Łapy precz od Polski!

Ochrzczeni w ogniu
Duchem Spartanie ...

Nie pozwolimy demoralizować naszych dzieci. Nie pozwolimy się "zagłodzić". Nie dasz nam rady Komisjo Europejska, a nawet jeśli nas pokonacie, to zjednoczycie wszystkie "greckie miasta"! Popatrz Unio na ten film poniżej - my jesteśmy bardziej zdeterminowani w obronie naszej wolności i suwerenności! Jak Grecy, najpierw pod Salaminą a później pod Platejami, dzisiaj MY od Warszawy po Budapeszt i inne wolne Miasta - pokażemy "Persom" że wolność i suwerenność wygrywa! 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

17-09-2021 [19:31] - Pers | Link:

Bardzo szlachetne wezwanie ale z tym "zjednoczeniem" to bym nie przesadzał.
Normalne państwa realizują swoje egoistyczne interesy co jest zrozumiałe. Każdy jakoś da sobie radę.
Czesi zawsze dogadają się z Niemcami, Słowacy i Węgrzy także. "Emiraty" bałtyckie się nie liczą.
Poza tym Węgry mają poprawne kontakty z Rosją i w razie czego mogą szybko przeorientować swoją politykę na wschód.
Polska, jak zwykle, zostanie sama, skłócona z wszystkimi.
USA nas olały, potrzebują Polski jedynie jako kupca militarnego złomu za podwójną cenę, gazu o 50% droższego i szczucia na Rosję i Białoruś.
Została jedynie banderowska Ukraina, która też ma nas głębokim poszanowaniu. Zresztą Ukraina tylko żebrze o pomoc zagraniczną bo wszystko im padło na pysk więc to żaden sojusznik.
To są "sukcesy" polskiej polityki zagranicznej.

Polska już od dawna powinna ściśle współpracować z Białorusią przy budowie Jedwabnego Szlaku. W ten sposób Białoruś nie wpadła by definitywnie w łapy Rosji.
Zamiast tego robimy za ratlerków ujadających w cudzym interesie. I jak się okazuje to głównie Rosja na tym naszym ujadaniu skorzystała bo Łukaszenka okazał się facetem z jajami a nie troki od kalesonów jak Janukowycz na Ukrainie.
Tak głupie rządy jak teraz to mieliśmy jedynie krótko przed zaborami i II WŚ. Jak wiadomo kończyło się to narodową tragedią.

Obrazek użytkownika Kaczysta

17-09-2021 [20:09] - Kaczysta | Link:

Ale bełkot wypranego przez putina mózgu.
Moja babcia pamietała jak strzelano do chłopów bo  próbowali dla siebie ukryć żywności ! Ja szanuję naród Rosyjski bo to Słowianie jak my, ale Waszą armia w latach 30tych to byli ZŁODZIEJE i MORDERCY, takie były realia. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

17-09-2021 [20:41] - Ula Ujejska | Link:

Pers
Banderowskie wstawki pominę - przegadaliśmy o tym już tysiące razy ... szkoda Ukrainy. I nadal uważam, że Ukrainę powinniśmy wspierać gdzie się da.
Z Białorusią masz rację, ale to Tusk i Sikorski wpędzili nas w to szambo. USA nas wykiwały - zgoda. Ale nic tu nie mieliśmy do powiedzenia. Bo kolejny "półdupek" rządzi w USA - ale już niedługo. Mylisz się co do Węgrów i pozostałych Republik. Jak upadnie Polska to upadną i te Republiki plus inni w UE. Nie sądzę by Niemcy zainteresowani byli w upadku Polski. Z tej unijnej kasy dla nas to 70-80% wróci do nich w naszych zamówieniach. Sądzisz że zaryzykują zwolnienie z pracy ok. 3 mln. Niemców by zrobić Polsce na złość? Szulc już parę lat temu nas tak straszył i dostał kopa. KE skończy podobnie ze swoimi strachami 😁 
A jak nie ... to my tyż możemy zrobić im parę rzeczy na złość.

Obrazek użytkownika Pers

17-09-2021 [20:48] - Pers | Link:

@ujejska
//Banderowskie wstawki pominę//
A dlaczego? Tam rządzą banderowcy, to chyba oczywiste. A oni średnio kochają Polaków.

//my tyż możemy zrobić im parę rzeczy na złość.//
W polityce zagranicznej i dyplomacji nie ma takich pojęć.
Gdyby tak reagowały mocarstwa to dawno już nie byłoby życia na Ziemi.
Dlatego Chiny, Rosja i Iran mają najlepszych dyplomatów na świecie.

