Pakt Ribbentrop-Mołotow Zdradka Sikorskiego

To, że PO lewituje a ostatnio bardzo lewituje, to tak jakby nic nie powiedzieć.  Stygmatyzacja przypisywana była świętym kościoła katolickiego min. o. PIO , a tu bach PO potrafi się biolokować, jak to zrobił Borysław a zaraz po nim Dulczessa, będąc w Rzeszowie mówili , że są we Wrocławiu.

Jeżeli chodzi o PO, to co wystąpienie, konferencja, to wpadka. Jeszcze w grudniu Budka gwarantował poparcie opozycji dla FO ( funduszu odbudowy) ale gdy okazało się, że  Lewica i  ugrupowanie Hołownia 2050 złożyli na piśmie uwagi do FO i po negocjacjach strona rządowa uwzględniła część uwag, a te partie powiedziały, że po uwzględnieniu ich uwag i otrzymaniu ich na piśmie poprą rząd Borysław wpadł w szał.

Mówił coś o  zablokowaniu zarówno brunatnego jak i czerwonego ekstremizmu , a Zdradek Sikorski mówił w kontekście porozumienia o pakcie Ribbentrop Mołotow.

Ten sam Zdradek , który o rurociągu NS2 kilka lat temu mówił jako o pakcie Ribentrop-Mołotow , po czym to samo porównanie zastosował do porozumienia Lewicy z rządem w sprawie FO.

W ogóle jak wspomniałem co konferencja to wtopa, jeżeli w ubiegłym tygodniu na konferencji PO o gospodarce mówi nauczycielka nauczania początkowego pani Leszczyna, a o polityce zagranicznej Zdradek Sikorski, to „klękajcie narody”.

Specjalista od polityki zagranicznej Zdradek, ten sam, który chciał by Rosja przystąpiła do NATO, który odprawę polskich ambasadorów, prowadził wspólnie z min. spraw zagranicznych Rosji Ławrowem, dalej ten sam, który mówił że Polacy w polityce zagranicznej robią Amerykanom laskę, śmie się wypowiadać.

Jeżeli dodam, że ten sam człowiek namawiał Ukraińców, żeby zgodzili się na wszystko co proponują im Rosjanie, bo inaczej zginą, to sami widzimy jakie „pokłady” intelektualne są w PO, to strach się bać.

Jeszcze należy do tego dodać obsesje PO wyrażoną przez Tomczyka, że cały czas myślą jak obalić PiS, to widać jak na dłoni, że żółć zalewa ich mózgi a wściekłość nie pozwala myśleć.
 
 
https://www.tysol.pl/a64920-WIDEO-Jestesmy-po-to-by-zablokowac-zarowno-brunatny-jak-i-czerwony
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

30-04-2021 [11:32] - AŁTORYDET | Link:

Sikorski jest niedokształconym, zarozumiałym nieukiem. Jeśli ma wykrztusić nazwę imienną jakiegoś paktu, to tylko Ribbentrop-Mołotow (właściwie Hitler-Stalin), przychodzi mu do głowy. Nawet z tym "przychodzeniem do głowy", to wje go przypadku poważne nadużycie. 

Obrazek użytkownika Jabe

30-04-2021 [12:56] - Jabe | Link:

Jak to się stało, że taki ktoś się w polityce znalazł?

Obrazek użytkownika Marek1taki

30-04-2021 [14:34] - Marek1taki | Link:

Pamiętam, że płakał jak Hołownia nad konstytucją gdy go odwoływali z funkcji wiceministra MON. Nie pamiętam gdzie go przenosili. Za nominację na szefa MON rządu PiS to już szeregowy poseł powinien coś powiedzieć kto mu go nasłał a Tusek drugi. Ja myślę, że otwieranie kopert przez zwycięskich premierów ma coś z gali Oskarów.
Niezupełnie przy tym chodzi mi o nagrodę World Press Foto dla Sikorskiego.

Obrazek użytkownika Jabe

30-04-2021 [16:18] - Jabe | Link:

Pani Szydło w kopercie znalazła nominację na premiera.

Obrazek użytkownika Centrystka

01-05-2021 [00:18] - Centrystka | Link:

@Jabe
To Oberprezes,któremu zaimponowało oxfordzkie wykształcenie Sikorskiego  i jego praca korespondenta wojennego BBC w Afganistanie wziął go do swojego rządu,zrobił ministrem obrony i nawet publicznie w rękę go pocałował - nie wiedziałeś o tym?

Obrazek użytkownika Andy51

30-04-2021 [14:18] - Andy51 | Link:

To, że jest cymbałem to fakt.

Obrazek użytkownika Pers

30-04-2021 [15:22] - Pers | Link:

Andy51
Jak to dobrze, że w PiS nie ma żadnego cymbała...

Obrazek użytkownika u2

30-04-2021 [17:18] - u2 | Link:

żółć zalewa ich mózgi a wściekłość nie pozwala myśleć

Dlatego jedyną szansą dla nich jest jakaś wielka wtopa PiS, na przykład pożarcie się koalicjantów ZP.

Blisko już było z premierem Gowinem, ktorego chciał wysadzić z siodła pan poseł Bielan. Ale został ładnie skontrowany.

Teraz kolejna scysja z ministrem Ziobro, który prezentuje stanowisko zdroworozsądkowe, ale takie stanowisko w konfrontacji z UE nie jest najlepsze, tutaj trzeba użyć fortelu jak mawiał Imć Zagłoba :-)

Obrazek użytkownika Andy51

30-04-2021 [21:17] - Andy51 | Link:

Gdyby to zależało tylko od PJK byłbym spokojny, ale kto wie co siedzi w różnych głowach, mimo wszystko jestem dobrej myśli.

