Kierunek Luksemburg

Do tej pory hasło -" błąd luksemburgizmu"  kojarzył się ze schizmą w ruchu komunistycznym przyznającą prymat mas nad kadrową partią. Dziś częściej myśli się o europejskim wymiarze sprawiedliwości, który przedkłada interesy unijnych elit i grup nacisku nad podmiotowość krajów i dążenie do rzeczywistej sprawiedliwości. Cóż czasy się zmieniają.Kiedyś masową śpiączkę powodowała mucha tse-tse. 
Obecnie podobny stan powoduje mucha Tsue-tsue
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

27-09-2021 [16:37] - Marek Kudła | Link:

Związkowcy z Polski jadą do Luksemburga w paźdźierniku !  Miarka się przebrała !  Kochani, weźcie ze sobą Bolka  to ci z TSUE będą wyskakiwać przez okna, weźcie też Brąka koniecznie z dechą, Szetynę, który strząśnie tą szarańcze żerującą na chorym drzewie UE, Nitrasa to ich odpowiednio opiłuje, Stępnia, bo ten weźmie ich siłą, Radka Sikorskiego, który dorżnie tą watachę starych pierdli !!!  Pomyślcie także o zabraniu Kołodziejczaka z AgroUnii z kilkoma przyczepami gnoju, węgla brunatnego i zdechłą świnię na dokładkę !!!  I popytajcie tych z regionu Bogatyni na kogo będą głosować w 2023 roku !!!