Śliwowica Łącka ma 70, a frekwencja wyborcza w Polsce 50,92%

Łącka ma 70%, a polska frekwencja wyborcza tylko 50,92%
http://parlament2015.pkw.gov.p...

Dlaczego tak się stało..., gdzie było w dniu 25/10/2015 - 49,08 % wyborców w Polsce ???
Jeśli w Łącku, to usprawiedliwiam!!! Jeśli nie... to zapraszam do Łącka!!!

Napisaliśmy z Panem Dariuszem (bardziej On) kiedyś artykuł...na temat Śliwowicy Łąckiej.
Były problemy potem, że coś takiego udało się Nam opublikować.

Napisaliśmy wtedy ten artykuł dla "potrzeb" Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi!!! :)
http://www.minrol.gov.pl/Jakos...

Teraz przydał się ten artykuł!
http://agro.icm.edu.pl/agro/el...
https://www.infona.pl/resource...

Jak to możliwe, że Łącka ze śliwek może mieć 70%, a frekwencja wyborcza w Polsce tylko 50,92%. Czy Śliwki Łąckie są mocniejsze niż Polska i Polacy???

***

(+RAŚ+). Wrocław, 29/10/2015

ZEBRAŁ/Opracował: Roman Andrzej Śniady, dr inż., Wrocław, 29/10/2015 r.

© NOS - Niezależny, Obywatelski, Społeczny Monitoring Środowiska Politycznego, Społecznego, Ekonomicznego, Naukowego, Medycznego, Przyrodniczego, Rolniczego, Rolno-Spożywczego oraz Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Polsce.

e-mail: ekodoradca@o2.pl

***

"Prawda jest tym, co władza uzna za wygodne dla siebie i demaskując władzę, dekonstruujemy prawdę” - Roger Scruton
"Aby urzeczywistnić to, co możliwe, trzeba wciąż próbować niemożliwości" – Hermann Hesse
"Jesteś zupełnie kimś innym, gdy się boisz" - Warren Zevon
„W czasach powszechnego oszustwa mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym” - George Orwell
„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem” - Hrabia Aleksander Fredro herbu Bończa
„Nasze życie zaczyna się kończyć wtedy, kiedy zaczynamy milczeć w ważnych sprawach”- Martin Luther King
„Kto milczy, ten przyzwala” - Mikołaj Rej
„Kto zła nie karze, każe je czynić”- Leonardo da Vinci
„Kiedy krajem rządzi zgraja bandytów, ludzie zachowują się jak bestie" - Ma Jian – „Czerwony Pył”

***

Jeśli czytasz Drogi Czytelniku te informacje i uznasz, że warto, to prosiłbym gorąco o wpłatę darowizny na konto:
Roman Andrzej Śniady – Wrocław
mBank 48 1140 2004 0000 3302 5407 4944

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika pietrek

29-10-2015 [23:23] - pietrek | Link:

Proszę szanownego Pana
Ja postaram się powiedzieć gdzie jest ta reszta Polakow
W skrucie .Jestem fizolem pracującym na budowie jako cieśla.Coś tam umiem klecic by takim uczonym jak Pan za kolnież nie kapało jak deszcz pada...Ta cala reszta ma dosyć patrzenia na posłów którzy biora za piedzenia w stolki po 20 tyś plus diety i wszelkie immunitety ....Mamy biedny kraj gdzie ludzie gloduja po małych miasteczkach a ci bardziej sprytni typu ja uciekają na budowy Europy by kase wwozić do kraju i robic zielona wyspę!Zeby było jasne jestem patriotą i głosuje zawsze na Pis ale nawet Pis bierze owe pieniądze łatwą rączką.Zadna partia nie ma w programie obnizyc swych zarobków do sredniej krajowej która właśnie POLITYCY ustanowili cholera wie skad na ponad 4 tyś złotych!!Ludzie są zajęci TYRANIEM NA SWE RODZINY I DLATEGO NIE GLOSUJĄ.I ja nie mowię ze maja rację ale tak to wlasnie ejst.A wy uczeni więcej piszcie prostym językiem do takich jak ja to dotrzecie do wielu więcej.Uczony bełkot i polemika jak wy to mawiacie trafia do NIELICZNYCH.Ciężko to zrozumieć to przejdź się pan po budowach i pogadaj z prostymi ludzmi to się pan nasłuchasz....
z Panem Bogiem Pietrek

Obrazek użytkownika Roman Andrzej Śniady

30-10-2015 [10:33] - Roman Andrzej Śniady | Link:

Dziękuje za komentarz...Zgadzam się z Panem i z nim.
Proszę jednak wiedziec, że od przeszło dwóch lat jestem bezrobotnym i od roku bez zasiłku, bo broniłem przestrzegania prawa w Uniwerystecie Przyrodniczym we Wrocławiu i od wielu lat walczę z Sitwą rezimową, bylymi TW/SB/WSI itd..
Mogę siebie uzanć za politycznego bezrobotnego, ale nie w tym rzecz :)
Google Panu pomoże!!
Rozmawiałem i rozmawiam zawsze z ludźmi, pracowałem na wielu stanowiskach, w tym jako pomywacz, kelener, robotnik, itd. Też i na budowie

Ale uważam, że w niedzile, każdy Polak miał czas pójśc do wyborów, żeby okazac troskę o Polskę i o siebie i swoje dzieci i wnuki i nastepne pokolenia :)

Pozdrawiam i dziekuję za szczery komentarz.
Działamy dalej, żeby zmienić Polskę ..., ja nie zaliczam siebie od dawna do tzw. uczonych...ale ma Pan racje, oni nie myślą o Polsce...Ale my to zmienimy i pożegnamy takie naukowe gnidy, co zdradziły Polskę i Polaków!!

RAŚniady

Obrazek użytkownika pietrek

30-10-2015 [14:40] - pietrek | Link:

Oki pomysle nad tym co Pan piszesz...Mam dziś wolny dzień bo od pon do czwart robiłem po 12 godzin i limit więcej nie pozwala....ot normalny kraj ta norwegia...heh
Masz Pan wiele racji .Proszę siejednak nie dziwić temu co napisałem...to bankowo szczera prawda jest
Pozdrawiam Pana i zyczę znalezienia roboty w zawodzie...Bo każdy powinien robic to co się wyszkolił najlepiej.Kazdy jest potrzebny by funkcjonowalo społeczeństwo...I tak powinno być ale pejsaci BLOKUJĄ TEN PEWNIK!!!!!!!!!!!!!
Z tego co pan piszesz koduje Pan jako Patriotę ale proszę trzymać fason bo ja i podobni czytamy co piszecie!!!Pisuję ino SZCZERE KOMENTARZE BO OWIJANIE W BAWELNĘ OCEANÓW NIE MA NIJAKIEGO SENSU!!
Z Panem Bogiem Pietrek górol