Koniec totalnej opozycji. Kto wyszedł z politycznego obłędu?


Wczorajsze głosowanie w Sejmie nad ratyfikacja Funduszu Odbudowy pokazało, że Platforma Obywatelska jest partią antypolską, anty europejską pragnącą tylko jednego tzw : POL EXITU.

Większość posłów klubu PiS, Lewicy, Koalicji Polskiej-PSL, a także wszyscy posłowie koła Polska2050 zagłosowali za ustawą wyrażającą zgodę na ratyfikację decyzji o zwiększeniu zasobów własnych UE. Koalicja Obywatelska wstrzymała się od głosu, a Konfederacja opowiedziała się przeciw.

Głosowanie 4 maja w Sejmie nad ustawą, która umożliwi pozyskanie środków z UE, to był historyczny moment w dziejach Polski - pozyskanie tych środków uczyni Polskę państwem silniejszym, sprawniejszym i jeszcze bardziej suwerennym.To ogromna szansa dla Polski na nasz dobrobyt i bezpieczeństwo.

Media  w tym Niezależna.pl informowały : „Włodzimierz Czarzasty, lider Lewicy, porozumiewając się z PiS-em w sprawie Funduszu Odbudowy, wywrócił opozycyjny stolik. Zdaniem politologów i ekspertów to ostatecznie niszczy wymyśloną przed laty ideę totalnej opozycji i jej emanacji „Koalicji 276”. Są również zgodni: KO albo się przystosuje do nowych warunków, albo zginie”.

Platforma Obywatelska nie tylko ośmieszyła się w Sejmie nie głosując za ratyfikacją Funduszu Odbudowy dla Polski, ale praktycznie tym samym stała się partią pragnącą wyjścia Polski z UE. Tak jest obecnie postrzegana w Brukselii.
PO najpierw było za ratyfikacją Funduszu Odbudowy, ba nawet dawało publicznie w oświadczeniu Budki gwarancncię jego poparcia. Miało jednak przy tym wielką nadzieję, że PiS będzie przeciw, bo takie sygnały szły od Ziobry i jego partii. PO jako zgraja przekrętów i tanich cwaniaczków, nie mająca żadnego programu, oprócz, ataku na rząd i PiS, zrobiła sobie  tzw. sepuku.

Polityczna głupota PO jednak mogła bardzo zaszkodzić Polsce. Tylko mając silną rozwijającą się gospodarkę i pozycję w U.E. można walczyć o swoje racje i wpływać na jej przyszły kształt. Gdyby fundusze z Unii zostały zablokowane nasz kraj zostałby w izolacji, zmarginalizowany na własne życzenie. Ziobro pokazał, że nie nadaje się do wielkiej polityki. To było czyste " samobójstwo" polityczne totalnej już nie opozycji a GŁUPOTY !

Panie Budka, Pan Polski nie kocha i nie szanuje ! Albo Pan nie rozumie powagi sytuacji. I można śmiać się z pomylenia Wrocławia z Rzeszowem, ale nie można śmiać się z pomylenia interesów polskich i interesów Platformy i chęci ugrania kilku punktów politycznych tylko dlatego, żeby zrobić na złość PiS-owi. Tylko, że wy nie robicie na złość PiS-owi. Wy robicie na złość polskim przedsiębiorcom, rolnikom i samorządowcom. Ta walka plemienna zaszła tak daleko, że mam wrażenie, że jak PiS złoży ustawę o tym, że Ziemia jest okrągła, to pan zagłosuje przeciw, tylko żeby zrobić na złość. Mało tego, pan zaraz złoży kolejny projekt ustawy, mówiący o tym, że Ziemia jest jednak płaska. Tylko po to, żeby wsadzić kij w szprychy. Ale to wkładanie kija w szprychy, sprawia, że właśnie dzięki takim działaniom, największy opozycyjny okręt na polskiej scenie politycznej, spod bandery Platformy, został zredukowany do pozycji wraku.

Totalna Opozycja wyszła na Totalną antypolską i antyunijną głupotę. Brawo PO wkrótce zniknie ze sceny politycznej – nareszcie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

05-05-2021 [17:19] - Pers | Link:

tezeuszku
Jak już czerpiesz pełnymi garściami z cudzych tekstów to podaj chociaż źródło.
Plagiat to przestępstwo.
https://niezalezna.pl/393670-l...

 

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-05-2021 [19:15] - Tezeusz | Link:

Widzisz kłamco czytanie ze zrozumieniem ciebie nie boli ?. Żrodlo.podane jest na wstępie cwaniaku manipulatorze ze Scierwoneonowki 
" Media w tym Niezależna.pl informowały..."