//Z Białorusią masz rację, ale to Tusk i Sikorski wpędzili nas w to szambo.//
Tak? A możesz rozwinąć ten wątek?
To obecny rząd najbardziej się starał przez ostatni rok, żeby obalić rząd Łukaszenki. No chyba, że coś przeoczyłem.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

18-09-2021 [14:38] - Ula Ujejska | Link:

Pers
W polityce i dyplomacji jest znacznie więcej dziwnych pojęć niż napisałam, np. podobno kapitał  nie ma narodowości - Pers no kto Cię tak okaleczył? To co robił obecny rząd wobec Białorusi to  pikuś  - już była w łapach Putina, więc nie równaj działań PiS i PO. Nasza odpowiedź miała uzasadnienie wobec działań Łukaszenki przeciw Polakom. To zły scenariusz,

Obrazek użytkownika Ryan

18-09-2021 [20:20] - Ryan | Link:

Łukaszenka świętuje napaść na Polskę. Zgłasza roszczenia do naszych terenów
Z okazji przypadającej 17 września rocznicy napaści ZSRR na Polskę Alaksandr Łukaszenka stworzył na Białorusi nowe święto. Na tym jednak się nie zatrzymał. Stwierdził, że "Białystok i Białostocczyzna oraz Wilno i ziemie wokół to są ziemie białoruskie".

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

18-09-2021 [21:00] - Ula Ujejska | Link:

Niech uważa, bo Litwini mogą mu przypomnieć że Białoruś jest wytworem ZSRR a wcześniej przez setki lat byli częścią Księstwa Litewskiego

Obrazek użytkownika Jabe

18-09-2021 [22:00] - Jabe | Link:

Litwa skurczyła się dobrowolnie.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

18-09-2021 [22:45] - Ula Ujejska | Link:

Tak jak Polska.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

17-09-2021 [21:08] - Niezalogowany | Link:

"Polska, jak zwykle, zostanie sama, skłócona z wszystkimi."

Kłamiesz, ruski trollu. Powtarzasz standardową ruską śpiewkę o samotnej Polsce, a alternatywą ma być, jak w każdej kremlowskiej narracji, "polityka wielowektorowa" czyli oddanie się w łapska kremla.

"USA nas olały, potrzebują Polski jedynie jako kupca militarnego złomu za podwójną cenę, gazu o 50% droższego i szczucia na Rosję i Białoruś."

Kłamiesz i manipulujesz, ruski trollu. Właśnie teraz, kiedy białoruska republika sowiecka urządza prowokacje na naszej granicy, amerykańscy żołnierze wspomagają polskie działania obronne i odstraszające. Broń, jaką kupuje od USa Polska to nie złom, ale broń najnowszej generacji używana przez armię USA.

"Została jedynie banderowska Ukraina, która też ma nas głębokim poszanowaniu."

Kłamiesz i manipulujesz, ruski trollu. Nie istnieje coś takiego jak "banderowska Ukraina". Ukraina jest ważna dla bezpieczeństwa Polski, gdyż osłania nas przed kremlowską agresją. Silna Ukraina oznacza bezpieczną Polskę i to jest wszystko, co należy wiedzieć o słusznej polityce Polski na tym kierunku.

"Polska już od dawna powinna ściśle współpracować z Białorusią przy budowie Jedwabnego Szlaku."

Bzdura i manipulacja, ruski trollu. Białoruś ju od dawna nie istnieje, jest po prostu częścią kremlowskiego imperium zła, tak samo okupowana przez kreml jak uciemiężony naród rosyjski.

"W ten sposób Białoruś nie wpadła by definitywnie w łapy Rosji."

Wpadła już dawno.

"Łukaszenka okazał się facetem z jajami a nie troki od kalesonów jak Janukowycz na Ukrainie."

Łukaszenka to kukiełka kremla z zerową mocą własną.

"Tak głupie rządy jak teraz to mieliśmy jedynie krótko przed zaborami i II WŚ. Jak wiadomo kończyło się to narodową tragedią."

Za to rządy niemieckiego agenta Tuska i kremlowskiego agenta Komorowskiego to dopiero były mądre, oświecone i dobre dla Polski. Wtedy to jedynie Polska była dostatnia, niepaździerzowa i silna, czego najlepiej dowiodła 10 kwietnia 2010 roku.

Po histerycznym wyciu sterowanej z kremla międzynarodówki widać najlepiej, że rządy Dobrej Zmiany są najlepszą rzeczą jaka przydarzyła się od dawna Polsce.
Na nic więc twoje służbowe trollowanie.

Obrazek użytkownika Pers

17-09-2021 [21:16] - Pers | Link:

@niezalog
A ty już u Kubusia Puchatka?
Miodek czy grzybki halucynki?

Obrazek użytkownika Jabe

17-09-2021 [19:32] - Jabe | Link:

To się zobaczy. 100 × nie, a w praktyce różnie może być.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

17-09-2021 [20:19] - Ula Ujejska | Link:

Panie posterunkowy czy ktoś wie tutaj o co Panu chodzi? 😁

Obrazek użytkownika Jabe

17-09-2021 [20:24] - Jabe | Link:

„Nie oddamy ani guzika” znamy choćby z nowelizacji ustawy o IPN.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

17-09-2021 [22:57] - Niezalogowany | Link:

"„Nie oddamy ani guzika” znamy choćby z nowelizacji ustawy o IPN."

