Koronawirus w służbie totalsów

Nigdy nie przypuszczałem, że totalna opozycja posunie się do wykorzystywania koronawirusa w kampanii wyborczej. Owszem spodziewałem się wielu rzeczy po totalsach o czym już pisałem, ale cyniczne i hipokratyczne granie na emocjach związanych z tym wirusem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. To jest polityczny rynsztok i wydaje się, że opozycja tylko czeka na prawdziwe doniesienia o zachorowaniach w Polsce.

Post mój nie będzie długi albowiem krytyce można poddawać jakąkolwiek wartość, pustka zasługuje na zapomnienie i brak reakcji. Dziwię się Panu ministrowi zdrowia, że zdecydował się na rozmowę z taką Kidawą-Błońską, ale być może takie działanie jednak powstrzyma totalsów, choć wątpię.

Opozycja nic nie mówi wprost, ale tylko insynuuje, że rząd ukrywa koronawirusa a on niby już jest w Polsce. Te insynuacje są obrzydliwe i nakierowanie na wywołanie paniki, by później atakować rząd za niechybne przypadki tego wirusa w Polsce. To przekracza wszelkie granice przyzwoitości, choć dla totalsów przyzwoitość jest obcym terminem.

Nie mam ochoty więcej pisać na ten temat. Uważam polską opozycję za coś plugawego, na co nawet nie warto splunąć nie mówiąc o dyskusji.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

28-02-2020 [21:45] - wielkopolskizdzichu | Link:

Ja natomiast uważam że liczą się cele, a nie estetyka. Jeśli gra epidemią może przyczynić się do wyrwania Polski z rąk koterii Kaczyńskiego to trzeba takiego narzędzia użyć.

Obrazek użytkownika Bona

28-02-2020 [22:18] - Bona (niezweryfikowany) | Link:

Biedny człowieku - CHOREGO NALEŻY WŁAŚCIWIE LECZYĆ, A NIE UŻYWAĆ GO DO TZW. GRY POLITYCZNEJ. OBSERWUJĄC TZW. DYSKUSJĘ NA TEN TEMAT UWAŻAM, ŻE POWINIEN ON BYĆ W OGÓLE WYJĘTY Z DEBAT POLITYCZNYCH. Przyczyna jest bardzo prosta, nie będąc lekarzem nie rozumie się problemu.Politycy uważają, że wiedzą wszystko i to najlepiej. programy publicystyczne na ten temat są katorgą dla słuchaczy, tym bardziej, jeśli słucha tego lekarz. Oczywiście można zalecić wyłączenie telewizora.

Obrazek użytkownika Marek1taki

29-02-2020 [10:40] - Marek1taki | Link:

Jak leczyć chorego właściwie? Pozwalając mu wydawać samemu pieniądze czy traktując przedmiotowo podług politycznych i administracyjnych decyzji?

Obrazek użytkownika Bona

29-02-2020 [11:29] - Bona (niezweryfikowany) | Link:

najogólniej i najkrócej - postępując wg przysięgi Hipokratesa.Musimy wrócić do korzeni. W przeciwnym wypadku są to właśnie różnego rodzaju 'gry"

Obrazek użytkownika maxilampus

29-02-2020 [12:42] - maxilampus | Link:

..." wg przysięgi Hipokratesa.Musimy wrócić do korzeni"..hihihihi Z tym sie bezwarunkowo zgadzam ! Korzen jest najwazniejszy !! Hipokratesa mozna sobie odpuscic :-))
a te " gry"  to juz mnie zupelnie rozmarzyly ;-)) jaka lubisz ?

Obrazek użytkownika maxilampus

29-02-2020 [12:38] - maxilampus | Link:

waw ! .."nie będąc lekarzem nie rozumie się problemu"..
Bedac pacjentem rozumie sie problem z lekarzami i problemami ,ktore celowo kreuja..:-))
Biedna Kobito..Podejrzewam ,ze owi lekarze nie rozumia samych siebie  :-)) nie mowiac o ich coraz bardziej watpliwych kwalifikacjach ..
..".." katorgą dla słuchaczy, tym bardziej, jeśli słucha tego lekarz."..hehehe  sugeruje udac sie do Bruxeli i tam sie poskarzyc na ta "katorge" w Polsce :-))
 

Obrazek użytkownika Bona

29-02-2020 [13:06] - Bona (niezweryfikowany) | Link:

Szanowny PANIE Dżentelmenie- pozdrawiam Pana serdecznie Pański język jest mi obcy.

