Kim jest lewak ?

Kim jest lewak oto jest pytanie?

Są lewacy niszczący państwo? Chodzi o dawnych komunistów przebranych za demokratów – w rodzaju Leszka Millera? Może raczej o młodych liderów SLD i Twojego Ruchu, takich jak Barbara Nowacka, czy Krzysztof Gawkowski? Może Adriana Zandberga, który wszak paraduje od czasu do czasu z brodatym Marksem na piersi? A może chodzi o skłotersów i przeróżne organizacje pozarządowe pokroju Greenpeace, czy ruchów lokatorskich?

Co właściwie oznacza termin lewak. Określa się tak ludzi o radykalnie lewicowych poglądach i tego typu formacje. Pierwotnie wyrażenie to miało zabarwienie wyraźnie pejoratywne, obecnie dla wielu osób ma jednoznacznie neutralny charakter. W Polsce od 1989 r. nie zaistniało na scenie politycznej żadne ugrupowanie, które by realizowało tego typu pomysły, czy choćby postulowało tego rodzaju idee, poza pomniejszymi organizacjami w rodzaju anarchistów (lewicowych), ruchów miejskich, itp. które nie były w stanie przebić się do głównego nurtu. Partię Razem niektórzy określają jako radykalnie lewicową, choć sama wyraźnie zaznacza, że ma charakter socjaldemokratyczny.

Ale kto to w ogóle jest lewak?
Mowa tutaj o pewnej mentalności tak starej jak świat. Jednej z dwóch, nazywanych roboczo "prawicowa" i "lewicowa". Ta na prawdę owa dychotomia (podziała na dwie niespójne części) wynika z dwóch wizji świata, które można zaobserwować już tysiące lat temu. Mówi się, że to mentalność naturalistyczna i teistyczna. Gdy je opiszę, większości czytelników spodoba się jedna lub druga - zależnie od poglądów politycznych. Ważne jest to, że nie da się tych poglądów połączyć "nie można dwóm panom służyć". Próba synkretyzowania w tym zakresie jest z założenia bezsensowna. Ważne jest też to że nie da się by "ani tym ani tym". Nie ma trzeciej drogi - jeśli się nie jest jednym to jest się drugim. Można się ewentualnie wahać.

LEWAK - pogląd naturalistyczny, zrodził się z wszelkich prostych form religijnych już w czasach animizmu i szamanizmu. W świecie tym świat zmarłych jest "gdzieś tutaj", ludzka dusza to rodzaj "energii", celem człowieka jest "równowaga przyrody", równowaga dwóch przeciwstawnych światów dobra i zła, nie ma nic pewnego (relatywizm), każdy jest samotnym atomem ze swoją wewnętrzną wolnością i nie powinien zaburzać wolności drugiej osoby, logika jest obiektywna, wynika z obserwacji świata natury, 1+1 zawsze równa się 2, małżeństwo to kwestia umowy.

Mamy tutaj wszelkie religie politeistyczne, Babilon, Egipcjan, Greków, Manicheizm, który tak zniszczył Europę, Ruchy Katarów, Albigensów, Arian, podstawy filozofii przyrody, humanizm, liberalizm, protestantyzm, kulty azjatyckie, komunizm chiński, moskiewski, liberalizm, PO, KOD, Antropozofię, masonerię, New Age, G. Sorosa, ekologów, wegetarian, neopogan, ateizm, Targowica, kosmopolityzm polskiej arystokracji XVIII-wiecznej.

Nie bez powodu lewica tak usilnie zwalcza rodzinę wszelkimi sposobami. Dlatego też niszczy inne więzi międzyludzkie: społeczne i gospodarcze - zgodnie z zasadą dziel i rządź. Ubezwłasnowolnieni nie jesteśmy w stanie tworzyć "wartości dodanej" dzięki samodzielnej współpracy, którą lewica zastępuje współpracą podporządkowaną państwu. Omnipotencja państwa lewicowego doprowadza do sytuacji gdzie każdy musi żyć cudzym kosztem.

Tu dochodzimy do drugiego czynnika wpływającego na światopogląd prawicowy lub lewicowy. Do propagandy, która jest czynnikiem środowiskowym zastępującym wpływ wychowania rodzinnego. Niemniej nie należy bagatelizować czynników dziedzicznych. W tym wypadku nie spodziewał bym się jednego genu determinującego poglądy a wielu cech predysponujących. Pół żartem wspomniałem niedawno, że jak lewica zdobędzie umiejętność rozpoznawania prawicowych cech u zarodków, to nie omieszka jej wykorzystać w praktyce. Lewicę cechuje bowiem dążenie do zdominowania każdymi metodami i nietolerancja współistnienia różnorodności. Dlatego wszelka próba kompromisu z lewicą nie może być skuteczna.

Myślę, że wśród cech lewicy wyróżniającymi są materializm i kłamstwo, które prowadzą do hipokryzji. Widzimy ją w w terroryzmie migracyjnym, rzekomej równości, manipulacjach gospodarczych, zabijaniu niewinnych i uniewinnianiu morderców.