Czytaj nie mysl bo głupiejesz na statosc.

Obrazek użytkownika u2

05-05-2021 [18:16] - u2 | Link:

Miało jednak przy tym wielką nadzieję, że PiS będzie przeciw, bo takie sygnały szły od Ziobry i jego partii.

Na stronie Solidarnej Polski jest analiza ekonomiczna autorstwa p.Tomasza Cukiernika. No cóż, autor nie przekonuje mnie, że Polska powinna się wyłamywać z solidarności europejskiej, mimo że spora część dotacji to pożyczka, a cześć podatków będzie szła bezpośrednio do budżetu EU. Coś za coś. Polska nie ma wyboru, EU czy Rosja. Musimy być solidarni w ujęciu globalnym, nawet jeśli to oznacza zadłużanie się Polski.

Obrazek użytkownika sake3

05-05-2021 [18:16] - sake3 | Link:

Nie docenia autor PO i jej intryg.Nie byłabym zdziwiona gdyby już nie rozpoczęli w Brukseli krecią robotę przy pomocy zaprzjaźnionych takich obrzydliwych osobników jak Verhofstadt,Timmermans czy Jourova.Udajaca hrabinę Róża Thun i Tusk już szlifują butami podlogi w gabinetach jątrząc,kłamiąc i odwracając kota ogonem.zaraz się zacznie poszukiwanie faszystów i antysemitów w rządzie.

Obrazek użytkownika Pers

05-05-2021 [19:06] - Pers | Link:

sake3
Co ty, za przeproszeniem, pitolisz?
PO jest jak najbardziej za! Te występy to jedynie walka o dostęp do koryta.
Paszy (za pożyczone) mają dosypać.

Obrazek użytkownika tricolour

05-05-2021 [18:28] - tricolour | Link:

Skąd wyście tego partyjnego głąba wzięli?

Obrazek użytkownika Pers

05-05-2021 [19:09] - Pers | Link:

tricolour
"Skąd wyście tego partyjnego głąba wzięli?"

Ałtor to teraz wchodząca gwiazda NB.
Średnio 3 wpisy dziennie.
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-05-2021 [19:37] - Tezeusz | Link:

Pers vel szperaczka - a ty wschodząca gwiazda antypolska

Np piszesz tak o Polakach
" Po kilku miesiącach "narodowego programu wyszczepienia" polskiego bydełka można już poczynić pewne obserwacje. Pierwsza to taka, że "szczepionki", które miały być przepustką do "nieśmiertelności" wcale takim cudem nie są..."

"To wszystko pokazuje jedno - w stadzie bydła do wyszczepienia chętnych zaczyna dramatycznie brakować..."

Nazywasz Polaków BYDŁEM jakim prawem trollu ? A kim ty jesteś Panie Jarosławie Ruszkiewicz ! kim !

A Putinowi włazisz w dupsko bez mydła oto przykład twoich słów;
" W rzeczywistości Putin, jako dobry szachista, już zrozumiał, że jest to taktyka dywersyjna mająca na celu odwrócenie uwagi Rosjan od gorączkowych przygotowań do wojny NATO na rosyjskich granicach i oszukanie przeciwnika. Rosja nie daje się oszukać i choć Putin zastrzega sobie odpowiedź, siły rosyjskie kontynuują pozycjonowanie z najbardziej śmiercionośną bronią na Krymie, na granicach Ukrainy, gdzie potajemnie przybył duży kontyngent kilkudziesięciu tysięcy żołnierzy rosyjskich. Wydaje się, że jest ich 40 000, którzy po cichu przeniknęli na terytorium republik Donbasu. Utrudni to Ukrainie podjęcie błyskawicznej ofensywy w celu odzyskania terytoriów..."

No no ciekawe - ciekawe !!
 
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-05-2021 [19:16] - Tezeusz | Link:

Piszesz o sobie ? Tyle samokrytyki.

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-05-2021 [19:38] - Tezeusz | Link:

 @ tricolour - partyjny głąb przecież to ty z LGBT chyba nie zaprzeczysz !

Obrazek użytkownika tricolour

05-05-2021 [19:54] - tricolour | Link:

@Tezeusz

Oczywiście, że zaprzeczam. Na dodatek śmieszy mnie, że krytyka wazeliniarstwa kojarzyć sie musi z Lgbt. Powinno być raczej odwrotnie - wazelina jest potrzebna gdy zainteresowanie czterema literami.

