Rafau Awaria czyli nadciąga totalna katastrofa

A czasu onego na stolyce spadło 7 plag Rafauowych !!!

Według proroctwa Króla Midasa w stolicy kraju , na dalekiej północy zapanuje Król Awaria któren to czego się nie dotknie zmieni to nie w złoto lecz w brązowe błoto .Władca ów w swej POdsrywajce Czajce utopi w wodzie ryby a sława o tym wiekopomnym śmierdzącym wydarzeniu dotrze kilka dni później do Gdańska w dniu kiedy Król Rafau Awaria miał powołać nowy Ruch Solidarności .To wielkie wydarzenie zostało odwołane albowiem złośliwcy nazwali by ten Ruch ruchem fekaliosci . Śmierdzące czasy nadejszły nad Warszawę , oj śmierdzące!!! Pijani i naćpani kierowcy skaczą swoimi autobusami do Wisły z mostu lub Trzask-onuja auta osobowe na ulicy .Ludność Warszawy została uwięziona w kolejce metra aby przemyśleć swoje homofobiczne nastawienie. Do pacyfikacji złych nastrojów Rafau Awaria wysłał Homokomando , które to walczyć będzie o godność osobistom sodomitów i gomoritów wymachujących  groźnie  penisami i waginami . Dla wrogów ludu przygotowano naPOje chłodzące „ Trzuskowianka” wprost z rzeki aby się wyrzygali swoimi prawdami .Bo napisane jest że z paszczy owej w sądnym dniu wydobywać się będą wszystkie nieczystości i zboczenia  ludzkie !!!Jak już swego czasu pisałem Platforma Odbyt-watelska dokonuje dzieła zniszczenia po Hitlerze i Stalinie……. I zasłała Cała Polskę gównem ……. Elektorat platformy po tych wydarzeniach cośkolwiek brzydko pachnie jak i cały projekt neokomuny  zwany PO . Obecnie w mieszkaniach warszawiaków montuje się srajometry , które odliczają zrzuty POranne tubylców a członkowie Homokomanda bezpłatnie dostarczają rachunki do warszawiaków . Warszawa po oazie relaksu na bankowym przeżywa najazd TOI-ToI-ów , tych z bajki oczywiście zabawek , gdzie obywatele słają do woli już nie w sławojkach ale Trzaskojkach .
Zaśpiewajmy Rafauowi wszyscy razem :
Rafau Rafau
Co z ciebie wyrośnie
Martwię się już od tygodnia
Platformę dobijesz
Zębów nie myjesz
PO Czajce masz brązowe plamy z tyłu  w spodniach
 
WARTO BYŁO CZEKAĆ NA TE SMIERDZĄCE CZASY I NA WŁASNE NOSY I OCZY WSZYSTKO TO ZOBACZYC !!!
Rafau Awaria POskleja wam świat szara taśmą do  .upy  

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

08-09-2020 [09:12] - sake3 | Link:

Jakie środki zaradcze przy obecnej awarii podejmuje stołeczny ratusz z jego prezydentem na czele?Na razie widzę dwa: skrzyknięcie przez Trzaskowskiego ekologów w celu ,,obrony klimatu''.by tym samym przesłonić temat awarii Czajki i skażenia Wisły.Trzaskowski lekceważąc awarię i nie chcą za naprawę płacić próbuje uwagę Warszawiaków zwrócić zabawami w typie ,,Inwazja klaunów'' za jedyne 280000zł.Dowsciagając się od rządu płacenia za swoje zaniedbania jednocześnie lekką rączką wydaje fundusze na mniej ważne w obecnej chwili imprezy. 

Obrazek użytkownika Darek65

08-09-2020 [09:56] - Darek65 | Link:

Awaria w Czajce, to tylko preludium tego, co nastąpi. Póki co, to Trzaskowski sztuczkami PR-owymi to jakoś tuszuje. I mu się to udaje, bo większość "warszawiaków" ma to w 4 literach. G nie leci na ich osiedla. W rankingu inwestycji wśród stolic europejskich Warszawa spadła na samą końcówkę. Za chwilę zacznie się jesień i zima. Studzienki burzowe są zapchane i niewydolne, miasto jest zabetonowane. Woda nie będzie miała gdzie spływać. Firma zagraniczna, która kupiła stołeczną firmę cieplną od lat nie inwestuje w infrastrukturę, spodziewajmy się zatem kolejnych awarii, jak ta na ul. Powsińskiej, gdzie wywaliła na pół ulicy. To oznacza zakorkowane miasto. Brak parkingów. Na dłuższą metę nie da się tego zatuszować klaunami i paletami. Bywam często w Poznaniu, tu jest podobny problem, lewacki Jaśkowiak olał kompletnie inwestycje, miasto się cofa. We Wrocławiu tramwaje wypadają z szyn, bo przez lata ten wspaniały Dutkiewicz w to nie inwestował. I jest jeszcze jeden problem. Duże miasta potwornie się zadłużają, dług Warszawy, to w tej chwili coś około 5 mld. złotych. I planowany jest kolenjy deficyt.

Obrazek użytkownika ruisdael

08-09-2020 [11:49] - ruisdael | Link:

Mieszkańców Warszawy mi nie żal. Toruń musi jakoś zacisnąć zęby a potem znowu przyjazny Gdańsk, który wszystko przecież zrozumie...

Obrazek użytkownika angela

09-09-2020 [11:18] - angela | Link:

Zaniedbania w Warszawie są naprawdę niebezpieczne.
Warszawiacy zastanowcie się,  żeby wasze dzieci waszych decyzji nie zalowaly. 
https://zyciestolicy.com.pl/aw...