Dodam tylko, że przypisywanie lewicy pojęć wolności, prawdy i logiki w dosłownym znaczeniu, prawicowym, może prowadzić do nieporozumień. Lewicowa wolność, lewicowa prawda i lewicowa logika to obelga dla tych znaczeń. Nie należy wyciągać z tego wniosku, że pojęcia te nie występują, albo są bez wartości, w świecie opartym o ducha i materię.

Lewactwo nie ma nic wspólnego z patriotyzmem, to określenie jest tej grupie całkowicie obce. Według nich „ Patriotyzm "to coś co daje kasę, zaszczyty i władzę”. Takie podejście tych lewicujących grup do patriotyzmu jest powszechnie znane od wielu lat.

Dla lewackich grup patriotyzm i ruchy narodowo – patriotyczne są zagrożeniem istnienia  ich bytu. Dla nich wzorce Stalina wcześniej Lenina narzucane głównie przez władze komunistyczne z terenu dawnego ZSRR i obecnie Rosji mają się totalnie w przeciwieństwie do wartości kreowanych przez tzw „Narodowców” dla których dziedzictwo „Wyklętych” jest wzorcem do naśladowania. Ale to Narodowcy i grupy patriotycznie nastawionej młodzieży strzegą Polskości na tych ziemiach, to oni ukazują historię polskiego narodu – walecznego gotowego do poświęceń z ogromną wielowiekową tradycją i kulturą uznaną na całym świecie.

To, jak wiemy, lewackie grupy zapraszają do Polski Islamistów, tych radykalnych także stwarzając tym realne zagrożenie dla życia i zdrowia Polaków – „Narodowcy” przeciwstawiają się tym wielce szkodliwym działaniom. To grupy lewackie skupione np. w KOD-zie sieją wśród Polaków tzw. " piramidę strachu" przed jakoby brakiem demokracji i wolności, co jest totalną bzdurą, sami zaś walczą o swoje partykularne interesy i sowitą kasę  w tym otrzymywaną z zagranicy, o czym informują prawicowe media oraz portale internetowe.

Całe szczęście, a tak myśli większość Polaków, iż patriotów w Polsce jest przytłaczająca większość i to od nich w dobie dzisiejszej zależy los Polski – i bardzo dobrze powiem więcej NARESZCIE !

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

27-07-2021 [15:30] - tricolour | Link:

@, Tezeusz

Jest bardzo pouczające, że gdy słowo "lewak" zamienisz na "pisowiec" to pasuje jak ulał. Są oczywiście pewne nieznaczące różnice, jak na przykład import Ukraińców, a nie islamistów, ale zasada jest ta sama.

No a to: Patriotyzm "to coś co daje kasę, zaszczyty i władzę” - wypisz wymaluj ustawa "przeciw" nepotyzmowi.

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-07-2021 [18:15] - Tezeusz | Link:

tricolou przecież ty raczej  wolisz  tęczową szmate taka flaga pedalska.

Obrazek użytkownika tricolour

27-07-2021 [16:19] - tricolour | Link:

@Tezeusz

Naprawdę mnie wolisz? I tęczową też wolisz? I jeszcze ponoć brzydzisz się pedalstwem, a mnie wolisz?

Ja ciebie nie chce, brzydziłbym się... a ty taki coming out.

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-07-2021 [18:11] - Tezeusz | Link:

Trzykolorowy nie wał tyle zioła glupiejesz. A czytać ze zrozumieniem nie nauczyli w podstawówce. Myślenie ciebie boli ?
Ciebie to ja mam w..wężykiem....
 

Obrazek użytkownika tricolour

27-07-2021 [20:16] - tricolour | Link:

@Tezeusz

Edytowałeś swój wpis więc nie rób z siebie pośmiewiska.

Ty masz honor? Taki za pięć złotych więc zmień ten żałosny wpis o wnuku.

Obrazek użytkownika u2

27-07-2021 [16:25] - u2 | Link:

"Niemniej nie należy bagatelizować czynników dziedzicznych."

Historia lewactwa zaczęła się od nauk Karla Marxa, potomka rabinów, w młodości gorliwego katolika, który na stare lata zawarl pakt z diabłem, aby zabijać jak najwięcej ludzi. Nigdy nie płacił ze swoich pieniędzy, zawsze korzystał z cudzych, stąd ta jego nienawiśc do ludzkiego kapitału.

https://mises.org/library/marx...

The Satan theme is most explicitly set forth in Marx's "The Fiddler," dedicated to his father:

See this sword?
the prince of darkness
Sold it to me.

And

With Satan I have struck my deal,
He chalks the signs, beats time for me
I play the death march fast and free.

Obrazek użytkownika J z L

27-07-2021 [16:46] - J z L | Link:

Kim jest lewak ?
Wybryk natury czy odpad cywilizacyjny?
 czy tak czy siak to tylko śmieć

Obrazek użytkownika u2

27-07-2021 [17:58] - u2 | Link:

Do czasów nowożytnych lewak to był ... sztylet trzymany w lewej rece :

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Dopiero teorie Karla Marxa zdefiniowały lewicę, która siła miała obalić kapitalistów. Siła to była fizyczna likwidacja, czyli masowe mordowanie. W 20 wieku ludzkość przekonała sie czym jest lewica. Dziwne, ze kraje kapitalistyczne brna w lewicowe ideologie, ale to najwyrazniej od dobrobytu poprzewracało im sie w głowach i traktuja lewicowe ideologie "urawnilowki" jako przejaw kapitalistycznego liberalizmu.