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-05-2021 [20:35] - Tezeusz | Link:

Tricolour !
Często używasz wazeliny?.Oj !!

Obrazek użytkownika Pers

05-05-2021 [20:37] - Pers | Link:

tezeusz
Ty ciągle używasz.
W hurcie kupujesz?

Obrazek użytkownika tricolour

05-05-2021 [22:27] - tricolour | Link:

Tezeuszku, tobie tylko wazelina w główce...

Obrazek użytkownika Ryan

05-05-2021 [18:57] - Ryan | Link:

Najsłabszym punktem Platformy Obywatelskiej jest Platforma Obywatelska

Obrazek użytkownika Marek Kudła

05-05-2021 [19:59] - Marek Kudła | Link:

Jedno krótkie posiedzenie sejmu 4.05.2021 dotyczącego ratyfikacji Funduszu Odbudowa UE,  a czegóż żeśmy się tam nie dowiedzieli ?!
- 770 MLD zł dla Polski przegłosowane bez PO, Konfe i Ziobry,
- PO głosowało przeciw, bo to PIS dostanie te miliardy (wyobrażam sobie ten ból, kiedy taka forsa przechodzi koło nosa),
- złodzieje z PO nie mogą uwierzyć uczciwym z PIS, a posełka Skowrońska rozdziera szaty, jak mamy wierzyć PIS-owi,
- Ziobro chciał dać psztyczka Morawieckiemu i razem z SP znikną ze sceny politycznej,
- przeciwnicy FO odwrócili się plecami nie tylko do Polaków, ale również do UE,
- opozycja podzieliła się na totalną i odpowiedzialną, a PO straciło właśnie miano lidera opozycji. Mówi się, że Butka to grabarz, a PO to cmentarz,
- w sejmie widzieliśmy głupotę posłów PO, ale widzieliśmy także debilostwo pasłów Konfederacji. 
 

Obrazek użytkownika Jabe

05-05-2021 [22:57] - Jabe | Link:

@Marek Kudła  Przepraszam, ale takie opinie zdradzają mentalność prostytutki.

Obrazek użytkownika J z L

05-05-2021 [20:15] - J z L | Link:

Wiele osób zaczynających pisac na Neon24.ru można śmiało określić mianem normalnych ; z czasem stają się jednak debilami , następnie imbecylami by wreszcie osiągnąć poziom kretyna ; taka jest niestety smutna prawda.

Obrazek użytkownika Pers

05-05-2021 [20:36] - Pers | Link:

husky
" z czasem stają się jednak debilami , następnie imbecylami by wreszcie osiągnąć poziom kretyna ; taka jest niestety smutna prawda."

Masz rację! Dlatego potem trzeba ich utylizować jak ciebie czy tezeusza :)
Normalni zostają.

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-05-2021 [21:32] - Tezeusz | Link:

 RUSZKIEWICZ vel Pers -"Utylizacja" to twoj ulubiony język.Tak traktujesz ludzi. Sowiecki język. 

Obrazek użytkownika Jan1797

05-05-2021 [21:25] - Jan1797 | Link:

Pracowali wszyscy nad Krajowym Planem Odbudowy, przynajmniej mieli taką możliwość.
Zatem wiedzieli, że samorządy mają zaplanowane wydatki, co jest ustalone i przekazane
do unijnego wglądu. Bez pośrednictwa i klęczek. A'propos klęczek, kto pamięta skecz
Kabaretu Moralnego Niepokoju -"Pieniądze dla Samorządu”? Jakby wyparował z sieci? 
Czy mógł przywrócić pamięć „nieujarzmionym"?  - Konrad Szymański wyjaśnił wczoraj
kilka kwestii; https://www.tvp.info/53642449/...        Znakomita większość państw UE
podobnie jak Polska, nie życzy sobie uwspólnotowienia długu, dlatego takie ryzyko jest
całkowicie abstrakcyjne; takiego ryzyka po prostu nie ma. 
https://www.youtube.com/watch?...
Wczoraj Korwin ochoczo wymieniając w ławie sejmowej opinie z Kropiwnickim, jak jedenaste
przykazanie jedenastu liderów- wspierał głosowanie "za". Dzisiaj  miszczowie zamieszania
POd ławeczką usłyszeli propozycję"prokuratora europejskiego"i "sza". 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

06-05-2021 [10:18] - Marek Kudła | Link:

Ty Jabe, nic nie pojęłaś z tego co napisałem? – ależ ty musisz być tępy !