SZOK! P. Rybak - "prawa ręka" Kukiza oskarża go o zdradę!

Chyba najciekawszy filmik z naszego podwórka politycznego, który oglądałem w tym roku.
Naprawę warto obejrzeć go do końca.
A komentarz jest zbędny.
https://www.youtube.com/watch?v=uS75O43p_JY

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika JacBiel

21-06-2015 [23:41] - JacBiel | Link:

Po co Pan wklejasz tych oszołomów?
Z Sendeckiego wszyscy się już śmiali 10 lat temu, jak wieszał swoje filmiki z telefonu na forum Frondy.
A szanowny Pan Ryba kandyduje na premiera (13.30)
Gratuluję. Pan Ryba może i dobry człowiek, ale jak chce byc premierem, to dureń, jak i Pan skoro Pan to wklejasz i uważasz za argument. Dureń patentowany.

Następne szczury-podgryzacze się uaktywniły.

Obrazek użytkownika Francik

22-06-2015 [08:23] - Francik | Link:

Należy wklejać filmiki z Kaczyńskim - nawet jak się nie za bardzo zroumiało o czym Kaczyński mówi. Wtedy to jest argument. I nie jest się durniem patentowanym i szczurem-podgryzaczem. Gratuluję etyki dialektycznej (potocznie etyka Kalego) - ciekawe czy nabyta z trakcie studiów na postkomunistycznej WSHE, czy pan masz tak z istoty swojej.

Obrazek użytkownika JacBiel

22-06-2015 [18:31] - JacBiel | Link:

@all

Chciałem delikatnie, ale jak widać, nie za bardzo się to udaje, więc przetłumaczę z polskiego na nasze:

Pan Rybak, z pewnością poczciwy człowiek, ale dwóch zdań nie umie sklecić poprawnie. Owszem na sołtysa, czy związkowca nadaje się jak ulał, ale popieranie go na urząd premiera RP, to hucpa oraz dowód całkowitego braku samokrytycyzmu, czyli samo-dyskwalifikacja.

A pan Sendecki ma ugruntowana opinię (lekarza-oszołoma), i kto tego nie wie, ten jest politycznym świeżakiem i nowicjuszem. Śmieszne m.in. nie jest to, że był pionierem w kręceniu filmików telefonem, tylko to, że filmiki te publikował pod hucznie brzmiącą firmą "Telewizji Narodowej". Jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś z pozostałych 10 mln autorów telefonicznych filmików popisywał się aż taką bufonadą :-))

pozdrawiam

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-06-2015 [08:58] - NASZ_HENRY | Link:

Kiedy Jowita zawita u Kukiza JOWita ;-)

Obrazek użytkownika andzia

22-06-2015 [12:09] - andzia | Link:

Słowa "dureń patentowany" pasują też do pańskiego ulubieńca Kukiza;zaś Pan sam jesteś szczurem podgryzaczem PIS-u,więc "przyganiał kocioł garnkowi".

Obrazek użytkownika Leszek Smyrski

22-06-2015 [12:20] - Leszek Smyrski | Link:

Dzień dobry.
Czytałem Pański post.
Czy mógłbym prosić o definicję terminu "prawa ręka" ?
Z poważaniem.
Leszek Smyrski

Obrazek użytkownika Domasuł

22-06-2015 [21:03] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Mocne