Prezydent patriota

BRAWO NASZ PREZYDENT !

I stało się na co tak długo Polacy czekali. Prezydent RP Andrzej Duda  wreszcie zajął, jak pamiętamy, stanowcze stanowisko na fakt bezczelnej ingerencji Unii  Europejskiej i jej agend w Polską Konstytucję i reformy sądownictwa.
"- Próbują nam dzisiaj odebrać nasze prawo do posiadania  uczciwego wymiaru sprawiedliwości, do jego naprawy. Nie pozwólmy, aby  inni decydowali za nas. Musimy utrzymać w naszym kraju Izbę  Dyscyplinarną Sądu Najwyższego " - powiedział dziś prezydent RP Andrzej Duda.

"Próbują nam dzisiaj to nasze prawo do posiadania uczciwego,  dobrego wymiaru sprawiedliwości, do jego naprawy, na wszystkie sposoby,  odebrać. Nie pozwólmy na to, żeby inni decydowali za nas. My Polacy mamy  prawo decydować o sobie samych i swoich sprawach; po to walczyliśmy o  demokrację.."
"Jestem prezydentem RP. Nie będą nam tutaj w obcych językach  narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone  polskie sprawy"

- oświadczył  publicznie Prezydent RP Andrzej Duda

No, wreszcie usłyszeliśmy konkrety z usta naszego Prezydenta RP,  teraz konkrety należy przemienić w czyny i ani korku w tył, robić swoje.  Nie może być w sądach żadna "nadzwyczajna kasta" sądy mają służyć  Narodowi, sprawiedliwie orzekać a nie po znajomości, za kopertę i po  telefonach. Polska nie może sobie pozwolić na anarchię w sądach i  Targowicę, chaos w naszym kraju wszczynany na zamówienie UE, to byłby  skandal. Brawo Panie Prezydencie RP, wreszcie usłyszeliśmy stanowczy  głos naszego Prezydenta Polski.

W powojennej Polsce zdarzyło się to po raz pierwszy i trzeba o tym mówić, trzeba ten fakt pokazywać. W powojennej Polsce jako jedyny Prezydent RP Andrzej Duda - głowa Polskiego Państwa, reprezentant nas wszystkich oddał na kolanach cześć Żołnierzom Wyklętym.

Stało się to o czym ci bohaterowie narodowi, bici, mordowani i poniżani przez ponad półwiecze przez komunistyczne władze wierzyli i marzyli. Stało się to iż ich ukochana Polska oddała im cześć i przywróciła godność ale nie ich godność, bo oni ją mieli , jak powtarzał Prezydent Andrzej Duda. Przywrócono wreszcie godność Polsce ! Przywrócono tę godność dzięki patriotom i ich niestrudzonej walce o Polskę.

"Odnalezienie szczątków pułkownika Zygmunta Szendzielarza, pamięć o Żołnierzach Niezłomnych i państwowe uroczystości pogrzebowe „Łupaszki” to przywracanie godności Polsce" - mówił  podczas uroczystości w kościele św. Karola Boromeusza na Powązkach prezydent Andrzej Duda.
 "Panie pułkowniku, spoczywaj w pokoju, wreszcie w rodzinnym grobie niech się Polska przyśni Tobie… piękna"

 a na temat Rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w ubiegłym roku powiedział miedzy innymi cytuję :

"Powstanie być może nie osiągnęło zwycięstwa militarnego, ale wpisało się w wielką polską historię. I na pewno także dzięki bohaterstwu powstańców warszawskich możliwe było odzyskanie pełnej suwerenności pod koniec XX w., na przełomie lat 80. i 90. "

Chwała bohaterom !

Szacunek dla Flagi i miłość do Ojczyzny - to właśnie Prezydent Andrzej Duda!

Dziękuję Panie Prezydencie za zajęcie jasnego i jednoznacznego  stanowiska! Ma Pan mój głos. Obcy i ich polscy poplecznicy niech rządzą u  siebie, tu jest nasza Polska za którą nasi ojcowie i dziadowie  przelewali krew.