Obrazek użytkownika maxilampus

29-02-2020 [13:49] - maxilampus | Link:

hahaha nic dziwnego..,bo sie nie znamy  ;-)) ale kto wie, moze znajdziemy wspolny jezyk :-))
ps. czy to  bona uzyla wczesniej tego okreslenia " biedny czlowieku" ?
Pani Bona musi przywyknac do NB tutaj same samce ( poza zdziskiem..no bo on jest taki..no wie pani .. teczowy ;-)) ..)....na dodatek jestesmy pasjonatami "dzikiej jazdy"..;-)) oj dzieje sie czasami tutaj dzieje ;-)) polubi pani ;-))

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

28-02-2020 [22:32] - krzysztofjaw | Link:

Pisze Pan Szanowny bzdury i tylko tyle.
Pzdr bez satysfakcji

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

28-02-2020 [23:36] - wielkopolskizdzichu | Link:

Ciężko musi się żyć Panu w społeczeństwie, w którym ponad 50 procent uprawnionych do głosowania, albo nie stawia krzyżyków tam gdzie pańskim zdaniem powinna lub w ogóle nie potrudzi się do urn. 
Front Jedności Narodu się Panu śni, a tu normalne procesy jakie towarzyszą walce politycznej dzieją się w Polsce. Jedyną rzeczą, która jest niegodna to atakowanie elektoratu, partii przeciwnej, ale w stosunku do polityków można używać każdego środka bylebył skuteczny, łącznie z  jazdą po najbliższych jeśli współuczestniczą w kampanii i są potencjalnymi beneficjentami wygranej w wyborach.
 

Obrazek użytkownika maxilampus

29-02-2020 [13:04] - maxilampus | Link:

Teczowy zdzisku..te 50 % ktore nie chodzi do Urn czeka az ktos te Urny do nich przyniesie :-))zjawisko wyjasnione ;-))
Z tym ciezkim zyciem masz racje bowiem te Urny sa rowniez bardzo ciezkie :-))
.."a tu normalne procesy jakie towarzyszą walce politycznej dzieją się w Polsce."hahahaha posikalem sie !!! takich tekstow ze szkolen PZPR nie slyszalem od 37 lat ..hahaha
.."Jedyną rzeczą, która jest niegodna to atakowanie elektoratu, partii przeciwnej"..hahahaha zdzisek ja cie stad na taczce wywioze i co mi zrobisz :-))
Zdzisek widze skutki twojego przejscia na whisky ! dajesz chlopie czadu !! takie wykwintne zwroty jak "niegodnie" "normalne procesy" "bylebyl"..nigdy tak wyrafinowanych zwrotow z twoich  nie slyszalem ;-))
NB rulez !!! :-))

Obrazek użytkownika maxilampus

28-02-2020 [22:37] - maxilampus | Link:

Teczowy zdzisek tutaj ?

Obrazek użytkownika maxilampus

28-02-2020 [22:42] - maxilampus | Link:

Skoro licza sie cele to pragne Teczowemu zdziskowi przypomniec jakie jest stanowisko Czarnych Katoli wzgledem Teczowych :-)) tak ,tak cele sa bardzo wazne ,ale obawiamy sie ,ze ich moze dla was nie starczyc...a czy beda pomalowane na czarno czy ciemna zielen wiadomo..niewazna estetyka :-))

Obrazek użytkownika maxilampus

28-02-2020 [22:54] - maxilampus | Link:

Teczowy zdzisek dzisiaj jakos mocno poirytytowany:-)) Trzesa sie rece,glos drzy nieprzekonywujaco,szare komorki praza sie w szalenczym wysilku aby sformulowac jakas mysl o celach..hmmm to chyba podswiadomosc podpowiada teczowemu zdziskowi ten temat ?
Odstaw ta nalewke z "ziomnokow" zdzisek ! bo zapomnisz po co tutaj przyszedles ..:-))
Olsnienie !! Wypuscili cie !! stad ta tecza i te cele :-)) Whisky i wszystko jasne ! Polecam teczowemu zdziskowi CC Club Black Label..z najlepszej Kandyjskiego  jeczmienia z Lemington County :-))

