Wojna hybrydowa w sieci. Ujawniajmy sowiecką agenturę

Media w tym Niezależna.pl informuje "wraz z operacją "Śluza" (akcja sprowadzania migrantów na granicę polsko-białoruską.) miały miejsce ataki cybernetyczne na Polskę". W opinii  specjalistów"wszystko wskazuje na to, że to rosyjskie i białoruskie służby włamały się do rządowych systemów wymiany informacji". Agentura rosyjska w sieci w tzw " polskojęzycznych" portalach pod przykryciem wolnego słowa dla wszystkich Polaków trwa od dawna. Sowieckie trolle używają wielu ników podszywając się pod wiele osób. Taki jest sposób ich wrogiego działania.

Sieje się tam nienawiść do Rządu RP, wojska, sojuszu z pakietem NATO, USA,wychwalając.jednoczesnie wojsko i uzbrojenia Rosji Np. można to przeczytać w publikacjach  Niezależny Dziennik Polityczny publikowany  bardzo często na głównych stronach na portalu NEon24.

Głupcy, zdrajcy  o zwykłe sprzedawczyki piszą na portalach internetowych siejąc antypolski jad rodem z Moskwy i Mińska. To wroga Polsce agentura, którą patrioci powinni ujawniać i napiętnować. Co jak widaç jest czynione na patriotyczno narodowym portalu Nasze Blogi.pl.

Zaplanowany atak wywiadowczy na państwa NATO i kraje UE to główny cel działań wywiadu Rosji
Rosjanie w chwili obecnej głównie koncentrują obecnie swoje wysiłki wywiadowcze na destabilizacji państw Europy Środkowo – Wschodniej głównie na Polsce, państwach bałtyckich, Ukrainie, Bułgarii i Mołdawii.
Podważenie ładu międzynarodowego poprzez zastraszanie militarne (ćwiczenia wojsk, rozbudowa infrastruktury wojskowej itp.) to tylko jeden z wielu działań propagandowych i wywiadowczych służb i agentury, która w dużej ilości pozostała w krajach postsowieckich po wycofaniu się tych terytoriów regularnych wojsk.

Uśpieni agenci zaczynają swoje działania niejednokrotnie skuteczniej niż pułki czołgów czy dywizji zmechanizowanych. To stara wypróbowana taktyka działania tak skutecznie realizowana w czasie choćby II wojny światowej przynosi skutki i korzyści np. na Ukrainie.

Główny atak gospodarczy Rosji wspierany wywiadowczo przy pomocy swojej zakonspirowanej w instytucjach państwowych, spółkach energetycznych i informatycznych to embarga, oraz zastraszanie militarne poprzez wojska usytuowane w Kaliningradzie oraz ćwiczenia wojskowe ataku na kraje NATO. Takie w działania planowane przez wywiad Rosji to tylko niektóre elementy działań nie tylko nacisku na rząd i budowę w Polsce tzw. „piramidy strachu” ale głównie agenturalnych działań wywiadowczych.

Internet opanowały, jak donosi prasa, już hordy hakerów opłacanych przez Kreml szkalujących politykę wewnętrzną, podważające potrzebę podnoszenia gotowości obronnej państwa czy gospodarki narodowej, politykę zewnętrzną. Dobrze iż szybko są takie działania ujawniania i eliminowanie przez nasze służby specjalne w tym ABW i SKW.

Aresztowanie na terytorium Polski, jak pamiętamy, agentów służb wywiadowczych Rosji w tym oficera WP to nie był wcale zdaniem wielu początkiem wielkiej kontrofensywy wywiadowczej i kontrwywiadowczej i takie działania należy wspierać gdyż są one w naszym interesie i dla naszego bezpieczeństwa.

Wrogim działaniom wywiadu Rosji nakierowanym na podporządkowanie Polski należy się przeciwdziałać w działaniu ofensywnym. Na trolli prorosyjskich, dla których nie istnieje dobro Polski sądy w ramach obowiązującego porządku prawa powinny znaleźć odpowiednie miejsce odosobnienia.

Czas walki o Wielką Polskę się zaczął ta wojna trwa ! ( nie myślę tutaj o walce militarnej), wojna o Polskę o nasz kraj dlatego tak ważne jest byśmy wszyscy dla których dobrem jest nasza ojczyzna w te walkę na wszystkich jej frontach się zaangażowali i ją wygrali. Trolle sowieckie atakują portale internetowe o treściach patriotyczni – narodowych i to już na skalę masową.

