Dlaczego Duda tak potwornie irytuje pseudo-elity

Wczoraj, po ogłoszeniu wyników wyborów, wiodący, lewacki portal prowadzony przez znanych dziennikarzy, nazwał prezydenta Andrzeja Dudę pacynką.
 
Dlaczego oni to robią? Dlaczego nienawidzą pierwszego człowieka w państwie tak bardzo?
 
Dokładnie z tych samych powodów, dla których 10 milionów Polaków nazywają motłochem, szarańczą, bydłem, czy świniami taplającymi się w błocie, od momentu, gdy zdołali spowodować, że Andrzej Duda, a potem PiS, pokonali ich w wyborach.
Przedtem zwykłych ludzi po prostu nie zauważali.
 
 
To wszystko, ta pseudo-elita, zakłamana, amoralna i głupia, to uzurpatorzy, którzy samych siebie, poprzez moskiewskie korzenie i folwarczny brak kultury, oraz pokoleniowe konotacje ze zbrodniczym aparatem represji, informacją wojskową, KBW, ubecją i esbecją, samozwańczo usadowili się na tronie jedynej, narzucającej wszystkim, swoje wątpliwe standardy intelektualne i kulturowe, narodowej elity.
Bazując głównie na teoriach i ideologii paryskich lewaków zakochanych w radzieckim komunizmie za swoje autorytety uznali, żydowskiego podejrzanego dwulicowca, Adama Michnika, którego brat odpowiada za liczne sądowe zbrodnie stalinowskie, czy Władysława Bartoszewskiego, któremu w życiorysie umieszczono tragikomiczny fakt, że został zwolniony z Auschwitz, bo... się rozchorował. By dodać splendoru swojemu mistrzowi nazywano go profesorem, mimo, że był tylko przeciętnym posiadaczem magisterium.
Opokę intelektualną dla tych przebierańców stanowili tacy ludzie, jak Zygmunt Bauman, zatwardziały komunista, były agent-informator Informacji Wojskowej, a potem oficer KBW – Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
W karierze naukowej dał się poznać jako twórca lewackich teorii, będących konieczną drogą kontynuacji lewactwa i komunizmu, jak płynna nowoczesnośćusprawiedliwiająca rozwijającą się ambiwalentność i konieczną destrukcję znaczeń, czy postmodernizmktóry ogłasza koniec historii i upadek tradycji, wraz z wszystkimi wartościami, która ona reprezentuje.
Także autorytetem pseudo-elity, jest tak obrzydliwa postać, jak żydowski profesor UJ, Jan Hartman, nauczyciel akademicki, najbardziej znany z tego, że otwarcie propaguje pedofilię i kazirodztwo. Współczuje jego córce takiego ojca.
Takich oto mędrców i życiowych przewodników słuchają z nabożeństwem, ci, co teraz z taką nienawiścią i wściekłością plują na prezydenta.
 
Pseudo-elita jest bogata. Nie własnym wypracowanym majątkiem, lecz ciągłym wspieraniem przez światowe lewactwo, ze zidiociałymi miliarderami na czele, których reprezentantem jest George Soros, a ostatnio dołączył do nich Bill Gates. Czyli, oni żyją wyłącznie na garnuszku destruktorów cywilizacji łacińskiej, płacą za to kształtowaniem polskiej opinii społecznej i wyznaczając pseudo-standardy.
Soros w każdym kraju, który usiłuje zdobyć i zmienić, zakłada swoje uniwersytety i instytuty. W Polsce, jako kuźnię "postępu" utworzył Fundację Batorego. Tam na ciepłych posadkach w Radzie Fundacji widzimy takie ciekawe postaci, jak gdański kombinator, Jan Krzysztof Bielecki (autor – "pierwszy milion trzeba ukraść"), utalentowaną, lecz amoralną lewicową reżyser Agnieszkę Holland, Helenę Łuczywo – redaktorkę i założycielkę, wraz z Adamem Michnikiem Gazety Wyborczej, profesora Matczaka, jednego z najbardziej śliskich prawników o których słyszałem; cwaniaka i nieroba, a także masona i TW Must – Andrzeja Olechowskiego i na koniec – plującą na Polskę, świeżą noblistkę, Olgę Tokarczuk.
Dla mnie to specyficzna, aczkolwiek wyrazista menażeria. Główne zaplecze pseudo-elit.
Jak wspomniałem ta grupa uzurpatorów ma dostęp do naprawdę dużych pieniędzy. Może o tym świadczyć, że ich mocodawcy i opiekunowie oprócz komercyjnych stacji telewizyjnych posiadają większość opiniotwórczych, starych tytułów prasowych, od Rzeczypospolitej, poprzez Politykę, Newsweeka aż do Gazety Wyborczej (spółka Agora – właściciel tytułu, jest nieustannie bezpośrednio dotowana przez Sorosa).
 
