"Tygrysek" posłusznie dał głos!

""Klub parlamentarny Koalicji Polskiej złoży wniosek o skrócenie kadencji parlamentu – przekazał w sobotę (dziś) szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Jak podkreślił podczas konferencji w Poznaniu, "ten rząd nie może trwać dłużej"" [1]. 

Źródło: PAP, fot: Radek Pietruszka
Chyba najgorszą rzeczą, którą niektórzy politycy mogą sprawiać, to to, że traktują swoich wyborców jak niepełnosprawnych intelektualnie. Owszem jest kilka procent ludzi, którzy mają psychiatryczne problemy i im trzeba pomagać. To jest nasz ludzki obowiązek. Ale większość to ludzie normalni - no może z wyjątkiem jakichś fanatyków - i właśnie drażni mnie, że to Oni są odbiorcami propagandy i poglądów, które w jakiejś mierze można uznać za zdradę narodową. 

Obecna sytuacja w Polsce jest bowiem taka: 

1) wrócił D. Tusk zapewne na wyraźne zlecenie A. Merkel, która jakoś go dziwnie "pokochała" a ten powrót od samego początku miał na celu maksymalne skłócenie Polaków i ostatecznie pozbawienie władzy ZP (PiS),
2) takie posunięcie Niemiec świadczy, że USA J. Bidena już przekazały Niemcom naszą część Europy a jeżeli Niemcom to dał im wolna rękę na kolejny podział europejskich wpływów pomiędzy Niemcy i Rosję, 
3) polski TK stwierdził, iż polska Konstytucja jest najważniejszym aktem prawnym w Polsce i prawo unijne nie może mieć nadrzędnego znaczenia. Takie identyczne wyroki już zapadały i to m.in. w Niemczech, ale to właśnie polska decyzja stała się dla niemieckiej IV Rzeszy (UE) jakimś problemem, który D. Tusk ocenił, iż prowadzi do Polexitu,
4) tenże sam, zapewne niemiecki przedstawiciel na Polskę, ogłosił na jutro jakąś demonstrację na Placu Zamkowym w Warszawie i to w obronie naszego członkostwa w UE, którego podobno już nie chce PiS, choć żaden z polityków partii rządzącej nigdy takiego postulatu nie wypowiedział. Nasz Sanepid - ze względów epidemiologicznych (Cowvid) - wydał negatywną opinię  na możliwość przeprowadzenia takiej demonstracji,
5) "tygrysek" chce złożyć w Parlamencie wniosek o samorozwiązanie Sejmu, co ma doprowadzić do obalenia obecnych władz,
6) na polskiej granicy z Białorusią padają już strzały z broni palnej. Co prawda niby białoruscy wojskowi strzelają ślepymi nabojami, ale tych przypadków może być jeszcze więcej i kto wie czy w końcu nie skończy się tym, że zaatakują polskich pograniczników z broni ostrej. Oczywiście takie ruchy nie mogły się odbyć bez akceptacji (zlecenia?) Rosji, 
7) gazociąg Nord Stream 2 już jest na ukończeniu i wreszcie po setkach lat Niemcy i Rosja są prawie "sąsiadami" a biorąc pod uwagę lewacką administrację USA, to jak na razie nie możemy liczyć na ich pomoc,
8) nie ustają żądania międzynarodowych organizacji żydowskich do zapłacenie przez Polskę mitycznych i bezprawnych reparacji wojennych za tzw. mienie bezspadkowe, które Żydzi utracili w czasie II WŚ i okresie komunizmu.

Współczuję Polakom, którzy nie widzą korelacji pomiędzy tymi wydarzeniami, czyli swoistej wojnie hybrydowej przeciw Polsce. A tak naprawdę one powodują konieczność walki o naszą suwerenność i niepodległość. O tę resztkę, która nam jeszcze pozostała i takie gesty i słowa, które wypowiada dziś szef PSL są naprawdę niemal zdradą naszego państwa. Nie słuchajmy go i miejmy w sercu nadal Polskę i Polaków!

