Platformersi jak alkoholicy

Wiele się dzieje z PO czyli Platformą Odbytwatelską , Platformą Oszustów , Platformą Obłąkanych ……. Maja parcie na immunitety by ratować własne dupska przed nieuchronną karą za działania antypolskie …..
Wszystkim platfusom deklaruje , że kołki osikowe już czekają ale przed tym wszystkim popatrzę na was jak nadużywacie , jak się boicie , jak zeznajecie jeden przeciwko drugiemu by ratować własną dupę …..
Nic wam już nie pomoże bo na jesieni będzie w Polsce rządziło dwoje Polaków PPDA I PBS czyli Pan Prezydent Andrzej Duda i Premier Beata Szydło…..
I filmik ze scenka rodzajową gdzie usłyszycie NIE dla was….. bo słowo Tak dla Polski jest wam obce od ośmiu lat . POwodzenia Platformo Odpadków ludzkich ….. POwodzenia.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

10-08-2015 [22:32] - Lektor | Link:

Polacy mają was dosyć – Platformo Opętanych !!!
„Osiągnęliście mistrzostwo propagandy. Przebiliście swoje wcześniejsze wzory. Przebiliście komunistów. Jesteście mistrzami manipulacji” – takie słowa do TVN24 i innych reżimowych mediów skierował Paweł Kukiz. Adresaci jego słów od lat stanowią zaplecze medialne Platformy Obywatelskiej i Bronisława Komorowskiego - pisze „Gazeta Polska”.
Piękna katastrofa PO jest nieunikniona. Titanic tonie a orkiestra pod dyrekcją J. Owsika gra do końca.
Polacy nareszcie zmądrzeli i zrozumieli, że z tą bandą złodziei jaką jest PO nie da się żyć. Pomimo tego te 20-25% popierających nadal PO to jacyś stuknięci, którzy dalej brną w to goowno, chociaż już nawet dzieci widzą gołym okiem, że to głupki, kombinatorzy, złodzieje i zdrajcy.
Cieszymy się, że Kłamacz Kopaczowa prowadzi tą formację polityczną prosto i pewnie na cmentarz, a ich ostatnie 100 dni będziemy im systematycznie odliczać.
http://niepoprawni.pl/sites/de...

I specjalne podziękowania dla wyborców PO:
https://encrypted-tbn0.gstatic...

Obrazek użytkownika kat

10-08-2015 [22:53] - kat | Link:

Lektor
pozdrówka

Obrazek użytkownika jazgdyni

11-08-2015 [08:15] - jazgdyni | Link:

Witaj

Mimo wszystko wydaje mi się, że należy platfusów punktować projektami ustaw. I głośno krzyczeć: - Patrzcie! to oni nie chcą wam dać! To oni, których od stołków trzeba odlepić mają naród w dupie! Kim oni są, że nie chcą dobra Polaków?!

Niech wszyscy to widzą.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-08-2015 [09:24] - NASZ_HENRY | Link:

Kopacz mowa tronowa:
SŁUCHAM - taśm z Sowa & Przyjaciele
ROZUMIEM - wasze obawy, jak żyć bez immunitetu
POMAGAM - wszystko POzamiatać POd dywan
To mówię ja wasza frontmenka ;-)