Blitzkrieg czosnkowski ….Operacja Trzosnkowski

To chyba najtrafniejsze POdsumowanie operacji wymiany Kichawy na Czosnkowskiego .
PKW niech policzy i sprawdzi wiarygodność głosów oddanych na tego przechrztę bo może głosują obywatele wampiry w wieku 140 a nawet 180 lat ????
Do Pana Jarka  kilka słów …… niech Pan nie hamuje emocji …niech ich Pan nazywa po imieniu !!!
To co czerwoni zrobili Polsce ….My powinniśmy zrobić to samo!!!!
Sowieci , bolszewicy , neokomuchy, , LGBT……. obowiązywać będzie zasada wzajemnosci  ….pokazaliscie w 45  jak was traktować …..

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-06-2020 [13:19] - NASZ_HENRY | Link:

Sierpem i młotem
Chamską hołotę ☺