 
I oto nagle, co było nieprawdopodobnym zaskoczeniem dla nie tylko salonu pseudo-elit, lecz również dla ich akolitów, w 2015 wygrywa wybory prezydenckie kandydat PiSu Andrzej Duda.
Jak wielki to był szok dla tych uzurpatorów dokumentują słynne słowa guru warszawskiego salonu Adama Michnika.
"Komorowski przegra wybory tylko, jeśli pijany przejedzie na pasach zakonnice w ciąży."
Tacy byli pewni swego w swej bucie i arogancji. I głupocie też.
 
Szok się pogłębił i przeistoczył w panikę, gdy wszyscy zobaczyli, że ten raczej szerzej nieznany polityk, współpracownik śp. Lecha Kaczyńskiego, jest faktycznie pierwszym polskim politykiem godnym stanowiska pierwszej osoby w państwie.
To pierwsza autentyczna postać reprezentacyjna w powojennej Polsce. Andrzej Duda posiada klasę i styl, czego tak bardzo brakowało jego siermiężnym poprzednikom – Kwaśniewskiemu, Wałęsie i Komorowskiemu. Na dodatek to autentyczny intelektualista, wykształcony erudyta, doktor nauk prawnych, człowiek zaledwie 48 letni, jednakże już z wieloletnią działalnością polityczną: poseł do Sejmu, poseł do Parlamentu Europejskiego, członek rządu i Kancelarii Prezydenta. Duda jest elokwentny i bardzo pracowity. Ma autentyczną charyzmę i łatwo nawiązuje dobre kontakty z ludźmi. To przyzwoity człowiek.
Jako dodatkowy atut można dodać jego małżonkę, Agatę Dudę, również postać wyjątkowo reprezentacyjną, mądrą i dobrze wykształconą.
Szybko dobrze wpasowali się w światowe elity, godnie reprezentując Polskę, czy to w królewskich pałacach, salonach światowych przywódców, jak również na światowych forach i audytoriach, a także w rozmowach w cztery oczy.
 
 
Natychmiast zarówno nie-polscy mocodawcy i ich warszawsko – krakowskie salony pseudo-elity zdecydowały, że tego niebezpiecznego dla nich przeciwnika, należy natychmiast maksymalnie zeszmacić, wyśmiać i sponiewierać.
 
Już w 2015 roku zatrudniono kabaretowe prostytutki, ładując w spektakle grube pieniądze, by stworzyć i rozpowszechnić karykaturę prezydenta, nazwanego tam Adrianem. Pokazana została tam bezwolna, niesamodzielna i tchórzliwa postać, która praktycznie cały czas oczekuje i wyciera krzesła w sekretariacie, zjawiając się natychmiast na wezwania Prezesa Kaczyńskiego.
Kreowano tam Dudę na typowego lokaja, a nawet na marionetkę.
Gdzie indziej porównywano go do Maliniaka, śmiesznego bohatera serialu "Czterdziestolatek" Jerzego Gruzy.
Robiono wszystko, by pozbawić go godności i autorytetu.
Każda jego decyzja była kwestionowana i wyśmiewana. Podpisał ustawę – źle. Zawetował ustawę – źle.
Za granicą klasyczni polscy zdrajcy, jak na przykład Radosław Sikorski, jak i jego żona, lewacka amerykańska dziennikarka, Anne Appelbaum przyprawiali polskiemu prezydentowi gębę idioty i nic nie znaczącego posłańca Kaczyńskiego.
 
