W co wierzą antyszczepionkowcy? Dominują teorie spiskowe

Szczepionki to jedno z największych odkryć medycyny. Dzięki nim na przestrzeni lat udało się uchronić przed śmiercią wiele ludzkich istnień. Mimo to, wciąż wokół szczepionek krąży wiele mitów. Szczepionki pozwalają zdobyć odporność w sposób kontrolowany. Przez lata wokół nich narosło wiele mitów. Wydaje się nawet, że teraz, w czasie pandemii koronawirusa, ruch antyszczepionkowy jest jeszcze silniejszy, a w sieci krąży mnóstwo nieprawdziwych informacji.

Jednym z największych problemów towarzyszących wciąż trwającej pandemii jest ogromna ilość sprzecznych informacji. Nierzadko są to tzw. fake news, których autorzy mają na celu tworzenie podziałów w społeczeństwie. Wygląda na to, że antyszczepionkowcy opierają się na spiskach tworzonych przez bardzo wąską grupę ludzi. Ludzi nie posiadającej określonej wiedzy merytorycznej i fachowej na temat który się wypowiadają głównie w mediach. Antyszczepionkowcy prężnie działają na Twitterze, Facebooku, YouTube czy Instagramie.

Antyszczepionkowcy – potoczne określenie osób podważających sens i skuteczność szczepień. W krajach, gdzie istnieje obowiązek szczepień, opowiadają się za jego ograniczeniem lub zniesieniem. W kontrowersji szczepionkowej opowiadają się po stronie głoszącej, że szczepionki są szkodliwe dla zdrowia (https://pl.wikipedia.org/wiki/...)

Naukowcy przeanalizowali argumenty, którymi posługują się przeciwnicy szczepień. Dominują teorie spiskowe.

„Firmy trują ludzi, żeby później sprzedawać im leki”, „Takie działanie jest częścią planu na depopulację” – m.in. takie argumenty przedstawiają antyszczepionkowcy. Studenci medycyny przeanalizowali ich 18 tys. wpisów w mediach społecznościowych. Okazało się, że niemal 30 proc. zajmują sensacyjne i spiskowe teorie. Dopiero na trzecim miejscu pojawia się kwestia bezpieczeństwa i skuteczności szczepień (14,2 proc.).

Studenci z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego wzięli pod lupę wpisy na stronie STOP NOP, czyli organizacji walczącej o zniesienie obowiązku szczepień. Z 18 tys. tylko tysiąc było pozytywnych. Autorzy badania wzorowali się przy tym na amerykańskich analizach, ale dostosowując je do polskiej specyfiki. Okazało się, że w Polsce królują wspomniane teorie spiskowe i dezinformacja. – Chodzi o wpisy, w których autorzy powołują się na jakieś badania, bez wartości naukowej, czy na pseudoautorytety. Albo – co jest jeszcze gorsze – na renomowane badania, które źle interpretują. Koronnym dowodem bywa np. to, że szczepienia wywołują autyzm, co zostało obalone naukowo – opowiada Krzysztof Klimiuk, współautor badania.(https://zdrowie.dziennik.pl/ak...)

Wielu lekarzy, polityków i ekonomistów jest zdania, że osoby nie chcące się szczepić ( bo tak chcą) przeciw  grożnej i zakażnej  chorobie Covid19 w momencie gdy zostaną zarażeni, to z własnej kieszeni powinny pokrywać koszta leczenia i rehabilitacji.

Brawo za takie inicjatywy. Głupcy niech płacą za własną bezmyślność.
 

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

09-06-2021 [08:39] - Zygmunt Korus | Link:

Od siebie: baju-baju, a dosadniej pierdu-pierdu...
I tu 10 min. po polsku z noblistą z medycyny określanym już "świętym" antykowidowcem:
https://youtu.be/gWzqJVeelAA

Obrazek użytkownika Pers

09-06-2021 [09:12] - Pers | Link:

Zygmunt
Ciekawe co oni tak się nami przejmują?
Mają już "życie wieczne" to niech się cieszą.

