Piękna piosenka Yarroka o Rafale

Jak w tytule. Słowa zbędne. Może jedynie to, że szkoda iż nie mamy w PL prawicowego radia z listą przebojów.
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

26-06-2020 [01:38] - Imć Waszeć | Link:

Nurowska i "p. ryje" dopełnia obrazu okrągłostołowej gówniażerii obrzucającej się rosówkami w piaskownicy. W takt dwugłosu płynącego z USA m.in. Z obu stron. A chodzi o odnawialne źródło szmalu dla ż. polityki mieszania Polaków z GWnem. Cofanie się, nawet ze wstrętem, poza tym, że jest absolutnie nieskuteczne, jest nie tylko oddawaniem pola chamom z żkomuny, tym michnikuremkom z korzeniami w UB, ale wręcz jest działaniem na szkodę Polski, bo wyklucza lub paraliżuje autentyczny odzew Polaków. To dlatego ta ekipa jest pompowana przez sponsorów z USA i samego Trumpa, a tymczasem ambasadoressa wywiesza tęczowe gacie w oknach. Wyjścia lepszego niż Duda obecnie nie ma, ale jest to skutek czyjejś świadomej polityki, machlojek, plątania się w opuszczonych już do kostek slipach pewnych "strategów", a nie wybór z rozsądku samych Polaków.

Karoń to lepiej wyjaśni: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika sake3

26-06-2020 [08:29] - sake3 | Link:

@Imć Waszeć.....To już nie tylko pisowskie ryje weszły do obiegu ale również budowa pisowskiego mózgu .Diagnozę,ze pisowskie mózgi mają inne okablowanie niż mózgi ludzi normalnych wysuniętą przez światowej sławy anatoma Radosława Sikorskiego należałoby rozpatrzeć i przestawić jako naukowy przełom do nagrody Nobla.Teoria Darwina obalona jednym paluszkiem przez pana na Chobielinie,teraz już mamy pewność,że wszyscy pochodzimy z kosmosu i jesteśmy robotami.No bo te kabelki....

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

26-06-2020 [14:25] - Imć Waszeć | Link:

Pan Piotruś to wyjaśnił w roku 2017: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

26-06-2020 [01:45] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Melodia ładna, przypomina inną piosenkę, której akurat nie mogę sobie przypomnieć,a od której "zapożyczono" linię melodyczną. Tekst niewątpliwie rodem z arcyinteligentnie dowcipnego programu pt."W tyle głowy" bawiącego od lat rzesze wiernych, wymagających telewidzów TVPiS. A co do tekstu, to powtarzający się w refrenie niby angielski zwrot "Kim jesteś?" poprawnie pisze się i mówi: "Who are you"  (czyt.:"Hu ar ju"), ale po polsku  fonetycznie miało być "huj", co w tym przypadku dotyczy autora owego tekścidła.

Obrazek użytkownika sake3

26-06-2020 [08:33] - sake3 | Link:

,,Chrabia'' jak zwykle pełen kultury......Razem ze słomą w buciorach zaszeleściły bluzgi a centrala w nagrode za chamstwo zaszeleściła jakimś banknocikiem.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

26-06-2020 [15:54] - hr.Levak-Levatzky | Link:

sake3
dziękuje pięknie za niezwykle kulturalne, a przede wszystkim merytoryczne odniesienie się do mojego komentarza!

Obrazek użytkownika sake3

26-06-2020 [17:16] - sake3 | Link:

To co Pan napisał to był komentarz? Ach,przepraszam najmocniej panie hrabio,zmylił mnie ten dziwny ,nieparlamentarny zwrot w tym komentarzu o 1:45,który jak rozumiem wkradł się tam przypadkiem określając w tak mocny sposób autora bloga.Przecież pan hrabia nigdy by takiego wulgarnego zwrotu nie użył,nieprawdaż?

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

26-06-2020 [20:40] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Nazwa (hasło) bloga: 
sake2020
Pseudonim lub Imię i Nazwisko: 
sake2020
Miasto: 
Katowice
Zawód: 
pracownik umysłowy

Pan naprawdę jest pracownikiem   u m y s ł o w y m  ???

Obrazek użytkownika sake3

27-06-2020 [06:27] - sake3 | Link:

O widzę,że pan hrabia wysoko postawiony,nawet ma dostęp do danych osobowych.Tak ,jestem pracownikiem umysłowym,przeciez w Polsce musi pracować ktos by takie nieroby i pasibrzuchy jak hrabia mogły wypisywać swoje bzdury i inwektywy.

Obrazek użytkownika angela

26-06-2020 [08:01] - angela | Link:

Rafal, jak Rafał,  następną lalka szmacianka wystawiona do podziwiania, kiedy tamta się nie udała. 
A rzadzil będzie ktos inny, ktory ostatnio sie schował, bo lalkę publika w miarę zaakceptowała. Przyczaił  się do nastepnego skoku na Polskę, żeby było  jak bylo, a Polska  wrócila na swoje wiernopoddancze  miejsce, kondominium Niemiec i Rosji  na Polskę. 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

26-06-2020 [20:49] - hr.Levak-Levatzky | Link:

@Frau
I znowu zmarnpwana okazja do nieośmieszania się...

Obrazek użytkownika angol

27-06-2020 [02:34] - angol | Link:

   miast komentarza ja sie zapytam kim jestes hrabio