Z nowelizacji ustawy o IPN to znamy jakość działań Ziobry, jakość jego ministerialnych prawników i jego "świetne" strategiczne wyczucie czasu. W kategorii szkodnictwa może konkurować z Gowinem.

Obrazek użytkownika Jabe

17-09-2021 [23:07] - Jabe | Link:

Ja pamiętam tylko, że prezes Kaczyński się srożył, nim pod naporem suwerennych ambasadorów czmychnął pod miotłę. Jeśli inaczej to wyglądało, proszę o coś weryfikowalnego.

Obrazek użytkownika Maverick

17-09-2021 [19:35] - Maverick | Link:

Przecież podpisanie Aneksu lizbońskiegi było zrzeczeniem się suwerenności. A co nie wiedzieliście co podpisujecie? Czy masoni was tak urobili a wy dalej się do nich modlicie gdy komunizm to był ich eksperyment.

Nie można na dwoje wróżyć, a robienie tych samych błędów z oczekiwaniem innych rezultatów jest definicją psychozy i głupoty. Po co płakać nad rozlanym mlekiem a wyjście jest jedno mianowicie stworżenie Uni Pansławicznie opartej o prawa Boże a nie masońskie. Targalski był komunistą i masonem.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

17-09-2021 [20:17] - Ula Ujejska | Link:

@Maverick
Konkrety poproszę - tylko bez kurwinowskich wrzutek.

Obrazek użytkownika Kaczysta

17-09-2021 [21:23] - Kaczysta | Link:

Korwin-Mikke za zniesieniem pedofilii, gdy ofiara ma 8 lat
Janusz Korwin-Mikke często wprowadza również własnych wyborców w konsternację. Jak elektorat Konfederacji zareaguje na pomysł swojego lidera, który najchętniej zezwoliłby na legalny seks z dziewczynkami od pierwszej miesiączki?

Janusz Korwin-Mikke skandalicznie odpowiedział za to na pytanie jednego z internautów.
- Czy wiek zgody (na seks - przyp. red.) powinien zostać podwyższony, obniżony czy powinno zostać tak jak jest? - usłyszał poseł. 
Co na to Korwin-Mikke?
- Jestem zwolennikiem natury! Wiek zgody (na seks) powinien się zaczynać od pierwszej miesiączki. Są dziewczynki, które mają
12-13 lat, i są całkiem dojrzałe! – skomentował polityk.
Zdarzają się też miesiączki u ośmioletnich dziewczynek.
Jeśli brać dosłownie wypowiedź Korwina-Mikke, to de facto zdelegalizowałby pedofilię już od granicy tego wieku

Obrazek użytkownika marsie

17-09-2021 [20:28] - marsie | Link:

Droga ulu, pardon, że tu akurat, ale muszę:
https://biuletynnowy.blogspot.com
Pozdrówka!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

17-09-2021 [20:34] - Ula Ujejska | Link:

Dzięki Marsie - podam dalej.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Kaczysta

17-09-2021 [20:30] - Kaczysta | Link:

Jeżeli eurokomuchy z Parlamentu Europejskiego przygotowują jakąś idiotyczną rezolucję do premiera RP, która nie ma żadnego znaczenia, to znaczy że nic więcej nie mogą zrobić i mogą nam skoczyć.

Obrazek użytkownika Kaczysta

17-09-2021 [21:07] - Kaczysta | Link:

Polacy?

"politycy" PO, którzy głosowali przeciwko upamiętnieniu św. Maksymiliana Kolbę w 80. rocznicę śmierci:

1. Aniśko Tomasz
2. Jachira Klaudia
3. Mieszkowski Krzysztof
4. Rosa Monika
5. Sterczewski Franciszek
6. Tracz Małgorzata
7. Zielińska Urszula
Hańba!!!

Obrazek użytkownika Ryan

17-09-2021 [22:01] - Ryan | Link:

A ten Dobromir Sośnierz z Konf wstrzymał się

Obrazek użytkownika marsie

17-09-2021 [22:20] - marsie | Link:

"Ochrzczeni w ogniu" - czytam te komentarze, czytam i "oczom nie wierzę" – skąd na "prawicowym portalu" tylu "pożytecznych idiotów"?
Rozumiem, "wolność słowa" i takie tam "lewackie idiotyzmy", ale żeby aż tak?
Droga "ulu" – pozdrówka, tak trzymać!

Obrazek użytkownika Ryan

17-09-2021 [22:27] - Ryan | Link:

W kilku krajach UE politycy wybierają sędziów, w niektórych nie ma rad sądownictwa, w innych nie funkcjonują nawet trybunały konstytucyjne, ale tylko Polska jest solą w oku. Brukselscy hipokryci w PE „troszczą się” o stan praworządności w Polsce i wydają rezolucje.
Żałosne

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-09-2021 [16:00] - Ula Ujejska | Link:

@Ryan
W Brukseli troszczą się o swoje wpływy w Polsce - taka rola alfonsa.