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-06-2021 [17:14] - Tezeusz | Link:

@Pers a twój kolega Zawisza Niebieski jak pisze publicznie się zaszczepił na Covid 19. BRAWO ! Jestem pozytywnie zaskoczony. Do osoby wściekle atakującego ten jego czyn tak napisał cytuję :

.."A tak przy okazji, niech Pan poszuka "zalet umierania pod respiratorem. Otóż nasza służba zdrowia z lubością wykorzystuje tlen, bo przecież bez tlenu człowiek umiera. W czystym powietrzu, za które płacimy "klimatyczne" jest tylko 21% tlenu. Wyższe stężenia tlenu stosujemy m.in. do wywabiania plam. Co się dzieje, gdy chory układ oddechowy sporka się ze środkiem do wywabiania plam? Wiem, że mój układ oddechowy, szczególnie po "zalecanej ochronie za pomocą maseczek", o czym pisałem nie jest tym, który miałem, gdy rowerem pokonywałem tysiące km rocznie, gdy po górach latałem. Co jest groźniejsze, te trucizny w szczepionce, czy też środek do wywabiania plam w respiratorze?
Znajdzie Pan odwagę, by odpowiedzieć na sytuację, Skutki respiratora, pod krótym może się Pan znaleźć będą żałosne, czysty tlen wyżre
Pana układ oddechowy, tak jakby się Pan opił płynem do wywabiania plam? Pana mózg obumrze, bo układ oddechowy nie będzie w stanie zaopatrzyć w tlen Pana mózg..."

Cóż nic dodać. Jestem pod wrażeniem

Kolej na ciebie @ Persie

.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

09-06-2021 [08:56] - NASZ_HENRY | Link:

Grypka pipka ☺☻
 

Obrazek użytkownika Rutrys

09-06-2021 [09:22] - Rutrys | Link:

Prosze Pana mysle ze Pana Dziadek Zolnierz Wyklety wstydzi sie az tak zakowidowanego wnuka. To co Pan napisal o mądrych, myslacych i odwaznych ludziach określanych przez kowidowych paranoikow jako antyszczepionkowcy, szury, foliarze, plaskoziemcy Pana nie tylko  osmiesza, ale wrecz kompromituje. Jesli oczekuje Pan merytorycznej oceny to prosze przestac powtarzac rzadowe brednie i napisac dlaczego Pan wie ze antyszczepionkowcy to wrog pisowsko-platfomersko-eseldowskiego NARODU. Konkrety proszę. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-06-2021 [14:28] - Tezeusz | Link:

Pana dziadek z UB dobrze Pana przeszkolił ?

Obrazek użytkownika Marek Kudła

09-06-2021 [09:31] - Marek Kudła | Link:

Tchórze zamiast się szczepić przeciw covid-19, szukają przeróżnych powodów, by nam zaszczepionym udowodnić, iż szczepionki mRNA mogą zamienić człowieka w małpiszona, że zaszczepieni umierają np. Krzysztof Krawczyk, że jest wiele mutantów, na które te szczepionki nie działają - a nie potrafią zrozumieć, że z 30 tys. zakażeń dziennie na covid-19 jeszcze 2 miesiące temu, dzięki szczepieniom mamy obecnie poniżej 1000 zakażeń dziennie i ta liczba ciągle spada wraz ze wzrostem liczby zaszczepionych !
Słuchajcie niezaszczepieni : Szczepienie nie jest obowiązkowe lecz dobrowolne. Jeśli nie chcecie się szczepić to wasza sprawa i wasz wybór, ale na miłość Boską zamknijcie się i nie wciskajcie tym, którzy chcą się szczepić waszych idiotyzmów ! Nie straszcie ich  !!!
 

Obrazek użytkownika Pers

09-06-2021 [10:56] - Pers | Link:

Kudla
//Jeśli nie chcecie się szczepić to wasza sprawa i wasz wybór, //
No właśnie!
To po kiego grzyba ciągle o tym marudzicie?

Obrazek użytkownika Marek Kudła

09-06-2021 [11:39] - Marek Kudła | Link:

@ Pers
Przeczytaj sobie mój wpis jeszcze raz tłumoku, albo najlepiej kilka razy, bo ty  czytasz tą prawdę którą ja pisze, ale ty nic z tego nie rozumiesz !
A, może ci pomogę, bo nie wierzę, żebyś to zrozomiał - ty musisz być naprawdę tępy !

   "ale na miłość Boską zamknijcie się i nie wciskajcie tym, którzy chcą się szczepić waszych idiotyzmów ! Nie straszcie ich  !!!  "

Być może coś dotrze do tej twojego tępej kapusty.
P:S: Jarek pakuj się do Kwik, odwiedzamy rolnika z Mazur i pijemy !