Obrazek użytkownika J z L

27-07-2021 [17:01] - J z L | Link:

Dzisiaj mija 34 rocznica urodzin Śp.Natalii Januszko...
Stewardessy i najmłodszej ofiary która została zamordowana na Nieludzkiej Ziemi pod Smoleńskiem...

PAMIĘTAMY o Tobie Natalko !

https://pbs.twimg.com/media/E7R9AOGX0AgV7cd?format=jpg&name=small

Obrazek użytkownika Centrystka

27-07-2021 [17:24] - Centrystka | Link:

@JzL
a można coś  bliżej dowiedzieć się przez kogo,w jakich okolicznościach i z jakiego powodu ta śliczna stewardessa została zamordowana i czy morderca poniósł karę?Już kiedyś o to pytałam,ale bezskutecznie,zapewne był to i teraz też jest zwykły fakenews tak ulubiony przez ludzi pokroju JzL...

Obrazek użytkownika Niezalogowany

27-07-2021 [18:00] - Niezalogowany | Link:

"a można coś bliżej dowiedzieć się przez kogo,w jakich okolicznościach i z jakiego powodu ta śliczna stewardessa została zamordowana"

Została zamordowana 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku w wyniku zamachu bombowego na polski rządowy samolot TU-154M. Zamachu dokonano na rozkaz Władimira Putina, a realizatorem był Siergiej Szojgu.

Przyczyną zamachu i zamordowania 96 ludzi na pokładzie samolotu była nienawiść Putina do Polski, nienawiść do braci Kaczyńskich i chęć zemsty za upokorzenie na oczach świata w czasie uroczystości na Westerplatte, kiedy Rosja została przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego zgodnie z prawdą wprost nazwana współsprawcą II wojny światowej - po tym, gdy w swoim przemówieniu Putin próbował bezczelnie i kłamliwie przypisywać winę za wybuch wojny Polsce.

Obrazek użytkownika Pers

27-07-2021 [18:37] - Pers | Link:

niezalog
//Została zamordowana 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku w wyniku zamachu bombowego na polski rządowy samolot TU-154M. Zamachu dokonano na rozkaz Władimira Putina, a realizatorem był Siergiej Szojgu.//

Dlaczego ty jeszcze nie poszedłeś z tym do prokuratora? Ty masz dowody a oni błądzą we mgle...
Weź ze sobą Kubusia Puchatka. Co dwa rozumki to nie jeden :))

Obrazek użytkownika J z L

27-07-2021 [19:52] - J z L | Link:

Po tej radosnej dla ciebie chwili od 11 lat nie trzezwiejesz

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-07-2021 [19:53] - Tezeusz | Link:

Persik a ty nie boisz się prokuratura  po treściach swoich materiałów w Scierwoneonie ?

Obrazek użytkownika Pers

27-07-2021 [20:00] - Pers | Link:

tezeuszku
//Persik a ty nie boisz się prokuratura  po treściach swoich materiałów w Scierwoneonie ?//
Czego mam się bać?
Polska pod rządami dobrej zmiany jest przecież państwem praworządnym i boją się tylko przestępcy.
Ja nie mam czego się bać.
Jak sam piszesz, twoje "materiały" czytają "odpowiednie władze" a te jakoś mną się nie interesują :)))
Natomiast tobą i J z L innymi  prokurator może się wkrótce zainteresować. Art. 190a kk :)))
I nie będziecie pierwsi. :))))))))

Obrazek użytkownika Niezalogowany

28-07-2021 [10:16] - Niezalogowany | Link:

"Polska pod rządami dobrej zmiany jest przecież państwem praworządnym i boją się tylko przestępcy.
Ja nie mam czego się bać."

Masz czego się bać, bo jesteś przestępcą, w myśl artykułu 130, paragrafu 1 Kodeksu Karnego.

Obrazek użytkownika Tezeusz

28-07-2021 [11:39] - Tezeusz | Link:

Widzisz Persik proponuję byś się poduczył u prawnika opłacisz poradę i się dowiesz wszystkiego. Wyzywanie  mnie od " faszysty i żyda" skutkuje prawnie o tym już tobie wcześniej wspinałem. Więc uważaj moja cierpliwość się kończy.
Ty jesteś agresoremm mnie atakującym i obrażającym. Wystarczy przeczytać twoje komentarze są dostępne w NB. Więc nie strasz bo stajesz się śmieszny.
Celem przypomnienia ?
27-07-2021 [20:05] - Pers | Link: tezeusz
tezeusz
Komuna wcale nie zdechła. Żyje i ma się dobrze. Jesteś tego najlepszym przykładem.
Choć właściwie nie wiem czy ty jesteś bardziej komuch czy faszysta?  A może jakiś nowy "wariant"?

Obrazek użytkownika Niezalogowany

27-07-2021 [20:04] - Niezalogowany | Link:

"Dlaczego ty jeszcze nie poszedłeś z tym do prokuratora?"

