Dlaczego tak długo?

 

Hollywood. Luksusowy Beachwalk Elite Hotel.
Młoda, piękna aktorka ma szansę na świetną karierę. Tak wieszczą media i znawcy po jej pierwszym filmie, który przedarł się na szczyty na całym świecie. Jest tutaj umówiona z wielkim producentem filmowym, milionerem i celebrytą i wie, że od tego spotkania może zależeć jej cała przyszłość w branży filmowej.
Hej! - Zwraca się do recepcjonistki. - Mam tutaj umówione spotkanie z...
Wiem, wiem. - Przerywa jej elegancka kobieta za komputerem. - Proszona jest pani udać się do niego do penthouse'u. Proszę wybrać windę PH. Zawiezie ona panią prosto na górę. Nigdzie się nie zatrzymuje. Przeprasza za tę niedogodność, ale czuje się nie za dobrze.

Aktorka zmieszała się, a nawet rozzłościła. To ma być spotkanie biznesowe. Klasycznie przy stoliku w barze, albo w hotelowym lobby. Słyszała wprawdzie, że wielu biznesmenów w podróżach wynajmuje apartamenty i tam, w salonie, załatwiają swoje interesy.
No cóż... Pojechała windą PH prosto na górę.

Otworzył jej drzwi w białym szlafroku, uśmiechnął się przepraszająco i powiedział, że strasznie boli go kark. Odpowiedziała, że zaraz poprosi masażystkę.
Nie, nie! Nie trzeba. - Złapał ją za dłoń i pociągnął za nią do swego penisa w pełnym wzwodzie...

Ten obleśny zboczeniec, to jeden z najważniejszych hollywoodzkich producentów filmowych – Harwey Weinstein, m.in szef Miramaxu.
Paskudny obleśny typ. Całe Hollywood i LA wiedziało o jego skłonnościach. Z nutą pewnego lekkiego podziwu mówiono o nim – seksualny drapieżnik.

Opisany incydent miał miejsce bardzo dawno. Dopiero po 20 latach The New Yorker i The New York Times odważyły się upublicznić cały ciąg gwałtów i napaści na kobiety, co w politycznej poprawności nazywa się molestowanie.

W maju 2018 wreszcie aresztowano go w Nowym Jorku i oskarżono o gwałty i inne przestępstwa.
A w marcu zeszłego roku (2020), skazano go na 23 lata więzienia.
Od aresztowania do osądzenia Weinstein przesiedział w areszcie. Ponad 2 lata czekał na rozprawę...

A jak w Polsce potoczyła się sprawa redaktora naczelnego "Wiadomości" TVN?
Czy można tu snuć pewne analogie i starać się porównywać z Aferą Weinsteina?
Durczok w TVN był postacią z samego szczytu. Do tego warszawskim celebrytą, który nie stronił od alkoholu i od tego, co akurat było modne. Ostro imprezował a wtedy już cały gmach TVNu przy ulicy Augustówka 3 aż huczał od jego seksualnych wyczynów. Te panie, które już miały dosyć tego, mówiły oczywiście językiem poprawności politycznej, ze były molestowane przez niego, oraz stosował on mobbing. Jak by w Polsce nie było właściwych słów na takie czyny; czy to potocznych, czy poprawnych prawnie. Po prawdzie, o rozróbach Kamila Durczoka wiedziała cała Warszawa. Taa.... mobbing i molestowanie... też mi coś!
Przypomnę, że po takim "molestowaniu" Weinberga, w Stanach rozpoczął się ogólnokrajowy ruch – Me too.

Trudno znaleźć w doniesieniach prasowych informację, czy Durczok był sądzony, czy nie, za te seksualne wybryki. Ewidentnie wycisza się ten skandal.
Dopiero na blogu Sylwestra Latkowskiego [ http://latkowski.com/blog/kami... ], którego zresztą Durczok pozwał za obrazę w 2015 (I wygrał !!!) można sobie przeczytać:
 