 

Obrazek użytkownika Pers

09-06-2021 [11:58] - Pers | Link:

Kudla
Już pisałem że w Kwiku będą tylko niewyszczepieni.
Dla was wstęp wzbroniony.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

09-06-2021 [16:06] - Marek Kudła | Link:

@ Pers
No to wy-dalaj ! My zaszczepieni jedziemy do Kwik razem, bez głupków i bez tchórzy, którzy boją się strzykawki. Zabieramy berety i gorzałkę !!!

Obrazek użytkownika Pers

09-06-2021 [19:42] - Pers | Link:

kudla
//No to wy-dalaj !//
Ja zibi zostałem zaproszony przez właściciela pensjonatu, ty nie :)
Jedź sobie z tezeuszkiem nad Rusałkę. Całkiem fajne jezioro :))))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-06-2021 [16:42] - Tezeusz | Link:

Niezaszczepieni to zwykli kłamcy patrz @ Pers. Zapraszają publicznie Admina i wielu innych nawet z za granicy na grilla na Mazury póżniej udają, że nie zapraszali. Ot cwaniactwo obłuda. Takie wychowanie. A rodzice w dupsko za kłamstwo pasem nie łoili !

Obrazek użytkownika Pers

09-06-2021 [17:08] - Pers | Link:

tezeuszku
Z byle kim się nie zadajemy :)

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-06-2021 [17:42] - Tezeusz | Link:

@Pers rozumiem,ze " byle kim" to ty jesteś ? Kłamca, lawirant, manipulat..dużo tego !

Obrazek użytkownika Pers

09-06-2021 [21:53] - Pers | Link:

tezeuszku
//póżniej udają, że nie zapraszali.//
Nic nie udajemy tylko stwierdziliśmy po głębokim namyśle, że nie pasujecie do nas.
Jeszcze byście się od nas szarymi komórkami zarazili? :))))))))

Obrazek użytkownika Niezalogowany

09-06-2021 [12:24] - Niezalogowany | Link:

"To po kiego grzyba ciągle o tym marudzicie?"

Każdy niezaszczepiony idiota stanowi zagrożenie dla otoczenia.
Każdy nieprzestrzegający zasad antyepidemicznych idiota stanowi zagrożenie dla otoczenia.
Tacy idioci są hodowani przez Kreml przy pomocy dezinformacji, by stać się antypolską bronią biologiczną.

Obrazek użytkownika Es

09-06-2021 [12:50] - Es | Link:

Każdy zaszczepiony ch... wie czym idiota stanowi zagrożenie takie samo, a pewnie i większe, bo wciąż może przenosić, wciąż może chorować, ale wierząc już w swoją nieśmiertelność nie zachowuje zaleceń higieniczno sanitarnych, zarażając innych.
Każdy powielający brednie o przywracającej życie miksturze o nieprzewidywalnym  w rzeczywistości działaniu, powinien być potraktowany kaftanem bezpieczeństwa, ponieważ powoduje zagrożenie dla zdrowia i życiaobecnych i przyszłych pokoleń. 
Czyim zapleczem tacy pożyteczni.. są tego zachowującym rozsądek nie trzeba chyba wyjaśniać, a oni i tak nie zrozumieją. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-06-2021 [16:43] - Tezeusz | Link:

@Es
Każdy niezaszczepiony ch.. wie doskonale,ze jak chwyci covida to po nim i dlatego srają ze strachu w gatki tacy to idioci.

Obrazek użytkownika Jabe

09-06-2021 [16:49] - Jabe | Link:

Panikę szerzą kowidowi sekciarze. Kowidosceptycy obawiają się ich amoku.

Obrazek użytkownika Es

09-06-2021 [17:25] - Es | Link:

No nie. To nie niezaszczepieni przecież robią w gatki to co napisałeś, że robią. I najlepiej to widać zresztą po wpisach na nb. 

Obrazek użytkownika tricolour

09-06-2021 [12:56] - tricolour | Link:

@nielog

I tu się zgadzam w 100%, zarówno pod względem formy, treści i konkluzji, że w interesie Kremla leży jak największa liczba niezaszczepionych Polaków i Europejczyków w ogóle.

Obrazek użytkownika Marek1taki

09-06-2021 [17:37] - Marek1taki | Link:

@Tri Na jakiej podstawie tak Pan sądzi?

Obrazek użytkownika Marek Kudła

09-06-2021 [13:12] - Marek Kudła | Link:

@ Niezalogowany
Wspaniała riposta !  Brawo !!!