Nie szydź, ruski trollu.
Nie muszę nigdzie z tym iść. Polskie służby wiedzą już wszystko, czego potrzebują dzięki badaniom podkomisji smoleńskiej.

Obrazek użytkownika Pers

27-07-2021 [20:08] - Pers | Link:

niezalg
//Polskie służby wiedzą już wszystko, czego potrzebują dzięki badaniom podkomisji smoleńskiej.//
To super!
Tylko dlaczego nic nie robią z tą wiedzą? Dlaczego jeszcze nie wystawiono europejskiego nakazu aresztowania dla Putina i Szojgu?
Potrafisz mi to jakoś wyjaśnić minduś?

Obrazek użytkownika Niezalogowany

27-07-2021 [20:24] - Niezalogowany | Link:

"Tylko dlaczego nic nie robią z tą wiedzą?"

Jest błędem zakładanie przez ciebie, ruski trollu, że niczego z tą wiedzą nie robią.
Są lepsze ruchy do wykonania niż europejskie nakazy aresztowania.
Cierpliwość i działania w cieniu przyniosą zaskakujące owoce.

Obrazek użytkownika Pers

27-07-2021 [20:31] - Pers | Link:

niezalog
//Cierpliwość i działania w cieniu przyniosą zaskakujące owoce.//
Aha... To by dużo wyjaśniało...

A co tam słychać u Alicji? No wiesz, tej z drugiej strony lustra.
Pozdrów ją ode mnie :))))

Obrazek użytkownika tricolour

27-07-2021 [20:54] - tricolour | Link:

@nielog

Te działania w cieniu to podwojenie - za dobrej zmiany - importu węgla z Rosji oraz zamiana dostawcy gazu. Z Rosji na Niemcy. W cieniu utrzymujemy poziom importu ropy, żeby nikt się nie zorientował.

Wiesz, co robią te twoje służby z piaskownicy? Nic. To czysta amatorka jest i nigdy nic sama nie zrobi. Wasza zmiana polega na tym, by nic z własnej inicjatywy nie robić, bo się kot obrazi...

Obrazek użytkownika Niezalogowany

28-07-2021 [10:03] - Niezalogowany | Link:

"zamiana dostawcy gazu. Z Rosji na Niemcy"

Manipulujesz, ruski trollu. Gazem przeznaczonym dla Polski jest gaz z Kataru i z USA.

"Wiesz, co robią te twoje służby z piaskownicy? Nic. "

Mylisz się, ruski trollu. Dam ci bolesny dla twoich przełożonych przykład: Pod Krakowem jest prowadzony przez Polskę ośrodek szkoleniowy dla słuzb specjalnych z całego świata. Oficerowie polskich słuzb specjalnych uczą służby całego świata czym jest kremlowskie imperium zła, jakie podstępy i manipulacje stosuje i jak z nim skutecznie walczyć.

"Wasza zmiana polega na tym, by nic z własnej inicjatywy nie robić, bo się kot obrazi..."

Bełkoczesz bez sensu, ruski trollu, bo jakichkolwiek argumentów nie masz.

Obrazek użytkownika Pers

28-07-2021 [10:10] - Pers | Link:

niezalog
//czym jest kremlowskie imperium zła, jakie podstępy i manipulacje stosuje i jak z nim skutecznie walczyć.//
Ciekawe czego uczą skoro sami nie potrafią "walczyć"?
W sprawie NS 2 jakoś nic nie "wywalczyły".

Obrazek użytkownika Niezalogowany

28-07-2021 [11:59] - Niezalogowany | Link:

"Ciekawe czego uczą skoro sami nie potrafią "walczyć"?"

Potrafią i to doskonale. Wbrew "opinii" twoich panów z Kremla NS2 nie będzie sukcesem, ale katastrofą. Ale nie uprzedzajmy wypadków.

Obrazek użytkownika tricolour

28-07-2021 [11:04] - tricolour | Link:

@nielog

Hehehe... Tak uczą Bondów z całego świata, że nordstrimy budują z pieśnią na ustach nasi dwaj odwieczni przyjaciele. A reszta Bondów ma to w nosie.

Bardzo mi się podoba gaz z tak dalekich stron. A jeszcze bardziej podwyżki cen, na pewno wszyscy się uradują.

Do tego ośrodka dla Bondów dowożą szpiegów polskimi samochodami elektrycznymi. Z pewnością. Na układach scalonych. Polskich. 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

28-07-2021 [12:01] - Niezalogowany | Link:

"Hehehe... Tak uczą Bondów z całego świata, że nordstrimy budują z pieśnią na ustach nasi dwaj odwieczni przyjaciele"

Nord Stream budowany jest przez kacapię i czwartą rzeszę, naszych odwiecznych wrogów. Oni nie są uczestnikami szkoleń polskich służb.

Resztę twojego bezsilnego bełkotu pominę litościwym milczeniem.

