Tylko PiS obroni nas przed marszałkiem Czarzastym

To co dziś wyprawiał marszałek Czarzasty w TVP Info no to po prostu koniec świata. Zaczął od przytoczenia wprost tez o polish death camps twierdząc, że jeszcze nie tak dawno w PL były strefy do których Żydzi mieli zakaz wstępu. Kiedy? Ano podczas II wojny światowej, w czasie okupacji niemieckiej. Robili je Niemcy? Tak, ale w Polsce, na polskim terytorium.
Potem było jeszcze gorzej marszałek Czarzasty  śmiało głosił tezy twardej propagandy głębokiego PRL. Aż samo słuchanie napawało grozą i porażało. I jest tylko jedna droga by bronić się przed takimi kłamliwymi, nieprawdziwymi słowami: PiS nas obroni. Tak jak dzielnie bronił nas w TVP red. Adamczyk zakrzykując marszałka Czarzastego jak ongiś Gembarowski  Krzaklewskiego czy red. Gugała innego polityka prawicy. Dopóki PiS będzie rządził to miejsce słów marszałka Czarzastego jest na śmietniku historii i nigdy nie trafią one do uznanego dyskursu, nie trafią do podręczników szkolnych, ba, nigdy nie usłyszymy ich na antenie Telewizji Polskiej (co innego polskojęzycznych telewizji). 
Co stałoby się gdyby nagle PiS-u zabrakło i przestałby nas bronić przed marszałkiem Czarzastym, przed ideologią LGBT, przed 447, przed Biejat i innymi  dopustami? Byłby dramat. Jeden wielki dramat. Może nie wszystko w PiS jest idealne, może tu i ówdzie zdarzają się błędy potknięcia, usterki, ale przecież nie ma takich przekrętów jak za PO i SLD. A linia partii jest słuszna. I jak tylko będzie większość konstytucyjna to wszyscy czerwoni zostaną pogonieni tak, że ho, ho.
Dlatego nie mamy wyjścia i musimy twardo stać przy PiS i przy prezesie Kaczyńskim, bo póki oni rządzą to nas bronią, a jak ich nie stanie, to kto nas obroni?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

27-11-2019 [22:09] - Jabe | Link:

Marszałek jest uznany, to i dyskurs jest uznany.

(Nie wiem, czy to nie fejk, ale ponoć raczej synchronicznie głosują.)

Obrazek użytkownika Adalbertus

28-11-2019 [00:28] - Adalbertus | Link:

Nie słyszałem popisów tego postkomucha Czarzastego, ale przeczytawszy ten popis komucha Forosa już nie mam złudzeń:PiS ma coraz więcej zwolenników przyspieszonego powrotu do PRL.

Obrazek użytkownika angela

28-11-2019 [16:44] - angela | Link:

@Adalbertus, skoro pan Czarzasty komuch, i PiS dąży do komunizmu, to powinni się  zgadzać, a się nie zgadzają,   to coś z rozumowaniem  Albertusa  nie tak.

Obrazek użytkownika Marek1taki

28-11-2019 [07:47] - Marek1taki | Link:

Poglądy pro-LGBT i anty-polskie z pozycji holokaustindustry dopiero teraz się u marszałka Czarzastego ujawniły. Późna dojrzałość jak na człowieka na pozór o ugruntowanym światopoglądzie. Może to przychodzi w komplecie z objęciem stolca.
Natomiast wątpię w skuteczność PiS w obronę przed tymi atakami. Stosuje taktykę torreadora bez mulety i bez szpady. W dodatku wegetarianina.

Obrazek użytkownika xena2012

28-11-2019 [09:38] - xena2012 | Link:

Pan Czarzasty nakreca się coraz bardziej ,nawet nos ma wiecej niz dotąd czerwony.Nie łudźmy się ,że takie indywiduum jak on poprzestanie tylko na zaprezentowanych aktualnie wypowiedziach.To wierny uczeń kanalii Urbana,który z kłamstwa uczynił narzędzie propagandy.Zapewne na kolejne spotkanie w studio Czarzasty przyjdzie z flagą z sierpem i mlotem i jeszcze bardziej czerwonym kinolem a zgromadzeni pozostali goście słuchac bedą jego bredni z nabożeństwem ,bo oto mamy demokrację.

Obrazek użytkownika Warmia

28-11-2019 [12:34] - Warmia | Link:

Piano piano...
1. Brak alternatywy
- opozycja próbuje nam pomóc pompując Konfederację, im więcej uszczknie Pisowi tym bliżej do ostatecznego wygaszenia tego "kraiku" 
2. Pis musi doprowadzić do ukarania, tak jak w przypadku sędziego Juszczyszyna polskich urzędników, funkcjonariuszy etc winnych zaniechania, złamania procedur w sprawie organizacji wizyty do Smoleńska 
- także tych Pisu, na dzisiaj tyle chyba można zrobić
- bez tego nie jest wiarygodny jako silny gracz z którym należy się liczyć
Skoro tego nie robią to widocznie jest to poza zakresem wyznaczonych działań na które mogą sobie pozwolić.
4. Czy to karnawał, oby nie w celu wywabienia węży z kryjówek, żeby po przegranej ostatecznie je unieszkodliwić.
 

Obrazek użytkownika xena2012

28-11-2019 [13:15] - xena2012 | Link:

Ja wcale nie chcę wygaszenia tego ,,kraiku'' zwanego Polską więc za pomoc opozycji i Konfederacji uprzejmie dziekuję,ale oferty nie skorzystam.Ale dla Konfederacji mam dobrą radę,aby zdjeła różowe okulary i spojrzała sojusznikowi w walce z PiS-em w oczy zanim dostanie od tegoż cwanego alianta potęznego kopa w tyłek i znów osiadzie na kanapie.

Obrazek użytkownika Jabe

28-11-2019 [14:56] - Jabe | Link:

Biorąc pod uwagę, że PiS zwalczał Konfederację, najpierw wyzywając od ruskich onuc, później zamilczając w rzekomo narodowych środkach masowej dezinformacji, raczej partii rządzącej należy dać dobrą radę, żeby spojrzała w oczy sojusznikom w walce z prawicą. Dotyczy to zwłaszcza SLD.

Obrazek użytkownika Warmia

28-11-2019 [16:22] - Warmia | Link:

Takie zdanie o kraju, który reprezentują ma większość dyplamatów czynnych. A kraik zaczęrpnęłam z opinii Pana profesora, który wykłada polską literaturę we Francji. Goszcząc w kraiku jakże był zdegustowany tym co się dzieje za rządów tych... Onych. Myśląc, że ma do czynienia z "normalną" osobą (spojrzał na bibliotekę i katalog autorów) pozwolił sobie na wyrażenie swojego oburzenia. A tu plum - oszołomka i pisowska hołota hi hi.

Obrazek użytkownika xena2012

28-11-2019 [18:36] - xena2012 | Link:

Alez cieszymy się ,że pisowską holotę i oszolomkę(to pewnie ja) nawiedziła przedstawicielka światłej elity,postępowa,mądra a może i piekna.

Obrazek użytkownika Warmia

28-11-2019 [20:02] - Warmia | Link:

Nie śmiałabym nigdy. To ja miałam okazać się pisowską hołotą i oszołomką.