Obrazek użytkownika Jabe

09-06-2021 [09:36] - Jabe | Link:

Sofizmat rozszerzenia, znany powszechnie jako chochoł, atakowanie chochoła albo wznoszenie chochoła – błąd logiczno-językowy, który polega na tym, że stosujący go sprawia wrażenie obalenia argumentów przeciwnika poprzez obalenie argumentu, który nie został przedstawiony przez tego przeciwnika.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

09-06-2021 [11:43] - Marek Kudła | Link:

@ Jabe
Objawy owsicy żebraczej u zwolenników PO i najgłupszych komentatorów na NB:
-świąd mózgu , zaczerwienienie w obrębie odbytu i pusty portfel,
-niepokój, zgrzytanie zębami i gwałtowność ruchowa,
-obgryzanie paznokci i potrząsanie nerwowe puszką żebraczą,
-problemy z koncentracją po ziołach na seksstocku,
-brak apetytu spowodowane pustką intelektualną,
-nudności , bóle brzucha, głowy i wypróżnianie się z szarych komórek,
-zaburzenia snu i brak logicznego rozumowania,

 

Obrazek użytkownika Es

09-06-2021 [11:14] - Es | Link:

Rzeczywiście nowa trolownia którą z paroma jeszcze innymi, dzielnie reprezentujesz rzucona na odcinek nb dla wspomożenia miejscowej gwardii bajarzy , uzýwając argumentów " od czapy" , jest w stanie zagłuszyć resztki zdrowego rozsądku wśród swoich ofiar. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-06-2021 [14:30] - Tezeusz | Link:

Nie każdy musi żyć. Wystatczy być antyszczpionkowcem i złapać Covida. Tylko trumnę za wczasu warto zakupić.

Obrazek użytkownika Es

09-06-2021 [15:12] - Es | Link:

Jesteś pewien jak długo po tym eliksirze pożyjesz? Albo twoje dzieci, czy dzieci twoich zaszczepionych dzieci? 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

09-06-2021 [17:27] - Marek Kudła | Link:

@ Es
Poziom  postrzegania rzeczywistości u  lewackich osobników, w tym Es = zero !
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-06-2021 [18:20] - rolnik z mazur | Link:

@ Tezeusz, 

ldz do Biedronki i kup sobie torebkę rozumu. Takich bzdur jakie wypisujesz to zęby bolą. Szczpcie się do kurwy nędzy ile chcecie i odp... się od tych co nie chcą brać udziału w eksperymentach. Przez takich durni jak ty żyć się normalnie nie da. Dajcie ludziom wolny wybór.. Nie rozumiesz ciemniaki. 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-06-2021 [18:20] - rolnik z mazur | Link:

@ Tezeusz, 

ldz do Biedronki i kup sobie torebkę rozumu. Takich bzdur jakie wypisujesz to zęby bolą. Szczpcie się do kurwy nędzy ile chcecie i odp... się od tych co nie chcą brać udziału w eksperymentach. Przez takich durni jak ty żyć się normalnie nie da. Dajcie ludziom wolny wybór.. Nie rozumiesz ciemniaki. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-06-2021 [18:27] - Tezeusz | Link:

Nono rolnik prosto wszedł  z obory i bluzgnął gnojem.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-06-2021 [19:03] - rolnik z mazur | Link:

@ Tezeusz, 

Dokładnie. Bydło się smieje z tego waszego strachu przed katarem. Jesteś ciemniak bo nie potrafisz myśleć i wyciągać wniosków z faktów i liczb. Ale skoro ci za to płacą żeby takie bzdety pisać to jesteś po prostu gnojkiem na którego splunąć nie warto. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-06-2021 [19:10] - Tezeusz | Link:

Rolnik z gnoju. Bluzgasz i klniesz jak szewc obrazajac innych  boś zwykły prymityw a kulturalny język dla ciebie nie istnieje. Wiadomo z gnoju! I tyle na ten temat. Płuc to sobie możesz na swoją rodzinkę.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-06-2021 [20:09] - rolnik z mazur | Link:

@ Tezeusz, 
Nie mam cierpliwości już dla durni. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-06-2021 [20:14] - Tezeusz | Link:

To stan przed lustrem !