Obrazek użytkownika tricolour

28-07-2021 [13:43] - tricolour | Link:

@nielog

Milczenie ci sie przyda gdy od pierwszego sierpnia bedziesz płacił za gaz +13%. Od nowego roku za prąd +25%, a do benzyny doliczą ci większy podatek akcyzowy i vat, bo milcząco masz łykać, że VAT liczy się także od akcyzy.

Przygotuj się na milczenie. Przyjmij milczenie ze mną za preludium.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

28-07-2021 [16:58] - Niezalogowany | Link:

Jesteś kiepski nie tylko w języku polskim, ale i beznadziejny w matematyce, ruski trollu.
Ilość ulg i obniżek danin jakie wprowadziła Dobra Zmiana z zapasem wyrównają ewentualne narzucane z zewnątrz podwyżki wynikające z kremlowskich knowań na rynku paliwowym. Nie martw się, Polska i Polacy wyjdą na duży plus.

Obrazek użytkownika tricolour

28-07-2021 [17:54] - tricolour | Link:

@nielog

Hehehe. Nie kwestionujesz skali podwyżek. Wzrost cen energii przełoży się na wzrost cen wszystkiego. Nie ma takiej ulgi (ulgi są zresztą dla biedoty i głupoty) by zrekompensowała 25% podwyżki. O inflacji nie mówię, co jest tym śmieszniejsze, że te ulgi i daniny są stałymi liczbami i nie podlegają zmianom wraz ze wskaźnikami ekonomicznymi.

Leżysz i kwiczysz boś biedny. I im bardziej mam rację tym bardziej robisz z siebie pośmiewisko. Mam ubaw, partyjny czopku.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

28-07-2021 [19:02] - Niezalogowany | Link:

"Hehehe. Nie kwestionujesz skali podwyżek."

Hehehe. Kwestionuję. Wypisałeś totalne bzdury, liczby z sufitu wzięte, kłamstwo i dezinformację.

"Leżysz i kwiczysz boś biedny."

Jest odwrotnie, ruski trollu. To ty jesteś bezsilny i żałosny, dlatego z mających minimalną subtelność manipulacji musisz przerzucić się na jaskrawe wymysły i kłamstwa. I im bardziej mam rację tym bardziej robisz z siebie pośmiewisko. Mam ubaw, pomniejszy ruski trollu.

Obrazek użytkownika Pers

28-07-2021 [19:13] - Pers | Link:

To "historia" komentatora "niezalogowany" vel mind service https://spiritolibero.neon24.p...

Obrazek użytkownika J z L

28-07-2021 [19:37] - J z L | Link:

RUS ZKIEWICZ

Odpowiedź na oszczerstwa Jarka Ruszkiewicza pod moim adresem

http://1do10.blogspot.com/2015/08/odpowiedz-na-oszczerstwa-jarka.html

Obrazek użytkownika Ryan

28-07-2021 [21:54] - Ryan | Link:

Kolejny strzal z liscia
Ten Xsawery to ma przechlapane

Obrazek użytkownika Niezalogowany

28-07-2021 [19:48] - Niezalogowany | Link:

Dziękuję za twoje głębokie zainteresowanie moją skromną osobą. Oczywiście, jak we wszystkich innych twoich "przemyśleniach" trafiłeś kulą w płot. Nie wiedziałem do tej chwili czemu upierasz się by nazywać mnie "minduś" - teraz już wiem. Kondolencje z powodu twojej zupełnej niezdolności do analizy informacji i wiązania ze sobą faktów. To musi straszliwie cię boleć, zwłascza gdy masz ambicje do popisywania się w internecie.

Nie jestem i nie byłem blogerem "mind service". Nawet nie zwróciłeś uwagi na moje oświadczenie w jednym z moich poprzednich komentarzy, w którym jasno wyraziłem, że nie byłem blogerem na żadnym prawicowym, pseudoprawicowym czy agenturalnym portalu. W przeciwieństwie do ciebie, ja nie kłamię. Po prostu nie muszę, bo prawda i wiedza są moją bronią. Zignorowałeś to i wybrałeś ścieżkę kierowania się głosami w głowie, które wkopały cię w jakieś spiskowe historie. Teraz będziesz w to brnął, tonąc w śmieszności.

Czy teraz rozumiesz, dlaczego żaden z wrogów Polski nie chciał twoich usług, mimo iż usilnie żebrałeś o przygarnięcie?

Obrazek użytkownika Centrystka

29-07-2021 [01:04] - Centrystka | Link:

@Niealogowany
A możesz rozwinąć ten temat z mordercą tej biednej dziewczyny i naszego prezydenta i  z tą rewelacją,że to Putin i pewnikiem własnoręcznie czynu tego dokonał. I co najważniejsze: czy Polska wypowiedziała Rosji wojnę,wszak to klasyczny casus belli,co na to świat, na oczach którego miał nastąpić ten zamach,i to na rosyjskim terytorium? Strasznie coś jesteś tajemniczy...

Obrazek użytkownika Niezalogowany

29-07-2021 [09:46] - Niezalogowany | Link:

"i z tą rewelacją,że to Putin i pewnikiem własnoręcznie czynu tego dokonał"

Nie manipuluj, antypolski trollu. Ani razu nie padło z mojej strony twierdzenie o jakiejś "własnoręczności".
Putin był zleceniodawcą, Szojgu wykonawcą, a bezpośrednimi realizatorami byli ruscy żołnierze, zamordowani później na lotnisku smoleńskim w "wypadku autokaru" przez specgrupę Siergieja Szojgu.