Nienawiść i pogarda pseudo-elit, w stosunku do człowieka mądrego i przyzwoitego, a co jest dodatkowym "obciachem" w oczach tych niechlujnych warszawskich łachmaniarzy wg. Post-kultury, gdzie rozmemłany i w klapkach na nogach Michnik odbiera najwyższe ordery państwowe (niech nikt sobie nie wmawia, że to taki styl. Brudas jest zawsze brudasem, a prostak prostakiem), Duda jest elegancki, zadbany, w dobrych garniturach i dobrze dobranych krawatach.
 
A najgorsze w oczach tych brudnych i wytartych kanap w Warszawie, Gdańsku, czy Krakowie, jest to, że 9 milionów Polaków – wyborców, jeżeli go nawet nie uwielbia, a tylko lubi i mu ufa i wierzy, jest zawsze gotowych go poprzeć.
 
Wyciągnięto więc z lamusa greps z 2015 roku i ponownie użyto kabaretowego miana marionetki, tym razem bardziej obelżywie i bardziej swojsko nazywając go pacynką.
 
Właśnie niemiecki, wybitnie antypolski propagandowy portal Onet.pl przywołał w tytule ulubioną obelgę tych prostackich salonów –
"Fala komentarzy w mediach społecznościowych po wynikach wyborów. "Zwycięża pacynka człowieka""
 
Bodajże pierwszy podrzucił to określenie taki paskudny typ – Sławomir Nowak w wywiadzie dla Super Expresu w grudniu zeszłego roku. Stwierdził mówiąc o Dudzie - "... MARIONETKA, PACYNKA, DŁUGOPIS prezesa. .."
 
Natychmiast zabrali się do roboty gotowi antyrządowi agenci wpływu.
 
Szczekaczka Gazety Wyborczej – TOK FM:
"... Pacynek Duda to nie tylko nie zasługuje na tytuł prezydenta ale i na miano ziemniaka, bo ziemniak to niezwykle użyteczne warzywo, ..."
 
Oko press:
"Obietnice Dudy - pięć lat temu rzucał nimi na prawo i lewo. ... Andrzej Duda jest pacynką Starego psychopaty z Żoliborza/Nowogrodzkiej ..."
 
Portal RACJONALISTA.TV
Nikt już nie powinien mieć żadnych wątpliwości, że Duda nie jest żadnym prezydentem, tylko wiernym sługusem i pacynką na łapsku Kaczyńskiego oraz jego Jedynie Słusznej Partii pod pseudonimem PiS." [...] Tak więc panie Duda, zacytuję pana mentora:
Spieprzaj dziadu!”
 
 
 
 
Odgrzebywanie zmurszałych grepsów, obelg i kpin, oznacza, że obóz Platformy i europejskiego lewactwa jest w desperacji, pseudo-elity starają się odzyskać inicjatywę, powracając tylko do tego, co faktycznie potrafią, czyli pogardy i obrzucania błotem konkurenta.
Pseudo-elity nie pojmują, że nieustannie, aczkolwiek powoli tracą rząd nad duszami Polaków.
Teraz mają jeszcze 5 milionów, zarówno cynicznych koniunkturalistów, jak i zakręconych i otumanionych. Ale pojmują, że jeżeli Andrzej Duda wygra drugą turę wyborów, to za pięć lat mogą już nie mieć nic.
Wtedy również się dla nich skończą hojne pieniądze sponsorów.
 
.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

30-06-2020 [12:04] - NASZ_HENRY | Link:

Matka Rafała Trzaskowskiego Teresa Trzaskowska, z domu Arens - TW Justyna.
Niedaleko pada jabłko od jabłoni ☺
 

Obrazek użytkownika tricolour

30-06-2020 [12:40] - tricolour | Link:

@Henry

Czyj dziadek miał na imię Mychajło i był w UPA?

Obrazek użytkownika Jan1797

30-06-2020 [21:52] - Jan1797 | Link:

Może opowiesz o przekierowaniu tricolour?
@Henry,
Wiem do człowieka, któremu zdarzało się spotykać elity krakowskie, a nawet obsługiwać
w swojej knajpie. Jak mówił; do tego stopnia bez wylewności i szacunku, że przymuszony
wytykał brak etykiety. Mam po dziś dzień wrażenie, że wymaga się od nas milczenia w tej
kwestii i u wielu to milczenie załatwiono.