Obrazek użytkownika Marek Kudła

09-06-2021 [12:00] - Marek Kudła | Link:

Tylko się nie szxzepcie !  Zwracam się do tchórzy strzykawkowych oraz głupków przeciwnych szczepieniu.  I nie o to chodzi, że mRNA zmieni wasze kody genetyczne i staniecie się małpiszonami, nie, nie – ale chodzi o to, że ci durnowaci tchórze mają bezpośrednią szansę zakażenia się i co za tym idzie zgonu.  W ten naturalny sposób pozbędziemy się w Polsce i tchórzy i durniów – za jednym zamachem. Po demonstracjach ulicznych lewactwa w dużych miastach pod dowództwem niejakiej Lempart odnotowano wysoki wzrost zakażeń na Covid-19 wśród strajkujących i ich członków rodzin oraz gwałtowny wzrost zgonów.  Brak tych popierających tot. lewactwo  odbił się wyraźnie w sondażach.  Poparcie dla PIS wzrosło wyraźnie z około 33 % do ponad 40 %. Teraz spodziewamy się 50 %  !!!
 
 

Obrazek użytkownika Es

09-06-2021 [16:26] - Es | Link:

Znaczy się w Rzeszowie to już jest ze 127 procent?  Pytam u źródła towarzyszu, czego tam już jesteście pewni, bo nie chcę być posądzony później o sianie  fejków

Obrazek użytkownika Adam66

09-06-2021 [13:31] - Adam66 | Link:

@ Autor - "nieszczepieni z własnej kieszeni powinny pokrywać koszta leczenia i rehabilitacji" - a co z "wyszczepionymi" którzy będą mieli powikłania poszczepienne?  Za leczenie też powinni płacić z własnej kieszeni. Koncerny farmaceutyczne się zabezpieczyły przed tym i nie można ich podawać do sądu za potencjalne komplikacje po użyciu ich preparatu.

Obrazek użytkownika Es

09-06-2021 [16:29] - Es | Link:

Gdzie tam. Dworczyk utworzył fundusz na tę okazję, ale składać się na niego będą wszyscy.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

09-06-2021 [16:12] - Marek Kudła | Link:

Anna Piekarska z Rady Medycznej przy premierze przedstawiła nowy pomysł mający zachęcić Polaków do szczepień przeciw COVID-19.  Pandemię wirusową trzeba zwalczyć solidarnie.  Jeśli państwo oferuje szczepienia, a my odmówimy i z tego nie skorzystamy, to osobiście podejmujemy taką decyzję i osobiście ponosimy za nią odpowiedzialność.  W razie zakażenia i choroby,  pobyt w szpitalu, koszty leczenia i koszty terapii powinniśmy po prostu płacić sami. Jeżeli ktoś odmówi przyjęcia szczepionki i jeżeli nie zachoruje, to w porządku, to jest jego sprawa. Ale jeżeli zachoruje, to powinien płacić. Członkini rady medycznej przy premierze zaznaczyła, że jeszcze nie przedstawiła swojego pomysłu premierowi, ale zapowiedziała, że chętnie to uczyni.
 

Obrazek użytkownika Jabe

09-06-2021 [16:53] - Jabe | Link:

Totalniacy.

Obrazek użytkownika Pers

09-06-2021 [17:09] - Pers | Link:

Idiotka.

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-06-2021 [17:40] - Tezeusz | Link:

@Pers a twój kolega Zawisza Niebieski jak pisze publicznie się zaszczepił na Covid 19. BRAWO ! Jestem pozytywnie zaskoczony. Do osoby wściekle atakującego ten jego czyn tak napisał cytuję :
.."A tak przy okazji, niech Pan poszuka "zalet umierania pod respiratorem. Otóż nasza służba zdrowia z lubością wykorzystuje tlen, bo przecież bez tlenu człowiek umiera. W czystym powietrzu, za które płacimy "klimatyczne" jest tylko 21% tlenu. Wyższe stężenia tlenu stosujemy m.in. do wywabiania plam. Co się dzieje, gdy chory układ oddechowy sporka się ze środkiem do wywabiania plam? Wiem, że mój układ oddechowy, szczególnie po "zalecanej ochronie za pomocą maseczek", o czym pisałem nie jest tym, który miałem, gdy rowerem pokonywałem tysiące km rocznie, gdy po górach latałem. Co jest groźniejsze, te trucizny w szczepionce, czy też środek do wywabiania plam w respiratorze?
Znajdzie Pan odwagę, by odpowiedzieć na sytuację, Skutki respiratora, pod krótym może się Pan znaleźć będą żałosne, czysty tlen wyżre
Pana układ oddechowy, tak jakby się Pan opił płynem do wywabiania plam? Pana mózg obumrze, bo układ oddechowy nie będzie w stanie zaopatrzyć w tlen Pana mózg..."
Cóż nic dodać. Jestem pod wrażeniem
Kolej na ciebie @ Persie