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

22-06-2021 [09:08] - Jabe | Link:

Słowa, słowa, słowa.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-06-2021 [09:53] - Tezeusz | Link:

Jebe.Moja ocena i wara.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

22-06-2021 [09:15] - wielkopolskizdzichu | Link:

Na Unii Europejskiej stanowczość Adriana robi takie same wrażenie jak na Szwedach żądania Kryśki. 

Obrazek użytkownika J z L

22-06-2021 [09:36] - J z L | Link:

Strateg?
Wizjoner?
Retor?
Kim jest  Prezydent Andrzej Duda?
Od kogo jest zależny?
Przed kim odpowiada? 
Czym jest dla niego Polska?
Jaką walkę prowadzi?
Gdzie jest jako polityk?

Obrazek użytkownika ruisdael

22-06-2021 [10:03] - ruisdael | Link:

Nie wiem jak Pana określić- naiwniak?, prowokator?
Przecież w sprawie sądów Pan Prezydent już się określił i próżno mieć nadzieję , pomimo płomiennych przemówień. Podobnie w sprawie degradacji komunistycznych wojskowych i tak by można kontynuować. Śmieszy mnie to zacietrzewienie, podniesiony głos, groźne miny podczas wystąpień. A potem... odgłos przebitego balonu.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-06-2021 [13:04] - Tezeusz | Link:

@ruis...
soviet ? czy tylko sympatyk.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

22-06-2021 [12:18] - rolnik z mazur | Link:

@ autor

To się szybko obudził! Jak już wszystko pozamiatane i to od dobrych kilkunastu lat. Konwencja Lizbońska? Coś świta? 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-06-2021 [19:30] - Marek Kudła | Link:

@ rolnik
Te chadziaj,  twierdzisz, że jesteś rolnikiem, ale ty nie jasteś podmiotem lecz pomiotem !!!

 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

22-06-2021 [20:56] - rolnik z mazur | Link:

@ Kudłaty

Ja nic nie twierdzę Kudłaty. Ty tak twierdzisz Kudłaty bo nic innego ci do kudłatego łba nie wchodzi. Ja mogę być tym kim chce i nawet rolnikiem. Ty jesteś tylko ormowiec i po prostu Kudłaty dureń. 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-06-2021 [21:45] - Marek Kudła | Link:

@ rolnik
Te chadziaj, trzeba być palniętym, by nazwać siebie rolnikiem z mazur, a potem pisać, że możesz być nawet rolnikiem.  Stuknij się chłopie, albo podrap !
Z każdym dniem  powiększa się  liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w du-pę !!! Ty Bauer z Kwiku jesteś na tej liście !
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

23-06-2021 [15:11] - rolnik z mazur | Link:

@ Kudłaty

Bym się obraził gdyby było inaczej. W dupę to ja cię mogę tylko koprocesor. 

Obrazek użytkownika angela

22-06-2021 [12:41] - angela | Link:

Polska jest za malym krajem, zeby dążyć do konfrontacji, stawiac wszystko na ostrzu noża. 
Ci wszyscy, co wytykają prezydentowi czy rządowi słabość, jak bardzo by pluli na nich, gdyby doprowadzili do zamieszek i konfrontacji z dwoma bandytami , potężnymi, ktorzy w pognębieniu Polski na kazdym kroku sie wspieraja.
Mamy polozenie takie, a nie inne, a dzialania rządu i prezydenta są  jak najbardziej adekwatne do sytuacji.
Robimy swoje, a że  nie tak szybko jak by Polacy oczekiwali, to niech mają pretensję do antypolskiej opozycji, ktora robi co moze, zeby Polska  nie była suwerenna, zebysmy byli slabi, kazdy nas wykorzystywal, i praktycznie rządzili nami obcy.
Teraz kraj sie rozwija, a nie zwija jak za nierządow PO. 
Ludzie maja prace, programy socjalne wspieraja tych najslabszych, dzieci i emerytow.
Za poprzednikow bylo, "piniedzy nie ma, i nie bedzie"  a podwyżki emerytur tych najbiedniejszych to bylo 3zl. 5 zl.
O ile szybciej rozwijalaby sie Polska, gdyby nie obstrukcja samorzadow w ktorych wiekszosc ma PO. 
Nikt nie bedzie ukarany za malwersacje i zlodziejstwo, dopoki nie bedzie reformy sądow.
Bronia ich wszyscy  z KO, bo sądy bronia ich.
Bronią sądów jak swojej  niepodleglosci, bo paka czeka wielu za niszczenie kraju.
 

