Nędznicy…. wersja 3D

Nędza moralna , nędza intelektualna , nędza wizerunkowa …..
Nowa powieść o małych platformianych ludzikach, których jest niewielu ale burze robią i ło matko...... jak SKUTECZNIE.
Czy w Polsce jeszcze urzęduje RZĄD? Czy w Polsce jeszcze urzęduje SEJM? Czy w Polsce jeszcze urzęduje cokolwiek????
Medialna papka gdzie DEMOKRATYCZNIE WYBRANA WŁADZA SIĘ TŁUMACZY przed nędznikami antydemokratycznymi , przed nędznymi ludźmi którzy chcą metoda na bolszewika przejąć choć gram władzy.
Kto tu jeszcze nad czymś panuje?
Banda ćwoków chce do koryta? To wpuście ich tam gdzie ich miejsce ……prosto do śmietnika .
Jak utrzymać demokratyczne struktury ???? Siłą demokracji !!!
Ogłosić wybory . TYLE I AŻ TYLE .Niech Grodzki trzyma ustawę jak najdłużej A WY ZMIEŃCIE OFICJALNE KARTY DO POPIERANIA KANDYDATURY .Już teraz Kidawa miała problemy żeby zebrać 100 000 podpisów .Jak UWALIĆ  Czaskowskiego????? Dajcie mu tydzień na zebranie podpisów do kandydowania .NOWA KARTA POPARCIA  ZAŁATWI CZASKOWSKIEGO. Grają brudno no to walcie w nich demokracją .Zbiera podpisy ? Ok. Ale niech te głosy poparcia nie będą ważne I TYLE .
Pokażcie im jak smakuje Prawica….. zróbcie małej Sycylii małą Berezę Kartuską ….
To jacys wysłannicy czerwonego i czarnego piekła z adwokatami ,którzy chyba właśnie opuścili zakłady psychiatryczne.
DO JASNEJ CHOLERY PRZESTAŃCIE SIĘ TŁUMACZYC ….  Do spodu z nędznikami ich bronią..
Wybory to święto demokracji i basta … „DOBRA ZMIANO” rusz dupę !!!!!!!!!!!!!!!!!
Pisałem już wcześniej ,że ZP może przegrać te wybory , róbcie tak dalej i przegracie …….
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RinoCeronte

27-05-2020 [20:41] - RinoCeronte | Link:

Ale Oni nie chcą chcieć... Ktoś to już napisał wiele lat temu.

Obrazek użytkownika sake3

27-05-2020 [21:11] - sake3 | Link:

Prawica może przegrac te wybory bo okazuje się,że opozycyjne gnidy nie cofną sie przed niczym,Wypowiedzi Grodzkiego świadczą,że w czasie grania terminem wyborów przez opozycję po 6-ym sierpnia mogą starac się wyeliminować marszałek Witek stojącej Grodzkiemu na drodze do władzy.Te kanalie nie cofną sie przed zabójstwem.

Obrazek użytkownika ruisdael

28-05-2020 [07:02] - ruisdael | Link:

Zaobserwowałem, że od jakiegoś czasu bezradność rządu wywołuje wkurw.... po tej stronie blogosfery. Nie ma się czemu dziwić- tego żeśmy się nie spodziewali.Do utrzymania władzy nie wystarczą jedynie programy rozdawnicze...

Obrazek użytkownika Czesław2

28-05-2020 [08:24] - Czesław2 | Link:

W znacznym obszarze prawa nie jesteśmy niepodległym krajem. To raz. Dwa, znaczna ilość Polaków popiera całym sercem kręcenie lodów i tak głosuje.