Co z Ruchem Społecznym RP?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika JacBiel

12-07-2015 [12:17] - JacBiel | Link:

"Komuchy wszystkich krajów - łączcie się!"

- Karol Marks i Fryderyk Engels, Manifest Komunistyczny

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

12-07-2015 [14:35] - NASZ_HENRY | Link:

Lewizna POpulizna ;-)

Obrazek użytkownika gorylisko

12-07-2015 [17:00] - gorylisko | Link:

jakoś mnie to wcale nie dziwi... a kiedy kwachu razem z millerem ?
i naprawde pan myśli, że oni podziela się z wami tymi milionikami co to w workach przyjechały
od CIA ?

Obrazek użytkownika Jabe

12-07-2015 [18:00] - Jabe | Link:

Działalność charytatywna na cudzy koszt.

Obrazek użytkownika Sir Winston

12-07-2015 [18:14] - Sir Winston | Link:

Ikonowicza Piotra prosimy o trzymanie się swoich rewirów. My się od nich trzymamy z daleka, on też niech się od nas trzyma z daleka.

Obrazek użytkownika gorylisko

13-07-2015 [02:01] - gorylisko | Link:

proszę pana, cały ten temat tego pana to ściema to ściema a la balcerowicz... tylko jeszcze chłopaki nie mogą się dogadać kto z kim i dlaczego nie...palikot dajmy na to...
jak już napisałem, ikonowicz mnie tutaj nie dziwi nic a nic... za to izdebski bolsze wsiech ;-) kak skazał towriszcz gorbaczow o bbc kiedy go zamachowcy od anajewa przymknęli... gościu realizuje tutaj misję znalezienia frajerów bo najwidoczniej z kukizem cos nie strzyla... i pewnie nie wystrzeli... za mało grochu ?? ;-)

Obrazek użytkownika Obywatel

13-07-2015 [19:21] - Obywatel | Link:

Te wszystkie ruchy byłyby zupełnie niewarte uwagi, gdyby nie pewne zjawisko. Otóż panowie liczą na irracjonalne oczekiwanie na "nowych, co zrobią porządek".
Partia X, Samoobrona, Mikke czy Kukiz - nieważne... Przyjdzie polityczny mesjasz, sprzymierzymy się z Chinami, będzie granica na Uralu... Wyjdziemy z UE, wejdziemy do NAFTA (albo Unii Eurazjatyckiej), może zamiast republiki zrobimy monarchię...
Pomyślimy jeszcze... Może będzie abolicja podatkowa, a może masowe konfiskaty mienia. Obrotowy albo pogłówny... Obalimy demokrację albo ją przywrócimy. To zależy. Nie jesteśmy przecież doktrynerskim betonem.

Na szczęście coraz mniej ludzi łapie się na podobne absurdy, ale liczby wciąż są zatrważające.