Obrazek użytkownika Centrystka

22-06-2021 [16:15] - Centrystka | Link:

W powojennej Polsce jako jedyny Prezydent RP Andrzej Duda - głowa Polskiego Państwa, reprezentant nas wszystkich oddał na kolanach cześć Żołnierzom Wyklętym.

To był jeden z ulubionych gestów teatralnych Dudy,ale święto Żołnierzy Niezłomnych (Wyklętych) ustanowił prezydent Bronisław Komorowski.

Nie będą nam tutaj w obcych językach  narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone  polskie sprawy"

Niestety,ale takie sformułowanie stało się (nie po raz pierwszy) tematem dowcipów internetowych przez wiele dni i pokutuje do dzisiaj - "w obcych językach"! W UE jednym z języków urzędowych jest język polski - nie wiedział o tym Duda?

Powstanie być może nie osiągnęło zwycięstwa militarnego

Czy Duda naprawdę nie wie czym się skończyło Powstanie Warszawskie!?
Poza tym zabrakło cytatu z wypowiedzi Dudy,że UE jest jakąś "wyimaginowaną wspólnotą", jakby nie wiedział,że do tej wspólnoty realnie należy na równych prawach kraj,którego jest on prezydentem!

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-06-2021 [19:42] - Marek Kudła | Link:

@ Celebrytka
Komorowski ?!   No ukradł z pałacu obrazy, żyrandol, zestraw do kawy i niszczarkę dokumentów. jego dziadek Szczynukowicz wydał Komorowskiego ruskim za pomaganie Polakom a ci go zamordowali. Dziadek Szczynukowicz przywłaszczył sobie dokumenty po Komorowskim i w ten sposób sam stał się Komorowskim. Bronek chyba wyklął tych żołnierzy, ale nie ustanowił święta dla  niezłomnych ?!  Ty celebrytka,  jak tobie udaje się żyć bez mózgu ?!!

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-06-2021 [19:54] - Tezeusz | Link:

Centrystka polecam spotkanie z Powstancami Warszawskimi to może się obudzisz. 

Obrazek użytkownika Centrystka

23-06-2021 [17:50] - Centrystka | Link:

@Tezeusz
czego to dowiedziałabym się od powstańca warszawskiego (miałam takiego w rodzinie,ale już nie żyje,a inny poległ w Powstaniu)? Może  dowiedziałabym się,że w Powstaniu brał udział Matołusz Morawiecki,a Duda uważa,że Powstania nie przegraliśmy? Widzę,że ty,inaczej niż Kudła,którego zacząłeś naśladować,traktujesz poważnie to co tu napisałeś,podczas gdy Kudła robi se po prostu jaja z PiS-u i jego wyznawców. A teraz nawet i z samego Dudy,dla którego napisał podobny w twoim stylu bałwochwalczy panegiryk.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-06-2021 [19:26] - Marek Kudła | Link:

My, Polacy, mamy najlepszego i najgodniejszego Prezydenta wszechczasów – to Andrzej Duda !  Tyle co ten człowiek  tylko przez kilka lat zrobił dla Polski – to ogromne osiągnięcia. Nie będę wymieniał poszczególnych jego zasług, bo lista jest bardzo długa, ale w dziedzinach takich jak bezpieczeństwo Polski i pokoju na świecie, służbę Polakom, reprezentowanie państwa polskiego, propagowanie przedsiębiorczości i biznesu, obronności kraju oraz rozwoju Polski i Europy nasz Prezydent brał czynny,  intensywny i systematyczny udział ! 
To jest Prezydent wszystkich Polaków – jedynie z wyjątkiem tych, którzy tego nie chcą lub sobie tego nie życzą. To są w większości ludzie pochodzący ze wschodu (Rosja) lub zachodu (Niemcy). Oni udają, że są Polakami, a w rezultacie to zdrajcy Narodu polskiego.
 