Kiedy słyszę „Durczok wygrał” i jak to bezrefleksyjnie podają media, ręce opadają. Co wygrał Durczok? Podważył zarzuty? Przeprosiny przecież nie dotyczą całości materiału prasowego, a tylko spornego fragmentu. W toku obu procesów (cywilnego i karnego) zeznawały różne osoby potwierdzające przypadki molestowania seksualnego przez Kamila Durczoka wobec podwładnych dziennikarek w ramach pracy redakcji „Fakty TVN”, w tym ofiary tego molestowania.
Sąd Apelacyjny zmienił orzeczenie sądu pierwszej instancji na korzyć Kamila Durczoka. Ten wyrok jest przykładem patologii, jaka panuje w sądach. Po tekstach we „Wprost” TVN powołał wewnętrzną komisję, która potwierdziła, że w redakcji „Faktów” dochodziło do przypadków molestowania i mobbingu. Sąd plunął w twarz ofiarom Durczoka.

Pikanterii dodaje fakt, że Sąd Apelacyjny miał wątpliwości, kto nie miał majtek na sobie – Durczok, czy jego ofiara.

Dopiero 23 marca 2021, mogłem w prasie przeczytać: - "Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro wniósł do Sądu Najwyższego skargę nadzwyczajną od wyroku skazującego czterech dziennikarzy tygodnika „Wprost” za pomówienie byłego redaktora naczelnego „Faktów” TVN Kamila Durczoka ".

Czyli, jak zwykle – końca nie widać. Sprawa molestowania, a potem sprawa dziennikarzy, których skazano za to, że poinformowali o ewidentnym przestępstwie, trwa już prawie 10 lat.

Ale nie zboczeńcami chciałem tu się zająć.

Toczy się właśnie śledztwo "złotego dziecka" Platformy, przyjaciela premiera Tuska i zwykłego żigolo i wirażki z Gdańska. Wykształcenie najśmieszniejsze ze wszystkich – politolog; na dodatek dyplom zdobyty na niesławnym Uniwersytecie Gdańskim, gdzie rektor habilitował się na plagiacie, a po godzinach urzędowania zabawiał się w dewelopera na terenach należących do Uniwersytetu.
Tenże gość, Nowak Sławomir, do końca rządów Tuska pełniący wiele kluczowych stanowisk we władzach państwa, dzisiaj okazał się przywódcą mafii i koordynatorem wielkich grabieży, oszustw i korupcji.
Osobiście nie wierzę, że to właśnie Nowak był capo di tutti capo. Jak ktoś zna struktury mafijne, pełnił on rolę człowieka od załatwiania spraw i całej tej brudnej roboty. To był lieutnant – w wojsku porucznik, lecz w mafii nie byle co.
 

A Lieutenant is a mid-level member of criminal organizations that use a codified rank structure who typically take their orders directly from the Boss. Their position is much like that of a Caporegime in Italian Mafia crime families.

Jeszcze jedno prywatne domniemanie – przekonany jestem, że gdyby Nowak działał tylko w Polsce, a nie wysłano go na Ukrainę, gdzie szybko się połapali, że mają do czynienia z mafijnym kombinatorem, to jego przestępstwa i organizacja nigdy by nie ujrzała u nas światła dziennego.
A to jest bardzo przykre.

Od strony zachodniej kraju Nowakowi raczej nic nie groziło, ba, nawet można podejrzewać, że paru ludzi w Brukseli mogło być zaangażowanych w działalność organizacji Nowaka, a niemiecka "krysza", gdzie jego współpraca z Joschką Fischerem, w młodości bojownikiem lewackiej grupy typu Antifa, dopiero wychodzi na jaw.

Często w felietonach określam, że współczesna Rosja Putina, to kraj cywilizacji turańskiej, spadkobiercy cywilizacji i kultury Mongołów, barbarzyńcy, najeźdźcy i chamy.
Powinniśmy na takim tle, mając z prawa bolszewików, a z lewej bizancjum spadkobierców nazistów, biorąc pod uwagę wartości I Rzeczpospolitej być aniołami i kulturalnymi mędrcami.
Niestety... "Hitler i Stalin zrobili co swoje" jak śpiewało T. Love.

