PO-kuj się Bronek !!!Zwalniam cię dyscyplinarnie!!!

Pakuj się , bierz z PO  rząd i wyp…    stąd !!! No wiem , że jestem niegrzeczny ale jak mogę być grzeczny gdy system próbuje wszystko domknąć i z Polaków zrobić niewolników .Ja ciebie Komorowski razem z twoimi kumplami z WSI , SB oraz całą sitwą urzędniczą i pijawkami czerwonymi  ZWALNIAM DYSCYPLINARNIE z dniem 24 maja 2015 r.
Uzasadnienie zwolnienia dyscyplinarnego  
Za dwa i pół miliona tych Polaków którzy musieli uciekać z kraju na emigracje za chlebem i normalnym zżyciem , za rozłąki rodzin i płaczące dzieci . Za okradziony naród z majątku . Za upadłe stocznie . Za zmuszenie Polaków do pracy do 67 roku życia czyli do śmierci . Za młodych , którzy nie Mają szans na założenie rodziny i godne życie . Za sprzedana przez Ciebie historie Polski na jarmarku kłamstwa i obłudy , gdzie z Polaków uczyniłeś katów . Za setki tysięcy ludzi pozbawionych nadziei na lepsze życie , którzy żyją z dnia na dzień . Za chorych których Twój system uśmierca traktując chorego jak dojną krowę . Za podatki i daniny nałożone na Polaków przez wasz system . Za zniszczonych przedsiębiorców i ich majątki przez wasze urzędy skarbowe . Za represyjne państwo gdzie Polacy czują się jak w Obozie Pracy . Za to że brałeś i bierzesz udział w niszczeniu polskości . Za to ze bierzesz udział w PRZEMYŚLE PO-GARDY do Polaków . Za to że rozpętałeś wojnę o Krzyż na Krakowskim przedmieściu  barbarzyńco. Za to że  brałeś udział w obrabowaniu Polaków ze 150 miliardów złotych zbieranych w OFE. Za to że Polacy musza pracować za śmieszne pieniądze i żyć poniżej godności na skraju ubóstwa  zostawiając w spadku swoim dzieciom BIEDE . Mógłbym pisać i pisać bo już od ponad 25 lat bierzesz w tym udział jako wierny członek neokomuny . To co wymieniłem wyżej wystarcza by cię ZWOLNIĆ DYSCYPLINARNIE .
 
Dlatego ja Kat , obywatel Polski ZWALNIAM CIĘ DYSCYPLINARNIE  z pracy i dedykuje piosenkę na odchodnym ….. . NIE DO ZOBACZENIA

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

21-05-2015 [09:36] - NASZ_HENRY | Link:

Bronek sPOdaj dziad(k)u ;-)

Obrazek użytkownika Zofia

21-05-2015 [10:50] - Zofia | Link:

Przyłączam się do DYSCYPLINARNEGO ZWOLNIENIA peowskiego prezydenta w trybie natychmiastowym, nie czekając do 24 maja 2015. Do tego czasu wraz z kumplami może sprzedać nas wszystkich jako gratis do polskiej ziemi i lasów.

Obrazek użytkownika anka1958

21-05-2015 [23:28] - anka1958 | Link:

Popieram,niech w,,,,ją oboje,jak jego małzonka twierdzi,że emigracja to szansa nie dramat więc niech spakuje bronka i jedzie razem z nim.Dobrze jej to zrobi,schudnie na pewno