Bolszewickie CZAROWNICE wypędziły tęczowe dzieci na ulice

Bolszewickie CZAROWNICE wypędziły TĘPE  tęczowe dzieci na ulicę
Nie wbiliśmy kołka osikowego w bolszewię to teraz mamy tęczową zarazę na ulicach…….
POchody Hunów, barbarzyńców , bolszewików , meneli i potomków krasnej armii ……. Maszerujące i RYCZACE  jak TRZODA!!!
Gdzie są mężczyźni ????  Gdzie są ojcowie , chłopcy , narzeczeni , mężowie ???? Kto ma uczyć te młode dziewczynki życia??? Te chłopO podobne stworki w rurkach z przygniecionymi jąderkami ??? Żal mi współczesnych kobiet…..zero oparcia w mężczyźnie , znowu zostają same!!! A dlaczego???
Gdzie są rodzice tych dzieci???
Za….ją za miskę ryżu??? Nie chce się pełnić roli rodzica???
Chcecie Aborcji ……qrwa jak to się lewactwu udało zastąpić słowo MORDERSTWO aborcją i eutanazją!!! Obydwa te słowa za lat kilka będą na receptę!! Ja odejdę w spokoju ale za mną pewnie synusie i córunie będą prosiły Pana Doktora o skrócenie życia swoich rodziców!!! Wspomnicie moje słowa za lat kilkanaście ……jeśli tego nie powstrzymamy…..
Tylko gdzie MY byliśmy i jak ich wychowaliśmy  ???
Żeby powstał problem aborcji – MORDERSTWA ….. najpierw musi być stosunek płciowy ….to się nie bierze z powietrza !!!
Czy w XXI wieku młode dziewczęta i chłopcy nie znają metod antykoncepcyjnych????
Podziwiam odwagę a raczej głupotę  rządzących……. Zamiast futrzaków i aborcji trzeba się było rozprawić z CZERWONYMI!!! Odzyskać media !!! Odzyskać sądy!!! Itd……………….
PO CO WAM TO BYŁO SZANOWNA WŁADZUNIO? PO CO????
A TERAZ TOTALNA LIPA….. dzieciaki nie chcą dźwigać pieluszek z gówienkami bo to zbyt nudne i pracochłonne , lepiej dać po kablach i się pobzykać , oczywiście bez gumki bo szkoda kasy ,lepiej się napić………….
Czerwone czarownice urządziły sobie SABAT  w Polsce? Tak to jest WOJNA ale z szatanem!!!
Nie wiecie bidulki z policji co robić???
Przepraszam za słowa ale mam niezłego wkurwa….. a każdemu ,kto wejdzie do kościoła jak będę się modlił i będzie wrzeszczał i obrażał mojego Boga …………………z ostrożności procesowej nie napisze co go spotka ale na pewno nie nadstawię policzka….
Pozdrawiam kiboli , chuliganów patriotów ……….. znowu mamy robotę do wykonania żeby w Polsce zapanowała tolerancja i demokracja
3MAJCIE SIĘ CIEPŁO !!!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

04-11-2020 [01:41] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Pozdrawiam kiboli , chuliganów patriotów ……….. znowu mamy robotę do wykonania żeby w Polsce zapanowała tolerancja i demokracja"
Zebrało się ich na wezwanie Wodza około 50 w Stolycy gotowych do walenia pałami dziewczyn bo antifa niemiecka nie przyjechała. 
Ot bohaterstwo za pińcet plus, ot katowe tchórzliwe plemię.