Obrazek użytkownika tricolour

30-06-2020 [21:35] - tricolour | Link:

@Jan

Jeśli zadasz pytanie po polsku to pewnie odpowiem. Nie mam zwyczaju domyślać się, co poeta miał na myśli.

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-06-2020 [12:48] - jazgdyni | Link:

Wszystko to jedno plemię.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

30-06-2020 [13:49] - Imć Waszeć | Link:

"Prawdopodobnie nie było to żadną tajemnicą dla środowiska „Piwnicy [pod Baranami]”, że teściowa tamtejszej barmanki, matki Rafała Trzaskowskiego, Władysława Fersterowa, była funkcjonariuszem UB. Trudno tu o zdziwienie, wszak w latach 1956-57, stryj Władysławy Festerowej, Bolesław Drobner, był I Sekretarzem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Krakowie (wcześniej był ministrem w PKWN i prezydentem Wrocławia)."

https://minakowski.pl/lustracj...

Dlaczego to zamieszanie z nazwiskami Arens-Ferster-Trzaskowski? Bo Arens to nazwisko panieńskie, a dwa kolejne to kolejni mężowie.

http://jazzforum.com.pl/main/a...

Obrazek użytkownika Dorota M

01-07-2020 [17:36] - Dorota M | Link:

Tylko to wszystko nie przekonuje tuzów Konfederacji.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

30-06-2020 [12:34] - RinoCeronte | Link:

Mają jednak do pomocy Ambasadora Bundesrepubliki  a to fachowiec dużej klasy ;-)  12.07 czekam na reakcję ludzi młodych, gdyż to oni przeważą szalę wyborów. Oby rozum był przy młodości.

Obrazek użytkownika Dorota M

01-07-2020 [17:38] - Dorota M | Link:

Młodzi maja tylko jedno w głowie. Nowoczesność pod sztandarem tęczy.

Obrazek użytkownika tricolour

30-06-2020 [13:41] - tricolour | Link:

@Jazgdyni

Zwracam uwagę, że wyjątkowa małżonka jest z tego samego plemienia, co obrzydliwa postać profesora i wypowiadasz się o tym plemieniu z najwyższą pogardą.

"Art. 257 Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3".

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

30-06-2020 [14:10] - Imć Waszeć | Link:

Czy pod to podpada głoszenie przez plemienych z PAN kłamstw na temat udziału Polaków w holokauście? Jeśli nie, to wuj z tym prawem. Albo będzie równe dla wszystkich, albo nie będzie obowiązywać.

Obrazek użytkownika tricolour

30-06-2020 [14:21] - tricolour | Link:

@Imć

A pokrzywdzony wniósł sprawę o kłamstwa, czy na wieki pozostaje nieutulony w bólu, mając jedynie prozę i poezję na ratunek złamanych serc?

Jeśli nie wniósł, to sprawy nie ma ponieważ chcącemu nie dzieje się krzywda.

Obrazek użytkownika jazgdyni

01-07-2020 [06:00] - jazgdyni | Link:

Nie cierpię generalizacji rasowej.
Jest dobry murzyn i jest zły murzyn.
Tak samo żyd.
Tak samo rusek.
I tak samo Polak.

Obrazek użytkownika tricolour

01-07-2020 [17:35] - tricolour | Link:

@Jazgdyni

Nie jest prawdą, że nie cierpisz segregacji rasowej, Ty się w niej pławisz.

Zanim mózg zadziała, zanim odwrócisz nieudolnie kota ogonem, to każdy widzi, że Żyd jest z malej litery, Rosjanin jeszcze gorzej, bo dodatkowo pogardliwie.

Segregacja rasowa na tym właśnie polega: pogarda, nienawiść, uprzedzenia... zanim rozum to wyłapie i spróbuje odfiltrować, ale i tak się nie uda, co wyraźnie widać gdy w mowie zaprzeczającej, formą przeczysz wciskanej treści.

