota? Na pewno nie, to osoby wszechstronnie wykształcone, b. inteligentne co pozwala im skutecznie działać na tyłach wroga. Czasem sięgać po najwyższe urzędy i dostawać je.
Zdrada? Też  nie. Są lojalni wobec swoich mocodawców i tego nie kryją. Publikują nawet "Polska to nienormalność....", wypowiedzi dla obcych gazet i telewizji, nie ukrywają swoich intencji.
Można spytać dlaczego mogą tak otwarcie, wrogo, działać?
Gdzie są wspólnicy, że jest to możliwe?
Tolerowanie, że niektóre uczelnie to neomarksistowskie ośrodki dywersyjne.
Dlaczego nie ma woli by to ukrócić?
Pytań mogło by być więcej a odpowiedzi bolesne.