Nie dać DUDY ani DUPY czyli moja rada dla PIS.

Nasiliły się ataki na Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Andrzeja Dudę !!! Notujmy nazwiska tych sługusów  kondominium sowiecko-niemiecko-izraelskiego . Notujmy by jak już przyjdzie czas czyli po 25 października wywalić ich na ZBITY TUSK  z mediów.  Nie pozwólmy gnojom powtórzyć scenariusza z lat 2005-2010 gdy zaszczuwano śp. Prezydenta Kaczyńskiego . Niemieckie media nie będą nam tu realizować program Merkel i „ wielkich” Niemiec . Panu Prezydentowi gratuluje stalowych nerwów i życzę wytrwałości . Dowcip , celne riposty , żart to najlepsza obrona na ataki tych oPOszczymurków…… Niech komuna i neokomuna zdycha wyśmiewana i wyszydzana przez Polaków . Wracając zaś do rady dla PIS , któremu życzę przygniatającego zwycięstwa 25.10.2015 w wyborach parlamentarnych to mam dwie rady
1.Zrealizować program Prezydenta odbudowy wspólnoty Polaków
2.Wyczyścić po 25.10.2015 media z antypolaków

Punkt pierwszy to nic innego tylko stworzenie nie tylko archipelagu polskości ale wielkiej wyspy Polskiej . Żeby tego dokonać trzeba słuchać narodu , a naród to konserwatyści , socjaliści , narodowcy , prawicowcy , katolicy , chrześcijanie , antysystemowcy , działacze społeczni , działacze kulturalni czyli MY suweren Polski. PIS powinien wzorem Pana Prezydenta zwrócić się do Polaków i zaprosić Ak-tywnych obywateli do dokonania zmian w Polsce . Nie zmieniamy ludzi systemu bo nie warto ONI Z DOBREJ WOLI WŁADZY NIE ODDADZĄ. PIS powinien powołać WIELKI SEJM POLSKI gdzie każda grupa polityczna i społeczna znajdzie swoich reprezentantów . Tylko wtedy WYGRAMY i mamy szanse zmiażdżyć KOMUNE I NEOKOMUNE .
 
Punkt drugi to grzech zaniechania Pana Kaczyńskiego czyli nie wyczyszcenie antypolskich mediów ze sługusów partii rządzącej oraz agentur sowiecko-niemiecko-izraelskich. Nie będzie NIEMIEC PLUŁ NAM W TWARZ NI NARÓD NASZ GERMANIŁ !!! Dlatego z całą ostrością należy podejść do mediów antypolskich i sługusów , którzy dają twarz działaniom antypolskim i skłócającym NARÓD . To ONI te hieny dziennikarskie POdpuszczane przez PO i Neokomune napuszczają Polaków na Polaków  .
NADSZEDŁ CZAS WSPÓLNEGO DZIAŁANIA POLAKÓW I ZGODY NARODOWEJ . Podkreślam że pisze o Polakach a nie lemingach .
PIS-owi życzę powodzenia !!!!!!! MAMY SZANSE ODZYSKAĆ POLSKĘ I DO JASNEJ CHOLERY ZRÓBMY TO!!!!!!!!!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

29-08-2015 [18:06] - Lektor | Link:

Przed chwilą pisałem na blogu K. Pasierbiewicza o mojej propozycji:
„Ja oczekuję na coś innego. A mianowicie na jeden lub kilka artykułów o tym jak w tej chwili (do 25.10.2015), a jak po wygranej PIS w wyborach parlamentarnych, reagować na coraz silniejsze ataki na obecnego Prezydenta jak i na PIS, ze strony PO-wców , ateistów i wszelkiego typu lewactwa. Chodzi również o sprawy zakłamania i nieprawdy publikowanej (np. przez Liska czy np. GW-żydowską gazetę dla Polaków). Czy nie powinno się powołać jakiejś instytucji, która w trybie szybkim rozpatrywałaby skargi i za kłamstwa medialne karałaby surowo ? Może ma ktoś inne pomysły, o których moglibyśmy poinformować władze PIS-u i pomóc PIS-owi, i nam wszystkim.”

