Jak reagować wobec agresji LGBT+ i działań totalnej opozycji

Pan Michał Karnowski na swoim portalu wpolityce.pl napisał tekst pt.: ""Wyłania się nowy plan opozycji na kolejne lata. "Wykopać rów i podlać benzyną, a LGBT ma być tym, czym był KOD". Jak reagować?" - https://wpolityce.pl/polityka/...

Skupił się on na obszarze politycznym serii agresywnych prowokacji tzw. aktywistów środowiska LGBTQ+ wskazując, że: "ponieważ prowokacje te mają wyraźne wsparcie obozu III RP, od już odmalowanego z kampanijnego pudru Rafała Trzaskowskiego przez wielu posłów Platformy po największe media, to należy precyzyjnie odczytać także ich sens polityczny". Dodał, że: " historia zatoczyła niewielkie dla niej, ale dla polskiej polityki bardzo ważne, koło. Jesteśmy świadkami próby powtórzenia manewru zastosowanego przez opozycję po poprzednich przegranych wyborach prezydenckich i parlamentarnych (2015)". 

Według autora składa się on z trzech elementów: 
– odmowa uznania demokratycznego werdyktu Polaków i natychmiastowe wykopanie emocjonalnego i ciągle powiększanego rowu pomiędzy "my" a "oni" a poprzez to doprowadzenie nawet do rozlewu krwi na ulicach i siłowe przejęcie władzy: wtedy był KOD a dziś opłacani "tęczowi" (mechanizm działania taki sam), 
–  wynikający z poprzedniego ciągły mechanizm podkręcania emocji, aby tak "rozgrzani" wyborcy nie mieli czasu na myślenie i spokojne ocenianie obozu rządzącego. To walka o utrzymanie bezmyślnej i emocjonalnej masy swoich fanatycznych, antypisowskich wyborców, 
– wykreowanie takiego wizerunku Polski na świcie, który utrudni rządzącym pole manewru, a być może (największe ich marzenie) ściągnie na kraj jakieś sankcje, kary. Stąd kreacja i prowokowanie rządzących, aby w końcu była jakaś reakcja, a wtedy można by wołać na cały świat o prześladowaniach środowisk homoseksualnych +. 

Autor wskazuje również, że: "na każdym etapie tych działań obóz III RP dopuszcza możliwość siłowego przejęcia władzy, kramkowego „wyłączenia światła”, majdanu, puczu. Nie ma tu żadnych wątpliwości. Wielkie marsze (albo ich próby) za chwilę też będą".

Pan M. Karnowski podejmuje się też próby odpowiedzi na pytanie jak reagować na te agresywne działania środowisk LGBTQ+, przy czym znów skupia się jedynie na obszarze politycznym tych zachowań i zaleca trzy równolegle i połączone ze sobą ścieżki: 
- w dalszym ciągu reagować spokojnie, umiarkowanie i trzymając się w granicach prawa, nie dając się sprowokować. To przyniosło efekty po 2015 roku i trzeba z tego wyciągnąć odpowiednie wnioski i kontynuować taki sposób reakcji, 
– podobnie jak wcześniej należy nie dać się sprowokować a tym samym zapomnieć o rządzeniu, czyli - mimo tych agresywnych działań - spokojnie prowadzić propolska politykę i rządzić spokojnie acz konsekwentnie, nie wdając się w jakieś jałowe spory,
–  trzeba wzmocnić te ośrodki medialne, edukacyjne, kulturalne, które nie grają w sterowanej opozycyjnej orkiestrze. I tutaj jest konieczny większy nacisk niż to było po 2015 roku. 

Autor też (zresztą na początku) wspomina, że w tych działaniach środowisk LGBTQ+ chodzi o: "narzucanie ideologii LGBT, o stępienie wrażliwości chrześcijan, o nieustające awantury, by za chwilę pójść jeszcze dalej, wymęczyć, zamęczyć i wymusić powszechne - w sposób komunistyczny obowiązkowe - umiłowanie tęczowej ideologii. Bo jeśli nie - mówią nam - spokoju nie zaznacie".

-----------------------------------------------------------------------

Autor swoim tekstem dokonał ciekawej aczkolwiek aż nadto oczywistej konkluzji i wskazał, że w Polsce agresja ideologii LGBTQ+ niemal staje się tożsama i współdzielona z agresją i zdradą polskiej totalnej opozycji.  Mało tego! Politycznie nasza totalna opozycja niejako chce wykorzystać środowiska LGBTQ+ (jak kiedyś KOD) do nawet siłowego przesilenia politycznego w Polsce a nawet do zmiany/przejęcia  władzy. 