Obrazek użytkownika Pers

09-06-2021 [19:24] - Pers | Link:

tezeusz
//Jestem pod wrażeniem//
A mi to lata.
Każdy ma prawo robić ze swoim zdrowiem i ciałem co mu się podoba.
Dlatego nie życzę sobie, żeby jakiś palant mnie zniesławiał za to, że mam swoje poglądy.
Zajmij się swoją d...ą.
Zaproś sobie kudle i jedźcie nad Rusałkę. Jezioro w Kwiku nie dla was.

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-06-2021 [20:07] - Tezeusz | Link:

Persik kłamczuszek palancik.Nie pasują tobie moje teksty po co je czytasz. Nikt ciebie tutaj nie zaprasza. A z Rusałką to sobie sam zatańcz kłamco. Ośmieszasz się ciągle, ale to twoja brocha nie moja.
A twoj kolega Zawisza.pokazał.gdzie twoje miejsce. Brawo 

Obrazek użytkownika Pers

09-06-2021 [20:01] - Pers | Link:

zielonooka
// po co je czytasz.//
Żeby tacy jak ty nie myśleli, że w miejscu publicznym można publikować każdy bzdet.

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-06-2021 [22:28] - Tezeusz | Link:

No Ruszkiewicz ty w miejscach publicznych tyle już publikowałeś opluwając Polskę i jej bezpieczeństwo głównie na Ścierwoneonie, o czym pisałem,, że aż dziw ,iż jeszcze wymiar sprawiedliwości nie zapukał do ciebie. " Co się odwlecze to nie...." Miejmy taką nadzieję.

A tak na marginesie 53 komentarze prawie 1000 odsłon dawaj dalej !!! wkręcaj się ...nno dalej Jaruś ..dalej !!! do 60.

Obrazek użytkownika Pers

09-06-2021 [22:38] - Pers | Link:

tezeuszku
// aż dziw ,iż jeszcze wymiar sprawiedliwości nie zapukał do ciebie//
Prędzej do ciebie zapuka. Jak do hujtego zapukali to nagle zapomniał, że istnieję :)))

//53 komentarze prawie 1000 odsłon dawaj dalej !!!//
Ktoś ci musi zielonooka nabijać bo frekwencja u ciebie kiepska...
Twoja średnia na NB to ok 600 odsłon. Moja ponad 2 200 :))))))))))
Ktoś musi ci pomóc, żebyś nie przemykał niezauważony :)))))

 

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-06-2021 [06:03] - Tezeusz | Link:

Jaruś szperaczka piszesz "Twoja średnia na NB to ok 600 odsłon. Moja ponad 2 200 :))))))))))
Ktoś musi ci pomóc, żebyś nie przemykał niezauważony :)))))
Na jakim portalu ? bo piszę na kilku a ty myślisz o Scierwoneonie omijam z daleka śmierdzi onucami. Bo na NB to ty kłamczuszku nie piszesz w ogóle !!!! ZERO tekstów uciekłeś jak tchórz ty tylko KOMENTUJESZ i to nieudolnie i po chamsku obrażajac ludzi co tobie udowodniono. I do tego jesteś kłamca i manpulantem.

Raz zapraszasz na grilla i to publicznie Admina NB i wielu innych na Mazury, po czym się wycofujesz obrażając przy tym tych których zaprosiłeś. Nieładnie. Brak kultury, wychowania tak ciebie nauczono ? tak wychowano - WSTYD !!!!Jaruś wstyd weż przykład z kultury osobistej twego kolegi Cezarego do pięt mu nie dorównujesz.

Obrazek użytkownika sake3

09-06-2021 [19:56] - sake3 | Link:

Antyszczepionkowcy zapomnieli chyba,że to nie pierwsza szczepionka w życiu każdego z nas.Przecież sami też od wczesnego dzieciństwa byli szczepieni,tylko wtedy jakoś nie było takiej histerii.Stąd idać,że szczepionka n covid to jedynie pretekst do ataku na rząd.

