Intensyfikacja antypolskich postaw

Nie wiem czy Państwo dziś zauważają pewną intensyfikację postaw antypolskich wśród polityków, mediów i w innych sferach naszego życia. Jesteśmy powoli "grillowani" metodą  "żaby", czyli powoli i systematycznie wtłacza się nam postawy szowinistyczne, faszystowskie i "antysemickie" tak, abyśmy kolejne kroki w tym antypolonizmie przyjmowali bardzo potulnie i ze zrozumieniem, iż może faktycznie jesteśmy zacofanym, ksenofobicznym i katolickim "złym" narodem.

Takie działania antypolskie występowały już wcześniej, ale zdaje się, iż dziś jest ich kumulacja i to na wielu płaszczyznach: cywilizacyjnej i religijnej, społecznej, kulturowej, edukacyjnej, ekonomicznej, etyczno-moralnej, politycznej, artystycznej, ideologicznej, itp.

Polska dziś - obok Węgier - jest w Europie najbardziej katolickim krajem, ale jest od Węgier zdecydowanie większa, ludniejsza i geostrategicznie spełniająca dużo wyższą rolę w UE i nie tylko.

Jesteśmy na naszym kontynencie największym narodem reprezentującym tradycyjną postawę cywilizacji łacińskiej, która była/jest fundamentem rozwoju poszczególnych narodów i państw, jak i całej Europy. Niestety rewolucja neomarksistowska (kulturowa) na zachodzie Europy zbiera swoje żniwo. Można nawet powiedzieć, że nie była  i nie jest to rewolucja a ewolucyjne systematyczne i powolne "grillowanie" lewactwem większości narodów europejskich, ale nie tylko. I Polska dziś stała się obiektem ataku marksistów ideowych, którzy - podobnie jak onegdaj w Europie - próbują to ich, oparte na ideach A. Gramsciego i innych współczesnych kulturowych komunistów, lewactwo zakorzenić w Polsce.

Stąd ataki na Kościół Katolicki, dezawuowanie roli rodziny jako związku kobiety i mężczyzny wraz z dziećmi, fałszywie pojmowana tolerancja i neoliberalizm (demoliberalizm), politpoprawność, obsceniczne narzucanie ideologii gender przejawiające się np. w marszach LGBTQ+, próba atomizacji i pauperyzacji oraz dezintegracji (np. islamizmem) społeczeństwa polskiego i można tak wymieniać jeszcze wiele rzeczy.

Powiązane z lewactwem jest też działanie wielu środowisk żydowskich, szczególnie w obszarze naszej wiary jak i czynników ataku ekonomicznego na nasz kraj. Judaizm a przede wszystkim współczesny syjonizm talmudyczno-rabiniczny jest w całkowitej kontrze wobec naszej wiary chrześcijańskiej, podobnie zresztą jak ateistyczne lewactwo. Cywilizacja łacińska jest diametralnie różna od cywilizacji żydowskiej i również obca dla lewactwa a Polska jest dziś jej ostoją i może - w dobie wielkiego kryzysu cywilizacyjnego w Europie - przyczynić się do jej powrotu na łono europejskie. Tym większy jest ten atak neomarksistów kulturowych na nasz kraj.

Co zaś do ataku ekonomicznego to można odnieść się tutaj do ustawy 447 JUST, która może posłużyć niektórym organizacjom żydowskim do wysuwania roszczeń wobec Polski o bezprawne reparacje wojenne za utracone i bezspadkowe mienie żydowskie. I w tym obszarze dziś można zauważyć intensyfikację antypolskiej postawy większości środowisk żydowskich. Zresztą te środowiska przez cały okres powojenny prowadziły długookresowe i wspólne z Niemcami działania mające na celu przypisanie Polakom zbrodni II WŚ, w tym Holocaustu. I tak jest niestety - mimo rożnych deklaracji - do dzisiaj a my nie mamy woli lub sposobu, aby temu przeciwdziałać.