Warto zauważyć, że wtedy im się nie udało. Nie pomogła ulica ani zagranica, ale ówcześnie taki KOD nie miał za sobą żadnej ideologii, żadnego systemu wartości, który mógłby porwać tłumy, był tylko antypisizm. Środowiska LGBTQ+ taką ideologię mają a do tego mają też duże wsparcie finansowe oraz wsparcie lewackich środowisk unijnych. A te elity unijne są przecież bardzo niechętne konserwatywnym rządom w Polsce i tylko "szukają" jakichkolwiek argumentów do straszenia i karania naszego kraju. Dla nich o wiele bardziej zrozumiałym jest "faszystowski" rząd homofobiczny niż łamiący jakąś nieskonkretyzowaną praworządność.  

Stąd - moim zdaniem - jednak ideologiczne środowiska LGBTQ+ są politycznie o wiele groźniejsze niż te, które onegdaj były kojarzone z KOD-em czy Obywatelami RP. Zresztą w obecnych prowokacjach i protestach tych pierwszych widzimy też te same osoby, co wcześniej w drugich. 

Środowiska te są też bardzo niebezpieczne ideologicznie, bo jasno widzimy, że Polska staje się centrum współczesnej wojny ideologicznej. 

Wobec powyższego nie jestem do końca przekonany, że przyjęta onegdaj strategia reakcji na agresję środowisk KOD-owskich winna być taka sama dzisiaj, wobec środowisk LGBTQ+. Winna być ostrzejsza i należy - dziś, kiedy jesteśmy u progu inicjowania ich agresywnych i prowokacyjnych działań - konsekwentnie karać osoby łamiące jakiekolwiek prawo, nawet te związane z sianiem zgorszenia na ulicach (w przypadku np. Marszów Równości, ale też w przypadku "pajaca" na balustradzie balkonu). 

Oczywiście chyba każdy myślący człowiek widzi jaka jest strategia ideologów LGBTQ+: sprowokowanie do reakcji na ich agresję, prowokację i profanację a gdy w końcu ta reakcja słusznie nastąpi, to darcie się na całą Europę o prześladowaniach "tęczowych" i reżimie obecnych władz polskich. 

Kiedyś tak było w krajach zachodnich, przy czym wtedy np. homoseksualizm był penalizowany (karany), więc jakieś podstawy do wołania o równość w tamtych krajach były, ale u nas?  Takowych nie ma, bo osoby homoseksualne+ nie są w żaden sposób dyskryminowane. Więc środowiska LGBTQ+ są aktywne tylko i wyłącznie ideologicznie. Jest to walka i wojna cywilizacyjna a Polska jest jej głównym celem, bowiem jest największym konserwatywnym (i też katolickim) krajem w Europie. 

Czy tedy naprawdę mamy jako katolicy nadstawiać drugi policzek? Gdy nie zareagujemy to agresja tych środowisk będzie rosła geometrycznie... Czy chcemy burd na ulicach, obalania pomników, niszczenia czy podpalania kościołów, walk ulicznych z policją a może jakichś ofiar? Na pewno my nie, ale oni tak - potrzebują męczenników. Stąd uważam, że trzeba reagować ostro, ale zgodnie z prawem i nie zważając na ich wycie i wycie euro-komunistów.

Tak więc moim zdaniem obecne reakcje polskich władz winny być dziś bardziej dotkliwe i to zarówno dla ideologów LGBTQ+, jak i dla totalnych politycznie środowisk opozycyjnych spod znaku PO-KO czy Lewicy. Jeżeli tak nie będzie, to możemy spodziewać się - co M. Karnowski też zauważa - "zbratania" obydwu środowisk na polskich ulicach i w kręgach unijnych. 

I nie można niestety oddzielić reakcji wobec działań charakterystycznych dla LGBTQ+ i wobec działań charakteryzujących totalną opozycję? A ta reakcja już nie może być tak słaba jak do tej pory. 

Prawo jest równe dla wszystkich i nie może być sytuacji, że jest "równiejsze" dla pewnych rozwydrzonych grup mających międzynarodowe poparcie sił lewicowo-liberalnych. Strach przed tymi środowiskami i ewentualną histeryczną reakcję na działania zgodne z prawem nie może nas paraliżować! Trzeba w tym przypadku drobiazgowo wykorzystywać wszystkie możliwości prawne do zneutralizowania agresji tych środowisk. 
 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pani Anna

08-08-2020 [13:19] - Pani Anna | Link:

Podoba mi się, jak rozpczął Pan swój dzisiejszy wpis: "Pan Michał Karnowski..." przypominaja się czasy, kiedy to każdy dziennik rozpoczynał sie od słów "Pierwszy Sekretarz PZPR Edward Gierek ...". Jeżeli chodzi o tzw. "media niepokorne" i równie "niepokornych" blogerów, to w zasadzie trudno juz odróżnić ich od "Trybuny Ludu", a różnica ta wypada in plus dla tej ostatniej, gdyż o ile pamietam zawierała również krzyżówki... Wlaka z LGBT zaczyna rownież przypominac walkę ze stonką. Jest szansa, że któryś z "prawicowcych" i jakże obiektywnych blogerów napisze coś o nocnym rozporządzeniu Szumowskiego, według którego odmówic założenia kagańca w sklepie czy urzędzie będzie mógł tylko ten, kto powoła się na zaburzenia psychiczne? Pal sześć ludzi z astmą czy innymi problemami oddechowymi w 30 stopniowym upale, może wreszcie odciążą służbę zdrowia swoją irytującą obecnością na tym padole?

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

08-08-2020 [14:58] - AŁTORYDET | Link:

@Pani Anna:
Ma Pani niewątpliwy talent. Projekcja wywołana zwrotem "Pan Michał Karnowski", idzie tak daleko, głęboko i szeroko, że z niecierpliwością czekam na dalsze perełki. 
 

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

08-08-2020 [15:57] - krzysztofjaw | Link:

Szanowna Pani. Nie znam osobiście Pana M. Karnowskiego, więc z szacunku do niego uzywam takiego określenia. Zresztą robię tak zawsze. A co do reszty... mam też mieszane uczucia związane z pandemią koronawirusa, ale trzeba tu kierować się rozsądkiem i jeżeli trzeba to chociaż mając na uwadze dobro innych tych maseczek winniśmy uzywać. Nie wiem na ile jest to potrzebne, ale warto "dmuchać na zimne". 
Pozdrawiam 

Obrazek użytkownika Pani Anna

08-08-2020 [16:30] - Pani Anna | Link:

Rozumiem, że Pan używa maseczek i jest zdrowy. Ja nie używam i też jestem zdrowa. Jaki z tego wniosek? Jak zwykle unika Pan odpowiedzi na poruszony problem - nocne rozporządzenie w którym nie ma litości dla astmatyków, ludzi z chorymi zatokami, polipami, operowanymi przegrodami nosowymi itp. Trzeba zadeklarowac się publicznie, że jest się wariatem, bądź nie ma się rąk. Tylko TO zwalnia z przymusu kagańcowego. Coś to Panu przypomina? Aż by się chciało krzyknąć KONSTYTUCJA, gdyby to słowo nie było już tak wyświechtane.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

08-08-2020 [14:49] - wielkopolskizdzichu | Link:

W kraju, w którym w publicznej telewizji, partyjny błazen może bezkarnie nazwać głosujących na opozycję, mendami problem działania LTBG na ulicach jest konsekwencją działania władzy. 
Osobiście jestem bardzo konserwatywny, ale jeśli wygibasy LTBG mogą wyrwać z rąk Kaczyńskiego władzę nad Polakami to mają moje poparcie.
To dlatego, że konsekwencje rządów PiS będą bardzo opłakane i bardziej demoralizujące niż rządy "liberałów".
Zamiana Polski w szaniec kabotyna  za Wielkiej Wody, skończyć się może większą hekatombą dla Polaków niż wprowadzenie swobodnej aborcji.

Obrazek użytkownika tricolour

08-08-2020 [15:19] - tricolour | Link:

Coś mi podpowiada, że LGBT zajęło miejsce dawnych lokomotyw parowych, na widok których krowy przestawały się nieść, a kury dawać mleko.

I to samo mi podpowiada, że lokomotywy (i LGBT) musi wyprzeć napęd elektryczny.

Obrazek użytkownika Tomaszek

08-08-2020 [19:22] - Tomaszek | Link:

Podwaliny położył tu prof Lew Starowicz , który w swojej pracy doktorskiej lata temu pisał o skuteczności elektrowstrząsów w leczeniu homoseksualistów . I tylko romantycy będą wspominać parowe (parówowe ) czasy . 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

08-08-2020 [16:04] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Niestety,ale nasz nieustający Autor w ząb nie zrozumiał treści,przesłania i t.p.komentarza p.Anny. Czym zniechęcił mnie do reszty z komentowania tego tekścidełka,..