Obrazek użytkownika sake3

09-06-2021 [17:04] - sake3 | Link:

Największy polski znawca szczepionek pan Rolnik z mazur doskonale wie czym grozi szczepienie i co ma celu.To globalne porozumienie ciemnych sił światowych w celu opanowania ludzkości a szczepionka narzędziem do umieszczenia w organizmach ludzi czipów kontrolujących każdy element ich życia.Tu ciemne siły przeliczyły się,bo do szczepienia stawiły się tylko ciemne,kołtuńskie masy nad którymi kontrola to strata czasu,a światłe ,genialne umysły antyszczepionkowców pozostaną poza ich zasięgiem.

Obrazek użytkownika Pers

09-06-2021 [19:59] - Pers | Link:

sake3
sake... Pan rolnik z mazur nie biega po necie i nie zniechęca nikogo do wyszczepienia.
To wy macie problem :)))
Nawet was wyszczepionych trochę rozumiem. Zżera was podświadomy strach, bo nie wiecie do końca czy dobrze zrobiliście.
A że macie podłe charaktery to chcecie koniecznie innych też na minę wsadzić.

Ja spokojnie poczekam sobie kilka lat i zobaczę jak działa to cudo i wtedy podejmę decyzję.
Może wy macie rację, może ja?

I przestańcie atakować i opluwać innych bo tylko się ośmieszacie :)

Obrazek użytkownika sake3

10-06-2021 [14:40] - sake3 | Link:

@Pers.....Nie baw się w psychologa oceniając jako podły mój charakter  tylko na podstawie komentarza można się bowiem bardzo pomylić.Może się też okazać,że nie będę czekać na uboczne skutki szczepienia bo może się trafić,że już teraz po Twoim wpisie zejdę z tego świata ze śmiechu.Ho,ho jaki bije z niego patos,a jakie oskarżenia.Jakoś nie widzę,żebym kogokolwiek tu opluwała,atakowała,wsadzała na minę.Przy takiej agresji jaką wykazujesz ty,rolnik czy pani Anna ja ze swoimi wpisami czuję się przy was jak przedszkolak idiotycznie  wierzący,że w świecie jest tylko dobro.

Obrazek użytkownika Pers

10-06-2021 [15:25] - Pers | Link:

sake3
Patos" Jaki "patos"? To, że nie ufam telewizyjnej propagandzie i bandytom z farmacji to jest patos?
A umieraj sobie na co chcesz :)

//Przy takiej agresji jaką wykazujesz ty//
Możesz podać przykłady tej "agresji" czy będziesz zachowywać się jak baba z magla?
Mi to lata i powiewa czy ktoś się wyszczepi czy nie.  Wam jednak jakoś dziwnie zależy, żeby wszyscy dali wstrzyknąć sobie nie wiadomo co. 
Płacą wam za to?
Dla mnie możesz sobie zrobić drinka z arszenikiem albo skoczyć z mostu. Twój wybór :)))

//że w świecie jest tylko dobro.//
No to naiwna jesteś :)

Obrazek użytkownika Es

09-06-2021 [20:13] - Es | Link:

@ sake   na szczęście  pozostali jeszcze tacy. Bo inni - w tym profesorskie głowy-  dostają zakaz wypowiadania się i groźby zakazu wykonywania zawodu. I to pod dyktando tych sprawiedliwych....tylko, że przypadkowo siedzących w kieszeni bigfarmy.

Obrazek użytkownika Pers

09-06-2021 [22:05] - Pers | Link:

Es
Te małe główki są za ciasne, żeby to zrozumieć.
Im nawet nie przeszkadza, że jeden taki "profesur" od kowida gra w reklamie namordników.
Za kasę oczywiście.
Ciekawe ile płacą tym tutaj?

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-06-2021 [22:21] - Tezeusz | Link:

Widzisz @ Persiku kłamczuszku, manipulatorze nie jesteś taki cwaniaczek na jakiego się kreujesz. Ujawniasz się coraz bardziej.
Twój kolega Zawisza ma ciebie głęboko gdzieś i się zaszczepił. Tak ciebie ludzie szanują ! Chamstwo z ciebie wyszło, chamstwo i głupota, kompletny brak kultury osobistej i ogłady - ( twoje wypowiedzi dzisiaj), co do twojego antypolonizmu to się wypowiedzą już inni.
 

Obrazek użytkownika Pers

09-06-2021 [22:45] - Pers | Link:

zielonooka
//Zawisza ma ciebie głęboko gdzieś i się zaszczepił.//
Ty durny jesteś? A co ma jego zaszczepienie do naszego koleżeństwa?
Bądź spokojny, nie ucierpiało :)
To jest jego życie i jego decyzje.
Ty się lepiej rycyny napij, może ci przejdzie.

