DRUKARZE I LEGENDOWCY

 1 września 1939 roku napadli na Polskę Drukarze i Legendowcy . Drukują historię i legendy których nie było i które nie miały miejsca. Niemcy drukują historię o tem ,że nie tylko oni odpowiadają za zbrodnie popełnione w Polsce i na świecie . Sowiety ,że wyzwoliły narody uciemiężone przez Polaków. Żydzi, że i Polacy uczestniczyli w holocauście żydów . Amerykanie , Anglicy , Francuzi ,że byli przyjaciółmi Polaków. Ukraińcy , że nie zabijali Polaków na Wołyniu i Powstańczej Warszawie .Drukarze…. a raczej KŁAMCY.!!! Drukują nam historię sowieckie parobki, które wjechały do Polski na sowieckich tankach nazywając Polaków walczących o Niepodległość BANDYTAMI . Drukują historię ludowego wojska jako armii polskiej. Przez 44 lata udowadniali ,że nasze powstania to był idiotyczny bunt kończący się masakrą ludności . Drukują historię byście uwierzyli . Drukują „ bohaterów” , „ autorytety” ….
Tymi bohaterami drukowanymi są:
1.Wałęsa – TW Bolek
2.Jaruzelski – sowiecki sługus
3.Lewandowski – czerwony złodziej
5.Frasyniuk – czerwony Władek
4.Balcerowicz- najemnik czerwonego Sorosa
5.Tusk – Oskar – człowiek niemieckiego Stasi
6.Kiszczak – sowieckie Kapo
7.TVN – szczujnia żydowsko-sowiecka
8.Okrągły stół - kłamstwo sowieckie 
I tysiące drukowanych i legendowanych „bohaterów”….. dopisujcie swoich „ ulubionych” legendowców .
Legendy o bohaterstwie tych  i tysięcy innych dupków można znaleźć na necie i w historii. Lecz to tylko zwykła sciema . To są ludzie na żołdzie Berlina, Moskwy, Tel Awiwu, Waszyngtonu , Londynu i Paryża.
My zaś mamy myśleć po Polsku , bo polskie mamy obowiązki . Więc nie ulegajcie propagandzie .Dość kłamstw sowieckich , niemieckich , amerykańskich ,żydowskich,  angielskich i  francuskich . Oni mają krew zdradzonych sojuszników na rękach…… My mamy czyste ręce i niech tak zostanie jak już staniemy przed Bogiem.
Drukują historię Polski …….. czas z tym skończyć !!!
Czas uderzyć w tych gnoi ,którzy maja polską krew na rękach , którzy przyczynili się do nieszczęść naszej Polski i Polaków.
Mam wyebane na tych przechrztów i judaszy …….. i mówię DRUKARZE I LEGENDOWCY  jak Marszałek „ Yebał was pies „
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

31-08-2021 [21:38] - u2 | Link:

"Ukraińcy , że nie zabijali Polaków na Wołyniu i Powstańczej Warszawie"

Ale, ale. Na NB było o tym, że w Warszawie po stronie niemieckiej walczyli Rosjanie i to oni popisali się największym okrucieństwem.

Powtórzę po raz kolejny, przed Rzezią Wołyńska była Operacja Polska w latach 1937-38, w której Rosjanie zabili strzałem w tył głowy ponad 100 tysięcy Polaków. W 1939 roku jak Rosjanie wkraczali na Wołyń to właśnie Rosjanie nawoływali do zabijania polskich panów i półpanów.

Nie należy zapomniać o okupantach. Oni chcieliby zrzucić swoje winy na innych. Stąd nagminne stosowanie określenia "polskie obozy śmierci" i oskarżanie Polaków o mord w Jedwabnem.

Obrazek użytkownika kat

31-08-2021 [21:57] - kat | Link:

https://pl.wikipedia.org/wiki/...(1_ukrai%C5%84ska)
a Jedwabne ? Czemu nie ma sledztwa ? Bo drukarzom wyszło ,że to niemcy zabijali!!!

Obrazek użytkownika Pers

01-09-2021 [00:34] - Pers | Link:

//a Jedwabne ? Czemu nie ma sledztwa ?//
"30 maja 2001 r. na polecenie ministra sprawiedliwości Lecha Kaczyńskiego rozpoczęto czynności ekshumacyjne, jednak „zabroniono podnoszenia kości”. „Eksperci wskazali, że nakazany sposób postępowania wyklucza możliwość udzielenia odpowiedzi na szereg istotnych pytań, np. co do liczby zwłok oraz przyczyn śmierci poszczególnych ofiar”[44]. Kwestię ekshumacji konsultowano ze stroną żydowską. Rabin Warszawy i Łodzi Michael Schudrich powiedział: „Szacunek dla kości naszych ofiar jest dla nas ważniejszy niż wiedza, kto zginął i jak, kto zabił i jak”. "

Starczył jeden telefon od rabina i pan minister sprawiedliwości odwołał akcję. To był wyjątkowo odważny człowiek...

Obrazek użytkownika Niezalogowany

01-09-2021 [06:51] - Niezalogowany | Link:

"Starczył jeden telefon od rabina i pan minister sprawiedliwości odwołał akcję"

Kłamiesz i manipulujesz, ruski trollu.
Akcję odwołał ruski agent Kwaśniewski, będący wtedy prezydentem z nadania kremla.

Obrazek użytkownika u2

01-09-2021 [08:46] - u2 | Link:

"Akcję odwołał ruski agent Kwaśniewski"

Już pisałem o tym na NB ekshumację ogłosił prof. Kieres i on ją odwołał. Pod niego podlegał pion śledczy IPN. Można dywagować, czy to prof. Kaczyński przekazał żądanie Michaela Schudricha, ale nie zmienia to faktu, że to IPN był władny w sprawie ekshumacji.

Obrazek użytkownika Jabe

01-09-2021 [09:06] - Jabe | Link:

Prezydent nie ma takiej władzy.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

01-09-2021 [10:21] - Niezalogowany | Link:

"Prezydent nie ma takiej władzy."

Bzdura, ruski trollu. W normalnym zdrowym państwie nie ma. W mafijnym żerowisku WSI Kwach był opiekunem Grup Trzymających Władzę i gwarantem ich bezkarności. Dlatego na rozkaz Kwacha wygaszono ekshumacje.

Obrazek użytkownika Jabe

01-09-2021 [10:41] - Jabe | Link:

Kto „wygasił” ekshumacje na rozkaz „Kwacha”?

Obrazek użytkownika J z L

31-08-2021 [23:46] - J z L | Link:

Dziś 82. rocznica prowokacji Gliwickiej.
Gdyby za Hitlera był TVN i Agora - o polskojęzycznych mediach niemieckich nie wspominając - murem stanęłyby po jego stronie, krzycząc na cały świat o haniebnej napaści sanacyjnych zbirów na niemieckie radio.