Walka między wnukami Żołnierzy Wyklętych i wnukami ubowców

Walka o Wolną Polskę toczy się na różnych frontach wewnętrznych i zewnętrznych. Totalna Opozycja to głównie potomkowie tych co wjechali do Polski po 1945 na sowieckich czołgach, to ci co mordowali w katowniach Żołnierzy Wyklętych i patriotów. Dzisiaj to widać najwyrażniej ponieważ ci ludzie walcząc o władzę, na ulicy i zagranicy zdjęli swoje pseudo narodowe maski pokazując kim tak naprawdę są i jak traktują Polskę.  To najgorszy sort pseudo polaków. Pełno ich w internecie i na forach antypolskich o czym tak często wspominają ci dla których Wolna Polska była i jest dobrem najwyższym.

Andrzej Gwiazda: „Walka między wnukami Żołnierzy Wyklętych i wnukami ubowców trwa nadal”
„Walka między wnukami Żołnierzy Wyklętych i wnukami ubowców trwa nadal, chociaż zmieniły się już narzędzia tej walki. To zahacza o czasy bezpośredniej okupacji sowieckiej, czyli czasy stalinowskie, do 1956 roku „ – powiedział w rozmowie z Niezależna.pl legendarny opozycjonista z czasów PRL Andrzej Gwiazda, komentując wykorzystanie przez skrajną lewicę rocznicy wprowadzenia stanu wojennego do bieżącej walki politycznej. (https://niezalezna.pl/368957-a(link is external)...(link is external)

Odnosząc się do kolejnych profanacji miejsc ważnych dla Polaków, Gwiazda przypomniał,  „że nawet „komuna się nie mogła porwać” na bezczeszczenie świątyń, bo „społeczeństwo potrafiło dać temu odpór w tamtych czasach i w tamtych warunkach”. – Bezpieka była bezradna. Można całą litanię przykładów przytoczyć, jak społeczeństwo broniło Kościoła, broniło księży i broniło wiary – przypomniał Andrzej Gwiazda.

Wydaje mi się, że Polacy mimo że są u siebie w swoim Kraju w swojej Ojczyźnie to stale muszą walczyć z targowicą, która mentalnie i duchowo nie czuje w Tenkraj ojczyzny , mimo że są obywatelami Polski gdyż ich korzenie rodzinne sięgają nie tylko krajów wschodnich ale i zachodnich nierzadko są dalekimi potomkami zaborców. W tym też należy upatrywać że Polska dla tej grupy ludzi jest tylko Krajem do czerpania korzyści materialnych nawet kosztem wasalizacji Polski w świecie. Jeżeli korzyści te w jakiś sposób zostają zachwiane – zaczyna się eskalowanie anty polonizmu i zdrada, szkalowanie, donoszenie do instytucji międzynarodowych z błaganiem o sankcje, byle tylko nie utracić profitów.

Żeby uściślić, to nie Polacy wymyślili hasło ,,wypierdalać,, i wypowiedzieli Polsce i Polakom wojnę. To zrobiła żydokomuna ,nienawidząca Polski i Polaków , która ma obywatelstwo polskie ,ale nigdy Polakami nie była i nie będzie. Wystarczy zobaczyć kto personalnie to organizuje i wspiera, kto jest na ulicach, kto dewastuje kościoły, kto niszczy pomniki Polskich Bohaterów, kto robi burdy w sejmie, kto i w jakich mediach podjudza. Kto donosi na Polskę.
Dzisiejsi patrioci Polski – pokolenie AK, Żołnierzy Wyklętych ze sztandarami biało czerwonymi ze słowami Bóg – Honor – Ojczyzna bronią kościołów, wiary swoich przodków, wartości narodowych, stojąc na przeciwko pokoleniu UB, NKWD, sowieckich siepaczy przywiezionych na komunistycznych czołgach, biegających po ulicach ze szmatami tęczowymi krzyczącymi ” Wypie…”

Słowa Andrzeja Gwiazdy są kluczem do zrozumienia dzisiejszej sytuacji panującej w Polsce. Kto zwycięży? Na pewno zwycięży Polska, patriotyzm, wiara przodków, wielowiekowa tradycja, piękno biało czerwone pod opieką Królowej Polski Jasnogórskiej Pani, czy bród, brzydactwo, chamstwo, penerstwo, zabijanie dzieci i uliczny bandytyzm, donoszenie na kraj, wspieranie wojny hybrydowej naszych wrogów itp.. ?

Zwycięży piękna nasza ojczyzna – Polska !

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

27-10-2021 [16:42] - Marek Kudła | Link:

Komuniści mordowali swoich przeciwników politycznych.  Mordowali jeszcze długo po wojnie za pomocą UB, potem SB i mordowali w czasach najnowszych głównie przez niewyjaśnione wypadki (Ziętara), samobójstwa (Lepper), zabójstwa (Papała), a ostatnim był Rosiak zamordowany przez Cybę !
Nie rozumię tego, że:  skoro to wszystko wiemy, to dlaczego ociągamy się z delegalizacją lewackich post-komunistycznych partii politycznych jak Lewica i PO ?!!!!!

Obrazek użytkownika u2

27-10-2021 [17:35] - u2 | Link:

dlaczego ociągamy się z delegalizacją lewackich post-komunistycznych partii politycznych jak Lewica i PO ?!!!!!