Obrazek użytkownika jazgdyni

02-07-2020 [02:34] - jazgdyni | Link:

Zainteresuj się semantyką językową, a jak w tym twoim kieracie znajdziesz trochę czasu całą semiotyką, to poznasz, dlaczego piszemy Polak, a dlaczego żyd (gdy piszemy Żyd to już inne znaczenie). Także dlaczego jest rusek i Rosjanin.
Tyle razy ci mówłem byś nie pisał w stanie... powiedzmy, wzburzenia.

Obrazek użytkownika tricolour

02-07-2020 [11:11] - tricolour | Link:

@Jazgdyni

Tyle razy pisałeś już o piciu i tyle razy insynuowaleś to różnym osobom, że sam masz z tym problem. Zaczyna być wyraźne. To ty pisałeś o swoim wzburzeniu, ze nie trzymasz afektu w rozmowie ze mną więc i udowodnione.

I nie rozśmieszaj mnie tym kieratem pisząc o wpół do trzeciej w nocy. To dopiero jest choroba...

Na zdrowie!

Obrazek użytkownika angela

30-06-2020 [14:23] - angela | Link:

Prezydent Andrzej Duda startował w wyborach z własnej chęci bycia prezydentem,bo chciał , i miał program coś dla Polski zrobić.  Pan  Rafał Trzaskowski prezydentem być nie chciał,  dlatego wystawiono Małgorzatę Kidawę Błońską, prawdziwą prezydent.
Zbyt wielu doradców miała pani przyszła prezydent,  w rezultacie wypowiedzi jej były często sprzeczne, a własnego pomysłu na prezydenturę nie miała, slupki poparcia leciały w dol, więc wymyślono nowego kandydata,  który z prezydenturą zupełnie się nie identyfikuje.
Jest juz prezydentem Warszawy,  i  Warszawą się absolutnie nie interesuje.
Za prezydentury  pana Rafala Warszawa cuchnie.
Za prezydentury pana Rafała,  Warszawa i Wisła, to jeden cuchnacy ściek.
Poza tym Warszawa  slynie z konstrukcji z palet, w CENTRUM!!! Warszawy,  zdechlych  koz nad wisla, i spadajacych z wiaduktu autobusów,  ktorymi  mogą kierować naćpani kierowcy, powodując ofiary śmiertelne.
Inne obstrukcje finansowe ratusza, kontynuacja rzadow Hanny GW, ochrona złodziei kamienic  itd.  Pan Rafał niestety, z prezydenturą Warszawy  sobie  absolutnie nie radzi,  a ubiega się o urząd  Polski.
Byc prezydentem Polski,  to na pewno nie tak , jak rządzi  Warszawą pan Rafał,  dla Polski katastrofa. 

Obrazek użytkownika RinoCeronte

30-06-2020 [18:48] - RinoCeronte | Link:

Pan Rafał wzorem Tuska będzie chciał "uciec do przodu".  Jest młodszy od Donalda, więc może mu się udać...

Obrazek użytkownika jazgdyni

01-07-2020 [05:49] - jazgdyni | Link:

Na szczęście ma też inne cechy Tuska - gnuśność, lenistwo i hedonizm. Podłapie w końcu dobrą fuchę, gdzie nie będzie musiał nic robić i wtedy będzie szczęśliwy. 
To modelowy truteń. Znam setki takich.

Obrazek użytkownika Dorota M

01-07-2020 [17:51] - Dorota M | Link:

I tu się Pan myli. Mocodawcy widzac doskonała okazje do zniszczenia Polski, nie pozwolą mu sie lenić, a jego osobista nienawiśc do Polski i Polaków dokona reszty.

Obrazek użytkownika jazgdyni

02-07-2020 [02:36] - jazgdyni | Link:

No dobrze - nie leni się. Ale wydajność pracy tego kandydata, to jakieś 10% wydajności prez. Dudy.

Obrazek użytkownika Jabe

02-07-2020 [07:20] - Jabe | Link:

Jak się to mierzy? W litrach?

Obrazek użytkownika jazgdyni

02-07-2020 [11:05] - jazgdyni | Link:

.
Nie, w debicelach.
.