Na twoim miejscu nie zapowiadałbym to zrobisz jak ktoś wpadnie do kościoła w którym godzinki będzie  dziamdział, bo okazać się może ze zakłócających się tyle pojawi że podwiniesz kiecę i spi...ć będziesz prędziutko.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

04-11-2020 [07:42] - RinoCeronte | Link:

A pan Rabiej za granicą pije wódkę z czarownicą LGBT ;-)

Obrazek użytkownika Marek1taki

04-11-2020 [05:27] - Marek1taki | Link:

Gołym okiem widać, że to zorganizowane działania czerwonych ludzików. I co robi policja? Nic nie robi mimo łamania prawa od drogowego po karne. I co na to zwierzchnicy policji, zwierzchnicy służb? Lecą głowy, stołki są wyrywane spod dup? Aresztowania i przesłuchania po komendach i Kiejkutach? Nie ma takich informacji. Wszyscy zajęci załamywaniem rąk nad upadkiem młodzieży i kobiet. Sprawa jest prosta: jest przyzwolenie rządu i służb na mącenie ludziom w głowach przy pomocy ustawki z marginesu społecznego i politycznego. Ze skutkami na dzisiaj i na jutro. W tym czasie pretekst pandemii dezorganizuje kraj gospodarczo.
Wniosek: Targowica ciągle tak samo sprzedajna i głupia tylko zaborcy bardziej chciwi i popieprzeni.

Obrazek użytkownika Pani Anna

04-11-2020 [08:44] - Pani Anna | Link:

No i wszyscy blogerzy i komentatorzy zgodnie milcza o tym, że wyrok TK nie został opublikowany (termin minął 02.11), w związku z tym nie stał sie obowiązującym prawem. Opublikwać miał Premier, Rządowe Centrum Legislacji wstrzymało publikację. Ktoś zdziwiony? PIS w pigułce. Zadyma się odbyła, wszyscy ubolewaja nad upadkiem kobiet, a na naszych oczach odbywa się rozwalanie i ostateczne ośmieszanie struktur państwa. Po co było tak walczyć o ten TK, skoro teraz samemu sie podważa jego wyroki?

Obrazek użytkownika Marek1taki

04-11-2020 [18:34] - Marek1taki | Link:

Wł\śnie tak! Zgodnie z prawem mieli - premier, rząd, centrum legislacji - mieli opublikować wyrok TK do 2 XI 2020.
Pisze o tym PCh24.pl
https://www.pch24.pl/ani-orzec...
Może nie słyszeli o takim wyroku? Zarobieni byli pandemią? Czort wie.

Obrazek użytkownika Marek1taki

04-11-2020 [06:54] - Marek1taki | Link:

Wpolityce sprawdziło karierę jednej ze spontanicznych uczestniczek. Okazuje się niedoszłą? pracownicą ABW.
https://wpolityce.pl/polityka/...
Ponieważ "Marta Lempart jest Lechem Wałęsą dzisiejszych czasów – stwierdziła w TVN prof. Magdalena Środa."
Krzysztof Wyszkowski skomentował "O.K., ale kto jest kpt. Graczykiem?"
https://wpolityce.pl/polityka/...

Obrazek użytkownika angela

04-11-2020 [10:57] - angela | Link:

Biedni ci protestujący,  ograniczają ich prawa, narodowcy i kibole nie wpuszczają do kościołów, i biedna młodzież nie może się wyżyć  na demolce kościołów i sikaniu na wiernych.
Ale przynajmniej dali upust wolności i pomniki wymazali hitlerowskimi znakami.
Jest tylko pytanie, kto odnowi pomniki i wszystkie wymazane elewacje i drzwi. 
Moze dzieci  zająć,  dac w łapę scierke  z rozpuszczalnikiem,niech naprawą szkody.
A jak nie, to organizatorzy powinni za to wszystko zapłacić,  a moze rodzice nieletnich pociech w końcu zostaną pociągnięci do odpowiedzialności, również za  rozprzestrzenianie  covid, nielegalnych wiecach, sanepid powinien podjąć pilne działania. 
Bo płacz,  ze brak łóżek i respiratorow nic nie da.
Pogonić łamiących prawo z ulicy,   a bedzie wszystko.
Przeciez jasno widac, ze lewacy dążą do jak najwiekszej liczby zakazen, co bedzie prowadzić do zamknięcia gospodarki,  i katastrofy finansowej państwa. 
Walka z rządem, kosztem ludzi, to dla nich nie problem, jak się chce uśmiercać tysiącami dzieci,   bez ograniczeń, i na żądanie. 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-11-2020 [13:25] - NASZ_HENRY | Link:

Majdan  - to jest taka sama inicjatywa jak ruch oddolny emerytowanych generalskich  WSIarzy i SBków. Poczuli, że jest szansa i rzucili wszystko do walki o przełamanie opinii publicznej i wywrócenie obecnej władzy. Ten język to panienki po rodzicach i dziadkach odziedziczyły. Ze WSI wyszły ale wieś z nich nie ☺
 

Obrazek użytkownika sake3

04-11-2020 [15:57] - sake3 | Link:

@Wielkopolskizdzichu........Ktoś bił te kobiety?Wrzeszczace bluzgające kobietony szarpiące policjantów, zachowujacych się jak wariatki nazywa Pan kobietami?i tych towarzyszącym im zgniłków których nawet nie mozna nazwać męzczyznami?Cała ich akcja sprowadzał się do prowokacji,to oni szarpali chlopaków broniących kościołów,pluli na policjantów i kopaliProszę sobie obejrzec filmy a nie czytać kłamstwa GW i niedoszłych Diduszków.Tam trzeba byłoby dać francuską policję,ona by odpowiedniej tą dzicz potraktowała .Na filmach nie ma żadnych scen gdzie obrońcy kościołów cokolwiek tej dziczy robią,pan Bakiewicz oddał sprawę tych pomówień do prokuratury.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

04-11-2020 [16:47] - wielkopolskizdzichu | Link:

Ataki psedo narodowców, a tak naprawdę niewyżytej chuliganerii gotowej dać po gębie każdemu słabszemu w ciemnej bramie są faktem. Tym bardziej dowodzi to kompletnego zagubienia, mieniącej się Prawdziwymi Polakami części polskiego społeczeństwa. 
Skopanie jakiejś różowowłosej siksy stawiane jest na równi z czynami powstańców.

BTW
Na antenie rydzykowej wiceminister edukacji odebrał prawo nazywania się Polakami demonstrantów opowiadającymi się za prawem do zabijania w łonach matek, dzieci nienarodzonych z ciężkimi wadami. Polaków mieszczących się w jego definicji jest bardzo mało.
Jakim prawem mniejszość chce narzucać prawa większości i w dodatku definiować jej przynależność narodową?

Obrazek użytkownika angela

04-11-2020 [17:09] - angela | Link:

No pani Lampert , to już na prawdę  prawdziwa najprawdziwsze Polka,  tu już nikt nie ma obiekcji,  żadnych. 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

04-11-2020 [17:46] - wielkopolskizdzichu | Link:

Nie stosuję kwantyfikatorów, które pozwalały by mi nazwać Lempart lub angelę Niepolką. To jest zajęcie dla propagandzistów.
Natomiast analizując radosne grafomaństwo angeli nie sposób jej odmówić tytułu Prawdziwej Polski, jak i Prawdziwej Katoliczki, takiej spod sztancy, jaką stworzył Prezes TVP wraz z Prezesem PiS.

Obrazek użytkownika angela

05-11-2020 [08:44] - angela | Link:

Zdzichu, no cóż, oceniam według waszego postępowania. 

Obrazek użytkownika angela

04-11-2020 [16:51] - angela | Link:

Zdzichu dobrze wie wszystko, tylko broni czarnych wron,  co niektórym  rząd "biznesy " rujnuje,  i dlatego taka erupcja walki.
Kto wie, moze i Zdzichu tak walczy o swoje.

Obrazek użytkownika angela

04-11-2020 [16:55] - angela | Link:

A lampart już ma dużo w gaciach, bo w papierach podobno mocno cuchnie.
Takie to obronczynie,  ...wolności ?? 🤑

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

04-11-2020 [22:02] - wielkopolskizdzichu | Link:

Jeśli rząd PiS naruszy wpływy Agory na dusze mieszkańców  krainy rozciągającej się od Buga po Odrę, przyklasnę temu, tak samo jakem gotów słać róże tym co ustawią do pionu Rydzyka.
Parteitagi w Toruniu niczym się nie różnią w swej szkodliwości dla Państwa Polskiego, od ex konsyliów rządowych pod przewodnictwem Michnika.

