Polska potrzebuje nas wszystkich!

W komentarzach do mojego ostatniego postu spotkałem się z krytyką jakoby nawołując do zgody narodowej sam próbowałem zantagonizować nasze społeczeństwo.

Jest to całkowita bzdura a dlaczego i jakie były moje intencje przedstawiam w niniejszym tekście.

Polska jest dla Nas Wszystkich. I dla tych również, z którymi można się pięknie różnić... kochając wszakże zawsze Ojczyznę.

Nie dajmy się zantagonizować i spauperyzować. Tylko razem będziemy silnym narodem, dla którego Polska jest najważniejsza a nie brukselskie salony lewackich elit. Od 966 roku byliśmy, jesteśmy i będziemy w Europie i nie ma to nic wspólnego z przynależnością do tzw. Unii Europejskiej w obecnym kształcie. Po prostu jest to niezaprzeczalny fakt i trzeba mieć to na uwadze szermując hasłami o tym, że obecne rządy chcą wyjść z UE, bo na dzisiaj jest to absurdalny zarzut. Tym niemniej przynależność do UE nie może przesłaniać dbania przez polskie elity przede wszystkim o własny kraj, o Polskę. To jest nasza niezaprzeczalna powinność nas wszystkich, opozycji i naszych rządzących.

Na takim propolskim fundamencie możemy się różnić, spierać, walczyć o głosy wyborcze, tworzyć partie polityczne, itd. I w żadnym momencie nie możemy działać przeciwko Polsce, bo to jest zdrada stanu i ludzie, którzy tak postępują nie są godne nazywać się Polakami. Kochamy swój kraj, swoją Ojczyznę,  chronicznie nie znosimy zniewolenia a gloryfikujemy prawdziwą Wolność!

Szanujemy też inne narody i ich kraje. Szanujemy ich narodowe święta. Amerykanie mają swój „4 lipca”, Rosjanie czczą uwolnienie od Polaków Kremla, Żydzi mają swoją „Chanukę”, Francuzi, Niemcy i inne kraje świętują u siebie tak, jak sami tego pragną. I w Polsce winniśmy świętować to, co nam się podoba i wyznawać wartości, które nam się podobają i są naszą tradycją i historią.

My chcemy, u siebie w Polsce świętować nasz polski a nie kolorowy Dzień Niepodległości. Nasi Ojcowie i dziadkowie walczyli za biało-czerwoną a nie tęczową czy czerwoną lub czarną Polskę!

Nam nie potrzeba jałowych sporów opartych na emocjach. Nam nie potrzeba niepotrzebnych kłótni i swarów. Wystarczy, że będziemy mieli polskość w sobie. I na tej podstawie możemy się różnić, ale targowickiej zdrady nie wybaczymy nigdy.

Pokażmy więc  jeszcze raz naszą jedność, jeszcze raz uczestnicząc w wyborach prezydenckich  i wybierzmy zgodnie z naszym sumieniem, polskim sumieniem.

Jest przecież nas wielu, miliony… Niech te tłumy dumnych z polskości i naszego narodu ludzi jeszcze raz pozwoli nam uwierzyć, że WYGRAMY NASZĄ POLSKĘ. Jesteśmy tego warci! Wykrzesajmy szczególnie teraz jeszcze raz tego nieugiętego ducha naszej niezłomności i uwierzmy, że śmierć naszych przodków, nasza historia, tradycja, wiara, honor są niezniszczalnym fundamentem trwania naszej Ojczyzny!

Zjednoczmy się we wspólnej walce o naszą polskość. Niech będzie to walka w duchu pokoju i duchu wartości najwyższych: BÓG, HONOR I OJCZYZNA! Jeżeli zaś wśród polskich patriotów są nasi rodacy nie wierzący w Boga, to niech w to miejsce wstawią społecznie prawe zasady etyczno-moralne zawarte w Dekalogu…

Innym zaś, dla których Polska to nadal dziki kraj a polskość to nadal nienormalność i tym różnej maści hipokrytom próbującym nas nadal wewnętrznie skłócić, po prostu podziękujmy za "fatygę" i ich ignorujmy... Ignorujmy targowickich zdrajców żebrzących w UE o zmasowany atak na nasz kraj. Róbmy swoje i to wystarczy, nawet, gdy "kasta sędziowska", totalna (!) opozycja czy unijne elity są przeciwko nam.

Jakże mali Oni są wobec naszej polskiej wielkości i naszej wspólnej historii oraz tradycji...Jakże mali Oni są wobec polskiego ducha...

Tym "małym" i "wściekłym", "miałkim" i Nam nieprzychylnym powtarzam jeszcze raz: Nigdy Polaków nie złamiecie! Nigdy nie zrozumiecie naszego Ducha i Naszego Patriotyzmu! On Was przerasta!

Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy My Żyjemy!