Obrazek użytkownika Pers

22-06-2021 [19:38] - Pers | Link:

kudla
//My, Polacy, mamy najlepszego i najgodniejszego Prezydenta wszechczasów – to Andrzej Duda !//
A co w takim razie zrobić ze śp prezydentem L. Kaczyńskim?
To on już nie jest prezydentem tysiąclecia?
Przecież własną piersią zasłonił Gruzję przed kacapskimi hordami!
Ugruntował naszą pozycję w UE podpisując Traktat Lizboński, został bestialsko zamordowany przez Putina, długo by wymieniać...

Pan prezydent Duda to uczeń śp. pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego ale jeszcze mistrza nie przeskoczył.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-06-2021 [19:52] - Tezeusz | Link:

Pers co ty pieprzysz komuszku , twoim Prezydentem to Putin .Ty tak mocno wychwalasz  swoją mateczkę  Rosję.Nie wypowiadaj się szperaczka na temat Sp.Prezydenta Kaczyńskiego bo do pięt mu nie dorosleś. Co za chamstwo.

Obrazek użytkownika Ryan

22-06-2021 [19:52] - Ryan | Link:

dachowiec
 został bestialsko zamordowany przez Putina,

choc raz napisales prawde
szacunek

Obrazek użytkownika Pers

22-06-2021 [20:56] - Pers | Link:

ryanek
Nie podniecaj się tak.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-06-2021 [21:04] - Marek Kudła | Link:

@ Pers
Tak, masz rację, Lech Kaczyński był prezydentem tysiąclecia i wszystko co zrobił było słuszne i dobre !  A. Duda dużo się od niego nauczył, to prawda !  Obyśmy mieli takich prezydentów w przyszłości !!!

No cóż, a ty Pers, ponad 80 lat stary i ciągle durny jak cep. Tobie się w pewnym okresie  „rozwoju” coś pomyliło – w twoje życie wkradł się jakiś błąd ! Wiesz dlaczego nazywamy cię  gorszym sortem ?! Bo każdy normalny człowiek jak popełni błąd lub się pomyli, to przynajmniej stara się ten błąd usunąć, a pomyłkę naprawić ! A ty i tobie podobni   tkwicie w tej waszej lewackiej głupiźnie bez końca. Ty nie jesteś normalnym człowiekiem lecz świrem pochodzącym od innej małpy z innym kodem kulturowym !!!
 

Obrazek użytkownika Pers

22-06-2021 [22:13] - Pers | Link:

kudla
// a ty Pers, ponad 80 lat stary//
A jak to będzie po polsku zibi?
Nie kompromituj się już więcej dzisiaj.

Obrazek użytkownika Ryan

22-06-2021 [19:58] - Ryan | Link:

Wczoraj narkoman Trzaskowski nadal ulicy imię Skubiszewskiego, agenta SB i KGB służącego sowietom za kiełbasę  z SBeckich sklepów.Narkoman nie ma czasu nadać imienia ulicy Lecha Kaczyńskiego, najwybitniejszego Prezydenta RP.Pewnie dlatego że nie był SBekiem jak jego matka.

Hańba

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

22-06-2021 [21:00] - rolnik z mazur | Link:

@ Ryan

Na pocieszenie - jest rondo Lecha Kaczyńskiego w Piszu na trasie z Wawy do Kwiku. 

Obrazek użytkownika Pers

22-06-2021 [21:13] - Pers | Link:

ryanek
// Lecha Kaczyńskiego, najwybitniejszego Prezydenta RP.//
No widzisz ryanek... A twój przyjaciel tezeusz uważa, że najwybitniejszym jest pan prezydent Duda.
Ustalcie zeznania :))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

24-06-2021 [06:26] - Tezeusz | Link:

Persik się z ty glupiutki jesteś taki Scierwoneonek

Obrazek użytkownika Centrystka

24-06-2021 [01:43] - Centrystka | Link:

@Ryan
tobie się pomieszał Terlecki z Trzaskowskim, bo też na "T",a dalej to pewnie nie bardzo już kumasz.

Obrazek użytkownika J z L

24-06-2021 [06:58] - J z L | Link:

Wszystkie wnioski popierdolonej opozycji o odwołanie Marszałka i ministrów odrzucone !!!!!!!!!
Niech się walą na ryj i hamują jajami