Obrazek użytkownika Jan1797

29-02-2020 [08:28] - Jan1797 | Link:

@wielkopolskizdzichu [21:45] - Czy "w dążeniu do celu nie bacząc na estetykę" gwarantujecie
Chodzieży prostą drogę do ruiny?O to chodzi?Gratuluję.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-02-2020 [23:37] - Imć Waszeć | Link:

Najnowsze i najbardziej tajne informacje ze sztabu totalsów: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

29-02-2020 [11:14] - Imć Waszeć | Link:

Inni podstępni kandydaci na prezydenta również nie zasypiają gruszek w popiele i kombinują. Towarzysz Biedroń udaje się nawet do Chin w poszukiwaniu smoka.... : https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Kryspin

29-02-2020 [00:34] - Kryspin | Link:

Ta kampania na niektórych podziałała wręcz chorobliwie: autor zupełnie już zidiociał i obłąkany z nienawiści do opozycji obrzydzanej mu całymi dniami przez  narodowo-patriotyczne media, bredzi jak w malignie. Radzę więc  posłuchać tej piosenki, na pewno nie zaszkodzi,a może  pomóc:  https://www.youtube.com/

Obrazek użytkownika Kryspin

29-02-2020 [00:40] - Kryspin | Link:

Chodzi o ten link:  https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Kryspin

29-02-2020 [00:41] - Kryspin | Link:

Chodzi o ten link:  https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Bona

29-02-2020 [07:00] - Bona (niezweryfikowany) | Link:

PANIE ADMIN- NIE POJAWIŁ SIĘ MÓJ KOMENTARZ  Z WCZORAJSZEGO DNIA. MOGĘ BYĆ ZBANOWANA, ALE FAKT CENZURY JEST STRASZNY, A WOKÓŁ MOWA O wolnym kraju

Obrazek użytkownika tricolour

29-02-2020 [08:31] - tricolour | Link:

@Bona

Zamiast jęczeć proszę sie zastanowic nad treścią tego, co mialo sie pokazać, a nie pokazuje. Wszak wolność słowa trzeba czasem ograniczyć jak twierdzi Gryzelda.

Obrazek użytkownika Bona

29-02-2020 [11:34] - Bona (niezweryfikowany) | Link:

Szanowny Panie- nie rozumiem , gdzie to jęczenie. pozdrawiam Pana

Obrazek użytkownika maxilampus

29-02-2020 [13:08] - maxilampus | Link:

.. 'gdzie to jęczenie"..kobito..jak to gdzie ? wszyscy slysza :-)) bezwstydna !

Obrazek użytkownika tricolour

29-02-2020 [13:21] - tricolour | Link:

@Bona

Wielkie litery oraz skarga, ze ograniczają wolność słowa, to jest to jęczenie.

Obrazek użytkownika maxilampus

29-02-2020 [13:11] - maxilampus | Link:

.."FAKT CENZURY JEST STRASZNY,"..phiii co za odkrycie..mnie zona cezuruje od 30 lat..mozna przywyknac..i nie raz na dobrze wyjdzie :-))

Obrazek użytkownika xena2012

29-02-2020 [10:32] - xena2012 | Link:

Do celu choćby i po trupach -jak mawia pan Zdzichu.Nader rewolucyjnie to brzmi.a koronowirusa opozycja( z panem Zdzichem naturalnie) usiłuje wprząc w kampanię Kidawy.Proponuję na spotkaniach wielbicieli pani Kidawy obok jej portretu postawić fotografię koronowirusa,wymowa będzie większa.Mozna będzie się nawet do portretu i fotografii pomodlić aby koronowirus wreszcie przybył i wsparł jej kampanię razem z Tuskiem.Sztabowcy Kidawy tropią rzekome zatajanie przez rząd przypadków choroby z wprawą tropicieli antysemityzmu w Polsce i podobnie nie mogąc znaleźć podają kłamstwa,zmyslają.