A już po wyborach starajmy się nie tracić dalej naszej Polski. Bądźmy razem, organizujmy się i działajmy budując Naszą Ojczyznę, Ojczyznę marzeń naszych Ojców i dziadków, Ojczyznę Marzeń nas samych.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

12-02-2020 [11:14] - Marek1taki | Link:

Dokładnie tak.
"...byliśmy, jesteśmy i będziemy w Europie i nie ma to nic wspólnego z przynależnością do tzw. Unii Europejskiej w obecnym kształcie..."
Możemy wyjść z UE i powinniśmy to zrobić wtedy gdy to nam będzie odpowiadało, a nie zaklinać się, że nie i nigdy.
Jak strasznie działa propaganda widać po przykładzie, który udowadnia, że każdy daje się złapać na mówienie unijnymi sloganami.
Nawet poseł Sośnierz Młodszy palnął o tym, że Unia daje swoje:
"My nie potrzebujemy żadnych dopłat, wstańcie w końcu z kolan, przestańcie się prosić. Jesteście żebrakami Europy. Niech oni sobie wsadzą te swoje pieniądze. "
Warto by było by jednak rząd zdawał sprawę obywatelom ze wszystkich (w tym np. NBP) codziennych przelewów z Polski do instytucji zagranicznych aby decyzje suwerenów w demokratycznym państwie były świadome. Od tego powinien zaczynać się dziennik wieczorny TVP, a raz na miesiąc i raz na rok podsumowanie. Byłaby świadomość skąd Unia bierze.

Obrazek użytkownika Tomaszek

12-02-2020 [22:44] - Tomaszek | Link:

Jakto skont Unia bierze , oni wiedzą . S kontowni . To może zapiszmy się do kontowni , będzie bez pośredników . 

Obrazek użytkownika xena2012

12-02-2020 [11:39] - xena2012 | Link:

Co daje takie pełne irytującego patosu biadolenie?Do kogo Pan kieruje te patriotyczne apele?Dziś nie stac nas na filozoficzne ociekajace patosem rozważania tylko na trzeźwą ocenę przemysłu pogardy i reakcję na konkretne incydenty lawinowo narastające,na bezczelne kłamstwa rzucane przez opozycję.Tylko wykazywanie przykładów tych antypolskich i antyludzkich działań a nie okrągłe piekne słówka może dotrzeć do społeczeństwa majacego bardzo krótka pamięć.Przykład pierwszy z brzegu:paniuśka Kidawa.opowiada jaką to PO prowadziło skuteczną politykę prorodzinną.Nawet 500+ to też wg niej wynik ich polityki który PiS niecnie wykorzystał choc wiadomo,ze zawsze za ich rzadów ,,piniedzy nie było i nie bedzie''.Polska potrzebuje nas wszystkich''? Naprawdę? A w czym potrzebuje taka Jachirę,Kidawe czy Thun?

Obrazek użytkownika kaliszanin

12-02-2020 [12:02] - kaliszanin | Link:

Panie Krzysztofie, pisałem to już wielokrotnie, że gdyby wybory w naszym kraju mogły zmienić cokolwiek byłyby już dawno zakazane. proszę się oswoić z tą myślą będzie Panu łatwiej się pogodzić z pewnymi zagadkowymi z Pańskiego punktu widzenia późniejszymi zdarzeniami.

niemniej pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika maxilampus

12-02-2020 [17:51] - maxilampus | Link:

Drogi Krzysztofie.. Nie musisz przekonywac Polakow Patriotow do milowania wlasnej ojczyzny..
Wspolna Polska mowisz ?  Na czym ta wspolnosc ma polegac ?  Na wspolnocie ze zboczencami w zwiazkach"partnerskich"  ktore proponuje obecny Prezydent Duda ?..a moze ze zboczononymi psychopatami i pedofilami "sygnalistami" ktorzy to przy pelnej aprobacie Ministra Edukacji ( z PIS jak mnie pamiec nie zawodzi) beda w szkolach uczyc nasze nieletnie dzieci jak sie onanizowac i uczyc "wlasciwej milosci" miedzy kolegami..
Pamietam ,jak pare miesiecy temu po Polskich miastach ,objazdowy cyrk zboczencow wszelkiej masci,przy pelnej akceptacji Dudy i PIS  urzadzal tourne ,obrazajac przy tym wszystkie mozliwe wartosci religijne i kulturowe mieszkancow tych miast..Nawet im zafundowali forpoczty zlozone z bandytow milicyjnych aby normalny czlowiek i obywatel nie mogl protestowac..Za protest bylo palowanie,gaz lzawiacy i aresztowania.takie to w Polsce obowiazuja standardy "demokratyczne" ..I nasze podatnikow pieniadze byly uzywane do oplacania Milicyjnych zbirow..Wszystko to przy jednoznacznej akceptacji Dudy i PIS..Nie slyszalem aby Duda nawet "mialknal" w protescie..
Wspolnota z korporacyjnymi ,miedzynarodowymi zbirami ktorzy wyrzucaja nasze Polski Dzieci z Polski w poszukiwania godziwie platnej pracy ?? a moze wspolnota z coraz liczniejszymi w Polsce Islamistami z Bangladeszu i Sri Lanki ??
A moze wspolnota z tymi faszystowsko-komunistycznymi kanaliami z EU..i jej skorumpowanymi do cna Instytucjami w ktorej to obecnosc   jak NAKAZUJE PIS i Duda "jest "niepodwazalna Racja Stanu"..
Wspolna Polska z Morderczyniami niepoczetych dzieci ?..Wspolnota ze sprzedawczykami Polskiej Racji Stanu,ktora nie chce wyrzucic z Polski, obcych agentow knujacych i szkodzacych Polsce i Polakom..w roznej masci "konsulatach" i "instytutach" z instytutem Gethego i Batorego na czele..
Z tymi klamcami i manipulatorami ,ktorzy sprzeniewierzyli sie wlasnym obietnicom wyborczym ?... Z tymi ktorzy od 30 lat ukrywaja przed Polakami prawde o Magdalence i co tam uzgodniono ?  a moze z tymi ,ktorzy rzadza dzisiaj i mimo to kryja mordercow Ks. Jerzego ??  to tylko poczatek listy pytan ,ktore mam , jaki to rodzaj "wspolnej Polski" sie nam proponuje ,przekonujac ,ze Duda nam to wszystko zagwarantuje jak go wybierzemy..Nic tylko sie przezegnac....
Do czego ty chlopie nas namawiasz ?? zastanow sie..no chyba ,ze ci za to tutaj placa..

Obrazek użytkownika Arystydes

13-02-2020 [01:26] - Arystydes | Link:

Xena trafnie podsumowała irytująco głupawe biadolenie autora (co zresztą jest w jego stylu), równocześnie jednak twardo obstaje przy podziale Polaków, odsuwaniu od wspólnoty i potępianiu przeciwników jej opcji politycznej.  Pytam więc w czym Polska potrzebuje takich obywateli jak Xena? Odpowiadam:potrzebuje wszystkich obywateli, pomimo dzielących ich różnic światopoglądowych,politycznych i innych. Nawet tych, którzy wciąż sieją hejt i pogardę w internecie uważając się za jedynych patriotycznie patriotycznych patriotów kochających Polskę. A kto takiej potrzeby nie widzi, powinien zmienić sobie ojczyznę.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

13-02-2020 [07:43] - wielkopolskizdzichu | Link:

xena, tomaszek, anny etc są typowym przedstawicielem tzw żelaznego elektoratu, czyli tej części społeczeństwa polskiego - nieważne czy głosującej z wypiekami na twarzy za PiS czy za PO, lub za jakąś kolejną hybrydą PZPR - , która została oduczona samodzielnego myślenia za czasów głębokiej komuny.
To chyba podlega jakimś przekazom genetycznym, w związku z tym nawet gdy wymrze pokolenie pamiętające stan wojenny to xenopodobni nadal będą elementem składowym polskiego społeczeństwa i wdzięcznym materiałem do propagandowej obróbki.
Po co xenom zaprzątać sobie głowy, to je boli, w dodatku samodzielna decyzja oznacza wzięcie za nią odpowiedzialności.
Lepiej dla xen gdy jakiś Wódz, wyznacza im horyzonty i ścieżki, 

Obrazek użytkownika xena2012

13-02-2020 [09:58] - xena2012 | Link:

Jak widze jestem wdziecznym tematem do obróbki zarówno dla pana Zdzicha jak i pana Arystydesa.Proszę się jednak nie wpuszczać w przekazy genetyczne i dziwaczne rozważania na temat komuny jako przyczyny mojego myslenia i pilnować swojej głowy i swojego języka.

Obrazek użytkownika Arystydes

13-02-2020 [22:11] - Arystydes | Link:

Przekazy genetyczne, to odkrycie prezesa i powtarzane przez jego akolitów,a dotyczące obecnych sędziów, którzy pochodzą jakoby od sędziów komunistycznych mających krew na rękach swoich. Tak więc teorię tę można śmiało do Xeny i xenopodobnych zastosować.

Obrazek użytkownika Arystydes

13-02-2020 [22:05] - Arystydes | Link:

Xena i xenopodobni (zwłaszcza podobne) to materiał już nieprzemakalny,usilnie pracujący na takie podsumowanie,jakie znalazło się w komentarzu WlkZdz .Ale musimy pamiętać,że bez względu na to jaka władza będzie następną i że żadna nie będzie rządziła wiecznie,i tak będziemy żyli obok siebie, tyle że ze skazą spowodowanego odgórnie szczuciem pęknięcia, może przez jeszcze i 2 pokolenia. A co wtedy zrobią sieroty po PiS-sie, to już ich zmartwienie,chociaż już teraz powinni czasem o tym pomyśleć.