Infekują je poprzez dodawanie treści szkalujących Polskę i Polaków by w ten sposób zlikwidować ich istnienie. Podważają w swoich treściach patriotyczne wartości młodych patriotów w tym walkę o wolną Polskę prowadzoną przez Żołnierzy Wyklętych nazywając ich „ bandytami i mordercami”. Szkalują w ten sposób wartości patriotyczne Polaków w tym religię katolicką przeciwstawiając jej Islam jako dobro nie szkodzące nikomu ( namowy do przyjmowania w Polsce Islamistów ).
Trolle sowieckie i lewackie to sama sitwa skupiająca się już w grupach. Mechanizm ich działania jest prosty. Poprzez oszustwa starają się dostać do stron o treściach patriotyczno- narodowych istniejących już na Fb skupiające wokół siebie wiele tysięcy osób. Starają się oni uzyskać miano administratorów by ściągnąć w ten sposób swoją lewacką grupę i szybko „zainfekować„ prezentowane na tych stronach wartości patriotyczno – narodowe.To się już dzieje prawie na masową skalę wystarczy prześledzić portale społecznościowe. Patrz także trolle z KODu czyli kadra rodem z SB pozbawiona wysokich emerytur za katowanie Polaków.

Szkalują ci wrogowie i wyśmiewają w swoich komentarzach wizerunek młodych patriotów nazywając ich „ bandytami stadionowymi, kibolami, zadymiarzami itp. Cel tego działania jest jeden – rozbić rodzący się potężny Polski Patriotyzm i jego źródło. To są prawdziwi wrogowie być może nieraz gorsi niż ci stojący u bram Polski z bronią w ręku gdyż ich widać można ich policzyć i zidentyfikować.

Najwyższy już czas dać odpór tym wrogim działaniom. Patrioci będą wiedzieli co mają z nimi zrobić. Jednym ze sposobów np. na szkalowanie wizerunku Prezydenta RP jest kierowanie spraw do Prokuratury.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

19-11-2021 [10:42] - Jabe | Link:

jak donosi prasa
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

19-11-2021 [11:01] - Tezeusz | Link:

"Media w tym Niezależna.pl informuje "wraz z operacją "Śluza"  - jest napisane.
A agentura pisze :
"Prasa donosi "
......o agenturze i czerwonych śmieciach a jak myślisz o kim piszą o @Jebe?

Obrazek użytkownika Jabe

19-11-2021 [11:19] - Jabe | Link:

Agentem jest ten, który nie popiera bezkrytycznie umiłowanych przywódców.

Obrazek użytkownika Tezeusz

19-11-2021 [11:51] - Tezeusz | Link:

Jebe piszesz o sobie ? Bezkrytycznie popierasz swego umiłowanego Putina 

Obrazek użytkownika Jabe

19-11-2021 [12:08] - Jabe | Link:

Potrafisz tylko pyskować, chamie.

Obrazek użytkownika Tezeusz

19-11-2021 [12:41] - Tezeusz | Link:

"Potrafisz tylko pyskować, chamie."

Nie krytykuj tyle sam siebie.Ja wiem prawda boli.

Obrazek użytkownika gość z drogi

19-11-2021 [11:38] - gość z drogi | Link:

klasyczny przykład natychmiastowego zamazywania " niekorzystnych dla kogoś informacji"odwracanie uwagi od treści i itd
a prawda sypie się jak z dziurawego worka ,prawda pisana bukwami i PO niemiecku, też ,chcieli sie od dawna dogadywać ponad naszymi głowami, marzeniem ich było obalić polski rząd  demokratycznie wybrany przez Naród ,a nade wszystko zniszczyć Polske, wszak pani psorka Środa wyłożyła to bardzo czytelnie w gajzecie , piśmie takich ludzików jak np Ketman 
Oni nigdy z Polski ,nie wyszli,oni byli  tu od dawna
@Murem za Polskim Mundurem

Obrazek użytkownika gość z drogi

19-11-2021 [11:54] - gość z drogi | Link:

zajrzała z ciekawości na moja ulubioną stronę od zawsze :) i podaję link do omawianego  tematu ,warto go przeczytać i wyciagnąć wnioski ,bo ,...https://niezalezna.pl/408927-b...
dotyczy spraw dziejacych sie dzisiaj i na pewno Jutro ,tez
 

Obrazek użytkownika u2

19-11-2021 [13:34] - u2 | Link:

Oni nigdy z Polski ,nie wyszli,oni byli  tu od dawna

To tak zwane szare szynele, które po wojnie wróciły do Polski ze Związku Zdradzieckiego, aby mordować Polaków.