Obrazek użytkownika angela

05-11-2020 [09:05] - angela | Link:

Zdzichu,  a cóż ci ksiądz  Tadeusz winien?.
Sól w oku, bo ma tv niezależną?
Bo choć za rządów Tuska,  który miał po swojej stronie wszystkie tv, od publicznej po prywatne, ludzie  mogli się  wszystkiego dowiedziec z tv Trwam.

To was boli, osmieszacie go non stop, ale to nic nie da, bo nic nie macie na niego.
On z drobnych datkow, zbudowal  dzieło, szkoly, geotermię,  ktore  lewakom przeszkadzaja.
Szczegolnie szkoly, ktore wypuszczaja ludzi swiadomych polskości,  i ktorych nikt nie zmanipuluje, jak te biedne dzieci na ulicy, co Tusk zlikwidowal historię,  i nie mają pojęcia,  ktore rece nimi sterują.

Nie niszczy, rozkrada, zwija,  tylko buduje. 
To zostanie dla Polski,  bo do kieszeni sobie tego nie wsadzi,  zresztą nie potrzebuje. 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

05-11-2020 [12:09] - wielkopolskizdzichu | Link:

"On z drobnych datkow, zbudowal  dzieło, szkoly, geotermię,"
Każdy przedsiębiorca gdyby dysponował zwolnieniami od podatku, nieoprocentowanymi pożyczkami z skarbu państwa, oraz zbiórkami odbywającymi się bez kontroli, a także prawem do ściągania bez vatowych dóbr z zagranicy podobne imperium by stworzył.
Polska będzie państwem prawa gdy każdy obywatel będzie mógł korzystać z przywilejów rydzykowych, lub Rydzyka wsadzi się za nienależne przywileje do ciupy.

Obrazek użytkownika tricolour

05-11-2020 [13:44] - tricolour | Link:

No i gdyby zaczynał od nadajników na Uralu. Taki to redemptorysta nasz krajowy, wspomagany przez Rosjan.

Obrazek użytkownika angela

05-11-2020 [15:45] - angela | Link:

Wiem  tylko, że gdyby było coś nie tak, już dawno byście go zniszczyli. 
A to  "imperium",  to nic złego nie robi, a właśnie robi  wiele dobrego.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

04-11-2020 [16:46] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Dla Angeli w skali Angeli  -10+++
Dla Sake w skali Angeli  - 10+ i za uporczywe przedstawianie przeciwników jej chorych komentarzy - dodatkowo ++
 

Obrazek użytkownika sake3

04-11-2020 [18:19] - sake3 | Link:

Do przeciwnika moich chorych komentarzy...........Dzisiaj w Płocku zdewastowano mury Szkoły Specjalnej oblewając je czerwoną farbą i ozdabiając napisem,,Wynosic się''a poniżej ,,ino chyżo bom zniesmaczony''oraz znakiem błyskawicy.używanego przez Lewicę.Do szkoły uczeszczają dzieci z autyzmem,upośledzeniem intelektualnym w średnim stopniu.Czego domaga się lewactwo?Eutanazji?Autyzmu i chorób i części chorób intelektualnych nie wykryją badania w łonie matki.Przypuszczam więc że do swoich żadań rada złozona z bandy idiotów dołaczy i zabijanie już urodzonych.

 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

04-11-2020 [16:52] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Dla autora tego wiekopomnego tekścidła w skali Angeli - potrójne 10 +

Obrazek użytkownika angela

04-11-2020 [17:01] - angela | Link:

A kto  Levakowi taką skalę ufundował.😅

 

Obrazek użytkownika kat

10-11-2020 [21:37] - kat | Link:

Mój dziad wsiadał na konia stawiając noge na plecach takich jak ty 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

10-11-2020 [23:55] - wielkopolskizdzichu | Link:

1. Czy twój dziad razem z tobą zbierał datki na adwokatów broniących, antypolskich bandytów?
2. Przechlałeś wraz z dziadkiem zebrane datki, czy sam wydałeś je na k...y?