Obrazek użytkownika jazgdyni

01-07-2020 [05:58] - jazgdyni | Link:

Wybory pokazały jak marna jest kondycja intelektualna całej opozycji. Komuniści i ludowcy tak się pogubili, że żenująco dali ciała. Przecież kiedyś to władcy Polski Ludowej. Konfederaci jadą, podobnie jak Kukiz15, na entuzjazmie i słabej edukacji młodych (brak nauki myślenia). Hołownia zebrał odpady z różnych pól - od kościelnej kruchty po sklerotyczne kanapy. A Trzaskowski oczywiście = pseudo-elyty plus aspitanci do nich. Bardzo fatalny materiał na wschodnich i belgijskich nawozach.
To się kupy nie trzyma i ich hasło - Wybierzmy przyszłość - należy rozumieć, że przyszłość to jest to co było przez ostatnie 25 lat.

Obrazek użytkownika Jabe

01-07-2020 [07:28] - Jabe | Link:

Czym się objawia brak nauki samodzielnego myślenia u młodych konfederatów? Że okazali się mniej podatni na propagandę dla ciemnego luda?

Obrazek użytkownika jazgdyni

01-07-2020 [11:35] - jazgdyni | Link:

Nie panie jabe. Tak głupio nie jest. Był pan kiedyś młody? Nie wiem czy pan był. To okres poszukiwań swego miejsca w życiu. A brak doświadczenia i perfidii świata wystawia młodych na żer oszustów i hochsztaplerów, którzy pod przykrywką wzniosłych słów i szybkich rozwiązań tumanią młodych. Dlatego zawsze na barykadach to młodzi giną.

Tę prostą filozofię ładnie wyłożył Ignacy Krasicki:

Młody lis, nieświadomy myśliwych rzemiosła,
Cieszył się, że szerść nowa na zimę odrosła.
Rzekł stary: «Bezpieczeństwo tych ozdób nie lubi;
Nie masz się z czego cieszyć, ta nas piękność gubi»

Obrazek użytkownika Jabe

01-07-2020 [17:19] - Jabe | Link:

To starych, ukształtowanych w komunie należałoby raczej podejrzewać o słabą edukację, zwłaszcza ekonomiczną. No i to właśnie staruszkowie najczęściej padają ofiarą oszustów. Może dotknęło to właśnie Pana, nie pomyślał Pan?

Obrazek użytkownika jazgdyni

02-07-2020 [02:40] - jazgdyni | Link:

Ofiarą oszustów padają ludzie chorzy w starości. Starość nie zawsze oznacza bezmyślność. Mam na Facebooku swoją stronę gdzie ostrzegam również młodych przed oszustwami różnych sklepów, urzędów czy deweloperów. Czyli jestem ciągle po właściwej stronie mocy.

Obrazek użytkownika Jabe

02-07-2020 [07:24] - Jabe | Link:

Nie politycznie.

Obrazek użytkownika Dorota M

01-07-2020 [17:48] - Dorota M | Link:

Dla Pani, dla mnie to oczywiste, ale "patrioci" z Konfederacji bardziej nienawidzą Dudy, niż kochaja Polskę. Ta nienawiść jest nakręcana systematycznie przez zapraszane do portalu wRealu24 ich "autorytety" i nastepuje bez przerwy jazda na prezydenta. Nie wiem czyja to robota, ale podejrzewam obce wpływy. Wyborcy Konfederacji dosłownie zioną nienawiścią do rządu i Dudy. Słabo to widzą, żeby poparli PAD W tej sytuacji już mamy tego lewaka za prezydenta..

Obrazek użytkownika Jabe

01-07-2020 [20:10] - Jabe | Link:

Tłumaczy Pani decyzje innych wyłącznie emocjami, zapewne sądząc po sobie. Tymczasem to pan Duda nic nie zrobił, by patriotyczny wyborca nań zagłosował. Po prostu. Naturalnie zionięcie miłością do Konfederacji przez rządowe szczekaczki też pozostawiło ślad. Trzeba było nie szukać sobie wrogów dookoła. Miłość do Polski nakazywałaby raczej poszukiwanie płaszczyzn współpracy, ale zwyciężyło sobiepaństwo.
 

Obrazek użytkownika jazgdyni

02-07-2020 [02:46] - jazgdyni | Link:

Głupoty gadasz Jabe. Nigdy nie daje się prosto połączyć wody z oliwą. Choćbyś niewiadomo jak mieszał.
Sobiepaństwo... też coś. O zdrowym rozsądku słyszałeś?