Obrazek użytkownika gość z drogi

19-11-2021 [16:56] - gość z drogi | Link:

@U2 ,nie dość,że nie wyszli to jeszcze porobili kariery a i potomstwo  sięgnęło po laury i szczeka przeciw Polsce najgłosniej ze wszystkich,a car putin cihutko się uśmiecha i  szepcze zuchy chłpaki i dziewuchy ot charaszo 
pozdrowienia
# Murem za Polskim Mundurem

Obrazek użytkownika gość z drogi

19-11-2021 [17:01] - gość z drogi | Link:

a na dowód ,ze piszemy prawdę,to tym którzy nie wierzą polecam Resortowe dzieci Media Doroty Kani,Jerzego Targalskiego i Macieja Marosza,nie mówiąc juz o tych ,co paszli w polityku  ,ale to oddzielny Tom i Tytuł książki
#Murem za Polskim Mundurem

Obrazek użytkownika Maverick

19-11-2021 [18:18] - Maverick | Link:

To poliniacy tacy inteligentni że nie potrafią sieci zabezpieczyć przed sowieckimi onucami swoich sieci i kompów, a może oni sami to sowieckie onuce z takim niski IQ, Jako były programista to mówię. Coś mnie poliniaccy śmierdzą nieuctwem brakiem samodzielnego myślenia i pomawianiem innych. No chyba że to trolle masońskie co zawsze lubiały komunizm i nie moghą się pogodzić z jego upadkiem, dlatego chcą komuszej UNI, bo sami w tym kołchozie nic nie potrafią osiągnąć.

Obrazek użytkownika Tezeusz

19-11-2021 [19:51] - Tezeusz | Link:

Maverick sowiecki śmieć sposób d Moskwy

Obrazek użytkownika Tezeusz

19-11-2021 [18:52] - Tezeusz | Link:

A ruska onuca czerwona Scierwoneon co boi się komentarzy i dupa mu lata ze strachu miejski @ @Pers, @ wielkopolskizdzicho tak pisze w Ścierwoneonie :
"Polska jako najbardziej zaprzysięgły wasal USA jest wykorzystywana jako ratlerek do obszczekiwania Rosji a terytorium Polski już dawno zostało spisane na straty w przypadku ew. konfliktu. Najgorsze jest to, że nasze "elity" zrobiły sobie z tej wasalnej podległości i rusofobii "polską rację stanu".

Kto moze tak oczerniać Polskę i jej sojusze, podważać bezpieczeństwo narodowe nie inaczej jak "coś "co Polski nienawidzi. Bo już nie ktoś.
Czerwone ścierwo!

 

Obrazek użytkownika Pers

19-11-2021 [21:09] - Pers | Link:

//A ruska onuca czerwona Scierwoneon co boi się komentarzy i dupa mu lata ze strachu miejski @ @Pers, @ wielkopolskizdzicho
Czerwone ścierwo!//

Co adminie?
Cały czas podoba ci się twój pupilek tezeuszek/troleuszek?
W sumie jak strefa wolnego słowa to wszystko wolno...
 

Obrazek użytkownika J z L

19-11-2021 [22:13] - J z L | Link:

pam..persie

A co na to wszystko czerwone ścierwo @Pies na Trolle

Obrazek użytkownika Tezeusz

20-11-2021 [06:22] - Tezeusz | Link:

A ty co śmieciu zablokowałeś w Scierwoneonie możliwości komentarzy twoich antypolskich materiałów dupa się trzęsie że strachu. Opara już wie .A kto wyzywa blogerów NB od " wesz łojowych," i Żydów ty chamie jeden. Przypomnieć

Obrazek użytkownika Ryan

19-11-2021 [21:40] - Ryan | Link:

Myślę że najwyższa to pora by przestać się zajmować tym sowieckim przygłupem

Obrazek użytkownika J z L

19-11-2021 [22:14] - J z L | Link:

W rzeczy samej nie należy kopać leżącego

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

19-11-2021 [22:04] - wielkopolskizdzichu | Link:

Zanurzając się w retoryczne meandry patriotyzmu tezeuszka i jemu podobnych Prawdziwych Polaków  i Polek zasiedziałych od niedawna na Naszych Blogach, mam wrażeni,e iż stąpam po wulkanie, który zaraz pierdyknie i zaleje mnie lawą.
Cóż, obawy me płonne, koniec koców to nie mysz, a ledwie owsik zrodzony zostaje w bolesnych paroksyzmach tezeuszowego intelektu.  

Obrazek użytkownika Tezeusz

20-11-2021 [10:18] - Tezeusz | Link:

@Persie vel wielkopolskizdzicho czego się boisz, że blokujesz komentarze pod swoim antypolskim materiał w Scierwoneonie jak szkalujesz Polskę i USA.
Sam jak cham wyzywasz blogerów NP od" mend łojowych" " żydobanderowcow". Przypomnieć chamie stąpającym po sowieckim gównie.

Kilka twarzy jedno chamstwo.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

20-11-2021 [07:49] - wielkopolskizdzichu | Link:

Mam tu polew z tezeuszka i to niezły.

Obrazek użytkownika Tezeusz

20-11-2021 [08:34] - Tezeusz | Link:

@Pers  vel wielkopolskizdzicho a ja mam antypolskiego chama do ujawnienia fajnie co ? Jedziemy teraz w Scierwoneonie. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

20-11-2021 [07:38] - Tezeusz | Link:

No to się nam ujawnili
@ Persy vel wielkopolskiezdzichy, @Maveriki, @ Jebe
Mamy komplet.