Ci najstarsi – co urodzili się dzień po zakończeniu wojny – 10 maja 1945 roku, dzisiaj mają już 76 lat. Nigdy aż do roku 2015 nie zetknęli się z demokracją i wolnością. A także z prawdziwą uczciwością i przyzwoitością. Nawet, gdy byli najwspanialsi, to byli jak samotna róża na łące zżeranej przez chwasty.
Natomiast ci, którzy się urodzili po 2015, który to rok uważam za początek budowy prawdziwej republiki, czyli po naszemu – Rzeczpospolitej, mają dopiero lat sześć.
Wniosek – 99% procent Polaków, w taki czy inny sposób, a także w różnym stopniu, została skażona bolszewizmem, ze wszystkim degradującymi cechami.
Formowano każdego od okresu wychowania i nauczania, a potem na uniwersytetach, jeżeli się dalej kształcili, a w zakładach pracy szybko przyswajali, jak być człowiekiem podłym i marnym.
Rezultat – nie dorośliśmy jeszcze do demokracji i do wartości republikańskiej. Wszyscy – zarówno z lewej, jak i prawej strony.

76-cio letnia dziura w kontakcie z wolną demokracją nie tylko zdegenerowała obywateli, lecz także pozbawiła całej wiedzy, czym i jaka jest ta demokracja. Jak to działa. Co się dzieje.
W działaniach grup widzimy czysty bolszewizm, anarchizm, neo-liberalizm i kulawy, bezbronny konserwatyzm. Ludzie nawet z tego nie zdają sobie sprawy, lecz głośno wrzeszczą w imię swoich wydumanych standardów, które z powodu braków intelektualnych, moralnych i tradycyjnej wiedzy, po prostu nie daje wiedzy, co myśleć i jak być powinno.
A na dodatek, agenci wrogów Polski, których u nas niestety od stuleci jest zawsze sporo, karmią ich jadem kłamstwa, emocji i głupoty.

Konstytucja Stanów Zjednoczonych nieprzerwanie trwa już 234 lata. I od tego momentu Amerykanie żyją nieustannie w demokracji, z pełnymi swobodami i wolnością (prawda, nie wszystkie rasy miały aż tak długo tyle praw).

I oto, drodzy czytelnicy, w USA, kraju o takich tradycjach, żeby wreszcie skazać seryjnego gwałciciela, którego pozycja, majątek i status społeczny był silną tarczą obrończą, potrzeba było 20 lat, by postawić jemu zarzuty. A potem prokuratura przez 2 lata i 2 miesiące przygotowywała akt oskarżenia tak dobry, by sąd bez zastrzeżeń mógł go sprawiedliwie skazać. I wszyscy w Stanach uważali to za normalne i oprócz wysoko opłacanych adwokatów i tych zwyczajowo biorących łapówki, wszyscy byli zadowolenie ze śledztwa, rozprawy i wyroku.

W Polsce, gdzie minęło tylko 6 lat, w raczkującej demokracji i dążenia do przyzwoitości, po 76 latach zniewolenia nie tylko durna opozycja, zawodowi wyjce, lecz nawet w miarę uczciwi patrioci, niestety również jeszcze niedorośli do praw i wartości demokracji, wrzeszczą w sprawie mafioso Nowaka:
dlaczego posadzono zaledwie podejrzanego na 9 miesięcy do aresztu?!

Dlaczego prokuratura się tak grzebie ze śledztwem?!

I wreszcie słynny idiotyzm prawnych przedszkolaków – "istnieje domniemanie niewinności dopóki sąd nie orzeknie winy". Nawet gdy morderca został przyłapany w światłach kamer, jak podrzyna gardło ofierze.

Wrzeszcząc tak głupio w sprawie rozwlekłości śledztwa Nowaka, nasi umysłowi geniusze, nie wyłączając dziennikarzy i tzw. "ekspertów", darując sobie polityków, nie mają najmniejszego pojęcia w tematach zasady legalizmu i zasady praworządności. A zasady prawa w znaczeniu dyrektywalnym najprawdopodobniej odebrało by im mowę na długi okres.

Jako dilettanti znam się powierzchownie na prawie, ale mniej więcej rozpoznaję co jest źle i jak być powinno. Dodam, że jestem wyznawcą nadrzędności sprawiedliwości nad prawem. Lecz legalizm szanuję.