Obrazek użytkownika tricolour

29-02-2020 [10:36] - tricolour | Link:

@Xena

Pani partia de celu szla po 96 trupach wiec wykorzystanie potencjalnych chorych to male miki.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

29-02-2020 [11:02] - wielkopolskizdzichu | Link:

Ja nic nie wprzęgam. Ja tylko obserwuję z rozbawieniem jak Partia która z pełną świadomością wykorzystywała katastrofę smoleńską, wielce się oburza na opozycję za to że ta chce dorwać się do władzy, posługując się koronowirusem. 
 

Obrazek użytkownika Kryspin

29-02-2020 [13:09] - Kryspin | Link:

Jak to mawiała moja Babcia? Aha: przeczyszcza łagodnie nie przerywając snu. No więc skąd ta agresja u Xenny?

Obrazek użytkownika angela

29-02-2020 [12:11] - angela | Link:

Nie ma to, jak kampania wyborcza pani Kidawy. 

Peregrynacja obrazu matki Kidawy???

https://m.niezalezna.pl/313457...

Jak się nie ma co Polakom zaoferować, to choć podretuszowany mocno portret,  niech sobie ludziska popatrzą, to humory im się poprawią, i na wybory prędzej pójdą. 

Obrazek użytkownika maxilampus

29-02-2020 [13:24] - maxilampus | Link:

hehehe..gdzie to bylo ? w szpitalu dla czubkow ?

Obrazek użytkownika maxilampus

29-02-2020 [13:26] - maxilampus | Link:

Tak na temat..
Naszla mnie mysl ,ze po tych wyborach bedziemy potrzebowali wiecej lozek w szpitalach psychiatrycznych niz w szpitalach chorob zakaznych..:-))

Obrazek użytkownika angela

29-02-2020 [16:37] - angela | Link:

Może to strach wlasnie przed koronawirusem powoduje to, że wożą sam portret, ale przecież 'sztab' tez może się zarazić.  A  może boi się Pani Kidawa tłumaczyć  ze  swoich  wczesniejszych wypowiedzi.

 

Obrazek użytkownika paparazzi

29-02-2020 [16:51] - paparazzi | Link:

Totalniacy gotowi poświecić Jachire w imię sprawiedliwości dziejowej i wyslac ja bez maseczki po COVID-19.

Obrazek użytkownika angela

29-02-2020 [17:00] - angela | Link:

A to właśnie ma być 'pierwsza  ^dama^,
"Chodz  tygrysie",  a gdyby tak do Trumpa, hi hi hi.
https://wpolityce.pl/polityka/...

Az strach się bać,  jak zacznie się więcej udzielać, od Pani Agaty .
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

29-02-2020 [17:55] - wielkopolskizdzichu | Link:

Przez chwilę słuchałem Kamysza - bardzo spokojny - na konwencji, Dudę też, akurat dziś dominuje dudowa retoryka z Kozienic.
Jak na faceta, za którym stoi potężny aparat partyjny, nieograniczone środki finansowe pochodzące z kieszeni wszystkich / łącznie z kieszeniami jego wrogów np moją / , za którym stoją purpuraci i media to .... strasznie wrzeszczący jest.
Facet przekonany do swych racji nie potrzebuje, aż tak bardzo podnosić głosu.
Duda na spotkaniach zaczyna wrzeszczeć, mnie to nie martwi.

Obrazek użytkownika maxilampus

29-02-2020 [18:29] - maxilampus | Link:

.."  Dużo ważniejsze od wyprowadzenia religi ze szkoły jest wyprowadzenie polityki z Kościoła. Jak mówił papież Franciszek: państwa muszą pozostać świeckie, bo te wyznaniowe źle kończą." ..
Buc zbolaly..skonczyc to My go :-)) farbowany lokaj Tuska ..

Obrazek użytkownika angela

01-03-2020 [00:24] - angela | Link:

Pan Kosiniak,  to wszystko o czym  mówi  miał możliwość zrobić już dawno , bo PSL rządzili prawie 30 lat, w różnych konfiguracjach.
A "wojna Polsko Polska " nie bardzo mu wtedy przeszkadzała?