"czy Polska wypowiedziała Rosji wojnę"

Rosja wypowiedziała wojnę wolnemu światu. Ta wojna, zakulisowa, ale nie mniej bezwzględna, trwa. Obmierzłe indywidua takie jak ty walczą w tej wojnie po stronie kremlowskiego imperium zła i niemieckiej czwartej rzeszy.

Obrazek użytkownika Centrystka

29-07-2021 [16:37] - Centrystka | Link:

@Niezalog
Aha,to znaczy,że byłeś przy tym i widziałeś mordowanie pasażerów tego samolotu,a Putin zwierzył ci się,że to on zlecił ten zamach. Czy rozmawiałeś też z tym szogunem czy Szojgu o technice tego zamachu,albo przynajmniej ze swoim psychiatrą? Czy mówiłeś psychiatrze,że widujesz się czasami z Elvisem, czy słyszysz jakieś głosy nakazujące ci pisać te "komentarze" na NB?

Obrazek użytkownika Niezalogowany

29-07-2021 [17:20] - Niezalogowany | Link:

"Aha,to znaczy,że byłeś przy tym i widziałeś mordowanie pasażerów tego samolotu,a Putin zwierzył ci się,że to on zlecił ten zamach"

Nie udawaj idiotki, antypolski trollu. Nagrania komunikacji z wieżą zestawione z zapisami z czarnych skrzynek dowodzą, że posługujacy się kryptonimem "Logika" generał Bienediktow nakazał kontrolerom podawanie załodze rządowego Tupolewa fałśzywych parametrów. A czym podwładnym jest generał Bienediktow? Czyimi podwładnymi byli ruscy żołnierze niszczący dowody?

"Czy rozmawiałeś też z tym szogunem czy Szojgu o technice tego zamachu"

Technika zamachu została rozpracowana przez specjalistów podkomisji smoleńskiej:

https://www.podkomisja.info/s/...

Reszta twojego bełkotu o psychiatrach to standardowy chwyt ruskiego trolla, używany gdy żadnych nawet pozorych argumentów już nie ma. Pozostaje mu wtedy bezsilne plucie i tradycyjne odsyłanie do psychuszki.

Obrazek użytkownika Pers

29-07-2021 [18:11] - Pers | Link:

@niezalog
Ty minduś powinieneś napisać o tym książkę.
Zostaniesz milionerem.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

29-07-2021 [18:35] - Niezalogowany | Link:

"Ty minduś"

Czy halucynacje nasiliły się od ostatniego razu? Czy głosy w głowie są bardziej natarczywe?

Obrazek użytkownika J z L

29-07-2021 [18:52] - J z L | Link:

Niezalogowany 
to tylko palant z Donbasu

Obrazek użytkownika tricolour

29-07-2021 [18:11] - tricolour | Link:

@nielog

Nie przez specjalistów tylko puszkarzy i parówkarzy, z których można było sklecić co najwyżej podkomisję, której podraporty podtechniczne nie mają żadnego merytorycznie znaczenia. Można się nimi podetrzeć - co jest nawet semantycznie spójne.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

29-07-2021 [18:43] - Niezalogowany | Link:

"Nie przez specjalistów tylko puszkarzy i parówkarzy"

Nie manipuluj, ruski trollu. Wyśmiewany przez ciebie przykład z puszką był podejściem dydaktycznym światowej klasy naukowca, Wiesława Biniendy, do nie mającego odpowiedniej wiedzy dziennikarza. Twoje heheszki są co najmniej chybione.

"której podraporty podtechniczne nie mają żadnego merytorycznie znaczenia"

Mają wielkie znaczenie, proporcjonalne do światowej klasy i doświadczenia zaangażowanych naukowców:
przykładowo profesor Kazimierz Berczyński - pracował w NASA, Boeing, ICAO, Departamencie Obrony USA - czy śmiesz, żałosny trollu, odmawiać mu kompetencji i wiedzy merytorycznej?

Profesor Michael Baden, światowej słowy patolog - śmiesz, żałosny trollu, odmawiać mu kompetencji i wiedzy merytorycznej?

Frank Taylor, inżynier lotniczy i światowej renomy ekspert wspomagający niezliczone śledztwa w sprawie katastrof lotniczych - śmiesz, żałosny trollu, odmawiać mu kompetencji i wiedzy merytorycznej?

Podetrzeć się można tobą i twoim ujadaniem tutaj.

Obrazek użytkownika Pers

29-07-2021 [18:52] - Pers | Link:

@niezalog
Ciekawe dlaczego ciebie nie zaproszono do tej pod-komisji?
Ty ze swoją wiedzą geopolityczną i w ogóle :)))
Razem z Kubusiem Puchatkiem już dawno byście zamknęli Putina.

Obrazek użytkownika tricolour

29-07-2021 [18:59] - tricolour | Link:

@nielog

Ci wymienieni panowie to z moskiewskiego wodewilu czy sanktpetersburskiego baletu?

