Kukizowcy , PIS , Duda i rozpieprzyć system się UDA!!!

Wiele jest głosów padających w obronie Pana Pawła Kukiza . Mam nadzieje że nie nasze opinie ale rzeczywistość skoryguje to czy Paweł jest rewolucjonista czy człowiekiem układu . Bardziej mi zależy na tym by młodzież , która poparła Kukiza dalej dążyła do zmian . Bo razem z ta młodzieżą na Jesieni możemy ODZYSKAĆ Polskę . Wrogowie już się zbroją , więc naszym zadaniem jest zachowanie umiaru i tworzenie nowej rzeczywistości . Nowej rzeczywistości w której wszystkie strony dażące do zmian oraz  grupy społeczne , rozmawiają i współpracują ze sobą a nie są POdjudzane przeciwko sobie. System już wystawił załogę trolli , która ma zadanie POdzielić rewolucjonistów i antysytemowców. Czy damy się podzielić? Przemysł PO-gardy już działa więc nie kłócmy się , szanujmy zdanie drugiego i realizujmy cele , które sa dla nas wspólne. Każdy ma prawo do swojej opinii politycznej i każdy ma swoje racje . W demokracji każdy ma prawo mieć swoją racje i swoje poglądy . Poszukajmy zatem takich elementów które sa wspólne.
1.Cel pierwszy rozpieprzyć system .
2. Cel drugi to likwidacja państwa funkcjonariuszy , układu , sitwy i korporacji .
3. Cel trzeci o przejąć fizycznie władzę w Polsce .
Jaka będzie ta nasza Polska po jesieni zależy tylko od nas . Proponuję zatem aby wszystkie siły antysystemowe  zwołały SEJM i porozumiały się co do celów wspólnych . I tu nie chodzi o to by kogokolwiek namawiać do jakiegoś ugrupowania politycznego ale o to by wypracować przed jesienią wspólne cele mając dalej swoje poglądy . Zróbmy komunie i neokomunie PSIKUSA . Pozdrówka dla kukizowców , narodowców , kiboli , braunowców , pisowców, radiomaryjnych , niepodległościowców  i wszystkich którym serce bije w rytm Mazurka Dąbrowskiego. 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-06-2015 [09:45] - NASZ_HENRY | Link:

Patrząc na fakty to Kukiz w wyborach prezydenckich POdebrał PiSowi 58% wyborców a PO tylko 42% !!
PiS ma obecnie dwa cele!
Maksymalny: Uzyskać większość konstytucyjną!
Minimalny: Uzyskać 42% głosów co da zwyczajną większość w Sejmie i pozwoli samodzielnie rządzić !!
Jak to zrobić?
Dzwonić do Henre'go ;-)

Obrazek użytkownika izabela

04-06-2015 [10:24] - izabela | Link:

Proszę podać telefon:)

Obrazek użytkownika xena2012

04-06-2015 [09:54] - xena2012 | Link:

widać że pani premier po porazce Komorowskiego wzięła się ostro do galopu.Nie ma nawet czasu na doprowadzenie fizjonomii do świetności przy pomocy botoksu co widoczne jest na zdjęciach.

Obrazek użytkownika izabela

04-06-2015 [10:23] - izabela | Link:

"Babuleńka cóż jest winna, że jest taka a nie inna". Brak urody i wiek jest najmniejszym grzechem urzędującej pani premier. Skupmy się na meritum. Poza tym takie argumenty są obrotowe. Pamiętam,że odsądzano od czci i wiary panią Kaczyńską za reklamówkę zamiast torebki. Torebki od ?. Nie znam się na tym powiedzmy od Gucciego.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

04-06-2015 [10:04] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Autor and ALL --- "„Partia rządząca chce odzyskać Internet. Pomóc mają w tym osoby zajmujące się zawodowo krytyką w Internecie…” --- Ależ to żadna nowina, bo ja już o dawna mam na swoim blogu takich funkcyjnych „krytyków” piszących pod nickami: cdn (Jan Woleński); tolens; felek, tarantoga, andzia; terenia; NASZ-HENRY; markop; danuta; angela … et consortes. To, że ich mam mnie nie dziwi. Zadziwia mnie natomiast, że na tę zmanipulowaną dość sprytnie rozbójniczą działalność lewackich hejterów daje się nabierać się coraz więcej przyzwoitych komentatorów, co dowodzi, że działania naszych przeciwników są jednak skuteczne. Serdecznie pozdrawiam. Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika angela

04-06-2015 [13:28] - angela | Link:

@ P.drr KP, naczelny hejter NB się odezwal.

Obrazek użytkownika terenia

04-06-2015 [13:32] - terenia | Link:

@Pan Pasierbiewicz

Nazywa się pan sam rasowym blogerem a w swym użalaniu się (wymienianiem nicków jw.)zachowuje się jak nieznośna,obrażona primabalerina.Do tych wymienionych wyżej nicków powinien pan doliczyć jeszcze co najmniej dwa z Salonu24,gdy panie,które wyartykułowały swoje NIEZALEŻNE zdanie i racjonalne myślenie zostały bardzo obcesowo przez pana potraktowane.Jedną z Nich gotów pan jest wysłać w KOSMOS a z drugą ma pan ochotę rozstać się bez żalu.Tylko dlatego,że nie popierają pańskiego oglądu rzeczywistości...
Chce pan utrzymywać rangę niezależnego blogera,a na argumenty adwersarzy jedyna pańska metoda to nazwanie ich "lewackimi hejterami"bądź trollami.Pan nie stosuje w odpowiedzi siły argumentów,lecz argument siły...oczywiście słownej.Tak więc na pańskim przykładzie widać jak ciężko jest o wzajemne porozumienie.Zarzuca pan innym narzucanie sposobu narracji w dyskusji publicznej a pan ...czy inaczej pan się zachowuje..warto się nad tym zastanowić.

Obrazek użytkownika Noemi

05-06-2015 [07:35] - Noemi | Link:

@terenia
Dziękuję za solidarność: Typowy OKSYMORON - "Szarmancki Bloger" - "Chamski Narcyz". Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika andzia

04-06-2015 [14:48] - andzia | Link:

pasierbiewicz,wiem,że to niemożliwe,ale spróbuj POMYŚLEĆ chociaż przez chwilę.Każdy w każdej chwili może zajrzeć do twoich wpisów i naszych komentarzy,a tam jak dłoni widać kto jest kim,więc daruj sobie te okołomonopolowe wypociny.

Obrazek użytkownika Tarantoga

04-06-2015 [10:13] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Wrzuciłem link do Twojej notki o Kukizie...ten z Matki Kurki...na Salon 24.

Przepraszam,ale na maile nie odpisujesz,więc samowolka :-)

Obrazek użytkownika TKJ

04-06-2015 [11:34] - TKJ | Link:

Inicjatywa jest zawsze po stronie zwycięzców. Jak by nie liczyć zwycięzcą jest pan Duda. Przyjdzie chyba zaczekać do sierpnia!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

04-06-2015 [17:39] - Ula Ujejska | Link:

Witaj Kacie

Trudno traktować poważnie Kukiza jako polityka. Ktoś kto uważa, że JOW zburzy system - a to rozwiąże polskie problemy, nie może być traktowany poważnie... a Polska nie ma już czasu na eksperymenty z anarchią.

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika kat

04-06-2015 [22:22] - kat | Link:

Witajcie
dziekuje za wAsze opinie i się odniose....pozdrówka i 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO