Pytania o Niepodległość

Niepodległość – niezależność kraju od formalnego i nieformalnego wpływu innych jednostek politycznych. – definicja Wikipedii.
Czy Polska jest krajem Niepodległym ? Moim zdaniem NIE. Nie wypełniamy warunków definicji .Wciąż jesteśmy krajem walczącym o niepodległość. Najważniejszym pytaniem nie jest pytanie o niepodległość a raczej o to czy na tą niepodległość jesteśmy gotowi oraz czy mamy do tego odpowiedni zasób ludzki .
Od 1939 roku jesteśmy rozgrywani przez sąsiadów , zabijane są nasze elity , rozkradane są nasze majątki ,fabryki, zakłady .Pakt Ribbentrop –Mołotow nabiera nowych kolorytów gazowych .
Kłamstwo okrągłostołowe wyłoniło nową generacje czerwonych, którzy „odziedziczyli” je po dziadkach i ojcach ( tych co wjechali do Polski na sowieckich tankach) większość najważniejszych stanowisk w państwie .Od ponad 30 lat utrwalane jest s…syństwo okrągłostołowe a naród ogłupiany tanią propagandą .
Nadzieje budziło dojście PIS do władzy ale ……. Ale nie ma tam zdecydowanej woli bo nie wykonano podstawowej rzeczy ,Nie przeprowadzono dekomunizacji a banda „wiecznych urzędników” blokuje każdą racjonalną reformę . Pisałem już wielokrotnie , że z bandą służących i uzależnionych urzędników nie da się przeprowadzić reform .W sadach , prokuraturach , bankach itd. Wymagana jest opcja ZEROWA. Jak można wybić się na Niepodległość z armią obciążoną komunizmem?
Czy Polski Ład ma szansą dać nam Niepodległość ?
Bardzo bym chciał aby tak było ale obawiam się , że te pieniądze ( które będziemy musieli oddać ) zostaną mówiąc brzydko zjedzone i wydalone a po kilku latach nowej wersji gierkowszczyzny będzie się rodakom lepiej myślało z pustym brzuchem .
Podoba mi się strategia Trójmorza , Zalew Wislany,Via Karpatia itd. , ale nam potrzeba NOKI. Potrzeba nam stworzyć fabryki, które będą wytwarzać nowe polskie produkty . Kasa i jeszcze raz kasa oraz lokomotywa elity da nam możliwość wybicia się na niepodległość
Czy to jest możliwe? Mam coraz większe wątpliwości . Czarni , czerwoni , różowi i barbarzyńcy seksualni mają w Polsce swoje INTERESA . Ludzie pisu też mają swoje interesa.
Dlatego tym co myślą  zalecam budowę swoich własnych niezależnych ojczyzn . Nasze bogactwo ( wypracowane) powinno w jakiejś dłuższej perspektywie zapewnić naszym dzieciom ,wnukom ,prawnukom możliwość po sięgniecie pełnej niepodległości Polski pod warunkiem, że uda nam się zaszczepić polskość .
Mam osobistą prośbę do panów polityków z PIS , Solidarnej Polski, Republikanów i całej prawej strony. Dziękując za pamięć o bohaterach tamtych dni i namacalną pomoc finansową nadszedł czas aby WYKOPAĆ CZERWONYCH MORDERCÓW Z POWĄZEK. Rzygać się chce jak człowiek pomyśli, że leżą tam ci ,którzy mordowali naszych dziadków i ojców . Może to wam się chociaż uda na 100 % ? I nie patrzcie na opinie społeczną bo to hańba ,że czerwoni mordercy leża w miejscu tak ważnym dla Polski .
Chciałbym też zainicjować akcję „ Nie podawaj ręki czerwonemu , różowemu, lewakowi i sodomicie„ niech poczują , że to nie jest ich kraj.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

30-06-2021 [19:34] - Jabe | Link:

A jakąż racjonalną reformę zablokowali?