Bo podraport podtechniczny podpisał tylko miś Uszatek, a choreografię jakoś pominięto...

Obrazek użytkownika Niezalogowany

29-07-2021 [19:57] - Niezalogowany | Link:

"Ci wymienieni panowie to z moskiewskiego wodewilu czy sanktpetersburskiego baletu?"

Tradycyjnie, skończyły ci się argumenty, to zaczynasz bełkotać. Wróć jak będziesz miał cokolwiek sensownego do powiedzenia.

Obrazek użytkownika tricolour

29-07-2021 [20:28] - tricolour | Link:

@nielog

Tak się mozemy umówić. Ty wrócisz jak będzie raport końcowy, ale nie jakiejś śmiesznej podkomisji, tylko zgodnie z prawem Państwowej Komisji d/s badania Wypadków Lotniczych. Ja go przeczytam i możemy pogadać.

Na razie parówkarze po szumnych zapowiedziach o posiadaniu raportu końcowego i jego niezwłocznej publikacji, nabrali wody w usta. Bo po publikacji skończy się kasa za parówki więc ciągną je dalej kilometrami. W międzyczasie produkują samochody elektryczne, oczywiście polskie, niet anałogów w mirie. Nie ma innego wytłumaczenia opieszałości przez całe lata.

Wiec drogi kolego, na argumenty przyjdzie czas, jak na podwyżki cen energii. Wystarczy poczekać...

Obrazek użytkownika Niezalogowany

29-07-2021 [21:19] - Niezalogowany | Link:

"tylko zgodnie z prawem Państwowej Komisji d/s badania Wypadków Lotniczych"

Kłamiesz i manipulujesz, ruski trollu.

Po pierwsze, ruski trollu, do badania zdarzenia takiego jak zamach w Smoleńsku PKBWL się nie kwalifikuje, tylko jest powoływana KBWLLP. Podkomisja smoleńska jest pod względem kompetencji bardziej niż władna zastąpić KBWLLP.

Po drugie, ruski trollu, szansę na oficjalne i "zgodne z prawem" zbadanie zamachu w Smoleńsku Polska utraciła, kiedy agent STASI, volksdeutsch Donald Tusk oddał śledztwo (niezgodnie z prawem!) w łapy kremla.
Tutaj oficjalne złożenie broni przez PKBWL, ze wskazaniem że śledztwo oddano "komisji obcej/rosyjskiej":
https://web.archive.org/web/20...

Obrazek użytkownika Jabe

29-07-2021 [22:46] - Jabe | Link:

Oficjalnie i zgodnie z prawem zbadanie rzekomego zamachu w Smoleńsku jest niemożliwe – odnotujmy.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

30-07-2021 [06:23] - Niezalogowany | Link:

"Oficjalnie i zgodnie z prawem zbadanie rzekomego zamachu w Smoleńsku jest niemożliwe – odnotujmy."

Oficjalnie i zgodnie z prawem zbadanie zamachu w Smoleńsku BYŁO niemożliwe do czasu powołania podkomisji smolenskiej niezależnej od zdradzieckich ustaleń zdrajcy Donalda Tuska ze sprawcą zamachu – odnotujmy.

Obrazek użytkownika tricolour

29-07-2021 [23:54] - tricolour | Link:

@nielog

Widzisz, pajacu, nawet działającego linku nie potrafisz wkleić (404) więc za latanie we mgle się nie bierz, bo szkoda brzóz.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

30-07-2021 [06:31] - Niezalogowany | Link:

"Widzisz, pajacu, nawet działającego linku nie potrafisz wkleić"

Link działa, ruski trollu. Może z systemem cenzury w ruskim internecie blokującym prawdę niewygodną dla kremla cos ci nie działa. A może nawet przewinąć strony nie potrafisz do tabelki?

Skoro jesteś tak bardzo niezorientowany w używaniu przeglądarki to może zrób sobie jakiś kurs używania komputera dla seniora? A jeśli się wstydzisz, to ja specjalnie dla ciebie zrobię zrzut ekranu z tej "niedziałającej" strony i czerwoną ramką zaznaczę ci wskazanie przez PKBWL zdrady Tuska.

Obrazek użytkownika tricolour

30-07-2021 [07:58] - tricolour | Link:

@nielog

Dawaj te zdrady. Pośmiejemy się.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

30-07-2021 [08:22] - Niezalogowany | Link:

"Dawaj te zdrady. Pośmiejemy się."

https://web.archive.org/web/20...

Dokument: Rejestr zdarzeń lotniczych 2010, 1/10-334/10
Pozycja: 300/10 W

Incydent powinien być badany przez KBWLLP (nie, jak błędnie twierdzisz, przez PLBWL).
Zamiast tego zdrajca Tusk prezekazał śledztwo kremlowi.
To jest zdrada stanu i samobójcze strategicznie posunięcie niespotykane w historii.

Obrazek użytkownika tricolour

30-07-2021 [09:58] - tricolour | Link:

@nielog

Miałem nadzieję, że coś poważnego będzie, a tu beka - zdrajcy chodzą na wolności, złodzieje miliardów pławią się w luksusach... Żyć, nie umierać.