W tej chwili, mniej więcej po roku, Sławomir Nowak ma 17 zarzutów. Nie przyznaje się do winy i nie współpracuje z wymiarem sprawiedliwości. To klasyczna mafijna postawa – sypiąc, jest się czego poważnie obawiać. Tak zwana omerta.

Tak, jak opinia publiczna, nie wątpię, że również śledczy prokuratury czują, że zaledwie dotykają czubka góry lodowej.
W okresie rządów Tuska, mafia watowska ukradła Polsce, lub jak się mówi oględnie – RP straciła 250 mld zł. Te odnalezione brudne pieniądze u Nowaka, to dosłownie grosze na przysłowiowe waciki.

Nowak czuł się bezkarny. Bo za jego plecami stały potężne siły, takie od miliardów, a nie od milionów.
Sprawa wybuchła teraz, bo Nowak arogancko zlekceważył Ukraińców. A myślał, że będzie tak sielsko i anielsko jak w Polsce, gdzie latami mógł pracować w mafinym procederze.
Jest dużo spraw nawet sprzed 10 lat, gdzie wyczuwa się zapaszek wyperfumowanego Nowaka, a które jakby zostały porzucone i zapomniane.

Czy ktoś jeszcze pamięta aferę "Projekt Chopin" rujnującą wówczas nie-polski bank Pekao SA. Wprawdzie tam za głównego machera uważano byłego premiera – "Pierwszy milion trzeba ukraść" – Jana Krzysztofa Bieleckiego. Serdecznego przyjaciela Tuska, a nawet jego mentora. Nie było tam Nowaka? Był.

A słynna i kiedyś głośna "klapa" ministra Nowaka – zakup pociągów Pendolino nie był również mafijną aferą metodą "na wydrę? Zakup tandety, 20 składów w sumie za 400 milionów euro, od Alstromu – firmy, która w kilku krajach skazana była za afery korupcyjne. Nie wierzę, żeby Nowak nie skorzystał z takiej gratki.

To wszystko, jak już powiedziałem, zostało zamiecione dawno pod dywan, ale nagle w tym śledztwie nadarza się okazja, by te brudy rozwikłać i wyciągnąć na światło dzienne.
I się zapytam – co jest jeszcze? O czym nie wiemy?

Tymczasem ludzie gardłują, popędzają prokuraturę i służby – szybciej, szybciej! Macie dosyć. Skazać drania.
Ale chyba jest istotne, czy za bzdety na trzy lata, czy za zorganizowaną grupę przestępczą okradającą państwo i Polaków, na lat dwadzieścia.

Polacy chcą być nowocześni. I to szybko. Polacy pozują na mądrych. Choć do mądrości jeszcze długa droga. Na ważnych stanowiskach siedzą uzurpatorzy. Ci, co rzucali kamieniami w dinozaury.
Ale wydzierać się przy byle okazji bardzo lubią. Poganiać prokuratorów i policję też. A także pouczać władzę, klasycznym argumentem – ja bym to zrobił lepiej.

Proszę pozwolić w sprawie Nowaka & Co śledczym działać w swoim tempie. Bo jak twierdzę, jest jeszcze wiele wątków, którym trzeba się przyjrzeć.
Także mafiosów jest znacznie więcej wokół Nowaka. Mamy tak, jak przy Amber Gold wsadzić do więzienia prostego słupa z małżonką? Wolałbym, by posypały się na prawdę tęgie głowy.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

15-07-2021 [07:37] - AŁTORYDET | Link:

Nie wszystkie damy, tak bardzo narzekały. Jedna taka, nad wyraz chętnie i z dumą, wędrowała z Harveyem po warszawskiej Starówce. I jakoś tatuś rzeczonej nie krzyczy, choć trzeba mu oddać, że Żuławskiego ścigał, ale za Esterkę. 
Wyliczył Pan dokładnie, że od 1945 roku, aż do 2015, byliśmy niesuwerenni w myśleniu i działaniu. Obawiam się, że o wiele dłużej. Połowa XVIII wieku, gdy Katarzyna II wzięła się do roboty, to właściwsza cezura. Nawet okres II RP, niósł bardzo podobne problemy, co czasy obecne. Naszym narodowym problemem, jest niski udział obywatel myślących zgodnie z republikańskimi ideami. A może nawet, w ogóle myślących. Gdy słucha się Polaków wierzących niezachwianie w dobre i trafne intencje polityków Niemiec, Francji czy Wlk. Brytanii, to można zwariować. Ale gdy 10 milionów widziało w Trzaskowskim prezydenta... Widać granica na linii Ribbentropa nie była taka zła. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