Lewizna rzeczywiście propaguje ustrój totalitarny co jest zabronione konstytucyjnie, zaś peło to liberały-aferały, oni nie propagują niczego oprócz antypisu :-)

Obrazek użytkownika Marek Kudła

27-10-2021 [17:51] - Marek Kudła | Link:

@ u2
Tak, Lewica propagująca komunizm, który jest zbrodniczym systemem totalitarnym powinna być zdelegalizowana natychmiast !  Natomiast PO wymaga najpierw zaliczenia jej do politycznych organizacji terrorystycznych z uwagi na posiadanie zorganizowanych bojówek oraz terrorystycznych kont w internetowych mediach społecznoćciowych, a następnie likwidacja tych terrorystów !!!

Obrazek użytkownika u2

27-10-2021 [18:52] - u2 | Link:

"Natomiast PO wymaga najpierw zaliczenia jej do politycznych organizacji terrorystycznych"

Faktycznie, zrobili PO-KO, dla zmyłki, że niby już nie są pełomafia. A na garbie PO-KO do PE w Brukseli dostały się totalitarne komuszki typu Miller i Cimoszewicz :-)

No i warto odnotować, że u towarzyszki Panienki (córki gienierała w czarnych oczkach) jako jeden z pierwszych stawił się Stefek N. aka burczymucha, który kajał się, że to nie peło obniżyła emki dla ubków, tylko PiS :-)

Obrazek użytkownika Jabe

27-10-2021 [16:47] - Jabe | Link:

To jest walka między gangami politycznymi. Chochole tańce z trupami wyklętych tego nie przykryją. Ostatnie patriotyczne wzmożenie może oznaczać obawę, że rozbudowane koryto teraz im przypadnie. A koryto należało zlikwidować!

Wasalizacja jest jedną z kwestii ponad podziałami. Byle kasa była.

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-10-2021 [17:35] - Tezeusz | Link:

"Chochole tańce z trupami wyklętych tego nie przykryją. "

@Jebe potomek UB ? Czerwony  jesteś to już wszyscy wiedzą. Twój taniec głupoty i przywiązania do PZPR przebija z twoich komentarzy. Cóż należysz do kasty czerwonej Putin się cieszy. Zatańcz kozaczoka.

Obrazek użytkownika Maverick

27-10-2021 [18:26] - Maverick | Link:

Przecież nie potrafiliście zrobić deokomunizacji, a było to celowe, bo część dzieci enkawudzistów teraz udaje prawdziwki, gdy to są trujące muchomory.

Inni zidiocieli do tego stopnia że chcą do Uni i nie rozumieją że z deszczu wchodzą pod rynnę.

A wszyscy razem wybierają podstawionych im kałmuków kabalarzy, jakby nie mieli świadomości.

Więc gryżcie się lewacy, skaczcie do gardeł, gdy rola tych co mają duszę jest jednoczenie ludzi wokół ideałów suwerenności i odsuwanienie mącicieli, pasożytów

co dnia uczciwie nie przepracowali na tor boczny, aby uczyli się uczciwie na życie zarabiać, a nie z czczego gadania na koszt podatnika.

Polin to dom wariatów. 
 

Obrazek użytkownika Pers

27-10-2021 [17:52] - Pers | Link:

Jabe
Nie przeszkadzaj im, niech sobie "patriotycznie" popierdzą.

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-10-2021 [18:43] - Tezeusz | Link:

@ Pers
Ty już pierdzisz chamstwem i jadem w Scierwoneonie od dawna, jesteś w tym mistrzem szczególnie w opluwaniu blogerów NB. Przypomnieć ? A jak twój idol Putin znowu piszesz hymny pochwalne.

 

Obrazek użytkownika J z L

27-10-2021 [20:09] - J z L | Link:

Tezeusz 
On to banderowsko-sowiecki pomiot

Obrazek użytkownika sake3

27-10-2021 [19:23] - sake3 | Link:

@Pers....Jasne,przecież patriotyzm to dziś obciach.A jutro będzie zakazany i karany sądząc z wpisów takich niepatriotów jak ty. To brzmi dumnie .No i już musisz się dzisiaj okreslić który zabór wybierasz-niemiecki czy rosyjski .Przecież nie chcesz być obciachowym komentatorem.Co by nawet na to powiedzieli Jabe czy Tricolour. 

Obrazek użytkownika Maverick

27-10-2021 [21:09] - Maverick | Link:

Dzisiaj trockiści mają nową broń tęczę.
Andrzej Rosiewicz podsumowuje tych nowych trockistów jak Ulka, Tazeusz i inni.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-10-2021 [21:45] - Tezeusz | Link:

Maverick to że jesteś niepełnosprawny umysłowo to wiem ale że aż tak ! Czy tam u ciebie w USA nie ma lekarzy lewaku. Ja wiem w każdym kraju znajdują się idioci ale tacy ?

Obrazek użytkownika Maverick

27-10-2021 [21:58] - Maverick | Link:

Tazeusz ja wolę posłuchać Rosiewicza co tak proroczo śpiewa niż czytać pierdoły trockisty.

Posłuchaj może zaskoczysz co jest grane, bo jak trockista mówi patrz tutaj robi zupałnie coś innego aby spełniać swoje lucyferiańskie plany. Trockista nigdy nie ma w sercu ani dobra ani interesu obywateli, ma tylko ukrytą agendę.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Tezeusz

28-10-2021 [15:07] - Tezeusz | Link:

@Perik ty komentujesz na NB my będziemy wkrótce na Neonie zgadnij u kogo ?