Gdy będzie coś sensownego, to pogadamy, na razie nie ma o czym.

Obrazek użytkownika Centrystka

30-07-2021 [01:58] - Centrystka | Link:

@Niealog
masz świetne  wiadomości od Ruskich,i to takie ściśle tajne przeznaczone tylko dla własnych służb.Czyżbyś był z tych służb, a przez swoją durnotę chcesz się tym pochwalić na polskim portalu? Już kolejny raz zdradzasz te ruskie tajemnice...A psychiatra już nie chce z tobą gadać?
 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

30-07-2021 [06:25] - Niezalogowany | Link:

"masz świetne wiadomości od Ruskich,i to takie ściśle tajne przeznaczone tylko dla własnych służb.Czyżbyś był z tych służb,"

Brak argumentów trolla - przełączenie się na tryb bełkotu.

"A psychiatra już nie chce z tobą gadać?"

Brak argumentów trolla = odsyłanie do psychuszki.

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-07-2021 [18:13] - Tezeusz | Link:

@Centrystka
Niemiec w Polsce Rudy powrócił, tam szukaj odpowiedzi na swoje pytanie

Obrazek użytkownika Centrystka

29-07-2021 [00:54] - Centrystka | Link:

@Tezeusz
OK,ale tymczasem zapytam ciebie o jakim to Niemcu mówisz,że do Polski wrócił? Jakie bliższe udokumentowane dane i cel jego przyjazdu i czy zna nasz język?

Obrazek użytkownika J z L

27-07-2021 [18:27] - J z L | Link:

Tu masz taniec zwyciestwa dwoch zbrodniarzy tej mlodej kobiety
https://ocdn.eu/images/pulscms/YzQ7MDA_/869dde18549107dab75faf2178a8c9a5.jpeg

Obrazek użytkownika Centrystka

27-07-2021 [17:45] - Centrystka | Link:

Określa się tak ludzi o radykalnie lewicowych poglądach i tego typu formacje. Pierwotnie wyrażenie to miało zabarwienie wyraźnie pejoratywne, obecnie dla wielu osób ma jednoznacznie neutralny charakter. W Polsce od 1989 r. nie zaistniało na scenie politycznej żadne tego typu ugrupowanie,(...)

W tym zdaniu nic się za bardzo kupy nie trzyma:albo jest u nas jakaś radykalna (lewicowo zwłaszcza) partia,albo nie? Czy lewak to nie najbardziej obraźliwe w mniemaniu co inteligentniejszych (inaczej) pisowców określenie kierowane do opozycji? Podobnie rzecz ma się z wyświechtanymi trollami,targowiczaninami,płatnymi agentami i t.p.  określeniami przeciwników PiS,używanymi w miejsce merytorycznych argumentów. Lewakami zostały nazwane maoistowscy chińscy hunwejbini, terrorystyczne organizacje np.tupamaros (w miastach Ameryki Łacińskiej) czy bojówkarze Che Guevarry,albo w Europie Czerwone Brygady - wszystko to mniej więcej 50 lat temu. No,ale dla wyznawców PiS to jest obecna opozycja w Polsce...

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-07-2021 [18:19] - Tezeusz | Link:

@ Centrystka dużo słów mało treści za to głupoty wiele i zero wiedzy.

Obrazek użytkownika Pers

27-07-2021 [18:39] - Pers | Link:

tezeuszek
//dużo słów//
No właśnie... Więcej jak dwa zdania złożone i się gubisz.

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-07-2021 [19:51] - Tezeusz | Link:

Persik ty się pogubiles już dawno. Komuna zmarła a ty w niej ciągle żyjesz.

Obrazek użytkownika Pers

27-07-2021 [20:05] - Pers | Link:

tezeusz
Komuna wcale nie zdechła. Żyje i ma się dobrze. Jesteś tego najlepszym przykładem.
Choć właściwie nie wiem czy ty jesteś bardziej komuch czy faszysta?  A może jakiś nowy "wariant"?

Obrazek użytkownika Tezeusz

28-07-2021 [11:37] - Tezeusz | Link:

Dlaczego wyzywasz mnie od " faszystów" masz na to dowody ? Pokaż dowody inaczej to już nie obrazanie a złamie prawa.
27-07-2021 [20:05] - Pers | Link: tezeusz
tezeusz
Komuna wcale nie zdechła. Żyje i ma się dobrze. Jesteś tego najlepszym przykładem.
Choć właściwie nie wiem czy ty jesteś bardziej komuch czy faszysta?  A może jakiś nowy "wariant"?

Obrazek użytkownika Centrystka

29-07-2021 [01:09] - Centrystka | Link:

@Tezeusz
widocznie dla ciebie to za trudne,choć starałam się napisać prostym,zrozumiałem językiem.

Obrazek użytkownika J z L

27-07-2021 [18:36] - J z L | Link:

Reporter TVN Marcin Wrona wyrzucony z antykomunistycznej
demonstracji pod Białym Domem w Waszyngtonie.
Fuera to po hiszpańsku „wypierdalaj”!

https://twitter.com/i/status/1419832205551890435

https://twitter.com/i/status/1419879469272215563

Strony