Obrazek użytkownika jazgdyni

02-07-2020 [02:43] - jazgdyni | Link:

A jednak patrioci z Marszu Niepodległości oficjalnie poparli Dudę. Na portalach zawsze prym wiedzie nieduża grupa krzykaczy - głupców i agentów.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

30-06-2020 [15:50] - Trotelreiner | Link:

@@andy51,krzysztofjaw,jazgdyni,kokos26,seafarer et consortes...
Janusz,przepraszam,że wykorzystuję Twój blog...na hurtową odpowiedź.

Otóż wszyscy panowie uniesieni wynikami GŁOSOWANIA,muszą sie wypowiedzieć....dlaczego głosowania? Bo to nie są WYBORY,tylko głosowanie na nominantów mediów,Sorosa,
służb i czegoś czego nie ma w III PRL...PARTII POLITYCZNYCH.

Na przełomie XV I XVI wieku Machiavelli napisał takie zdanie:NIE MA PARTII POLITYCZNYCH,SĄ TYLKO ETYKIETKI PRZEDWYBORCZE...POTEM LICZY SIE PIENIĄDZ I WŁADZA.

Mieliście 11 wytypowanych "kandydatów" gotowych na kompromitację...ale ich rolą,było odebranie punktów Dudzie...I TO SIĘ UDAŁO!!

Wynik Trzaskowskiego? To iloczyn IQ obywateli tego dzikiego kraju [Miro Drzewiecki]...inżynierii społecznej/medialnej i ordynarnej socjotechniki w radiu i telewizji.

Nazwać tych obywateli idiotami,debilami,kretynami? Przecież to widać...na ulicach,szosach,chodnikach...BEZINTERESOWNA NIENAWIŚĆ DO WSZYSTKICH!

Nawet psa takie bydle kopnie...bo co mu Qrwa zrobisz?!

Mazowsze głosowało na Trzaskowskiego...napiło sie trzaskowianki z Wisły...i rozpad funkcji?

Jedno jest do zrobienia...wywalenie na zbity pysk Gowina! To on ugadał się z PO w sprawie przełożenia głosowania...czyli można wyjść z PO,ale PO nigdy nie wyjdzie...z Gowina.

POLSKI JUZ NIE MA...JEST CH...D....I KAMIENI KUPA,W KTÓREJ RZĄDZI BRUKSELA [CZYT.MERKEL Z BERLINA]....liczy się tylko €..$...rubel...szekel...i władza.

Janusz sie pyta: dlaczego tak nienawidzą Kaczyńskiego,Dudy,Morawieckiego,Szumowskiego...bo im odcięto ryj od koryta! Ale wszystkie ręce na bagnety...

Jak mawiał Don Corleone....każdego można kupić....i każdego można zabić....

Odpukać w niemalowane.

 

Obrazek użytkownika Dorota M

01-07-2020 [18:01] - Dorota M | Link:

To sie nazywa podsumowanie sytucji. Jest tak, że jeżeli Duda nie wygra tych wyborów, to już żadnych opcja patriotyczna nie wygra w ciagu przynajmniej 2 kadencji,lub dłużej, a później już nie będzie co zbierać. Wchodzi do wyborów młode poklenie, które ma juz niewiele wspólnego z Polskością.

Obrazek użytkownika Marek1taki

30-06-2020 [19:37] - Marek1taki | Link:

"Soros w każdym kraju, który usiłuje zdobyć i zmienić, zakłada swoje uniwersytety i instytuty. W Polsce, jako kuźnię "postępu" utworzył Fundację Batorego."
Ktoś inny założył Fundację Jagiellońską. Jakiś Soros rytu szkockiego.
Nie mają nasi królowie szczęścia do fundacji. Co jeden to lewszy i sobie nimi gębę wyciera a nam tankują myśli do pełna.

Obrazek użytkownika jazgdyni

01-07-2020 [05:44] - jazgdyni | Link:

Porównujesz biedniusią, rzeszowską Fundację Jagielońską z przebogatą Batorego? Chyba żartujesz.
Widzisz jakiś spory wpływ Jagiellońskiej na opinię publiczną i sytuację w kraju?