JASNOWIDZENIE PREMIERY

    przepowiednia dla ludu pełowskiego z większych miast

  

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika HenrykH.

25-07-2015 [12:40] - HenrykH. | Link:

Witam.I w Panu Bogu nadzieja że te słowa staną się prawdą:). Przeżyłem "cud"Solidarności ,kiedy to cały świat nam zazdrościł -czas na kolejny ,tym razem dokończony zryw Polaków.Pozdrawiam .

Obrazek użytkownika Lektor

25-07-2015 [19:25] - Lektor | Link:

To jest bardzo prawdopodobne, bo:

Ostatni sondaż GfK Polonia:
Niemal połowa Polaków chce zagłosować w jesiennych wyborach parlamentarnych na Prawo i Sprawiedliwość. Wprawdzie to tylko sondażowe wyniki, ale 49 proc. dla PiS robi wrażenie - zapewne najbardziej na politykach Platformy Obywatelskiej. Pytania „czy PiS będzie rządziło” lub „z kim PiS będzie rządziło” są już chyba nieaktualne. Do sensacyjnego, niepublikowanego jeszcze sondażu dotarł „Fakt”, który podaje, że posłowie PO z trwogą przekazują sobie tę informację.

Obrazek użytkownika Andrzej_były_gość

25-07-2015 [21:59] - Andrzej_były_gość | Link:

Amen!