Obrazek użytkownika Pani Anna

08-08-2020 [17:15] - Pani Anna | Link:

@Levak
zarówno autor jak i inni świetnie rozumieją, uważaja jednak, że metoda strusia jest najlepsza. Lizusostwo i brak krytycyzmu wobec własnego środowiska dla wiekszości jest uzasadniona istnym linczem uprawianym na tych, ktorzy ośmielaja się mieć inne zdanie i wyrażających choćby nieśmiały sceptycyzm wobec niektórych poczynań władzy.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

09-08-2020 [14:07] - hr.Levak-Levatzky | Link:

@Pani Anna
Pełna zgoda w tym przypadku,a powinno się jeszcze dodać,że akurat ten autor zachowuje się przyzwoicie nie bluzgając na krytyków jego tekstów,czym wyróżnia się jako jedyny taki autor na NB - zgodzi się Pani ze mną? Nawet tutaj pojawił się taki  prymitywny "bluzgacz", choć krytyka nie odnosiła się do niego,ale przecież musiał zastosować chamstwo w miejsce rzeczowej  kulturalnej polemiki. Niestety,to b.częste zjawisko na tym forum i to bez reakcji moderatora....

Obrazek użytkownika Pani Anna

09-08-2020 [16:23] - Pani Anna | Link:

@Levak
zgodzę się, jak ktoś ma obiektywnie rację, to zawsze to przyznam, choćby był levakiem:)) nie mam z tym problemu. Do autora faktycznie mam szacunek za to samo, ja go też nie oszczędzam, ale nigdy w tym miejscu nie było żadnego chamstwa ani wyzwisk.

Obrazek użytkownika Tomaszek

08-08-2020 [18:43] - Tomaszek | Link:

Tu chodziłó o nową wunderwaffe hitlerowców czyli czołgi na pedały . Zrozumiałeś tłuku ?

Obrazek użytkownika sake3

08-08-2020 [19:37] - sake3 | Link:

Jakikolwiek byłby temat bloga-o LGBT,pogodzie,gospodarce czy o d..pie Maryny to i tak w niektórych komentarzach kończy się na ,,kagańcach''i złym ministrze Szumowskim.Paradne.

Obrazek użytkownika Marek1taki

08-08-2020 [21:21] - Marek1taki | Link:

To są harcownicy marksizmu na flance LGBT. Wkładaja nogę w drzwi, przechylają stan równowagi, dobra zmiana "polubownie" szuka nowej równowagi w tym lub innym aspekcie nienormalności. Stara normalność to przeżytek, premier dał nam nową.

Obrazek użytkownika sake3

08-08-2020 [21:36] - sake3 | Link:

Gdzie sie podziało pokolenie Kolumbów?Przecież wiekiem odpowiadali dzisiejszej ,,mlodzieży'',ale róznią ich zachowania.Kolumbowie nad wiek dojrzali ,patriotyczni,odpowiedzialni  nie pasują do dzisiejszego świata.Ci obecni ,,piękni dwudziestoletni''mają jakieś chociażby zainteresowania inne niż urządzanie awantur i bluzganie?Czy nie interesuje ich Polska choćby dla jej zwiedzania?Czy potrafią iść na Giewont czy tylko wspiąć się na pomnik?Czy nie mają ochoty popływać żaglówką,zwiedzić ciekawe miejsca i zabytki?Czy w domu zachowują się równie chamsko jak na ulicy?Jak widać sorosowe pieniądze i piwsko im wystarcza.Ale trudno pojąć,że znajdują się pieniądze na prawników na obronę tych obszczymurów .Pobicie kierowcy i wolontariusza furgonetki i zdemolowanie jej na kwotę 6000zł za napis ,,stop pedofilii'' i obrona takiego aktu chuligaństwa pozwoli przypuszczać ,że niedługo będziemy czekać aż ta dzicz wyszkolona przez ludzi Trzaskowskiego na miarę Antify niedługo kogoś zabije.Może to być przypadkowy przechodzień,może ktoś im się nie spodoba,może postanowią chamstwem obalic rzad.

Obrazek użytkownika angela

08-08-2020 [21:42] - angela | Link:

Jak reagować?  Te tęczowe " lokomotywy", podobnie jak te parowe, należało pilnie schłodzić zimną wodą,  bo kotły/mózgi  im się przegrzaly,  i zachowywali się jak zgraja gowniarzy,  którym wszystko wolno i którzy dawno nie czuli bata, który by poskromił ich huliganskie zapędy.
Izolacja szalonych, jak najbardziej wskazana, a  SŁUSZNE KARY FINANSOWE , na zawsze zniechęciły  do zapowiadanych, dalszych awantur ulicznych,  i obrazy naszych symboli religijnych i narodowych.
 

Obrazek użytkownika Maverick

08-08-2020 [21:50] - Maverick | Link:

Przychodzi syn do ojca i mówi:
– Tato, jestem gejem.
– Tak? A masz garnitur od Armaniego?
– Nie mam…
– Jeździsz Lamborghini?
– No nie.
– A buty od Gucciego?
– Też nie mam…
– Może chociaż sześciocyfrowy stan konta?
– Nie, no co ty tato.
– No, to nie jesteś gejem tylko zwykłym pedałem!