[1] https://wiadomosci.wp.pl/kosin...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

09-10-2021 [18:39] - u2 | Link:

mienie bezspadkowe, które Żydzi utracili w czasie II WŚ i okresie komunizmu

W okresie komunizmu to Żydzi rządzili w PRL, więc to nacjonalizacja przemysłu, rozkułaczenie chłopów idzie na ich konto. To są proste sprawy. Nawet w 1968 Gomułka wysłał ich z raju krat na zachód, ale zwykli Polacy nie mieli szans emigrować. Gdyby taka możliwość wtedy była, to tow. Wiesław by ostatni gasił światło w Domu Partii na Nowym Świecie. :-)

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

09-10-2021 [18:51] - krzysztofjaw | Link:

I to jest największe kłamstwo Żydów dotyczące 1968 roku. Emigrowali w większości Ci, którzy narobili największych szkód wobec naszego narodu. Większość z nich z radością opuszczała nasz kraj a tak naprawdę to był ich cel, bo nowe Państwo Żydowskie - Izrael potrzebowało po prostu nowych mieszkańców. Dziś nawet Żydzi rosyjscy są potrzebni i np. jedzą wieprzowinę nie zważając na żydowskie zakazy. Zawsze zadaję sobie pytanie: Jaki kraj jest dziś najbardziej rasistowski... I nasuwa się tylko jeden...
Pzdr

Obrazek użytkownika u2

09-10-2021 [19:32] - u2 | Link:

"największe kłamstwo Żydów dotyczące 1968 roku"

Prof. Peter Raina wydał książkę o tow. Wiesławie. Zna tamte czasy z autopsji.

https://www.youtube.com/watch?...

Prof. Raina: Gomułka nie był antysemitą. Dał Żydom wolną rękę. Chcę obalić mit pol. antysemityzmu

Obrazek użytkownika Marek Kudła

09-10-2021 [18:45] - Marek Kudła | Link:

Ludzie ?!!  To lekarz czy debil ?!!  Jeden (1) % poparcia i ten zajob chce wyborów ?!!  OK, jeszcze 2 lata i ta arbuzowa szajka zostanie usunięta z życia politycznego !!!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

09-10-2021 [18:55] - krzysztofjaw | Link:

Wie Pan? Jak można stać się takim bezmyślnym? Notowania PSL-u oscylują wokół 2-3%. Nie ma szans na bycie w Sejmie kolejnej kadencji i ze strachu robi "w gacie". Czegóż to nie można zrobić żeby dalej uzyskiwać pensję w wysokości 10-12 tysięcy złotych. Przykre wiedzieć taki upadek. 
Pzdr

Obrazek użytkownika Jabe

09-10-2021 [19:01] - Jabe | Link:

Dla PSL-u sejm ma walor głównie prestiżowy.

Obrazek użytkownika Jan1797

09-10-2021 [21:25] - Jan1797 | Link:

Słusznie, po co im prestiż  :)))

Obrazek użytkownika sake3

09-10-2021 [19:55] - sake3 | Link:

To że ma papierek nie oznacza że jest  lekarzem skoro od początku kibluje przyspawany do fotela w partii. Debilem też nie jest jeno trochę mu się w głowinie zakręciło od tych obrotów.

Obrazek użytkownika Ryan

09-10-2021 [21:55] - Ryan | Link:

Obrazek użytkownika sake3

09-10-2021 [18:48] - sake3 | Link:

Czegóż to się nie zrobi,żeby zadowolić żonę .Pani Kamyszowa pewno tupnęła nogą  i kazała odznaczyć się większą niż dotychczasową aktywnością. Może w ten sposób spełni albo przynajmniej przybliży sen o byciu pierwszą damą z wysokim uposażeniem. Pan Kosiniak-Kamysz nader groźnie wygląda na zdjęciu tym podniesionym paluchem choć nie wiadomo czy w tych przedterminowych wyborach uzyskałby coś więcej niż te 2 % i to wspólnie z Gowinem.A to ci ryzykant. 

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

09-10-2021 [18:58] - krzysztofjaw | Link:

To "żoneczka" nadała mu pseudonim "tygryska". Oj widać, że ma parcie na władzę. A mąż? No cóż... taki polityk trzeciej klasy. I tyle. 
Pzdr

Obrazek użytkownika sake3

09-10-2021 [19:50] - sake3 | Link:

@krzysztofjaw.....No ale dzisiaj zaryczał.Zawsze nazywałam go mamlasem,ale teraz widzę,że to prawdziwy groźny choć nieco wyleniały tygrys.