.......... a tu już pierwsza propozycja ! Dziękujemy bardzo i prosimy o dalsze propozycje. Co możnaby już w tej chwili zrobić , by kłamcom zatkać gęby ?!

Obrazek użytkownika kat

29-08-2015 [21:05] - kat | Link:

Lektor
moim zdaniem taka specgrupa powinna powstać bo walczymy o Polske..... to MY mamy zwyciezyć i zwyciężyc MUSIMY...pozdrówka

Obrazek użytkownika MFW

30-08-2015 [16:11] - MFW | Link:

Takiej "specgrupy" nie będzie, bo PIS jest partią systemu nie tylko tego w Polsce ale i strukturach Zachodu.
PIS będzie chciał zmieniać nie poprzez "specgrupy" ale zgodnie z regułami zapisanymi w Konstytucji i ustawach(dążyć będzie wpierw do zmiany Konstytucji i ustaw i w oparciu o nie zmieniał rzeczywistość). Czy to jest możliwe?
Sądzę, że całemu zachodniemu otoczeniu nie będzie to na rękę, bo słabość Polski wykorzystuje we własnym interesie.

Obrazek użytkownika emilek

29-08-2015 [19:13] - emilek | Link:

Kilku skur--synow juz podalo nieprawdziwe klamliwe informacje odnosnie Pana Prezydenta Dudy.

Klamstwo I obczernienie Pana Prezydenta jest widoczne.

Zarzuty przestepstwa powinne juz byc wdrozone przez prokurature z urzedu.

Jesli nie. To nawet kancelaria prezydencka powinna takiego postepowania zadac od prokuratury.

Nie odpuszczac tym sukin-nom nawet na pol paznokcia. Niech czuja oddech sprawiedliwosci za swoja dupa.

Zadac od prokuratury takich dzialan za kazde oszczerstwo.

Obrazek użytkownika kat

29-08-2015 [21:06] - kat | Link:

Drogi Emilku
rozumiem Twój gniew ..... ale najlepsze bedzie by komuna umierała wyszydzana i obsmiewana .... TO POTĘŻNA BROŃ ......pozdrówka

Obrazek użytkownika Kaśka

29-08-2015 [22:10] - Kaśka | Link:

Witam :-))
Dla mnie ważniejszy zdecydowanie jest porządek w sądownictwie i prokuraturze. To tam kończy wiele spraw i tam muszą być ludzie odpowiedzialni i uczciwi. Wyrzucić choćby na emerytury wszystkich służących obecnej władzy oraz komuchom, a drastyczne przypadki osądzić sprawiedliwie. Sprawne i rzetelne rozpatrywanie spraw w sądzie skutecznie ostudzi podłe działania. Szybkość i nieuchronność wyroku lepiej i szerzej zadziała niż użeranie się z tą hołotą w inny sposób. I w wielu sprawach ława przysięgłych tak by sędzia nie uważał się za Boga.
Pozdrawiam :-))

Obrazek użytkownika kat

29-08-2015 [22:31] - kat | Link:

Kaśka
pozdrówka i dzieki za wpis :-))

Obrazek użytkownika Dorota M

29-08-2015 [23:08] - Dorota M | Link:

Niezależnie od propozycji podawanych wczesniej, nalezy także zademonstrować bezpośrednio, z odpowiednimi transparentami, żeby winowajca wiedział że o niego chodzi. Ta banda powinna być niepokojona codziennie. Wolno nam demonstrować w ilości poniżej 15 osób spontanicznie, w ten sposób odpowiadać na każde ostrzejsze słowo wypowiedziane medialnie przez tych sługusów PO.

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-08-2015 [06:33] - jazgdyni | Link:

Witaj

Rozumiem, że w twoim apelu pogonienia funkcjonariuszy agit-propu jest również zawarta konieczność odzyskania TVP i Polskiego Radia przez naród. To niezbędne zadanie.

Pozdrawiam