Obrazek użytkownika Marek Kudła

30-06-2021 [20:38] - Marek Kudła | Link:

I ma pan rację, że Polska nie jest, jeszcze, krajem niepodległym !  Dopiero jak usuniemy ten cały naród platformerski z życia publicznego - my, Naród Polski będziemy żyli w kraju niepodległym !

Obrazek użytkownika Pers

30-06-2021 [20:55] - Pers | Link:

Autor
//Wciąż jesteśmy krajem walczącym o niepodległość.//
Walczącym?
Jakoś nie zauważyłem tej "walki" od czasów "odzyskania wolności" (nie mylić z niepodległością) w 89'. 
Jest wręcz na odwrót. Każdy kolejny rząd oddawał i oddaje to co jeszcze zostało z naszej niepodległości. I właściwie nie zostało już NIC.

//zalecam budowę swoich własnych niezależnych ojczyzn //
Jak autor rozumie te "własne niezależne ojczyzny"? Niezależne od kogo?
Już kiedyś przerabialiśmy taki eksperyment i nazywany jest dziś rozbicie dzielnicowe.

 

Obrazek użytkownika sake3

30-06-2021 [21:23] - sake3 | Link:

Na co nawet Pańskie prośby do PiS,Solidarnej Polski czy innych.Jeżeli w Polsce jest miejsce dla takich gnid jak chocby Sikorski to żadna dekomunizacja nic nie da.W tak niekomfortowej jak obecnie sytuacji Polska nie była dawno mając wrogów zewnetrznych i wewnetrznych.Sikorski złożywszy onegdaj hołd pruski teraz przystąpił do realizacji wypominając Polsce,że po wojnie Niemcy straciły 20% swojego terytorium i teraz czas by Polska te tereny oddała.Jednocześnie zabiega w Waszyngtonie,by Polska zwróciła Żydom mienie.Cyniczna gra tego polskiego śmiecia pokazuje,że my nigdy wolności i niepodległości nie uzyskamy ,bo zawsze wśród nas znajdzie sie taki Sikorski.

Obrazek użytkownika Jabe

30-06-2021 [22:39] - Jabe | Link:

Niemądry wykręt.

Obrazek użytkownika Ptr

30-06-2021 [22:10] - Ptr | Link:

Rządy PiS to odpowiednik powstania narodowego , które wybuchło po okresie peowskim ,odpowiedniku germanizacji i rusyfikacji.To trwa dzięki woli narodu tak jak dawne powstania. Błędem byłoby zalożyć ,że to powstanie jest już wygrane i uwierzyć w negocjacje z przeciwnikami, odpowiednikami zaborców. Otóż nie, oni grają na bezwarunkową kapitulację tego powstania i powrót do okresu kolonizacji. Dlatego zatrzymanie się reform , przeniesienie uwagi PiS na biznesiki i biznesy oraz współpracę i zgodę z kolonizatorami będzie błędem, gdyż uśpiony i zadowolony naród odda inicjatywę wrogowi, a ten zlikwiduje całą tę współpracę oraz zakres wypracowanej wolności. Mając poparcie za plecami sił europejskich  łatwo bedzie bezprawnie łamać opór ludzi,a ludzie wyszliby wtedy na ulice. Może byłoby jak na Bialorusi. Kto by sie ujął za Polakami ? Parlament EP tylko by pochwalił za porządek i stabilizację w Polsce. Tylko bezrobocie i inflacja by  wzrosły i rozwój spadł do 2 %. Wtedy poszukiwana będzie praca w niemieckiej montowni za miskę ryżu, po zaszczepieniu i z papierami antypisowca. (?) 
Jak wygrać to powstanie ?Jaką broń dać narodowi  aby zwyciężył ? 
Przecież to powstanie teoretycznie może upaść, co wtedy ? 

Obrazek użytkownika juur

01-07-2021 [08:46] - juur | Link:

Admin sadzi,  że wycinając komentarze nie po jego myśli robi coś dobrego?