Wczoraj z nim rozmawiałem i trochę się pośmialiśmy z takich buców jak ty.

Obrazek użytkownika Pers

09-06-2021 [22:24] - Pers | Link:

tezeuszku
Słyszałem, że w USA każdemu chętnemu do wyszczepienia dają jedno piwo gratis.
To prawda?

A ty coś dostałeś za swój bohaterski udział w globalnym eksperymencie genetycznym czy tak za friko dałeś się wyszczepić?

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-06-2021 [06:11] - Tezeusz | Link:

Jaruś a twój niebieściutki kolega ze Scierwoneonka olał ciebie całkowicie szczepiąc się. A tak z was była " dobrana Para" antyszczepionkowców. Pokazał tobie gdzie ciebie ma w....poważaniu !!! i taka jest prawda. A teraz się plujesz, jąkasz i miotasz jak dziecko. A co do opluwaniu i szkalowaniu Polski - do czasu ! do czasu ! Teoria Neumana ciebie nie dotyczy. A twoje antypolskie teksty są "na topie" i to już od dawna, szczególnie w pewnych kręgach.

Obrazek użytkownika J z L

10-06-2021 [07:31] - J z L | Link:

Boję się szczepionki.ale tej lewackiej którą durny świat stosuje coraz szerzej. Tej która odwraca wartości, przekręca pojęcia, pozwala z 2+2 zrobić 5, nazywa kłamstwo prawdą, wymyśla 50 płci, niszczy wiarę, usprawiedliwia zboczenia, pierze mózgi i zakłamuje rzeczywistość.
Tylko tej.

Obrazek użytkownika Pers

10-06-2021 [07:48] - Pers | Link:

husky
Owsik organizuje dla was festiwal - "nur fur wyszczepiony".
 

Obrazek użytkownika Pers

10-06-2021 [20:19] - Pers | Link:

tezeusz
Widzę, że nie straciłeś starych nawyków.
Na np nie podobały ci się komentarze to wykasowałeś tę notkę i wkleiłeś znowu.
Andy bierze z ciebie przykład a Admin udaje, że tego nie widzi.
Cenzorzy z Mysiej. :)))))))))))))))))))

Obrazek użytkownika Pers

11-06-2021 [13:20] - Pers | Link:

tezeusz
"Tezeuszu, piąty raz to zamieszczasz i myślisz, że zapomnę? 
Obiecuję, że choćbyś wykasowywał  i zamieszczał od nowa ten wątek kolejne 100 razy, to nie wykasujesz  tego  ani ze swej ani zbiorowej pamięci."
"Widać płodność blogerska zawodzi, i bolec też nie pomaga.
Piąte wcielenie tego samego artykułu - żenada..."
https://niepoprawni.pl/comment...

To napisali twoi czytelnicy :)))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-06-2021 [15:22] - Tezeusz | Link:

Komuszku pomyliłeś portale tutaj to NB a nie twoj  Scierwoneon antypolski. Starość i skleroza ci dokucza. Co do Niepoprawnych.pl  to Admin tego.portalu za trolowanie wywalał ciebie na zbity pysk kilkanaście razy szperaczki..Zapomnialeś już jak wulgarne obrazales innych! Tutaj ci to nie przejdzie trollu.

Kiedy Admim zrobi z tobą porzadek za zasmiecanie portalu, prowokowanie do kłótni, ublizanie innym, chamstwo .......czyli łamanie Regulaminu Portalu NB.

Obrazek użytkownika Pers

11-06-2021 [15:10] - Pers | Link:

tezeuszku
Tamten komentarz jest już nieaktualny...
Znowu wykasowałeś i wkleiłeś po raz SZÓSTY ten "materiał" 
hahahahahahahahahaha :))))))))) https://niepoprawni.pl/blog/te...
Jesteś gigant :)
Nie wstyd ci?

Obrazek użytkownika Pers

11-06-2021 [16:43] - Pers | Link:

tezeuszku
//Strona nie znaleziona
Coś poszło nie tak - strona nie została odnaleziona na naszym serwerze.
Mogła zostać usunięta, ale najprawdopodobniej zmieniła swój adres.// https://niepoprawni.pl/comment...

Siódme podejście?
Ale tam z ciebie łacha drą :)))))))))))))))))
Tak jak tutaj zresztą.

Ciekawe co pomyślą o tym użytkownicy NB?