GrzyPObranie czyli….

a na jesień zamiast liści będą wisieć neokomuniści . Jak ja uwielbiam ten ryk trzody platformianej , ten pęd nad przepaść i skoki ….. można by zacytować Kaczmarskiego ….. DŁUGOŚMY NA TEN DZIEŃ CZEKALI…..i zaśpiewać  WARTO BYŁO CZEKAĆ NA TE LEPSZE CZASY ….. No ale przejdźmy do rzeczy . Wiele się dzieje i służby dostały permanentnej sraczki . Już im Kukiz nie wystarcza to sięgnęły po Stonogę i Petru . Może któremuś z nich się uda by ZMIENIŁO SIĘ WIELE I NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO . Ubaw mam po pachy jak patrzę na ruchy Platformy Odbytwatelskiej, po prostu biegająca i rycząca trzoda . Należało by to dookreślić nie obrażając much i świń … NIECH MOC SMRODU , BĘDZIE Z WAMI PLATFUSAMI !!! Za to gówno , które narobiliście w Polsce , za to że wywołaliście  nienawiść Polaka do Polaka , za przemysł POgardy do uważających inaczej niż wy . Za przekręty i złodziejstwo , za wszystko złe co uczyniliście mojej Polsce , naszej Polsce . Cuchniecie już POdliną i niech tak zostanie . Trzeba nam tylko uważać ,żeby służby nie zmajstrowały nam nowego rozdania , nowego okrągłego stołu . Dlatego apeluje do antysystemowców by popierali PIS bo to jest jedyna antysystemowa partia dążąca do sanacji RP. Na jesieni grzyPObranie tylko nie jedzcie tych GRZYBÓW . Bo na pytanie czy można zjeść trującego grzyba odpowiedź jest jedna …. MOŻNA , ale tylko raz. Nie dajcie się zwariować i oceniajcie komu i na czym zależy . ONI maja POrtki pełne strachu i po smrodzie ich POznacie . NIECH MOC SMRODU BĘDZIE Z PO , niech ich będzie CZUĆ , żebyście ich mogli rozpoznać a na jesieni wykopki komuny i neokomuny . 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO i nie odpuszczajcie . Mamy szanse ZWYCIĘŻYC i do jasnej cholery ZRÓBMY TO dla nas i dla naszych dzieci i wnuków .

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika bolesław

10-06-2015 [22:10] - bolesław | Link:

Witaj Kacie!
Zapamiętajmy dzień 10 czerwca 2015 roku. Warto było na ten dzień czekać.
Dzięki za załączony filmik.
". Mamy szanse ZWYCIĘŻYC i do jasnej cholery ZRÓBMY TO dla nas i dla naszych dzieci i wnuków ."
I tego się trzymajmy!!!!!!!!!
Pozdrówka przesyłam, bolesław.

Obrazek użytkownika kat

10-06-2015 [22:15] - kat | Link:

Drogi Bolesławie
pozdrówka i 3MAJ SIE CIEPŁO

Obrazek użytkownika smieciu

10-06-2015 [22:18] - smieciu | Link:

Ja tam nie mam jakichś szczególnych powodów do radości. Póki co to MY, czy tam POLACY nic nie zdziałaliśmy. Całą robotę odwaliły jakieś tajne służby i szczerze wątpię by PeOwcom stała się jakaś większa krzywda.
Bo skoro to nie MY, POLACY rządzimy Polską to nie my także będziemy rozliczać PeOwskie marionetki. Będzie to robić ktoś za nas. A ten ktoś nie ma urazy do tych ludzi. Bo za co? Po prostu biznes. Ci sprytniejsi z PO już tam wyrabiają sobie papiery u nowych szefów. To nie pierwszyzna. Przerabiali to pod koniec lat 80tych. I nigdy nie zerwali kontaktów. Choć może im trochę uderzyła woda sodowa do głowy. Ale to raczej mały problem techniczny. Może nawet posypią sobie głowę popiołem. A może nawet to nie będzie potrzebne. Przemieszczą się wkrótce na upatrzone pozycje i poczekają na lepsze czasy.
Choć te jak sądzę nie nadejdą. I dla nich i dla nas.

Obrazek użytkownika anka1958

10-06-2015 [23:39] - anka1958 | Link:

Nic nie zdziałalismy? Gdyby nie środkowy palec dla bronka to nie byłoby " nowoczesnej pl" ani tej publikacji fotek.A tak musieli wprowadzic plan B,fakt,że był gotowy dużo wczesniej.Co dalej ? To już zależy od nas czy takie sprzedajne k...y jak radek wejda do sejmu z jedynki w " Bydgoszczu" i innych miejscach Polski." troche uderzyła im woda sodowa do głowy", trochę? to była Niagara, nie woda sodowa,paniska cała gębą,pan na Chobielinie,szlak by go trafił.

Obrazek użytkownika emilian58

11-06-2015 [03:53] - emilian58 | Link:

Drogi Kacie Wieczny Optymisto Witam!Do wyPOrów zostało trochę miesiącuf,pragnę przypomnieć grubiańsko.A w te parę miesiąców jak wiesz to my kiedyś wojnę przegrali!A po tej "wygranej" (oczywiście przez nas wygranej) już wojnie to "bracia" Słowianie do tej POry nie POszli sobie.A na dokładkę i owszem to w latach 80-tych "bracia" germańcy chyżo POwrócili razem z dziadkiem z wermachtu i nieśpieszno im nazat!Tako więc myślę sobie nieśmiało i skrycie (a może PO kryjomu?) że jednak Śmieciu dużo racji ma i owszem.
PS.ZaPOmniałem jeszcze o tych "miłosiernych" góralach z góry SYNAJ!Pozdrawiam serdecznie mimo wszystko z dużą dozą optymizmu!
A cholera bym na wielonoge zapomniał!A pamiętasz Kacie Drogi jak to po wojnie Buldog paradę zwycięstwa przeprowadził?Bo ja zapytać chciałem czy ktoś (może Ty?) pamięta Polaka jakiego na tej paradzie?!Bo przecie my za WSZYSTKICH wolność walczyli!I w tej kotłowaninie o swojej wolności zaPOmnieli i owszem i szkoda wielka!

Obrazek użytkownika Sceptyk

11-06-2015 [08:26] - Sceptyk | Link:

Spytam z ciekawości - o jakiego Kaczmarskiego chodzi?

Obrazek użytkownika walD

11-06-2015 [22:11] - walD | Link:

pilnujemy Wykopków. musimy dokładnie wyłapać stON_Qę,
- bo będzie po kartoflach.
Pózniej Bereza kar_Tuska będzie czynna całą dobę