15-07-2021 [08:39] - jazgdyni | Link:

@AŁTORYTET

Ma Pan oczywiście rację, ze to gnębienie i kolonizowanie RP ciągnie się aż od Piotra I. Zawęziłem okres historyczny wyłącznie do czasów ludzi żyjących. To ich mentalność decyduje dzisiaj, co się dzieje. To tzw. opinia publiczna, która jak rzadko w innych krajach, jest zawsze podzielona.

Pozdrawiam

Ps. O epizodzie Weinsteina w Polsce nie mam zielonego pojęcia. Co to było? Może zapałał do córki Kwaśniewskiego, lub Wałęsy? Taka zdobyczą to mógłby się chwalić.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

15-07-2021 [09:38] - AŁTORYDET | Link:

Proszę wpisać w przeglądarkę: Weronika Rosati i Harvey Weinstein. Jest parę zdjęć córki "bajera".
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika jazgdyni

15-07-2021 [10:39] - jazgdyni | Link:

@AŁTORYTET

No właśnie... jest parę zdjęć.
Przeszukałem Gugla i żadnej smacznej opowieści ni ma. Ale z tą familią Rosati to jest coś nie teges. Lekko się brzydzę, więc nie poszukiwałem informacji o nich.

Obrazek użytkownika Jan1797

19-07-2021 [19:04] - Jan1797 | Link:

Panowie 90% prasy i portali internetowych do niedawna w obcych rękach
na próżno szukać pikantnych faktów, dajcie se spokój. 

Obrazek użytkownika angela

15-07-2021 [08:19] - angela | Link:

Podobno to "zemsta polityczna" na POprzednikach, taki przekaz  starano się wdrukowac Polakom.
Ten wredny Ziobro trzyma człowieka tyle czasu w areszcie.

Wyslano Sławku N na Ukrainę,  wysłano miliardy na Ukrainę, w pakiecie ze Slawku N. ?
Czy nie  bije po oczach ta ustawka, do wyprowadzenia pieniedzy, które się pożyczyło.?
Czy SławkuN bylo na to stac,  na zorganizowanie takiego przekretu?.
Patrząc na to wszystko, to organizacja tego skoku na kasę mocno zuchwała i  prymitywna.
A teraz sam herszt  zawitał, bo pełno w gaciach, a raczej  dostał kopa w zasr....y tylek od wazniejszych uczestników,  zeb odsunąć od władzy  tych  co się za mocno przejęli demokracją?

 

Obrazek użytkownika jazgdyni

15-07-2021 [08:32] - jazgdyni | Link:

Droga @Angelo

Pieniądze, które Sławomir N. kradł na Ukrainie, nie pochodzą z polskiej pożyczki. To pieniądze wspomagające z Unii, czyli od Tuska. Tak koło się pięknie zamyka.

A może Tusk również zawitał do kraju, by pilnować, że Sławomir N> się nie załamał i trzymał gębę na kłódkę? Oni tam chyba bardziej Tuska się boją, niż diabła prosto z piekła.

Obrazek użytkownika angela

15-07-2021 [17:32] - angela | Link:

Skoro pieniadze od Tuska, to brali jak swoje.🤑

Obrazek użytkownika Trotelreiner

15-07-2021 [09:10] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

"Osobiście nie wierzę, że to właśnie Nowak był capo di tutti capo.--"koniec  cytatu.
Tutti wskazuje liczbę mnogą,powinno być tutti capi.
Omerta to nakaz MILCZENIA...nie ma świadków,nie ma winnego,nie ma mafii ...na Sycylii zanim ci ktoś odpowie na pytanie "ktora godzina"...to sie można zestarzeć.:-))
Obcych sie toleruje,bo niosą pieniądze...turyści,jankesi z bazy...ale "się ich nie widzi"...un miraggio....

