Odezwa Rządu Ludowego z POdziemia.

W ostatnich dniach doszło w Polsce do zamachu na demokrację , na naszą młodą demokracje !!!! Demokrację , która kształtuje się od 1989 roku przy stole magdalenkowym . Hordy pisowskich siepaczy dokonują aktów gwałtu na porządku prawnym , który przecież został wynegocjowany z komunistami . To oburzające , skandaliczne i bardzo niebezpieczne . Oni POdpalają Polskę!!!Co pomyśli o nas Europa? Co pomyśli świat , galaktyka ? Dlatego , MY , Rząd Ludowy Miast i WSI wzywamy wszystkich do tworzenia punktów oPOru w każdym miejscu kraju prywislanskiego . NIE BUDŻCIE NIEDZWIEDZIA!!!! Takie hasła POjawiły się na murach wielu polskich miast i wsi . Docierają do nas głosy oburzenia wielkich i znanych ałtorytetów takich jak dziennikarz Lis , któremu pisowcy chcą zamknąć program a ty samym USTA . Program , który cieszył się poparciem Rządu Ludowego i Prezydenta Putina. Wielki noblista kablista zmuszony został mimo wieku do powołania starej-nowej partii by bronić komuno-demokracji w Polsce . Jak podaje biuro prasowe tuskopress , Prezydent Europy rozważa możliwość powrotu do Polski i rezygnację ze stanowiska by ratować swój kraj. Jesteśmy w posiadaniu informacji , że wielkie rzesze członków PO nie sypiają dobrze w nocy a szczególnie koszmarnie znoszą godzinę 6 , podczas której dochodzi do omdleń i niekontrolowanych wypróżnień !!! Nigdy , ale to nigdy nie dopuścimy by nasi przyjaciele ze strachu przed tymi tzw. Polakami zasływali swoje łózka , to cytata z mędrca i słońca Europy . Wiadomym już jest że towarzysz Kuczyński powołał zbrojne ramie do walki z nawałą polactwa  a Stefan szykuje zamach na jeszcze nie wybudowany pomnik na Krakowskim przedmieściu.Ten zasłużony weteran wojny polsko-tuskiej mimo swoich lat stanął dzielnie na swojej  prywatnej czerwonej barykadzie , wprawdzie na razie stoi tam sam  ale  to tylko kwestia czasu by stanął przy nim cały aktyw ludowy .Ci , którzy myśleli , że się POddamy , mylili się!!! Cały postępowy świat mediów, naszych mediów , stanął w obronie młodej demokracji . Na czele nasi niezawodni TeleKraśko, Lisajdupa, Gegała i inni bezimienni bohaterowie POdziemia. Posiedliśmy informację od zaufanego kelnera Angeli  Makreli nie zamieszanego w POdsłuchy kaczystwoskich donosicieli ,iż na wieść o zagrożeniu kaczystami pani Kanclerz kazała spalić akta Pani STASI  z danymi ludzi z KLD . Zgodnie  z ustaleniami komitetu wyzwolenia Polski od  Polaków Pani Premier Kłapacz opluła publicznie rządy kaczystowskie i zasłużyła na miano pierwszego BOHATERA  oPOzycyjnego otrzymując odznaczenie z czerwonego buraka. Ten czyn przejdzie do historii a data 12 listopada od zawsze już kojarzyć się będzie z rozpoczęciem walki o niepodległość  prywislanskiego kraju .
Tą droga Rząd Ludowy zarządza pełną mobilizacje i wzywa do walki z kaczystami .
NIE ODDAMY TEGO CO ZAGRABIONE!!!!  
PO-letariusze wszystkich stanów łączcie się !!!!!!!!!!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika walD

21-11-2015 [23:16] - walD | Link:

Pamiętam jak dziś - rok 80-ty,w grudniu. Tata wstał rano w niedzielę i palił papiery... Potem po mszy o 7,30 darł mordę taksówkarz (gruby marian) - cytuję: "Ciebie jeszcze nie zamknęli?... potem dali mu bilet w jedną stronę...

Ja syn Ojca swego Wam to mówię. W 80- tym miałem 7 lat i dzisiaj moje dzieci to wiedzą, a one przekażą to swoim dzieciom!!!

Dlatego DZISIAJ SERCE ROŚNIE! - tydzień rządów i niema nawet zakładników......
PiS do PRZODU! I nie waż się pół kroku wstecz!

Panie KAT,
Nalepszego,

Obrazek użytkownika corcaigh

22-11-2015 [00:20] - corcaigh | Link:

Chodziło Ci o rok 1981 zapewne. Nie przejmuj się. Dzieci doczytają sobie to.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-11-2015 [10:56] - NASZ_HENRY | Link:

Wyprzedzająca narracja! Tak trzymaj ;-)

Obrazek użytkownika Lektor

22-11-2015 [12:54] - Lektor | Link:

Nareszcie wiemy oficjalnie kto jest naszym wrogem.
Nie, nie Putin, nie terroryści islamscy, naszym wrogiem jest PO (Platforma Obywatelska). Ogłosił to w wywiadzie sejmowym taki świdrowaty z PO, jakże on się wabi, acha Głupiński (przepraszam, ale nie wymawiam „r”, podobnie zresztą jak służący Jan, który meldował hrabiemu, że zasłał łóżko).
Otóż ten świdrowaty ogłosił, że wrogiem PO jest PIS, czyli ja też, ponieważ jestem wyborcą PIS-u.

Wiedząc, że głównym hasłem PO było i jest powiedzenie „Polskość to nienormalność”, od razu sobie uzmysłowiłem, że normalni są wrogiem nienormalnych. Innymi słowy ci nienormalni rządzili w Polsce przez 8 lat. Polacy – czyż wam nie wstyd, że przez 8 lat wybieraliście do władzy nienormalnych ?!
Obecnie już widać, że wszystko wraca do normalności:
- żołnierze wracają do Polski,
- rektor wraca na emeryturę,
- wiek emerytalny wraca do 65 i 60,
- niekonstytucyjnie wybrani przez PO sędziowie wracają skąd przyszli,
- normalni szefowie służb specjalnych wracają do służby .....

A więc do normalności, i skoro znamy prawdę , nie zapominajmy, że śmiertelny wróg nie śpi, wróg czycha na każde nasze podknięcie i na każdy nasz błąd. Jednak nie ma innego wyjścia jak wrócić do normalności, a z wrogiem trzeba walczyć !!!