Obrazek użytkownika u2

30-04-2021 [21:29] - u2 | Link:

PJK konsoliduje w tym rozdaniu koalicję ZP. A co przyniesie przyszłość ? Jeśli budżet będzie się zgadzać to nastąpi dalsza modernizacja kraju. Jeśli nie, to do głosu dojdzie opozycja. Bedzie próba szybszych wyborów, co wygląda na największą szansę przejęcia władzy w przeciągu 3 lat.

Jeszcze w dalszej perspektywie należy się liczyć z wojną w Europie i na świecie. Wtedy maski spadną z twarzy opozycji. Jedni będą nawoływali do wprowadzenia wojsk niemieckich na teren Polski. Drudzy do wprowadzenie wojsk rosyjskich.

Obrazek użytkownika Jabe

30-04-2021 [23:08] - Jabe | Link:

Spokojnie. Właśnie Lewica pobożna utworzyła wspólny front z lewicą bezbożną. Przystawki idą w odstawkę.

Obrazek użytkownika Andy51

01-05-2021 [08:12] - Andy51 | Link:

Wypluj te słowa o wojnie.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

30-04-2021 [21:03] - Marek Kudła | Link:

Oxford to jedna z najlepszych wyższych uczelni, którą kończyło wielu wybitnych ludzi, odkrywców, wynalazców, badyczy. Na początku lat 80-tych wśród słuchaczy tej Uczelni znalazła się jedna czarna owca – a właściwie baran o nazwisku Radosław Sikorski. Można śmiało powiedzieć, że nauka w Oxfordzie nic temu zajobowi nie dała.  Wrócił do jego korzeni odziedziczonych od rodziców do poziomu głupienia polityki razem z debilami z PO.   Ostatnio wraz z Butką pokazali błazenadę p.t. polityka zagraniczna tot. opozycji.  Mottem było dogadanie się z Rosją i Niemcami, a zrobienie laski Stanom Zjednoczonym.  Ten zajob porównał porozumienie rządu z Nową Lewicą w sprawie funduszów odbudowy UE do paktu Ribentrop – Mołotow. Po prostu zajob !  Jak Boga kocham zajob !!!
 

Obrazek użytkownika Andy51

30-04-2021 [21:19] - Andy51 | Link:

Z tym Oxfordem u Zdradka, nie było tak halo, ponoć tej uczelni  nawet nie skończył.

Obrazek użytkownika Valdi

30-04-2021 [22:08] - Valdi | Link:

Jesteś z Gdańska ... Ja mieszkałem tam 5 lat.
Obiło mi się o uszy, że niejaki Sikorski (podobno stryj naszego Radzia) miał zakład rusznikarski na starym mieście za komuny. Wiesz coś o tym ?
Na Mariackiej ?

Obrazek użytkownika Andy51

01-05-2021 [08:11] - Andy51 | Link:

Niestety mieszkam, albo stety w Sopocie.

Obrazek użytkownika paparazzi

30-04-2021 [22:25] - paparazzi | Link:

Oxford czy Harvard mialy programy komercyjne przyjmując studentów z innych uczelni lub tworząc oddziały pod swoim imieniem. A to kosztowało nie małe pieniądze i student płacił by uzyskać certyfikat. To taki Trabant obok Rolls Royce. Papierek firmowany imieniem a jakże tych uczelni. Teraz już tego nie ma. Jak się nie mylę. Po prostu sprzedawali imię.

Obrazek użytkownika Andy51

01-05-2021 [10:22] - Andy51 | Link:

No i Zdradek skorzystał i mówi, że jest oxfordczykiem.

Obrazek użytkownika spike

01-05-2021 [10:41] - spike | Link:

Mars, tu Ziemia.
Pamiętam jakąś aferę z Sikorskim, któryś polski wykładowca z Oxfordu miał pisać do gazety, by nie dawać Sikorskiemu rządowych stanowisk, wspominał jeżeli dobrze pamiętam, że miał wylecieć z uczelni za plagiat albo ściąganie na egzaminie. To jego wykształcenie, jest na poziomie polskiego licencjatu, bo chyba dyplomu naszego mgr nie ma, jeżeli cokolwiek ma. Znawcy tematu twierdzą, że jako korespondent faktycznie był szpionem, pewnie dalej nim jest, czy to nie było powodem jego usunięcia z posady przez Kaczyńskiego? Ogólnie, obrzydliwy typ.

Obrazek użytkownika Andy51

01-05-2021 [13:27] - Andy51 | Link:

 "Ogólnie, obrzydliwy typ" z tym  stwierdzeniem się zgadzam

Obrazek użytkownika Centrystka

01-05-2021 [19:01] - Centrystka | Link:

I posypały się tzw. umownie komentarze na temat oxfordskiego wykształcenia R. Sikorskiego,(którego pisdzielcy nie mogą strawić) z informacjami prosto z KurwizjiInfo i im podobnych mediów, także drukowanych. A dlaczego to Oberprezesowi nie przeszkadzało,że  Sikorski nie skończył Oxfordu,zapłacił za lewy dyplom, był szpiegiem w Afganistanie i pewnie nie tylko tam - co? Dlaczego Oberpr.nie sprawdził tego wszystkiego przed zrobieniem z Sikorskiego szefem MON???No, dlaczego - pytam was - o,mędrcy!? Czyżby Oberpr. był aż taki głupi i nieodpowiedzialny z powoływaniem ludzi na najpoważniejsze resorty w państwie??? Czyżby już drugu raz popełnił ten sam błąd powołując Macierewicza,który zdemolował polską armię?