Obrazek użytkownika juur

09-10-2021 [18:57] - juur | Link:

Nie wszystko muszę rozumieć ale staram się by mieć spójny obraz całości.
D. Tusk już się pogodził, że nie będzie "cysorzem" ale droga do stanowiska Generalnego Gubernatora otwarta i stąd takie starania D. Tuska bo gdy się spisze to spotka go nagroda. Pewnie w szufladzie leży autobiografia jak to z daleka od ojczyzny w Polsce realizował swoją misję. Będzie pewnie fragment o dziadku jak to pamięć o nim dodawała sił w trudnych momentach i marzenie by w blasku reflektorów wystąpić w mundurze dziadka. Dla młodszych wyjaśnienie, to nie dziadek D. Tuska nie był kandydatem na prezydenta a D. Tusk i gdy go spytano o dziadka to okazało się, że jest to zupełnie nieznana dla D. Tuska karta. O tyle jest to ciekawe, że D. Tusk chełpił się tym, że jako zawodowy historyk dokładnie zbadał przeszłość swojej rodziny. Nawet w najdalszej rodzinie fakty te były znane. Jedynie D. Tusk był nieświadomy. Jak widać nawet wielki gracz może mieć słabsze chwile. Wstręt do prawdy przeważył nad rozumem.
Polexit, może tak może nie? Powinien być jakiś porządek. Najpierw te kraje, których  TK wcześniej niż Polska wydały podobne wyroki a jest ich chyba 10. Nie możemy się wpychać do kolejki jak chce tego, chciałem napisać opozycja ale to nie jest właściwe określenie.
 

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

09-10-2021 [20:59] - krzysztofjaw | Link:

Polski wyrok TK nie mógł być inny, bowiem wtedy już jawnie by powiedziano, że Polska nie jest suwerenem we własnym kraju. I sądzę, że też wszystkie TK we wszystkich krajach UE identyczne by wydały wyroki. Do tej pory - być może, że faktycznie już 10 krajów - tak orzekło, ale dla mnie najważniejszym jest wyrok niemieckiego TK, który jaskrawo pokazał, że niemieckie prawo jest ważniejsze od unijnego. Tylko ten przykład pokazuje jak horrendalnie abstrakcyjne i schizofreniczne są ataki na nas. Ja jestem jednak zdenerwowany czymś innym: głupotą dużej części Polaków (?), którzy wierzą w takie brednie, jakie wygaduje np. D. Tusk czy Biedroń lub Kosiniak - Kamysz, lub Czarzasty. Jakoś tego nie mogę znieść. Czy my naprawdę już zostaliśmy pozbawieni mózgów? 
Pzdr

Obrazek użytkownika u2

09-10-2021 [21:05] - u2 | Link:

"Czy my naprawdę już zostaliśmy pozbawieni mózgów? "

Lepiej używać trzeciej osoby liczby mnogiej, czyli oni/one. Ja piszę zwykle wyłącznie w liczbie pojedynczej pierwszej osoby, czyli mnie. Rzadko piszę my, jeśli widzę, że moje stanowisko podzielają inni :-)

Obrazek użytkownika Jabe

09-10-2021 [19:09] - Jabe | Link:

Nie po setkach lat, tylko od II wojny światowej.

Możliwe, że szykuje się zmiana ekspozytury na Polskę, ale raczej nie będzie tego zwiastował „Tygrysek”, a nowa odsłona patriotycznych kelnerów. Zaś okaże się, że pisowcom zasmakowały owoce morza i będzie pozamiatane.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

09-10-2021 [21:07] - krzysztofjaw | Link:

Czy CIA ponownie użyje swoich wpływów i możliwości? Raczej wątpię, bo nawet w USA jest wielu przeciwników J. Bidena i to w najwyższych gremiach wojskowych. A to one decydują o polityce zewnętrznej USA. Jak na razie kupujemy wszystko, co USA nam wciskają i to w zawyżonych cenach. Dopóki tak będzie to drugich podsłuchów nie będzie. Wbrew pozorom sytuacja z "Sową i Przyjaciółmi" się już nie powtórzy. Dwa razy do tej samej "rzeki" nawet amerykański wywiad lub kontrwywiad nie wejdzie. 
Pzdr

Obrazek użytkownika Jabe

10-10-2021 [11:50] - Jabe | Link:

Haki są z całą pewnością. To podstawa zaufania. No i jeśli decyzja o zmianie zapadła, to zostanie wykonana. Naturalnie wygodniej jednak będzie powierzyć tę operację opiekunowi, któremu zostaniemy oddani w leasing.

