Małgorzata Kidawa-Błońska bez promptera...

W wywiadzie dla TVN kandydatka totalnej opozycji PO-KO Pani M. Kidawa-Błońska raczyła była powiedzieć: "Jak wiemy, Jarosławowi Kaczyńskiemu nie zależy na świecie, na Europie. Jemu zależy tylko na Polsce" [1], [2], [3]. 

Wydaje mi się, że totalna opozycja winna zabronić Pani Małgorzacie udzielania jakichkolwiek wywiadów na żywo, bez promptera. Jej inteligencja jest zaiste porażająca, tyle tylko, że w zdecydowanie negatywnym sensie.

Czy mi to przeszkadza? Absolutnie nie... Niech Pani Kandydatka mówi bez podpowiedzi jak najczęściej... wtedy to po każdej z nich Pan Prezydent Andrzej Duda zapewne będzie otwierał kolejnego szampana...

Tedy radzę Panu Prezydentowi zakup dużego zapasu tegoż wina i zapewne będzie to duża oszczędność środków przeznaczonych na kampanię wyborczą. Niech się rozsiądzie w fotelu i czeka na swoją kampanię wyborczą w wykonaniu... Pani Kidawy-Błońskiej. Więcej nie potrzeba :).

Gratuluję PO-KO takiej Kandydatki na Prezydentową... Jest jeszcze "bardziej inteligentna" niż słynny "bigosowanista i szogunonanista" Bronisław Komorowski.

Doprawdy nic tylko się cieszyć i zastanawiać co też Ona jeszcze wyartykułuje w czasie kampanii wyborczej a przecież to dopiero jej początek.

Powyższe wydaje się nawet śmieszne, ale jednak smutne, bardzo smutne... w kontekście oceny intelektualnej naszej totalnej opozycji... Jest kompromitująca i uwłaczająca dla naszych rodaków. Naprawdę Polska i Polacy zasługują na coś więcej...

[1] https://wpolityce.pl/polityka/483384-kidawa-blonska-zarzuca-kaczynskiemu-ze-zalezy-mu-na-polsce
[2] https://twitter.com/MarzenaPaczuska/status/1219745839461150720?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Fwpolityce.pl%2Fpolityka%2F483384-kidawa-blonska-zarzuca-kaczynskiemu-ze-zalezy-mu-na-polsce
[3] https://twitter.com/i/status/1219745839461150720

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-01-2020 [12:45] - NASZ_HENRY | Link:

Pani Kidawa prompter już obsługuje, teraz powinna jeszcze zatrudnić suflera i będzie jak rezydent Komorowski ☺
 

Obrazek użytkownika xena2012

22-01-2020 [16:50] - xena2012 | Link:

Ale czy ta drobna krucha i niemloda kobieta jest w stanie utrzymać suflera na plecach jak Komorowski panią Kacik?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

22-01-2020 [18:39] - Imć Waszeć | Link:

Ależ ona miała prompter i to najwyższej klasy z szeregiem certyfikatów i wpisanymi mądrościami filozofów. Lecz gdy posłanka zaczęła lewackim zwyczajem "być sobą", to prompter powiedział "Chyba zaraz wyjdę z siebie". I wyszedł....

Obrazek użytkownika kaliszanin

22-01-2020 [13:03] - kaliszanin | Link:

Panie Krzysztofie a może miała trochę racji, że nie wygra meczu ten kto nie wyjdzie poza swoje pole karne. a później utyskiwania, że sędzia, że piłka, że mosze kantor...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

22-01-2020 [13:39] - krzysztofjaw | Link:

To nie jest tak. Ona chciała zaatakować obóz PiS i J. Kaczyńskiego. Ale wbrew jej wypowiedzi to naprawdę tylko silna i suwerenna Polska jest Europie potrzebna i wtedy Polska też potrzebuje Europy. Zaczynajmy najpierw uporządkowanie Polski a dopiero później Europy i świata. A zresztą UE to twór rozpadający sie w obecnej formule. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

22-01-2020 [13:41] - krzysztofjaw | Link:

I jeszcze jedno. Ona tak zagaworzyła naprawdę nie zdając sobie konsekwencji z własnej wypowiedzi. Jak więc ona może być prezydentem? Pomyłka...
Pzdr

Obrazek użytkownika Mildred

22-01-2020 [16:05] - Mildred | Link:

Widać,że Autor  jest zwolennikiem ekspresji mowy i gestów w wykonaniu A.Dudy - nie niech mu (t.j. Autorowi) tam będzie, w końcu de gustibus...etc.. Zapewne Autor już ćwiczy takie "miny i gesty mussolinskie", ale nie wiadomo czy uda mu się je pokazać publicznie,ale jeśli tego pragnie,życzę mu aby się spełniło. Będzie się z czego pośmiać,nie tak jak w przypadku prezydenta wstydzić

Obrazek użytkownika xena2012

22-01-2020 [16:59] - xena2012 | Link:

Przeciez jest wiele krajów na świecie gdzie odbywają się wybory prezydenckie,czemu Kidawa nie zglosi swej kandydatury własnie tam?Po co się męczyć w Polsce i z Polską?I czy nam potrzebny jest prezydent którego Polska nie obchodzi?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

23-01-2020 [15:56] - krzysztofjaw | Link:

Nie jest potrzebny i tyle. Kidawa se zakidjałałła totalnie. Zakidjałłanie... to dobre określenie na Panią Kidawę-Błońską.

Obrazek użytkownika angela

23-01-2020 [16:07] - angela | Link:

Przecież oni wszyscy, totalnie walczący,   z Polskim rządem i prezydentem, mają do zaoferowania Polakom ' to co było ',  to jest zwijanie państwa polskiego, a Polaków wypchac za granicę. 
' Piniędzy ni ma, i nie będzie ', teraz pytanie? Skąd teraz,za tej ekipy,  na tyle miliardowych programów socjalnych, pieniadze są,  zero deficytu budżetowego,  I GDZIE TE PIENIĄDZE WTEDY SZŁY. 
Wiec, co ta kobiecina ma mówić, że  ' zrobią  dobrą kampanię,  że będą pracować, NAD CZYM.?
Dobra kampania, to dac ludziom prace i pieniądze, żeby godnie żyli, a nie mądrze oszukać,  żeby wygrać. 
Dlatego pani Malgorzata, zapomina co ma mówić, bo fałsz ma swoje granice.