Obrazek użytkownika jazgdyni

15-07-2021 [09:35] - jazgdyni | Link:

@Trot

Cześć Trocie. Dzięki za te doprecyzowania. Jasne że ma być l.mn. capi. Ja błędy robię nawet w polskiej gramatyce. Może dlatego, że uważam to za sprawę drugorzędną? Bałaganiarzem byłem i nadal jestem, co przy słabnącej pamięci stwarza problemy.

Zdrówka

Ps. Ja toleruję obcych, ale ich bacznie obserwuję.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

15-07-2021 [11:43] - RinoCeronte | Link:

Sprawa Nowaka, to taki papierek lakmusowy... Zobaczymy z której strony wieje wiatr?
P.S. Człowiek uczy się na błędach.

Obrazek użytkownika sake3

15-07-2021 [11:50] - sake3 | Link:

Sprawa Durczoka będzie kolejnym sprawdzianem polskich sądów niezależnych od przyzwoitości.W przypadku tego odrażającego celebryty w grę wchodzą rózne zarzuty,nie tylko molestowanie.Jeżeli w przypadku fałszerstwa weksli też zostanie uniewinniony nie będzie już chyba złudzeń,że na sprawiedliwość nie ma co liczyć.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

15-07-2021 [12:27] - NASZ_HENRY | Link:

Jak można kogoś POsadzić jak cela+ jeszcze nie gotowa ☺☻
 

Obrazek użytkownika jazgdyni

15-07-2021 [13:58] - jazgdyni | Link:

Może, na przykład, przyjąć go do swoje piwnicy. Niech obiera kartofle, a pan będzie miał czas na dłuższe komentarze.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

16-07-2021 [09:20] - NASZ_HENRY | Link:

Mądrej głowie dość dwie słowie ☺☻
 

Obrazek użytkownika angela

15-07-2021 [17:37] - angela | Link:

Cela+ od dawna gotowa, tylko  posadzić trudno,  bo bardzo mocnych kolegów Sławku ma.

Obrazek użytkownika J z L

15-07-2021 [20:42] - J z L | Link:

Zastanawiam się, co by się stało, gdyby tak nie było Kaczyńskiego? Na kogo ta banda nierobow i nieudaczników z KO zrzucała by wine za brak poparcia? A Tusk musiałby zrobić jakiś program... Wyobrazacie to sobie?

Obrazek użytkownika Jabe

15-07-2021 [20:49] - Jabe | Link:

Obie strony medalu przerzucają się winą. Folklor taki.

Obrazek użytkownika jazgdyni

16-07-2021 [04:36] - jazgdyni | Link:

@JzL

Zobacz Józiu, że atakują każdego z naszej strony, jeśli tylko pokaże, że jest twardy i ma właściwe, a nie ich poglądy. Jak teraz to się dzieje wokół ministra Czarnka (któremu wróżę karierę)
Jeszcze parę lat temu Prezes utrącał twardych wojowników. Na zesłanie poszedł min. Waszczykowski. A i mocnego wsparcia nie miał Macierewicz.
A ja ciągle krzyczę, że PIS potrzebuje wojowników.
Pozdrawiam
Ps. Czy Ziobro jest wojownikiem?

Obrazek użytkownika J z L

16-07-2021 [06:40] - J z L | Link:

Nadzwyczajna Kasta powoli, ale z rozmysłem, planowo i konsekwentnie rozmontowuje nasze państwo. Sabotaż po wyborczym zwycięstwie PiS w 2015 r. przyjął zastraszające rozmiary. Dlatego, na miły Bóg, błagam rząd, parlament i prezydenta - po dziesięciokroć WSZYSCY WON. Jak dekalog

Obrazek użytkownika spike

15-07-2021 [21:59] - spike | Link:

Co samego seks-skandalu, mam mieszane uczucia, z racji z tak długim czekanie na ujawnienie tego, biorąc pod uwagę inną sprawę, kariery tych "biednych kobiet". Gość był znany i sławny nie tylko jako filmowiec, ale i seksoholik, więc każda początkująca aktoreczka raczej wiedziała i się mogła spodziewać co ją może spotkać, z pewnością była ostrzegana, ale z pewnością z zastrzeżeniem, że jak się "sprawdzi", to ma pewną karierę, w Polsce i nie tylko jest podobnie i to w każdym zawodzie, tak więc krzywda tych "gwiazd" jest trochę niewiarygodna, każda uczciwa przy próbie gwałtu, czy gwałtu, od razu zgłasza sprawę na policję, a nie po zrobieniu kariery, co ciekawe, nagle stała się moda na tragedię gwałtu czy molestowania. W tragedię tych kobiet nie wierzę.

Obrazek użytkownika J z L

15-07-2021 [22:24] - J z L | Link:

Chcą zwrócić na siebie uwagę, zależy im na sowitym odszkodowaniu albo powrocie do mężczyzny, którego oskarżają. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

16-07-2021 [04:30] - jazgdyni | Link:

@spike

To zrozumiałe, że każdy ma "mieszane uczucia". Bo to nie mieści się w naszym kodzie kulturowym. Harwey Weinstein jest tutaj symbolem. Bo to dzieje się wszędzie dookoła. I działo się od lat. Znany i popularny w Gdyni lekarz specjalista, od dziesięcioleci był seksomaniakiem. Cierpiały pacjentki i pielęgniarki. Ciekawe, że wiele kobiet zbliżało się właśnie dlatego, że wiedziały co to za typek. Więc bardzo trudno złapać, czy to normalna chcica z obu stron, czy molestowanie.
Znam historie z pewnego uniwersytetu i bardzo dobrze z pewnego teatru. Latami się to ciągnęło. W innym teatrze było znacznie gorzej, bo został opanowany przez gejowską grupę.

Istnienie takiego zjawiska dzisiaj jest dziwne i chyba łączy się z poczuciem władzy. Taki gość traktuje podległy sobie żeński personel jako harem. Bo gdyby to była tylko potrzeba szybkiego seksu, to internet jest pełen takich ogłoszeń - Gdynia. Gorące i gotowe na wszystko 40 latki czekają na niezobowiązujące spotkanie. Zadzwoń. 
Można wybierać i przebierać.

Ja już chyba nie ogarniam tej dzisiejszej "kultury" towarzyskiej. Z jednej strony molestowanie, a z drugiej prosta deklaracja - chodź, chcę się z tobą pieprzyć.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika jazgdyni

16-07-2021 [06:57] - jazgdyni | Link:

Piąteczek, 7 rano. Ciekaw jestem, czy jak zwykle po 16-tej pojawią się komentatorzy, którzy po rozpoczętym tankowaniu, nabierają chęci do przypie*dalania się. 

Ty - wódkę za wódką w bufecie
Oczami po sali drewnianej
I serce Ci wali...

Gdy po ziemi młynkujesz
To udajesz siłacza
Wątłe mięśnie naprężasz
Pierś cherlawą wytężasz...

A tu noga ugrzęzła
Drzazga w bucie uwięzła
Bo ma dziurę w podeszwie
Mój pretendent na męża
Ale szarpnie się wyrwie
I już wolny, odeszło
I walcuje, szurając
Odwiniętą podeszwą...

Obrazek użytkownika jazgdyni

16-07-2021 [07:01] - jazgdyni | Link:

Drogi ADMINISTRATORZE !

Poproście magika od skryptu i zróbcie coś z tym edytorem wreszcie - bezczelnie zmienia format. Czy to wkopiowuję - jest inaczej niż napisałem. Albo teraz, tutaj bezpośrednio pisząc w edytorze - piszę fragment kursywą, a on myk - publikuje normalnie.

Trzeba naprawiać, jak się dobrą usługę oferuje. Co to? Trabant?

Obrazek użytkownika tricolour

16-07-2021 [08:27] - tricolour | Link:

Gdy przyjdzie dzień, a kiedyś z pewnością przyjdzie, że przestaną się czepiać, to będzie znaczyło, że twa droga się skończyła.

A na razie ciesz się, że jeszcze komuś się chce, bo wtedy masz sto wpisów. Z samej wazeliny - jak widać na przykładzie tego wątku - ledwo wyciagasz dwadzieścia. Płynie z tego wniosek, że bardziej nadajesz się na wojnę niż do łóżka i miziania.

Obrazek użytkownika Jan1797

19-07-2021 [18:56] - Jan1797 | Link:

.