Zauważa Pan patriotyczne wzmożenie? Prezes rozważa przedterminowe wybory, póki jeszcze może.

Obrazek użytkownika Pers

09-10-2021 [20:04] - Pers | Link:

A czemu nie?
Przecież PiS prowadzi we wszystkich sondażach i w przyspieszonych wyborach PiS mogłoby potwierdzić swoją supremację.
Boją się? A czego?
Tuska & Co?

Wygrywając przedterminowe wybory mogliby uciec od poniżających praktyk korupcji politycznej i szukania "kumpli" do każdego głosowania w Sejmie.
No chyba, że boją się...

No ale tego z kolei nie rozumiem, przecież wszystko hula!
Bronią granic, bronią suwerenności, walczą o pożyczki, punktują Czechów... Co jeszcze trzeba?

Obrazek użytkownika Ryan

09-10-2021 [21:50] - Ryan | Link:

Obrazek użytkownika Kaczysta

10-10-2021 [07:08] - Kaczysta | Link:

Najpierw mówił Prezes Kaczyński, potem Premier Morawiecki i co?
Spokój, konkrety, zero agresji i dzielenia Polaków.
Żadnego szczucia 
Żadnego

Obrazek użytkownika Ryan

09-10-2021 [22:05] - Ryan | Link:

Moglbys Krzysztofie porozmawiac z repsolem o repsolach
Masz 33 komentarze i 300 repsoli
Takie sowieckie scierwa NDP 2 komentarze i 7000 repsoli

Obrazek użytkownika angela

09-10-2021 [22:06] - angela | Link:

Spokojnie, ci czerwoni oszusci z doktorkiem na czele, ( ten to się naorał), znow wymyślą  do wyborów  jakis  fortel  zeby otumanic ludzi, i z 1% podskoczą do 21.

Obrazek użytkownika gość z drogi

10-10-2021 [01:49] - gość z drogi | Link:

Tygrysek szaleju się najadł i bredzi
nocne pozdrowienia 

Obrazek użytkownika Maverick

10-10-2021 [00:53] - Maverick | Link:

Nie tylko przeszczepy trzymały Rockefeller-a przy życiu ale i picie adrenochrome w krwi dziecięcej. Miałem go okazję widzieć podczas kampani Ronalda Regana w Orange County Kalifornia. Gdzie z ramienia NWO obserwował jego kampamię. I jakiś nasz lokalny dziennikarzyna podszedł do niego zadając pytanie. " Dlaczego pan z taką rozpoznawalnością nazwiska nie stara się o kandydaturę na prezydenta USA?" zapytał. ( Nie pamiętam dokładnie ale coś w tym sensie.) Natomiast jego krótką odpowiedź zapamiętałem dosłownie na zawsze.) Odpowiedział: " Running for a president for me it will mean a degradation", czyli ubieganie się o urząd prezydenta znaczyłoby dla mnie degradację. Wtedy jeszcze konspiracyjne teorie o NWO nie były znane. Mnie jednak lampka się zapaliła.

https://youtu.be/4Zjmg4caLio

Obrazek użytkownika J z L

10-10-2021 [23:05] - J z L | Link:

Nie musi się Pan odnosić do jakichś komentarzy jakiegoś Zawiszy, bo on jest w stanie oddać Polskę innym, byleby tylko usunąć PiS od władzy. Taka postawa go dyskwalifikuje jako Polaka (o ile nim jest).

Pzdr

Szacun Krzysztofie
Wielki szacun
Zaorałeś tego homosia równo
To antypolskie bydle!!!!

Tak trzymać