W sferze artystycznej, politycznej i edukacyjnej promuje się ludzi i postawy, które wyznają jedyną współczesną i neomarksistowską ideologię. I są to działania dotyczące wszystkich: literatów, aktorów, reżyserów, wszelkiej maści celebrytów, dziennikarzy, piosenkarzy, aktorów, polityków, nauczycieli,  i innych. Przejawia się to np. w nagradzaniu nagrodami takich lewackich pisarzy jak Olga Tokarczuk;  w reżyserowaniu filmów, które negują cywilizację łacińską i przemycają treści antykatolickie (np. morderca nosi łańcuszek z Krzyżem Chrystusowym) a nieraz i antypolskie; w tworzeniu reklam, w których np. pokazuje się całujących się mężczyzn czy kobiety; karaniu lub wyrzucaniu z pracy ludzi niechętnych LGBTQ+ (np. w całkowicie już opanowanej przez lewactwo Szwecji), wprowadzaniu seksualizacji do szkół ("tęczowe piątki"), ataku lewackich polityków na tych, którym do tego lewactwa bardzo daleko; pisaniu "historii" na nowo i w wielu innych obszarach.

Należy zauważyć, że wszystkie te działania są w jakiś sposób zintegrowane ze sobą i funkcjonują na zasadzie sprzężenia zwrotnego. Jedne działania implikują inne i są też od nich zależne oraz uzupełniające. Jest to właśnie ten skomasowany atak na całą Polskę i na nas wszystkich. Nieraz nie zdajemy sobie z tego sprawy pochłonięci jakimiś dyskusjami przyziemnymi, którymi karmią nas media wszelkiego rodzaju.  Czas się obudzić i zacząć walczyć o Polskę, o jej odbudowanie i trwanie w naszej łacińskiej tradycji.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RinoCeronte

07-12-2019 [14:02] - RinoCeronte | Link:

Niestety Polacy już w Polsce nie rządzą... 
Reszta musi być milczeniem. 

Obrazek użytkownika xena2012

07-12-2019 [18:07] - xena2012 | Link:

Jesteśmy pochłonieci dyskusjami przyziemnymi,drugorzędnymi bądź wyłacznie ideologicznymi.Jak rozumieć wrzawę po wygibasach warszawskiego Ratusza w kwestii opłatka? Na co komu taka tradycja?Opłatkiem dzielimy się z osobami bliskimi lub przyjaznymi w atmosferze poszanowania tradycji,więc co to za przyjemność dzielić się opłatkiem z taką Diduszko?Po co narażać zapraszając księdza,że ta niezrównoważona kobieta wywoła skandal,bądź obrazi dzielących sie opłatkiem.Tymczasem w mediach ta sprawa urosła do narodowego problemu przykrywając naprawdę wazne inne sprawy.Dlaczego na pierwszy plan wysuwają się wypowiedzi oburzonych do żywego poślic Marczuajtis i Jachiry odnośnie zawiadomień o Różańcu w którym nie muszą przecież uczestniczyć?Ale zamiast tłumaczyć się poslicom należało spytac Marczuajtis co stało sie z pieniędzmi które lekka rączką wydatkowała na projekt Olimpiady Zimowej w Krakowie.Jak sie bowiem okazuje ani Olimpiady,ani nawet projektu i dużych zmarnotrawionych przez nią pieniędzy też nie da się znależć.Media zupełnie nie potrafią sobie poradzić z tak trudną przyznaję sytuacją.

 

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

07-12-2019 [18:33] - krzysztofjaw | Link:

Masz rację. SAkupiamy się na drobnostkach a sprawy ważne umykają. Dlaczego nie piszemy o skazywaniu lub potrzeby skazywania aferzystów z PO?, itd. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika tricolour

07-12-2019 [21:41] - tricolour | Link:

A lekarz, który wziął bezpłatny urlop i na tym urlopie, w tym samym szpitalu, pracuje na dyżurach i zarabia 400 000 złotych, to uczciwy czy nie?

Obrazek użytkownika Jak pragnę zdrowia

08-12-2019 [23:59] - Jak pragnę zdrowia | Link:

Tricolour w ten sposób raptownie uciął całą tę niezwykle inteligentną i pasjonującą - przepraszam za wyrażenie - dyskusję.