Projekt „ Kukiz” czyli jak zagospodarować antysystemowca

Projekt „ Kukiz” czyli jak zagospodarować antysystemowca będącego na etacie
Cieszy mnie wynik P. Dudy w pierwszej turze , cieszy mnie tez , że młodzież głosowała na P. Kukiza mimo że uważam go za opłacanego przez system „antysytemowca” . Cieszy mnie to że oto na naszych oczach tworzy się obóz patriotyczny szczerze wqrwionych Polaków .  To dobrze nam wszystkim wróży . Bardzo ładnie zareagował Pan Andrzej stawiając wniosek o referendum w sprawie JOW. Być może niebawem P. Duda dogada się z P. Kukizem . Nie wiem czemu ale mam wrażenie , że Kukiz może się urwać systemowi z czego byłbym bardzo rad. Tak jak solidarność urwała się bezpiece tak być może i kukizowcy urwa się systemowi  i czekają nas dni na które czekamy . Wbrew wszystkiemu cieszy mnie to że mamy realną szansę wywalić POstkomunę na  śmietnik historii .
Lecz teraz będzie mniej kolorowo :
PRAWDOPODOBNIE DO FAŁSZERSTW DOJDZIE W DRUGIEJ TURZE !!!!
PRAWDOPODOBNIE KUKIZ ODDA SWOJE GŁOSY NA KOMOROWSKIEGO VEL SCHETYNE
Panie Pawle , który popierałeś Platformę i Komorowskiego czy to nie jest żenujące , że nie popiera pan pana Andrzeja Dudy w II turze wyborów?
Czy Ci wszyscy co Panu zaufali ( doprawdy nie wiem dlaczego ) maja zostać przez pana ZMIELENI???
Pisałem już , że zostanie Pan Szawłem i czuje że tak będzie .
Te pańskie JOW-y sa delikatnie mówiąc o dupe rozbic i nie zdają nigdzie egzaminu , więc niby dlaczego miałyby zdać egzamin w kraju rządzonym przez WSI-oków?  
Moi drodzy Kukizowcy nie mam najmniejszego zamiaru was obrażać ale zadam wam kilka pytań  abyście zrozumieli ze projekt „ Kukiz” nie ma szans powodzenia
1.Czy uważacie że człowiek systemu , który popierał Platformę jest antysystemowcem?
2.Jakie zaplecze ma Pan Kukiz by realizować swoje postulaty bez zaplecza prawnego , politycznego itd. W kraju gdzie od 26 lat rządzi neokomuna?
3.Czy wystarczy by ktoś krzyczał przeciw by uważać  ze naprawdę jest przeciw , bo moim zdaniem to ściema?
4. Czemu wasz człowiek antysystemu nie poparł P. Dudę w walce o Prezydenture Polski , podczas gdy Pan Duda zadeklarował referendum w sprawie JOW.
Obawiam się że system przygotowal zwycięstwo Komoruskiego w II turze a głosy zdobyte przez Kukiza miały uniemożliwić zwycięstwo kandydatowi PIS w I turze.
Surowo oceniam PIS i jeszcze surowiej to co się obecnie w mojej Polsce dzieje . Proszę Boga byśmy się wszyscy nie dali wszyscy wpuścić w maliny a tym bardziej by to waleczne pokolenie , które obudził Kukiz nie zostało zmarnowane przez kłamstwo , manipulacje i system . Dlatego , że wiem iż P. Duda dotrzymuje słowa widzę dobrze koalicje pomiędzy kukizowcami a dudowcami  gdzie dobrem nadrzędnym jest Polska i jej obywatele . Ne będę prosił ale żądam byście dali szanse Andrzejowi Dudzie w walce z Komoruskim systemowcem z PZPR i WSI . Ten człowiek to jeden z wielu czerwonych wrzodów na dupie naszej ukochanej Ojczyzny  . Wyciśnijmy ten wrzód 24 maja dając szansę człowiekowi który tak jak my wszyscy chce zmienić Polskę
3MAJCIE SIĘ CIEPŁO moi młodzi przyjaciele

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jazgdyni

12-05-2015 [06:47] - jazgdyni | Link:

Witaj

Istnieje bardzo duże ryzyko, że elektorat Kukiza może być instrumentalnie rozegrany do utrzymania Komorowskiego na stanowisku.
Projekt "Kukiz", jest niemalże kalką projektu "Jerzy Owsiak". Dokładnie skierowany do elektoratu, który uczestniczy w Przystanku Woodstock.
Widać służby rozpracowały już ten mechanizm wpływu na młodzież. Przypominam, że przy poprzednich wyborach usiłowano wykorzystać Karolaka, ale wówczas pomysł nie zadziałał.
Teraz wybrano lepiej, bo Kukiz ma autentyczną charyzmę.

A całość wpisu gorąco popieram.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

12-05-2015 [07:12] - ExWroclawianin | Link:

100/100

Absolutnie sie zgadzam, ze Kukiz to V kolumna PO i zdrajcy/mordercy Bredzislawa!

Gdyby Kukiz naprawde chcial naprawiac Polske to dzisiaj powinien bez chwili zastanowienia poprzez dr Andrzeja Dude w II turze wyborow 24 Maja, a gdy tego nie zrobni to udowodni ze mu WCALE NA POLSCE NIE ZALEZY..........

Obrazek użytkownika loli pop

12-05-2015 [10:55] - loli pop | Link:

Gdyby ogłosił się już sojusznikiem Dudy jego głos, przekaz, przez 2 najważniejsze tygodnie utraciłyby walor świeżości, niezależności, płynących spoza systemu. Z którym to głosem, o dziwo, mainstream się liczy. Bo wie, ze taka jest prawda. Ale prawdę głoszoną przez PIS i Dudę łatwo zdezawuować. Przez Kukiza, można próbować, że to niezadowolenie z obu partii, że młodzi, niedoświadczeni (co dzieje się na tych blogach), ale nie można przekazowi odmówić waloru prawdy. PiSowi potrzebny jest przekaz płynący od Kukiza ( choćby ten po I turze, ale i wcześniejszy), a nie sam Paweł Kukiz i jego deklaracje.

Obrazek użytkownika Studentka

12-05-2015 [07:40] - Studentka | Link:

Niestety obawiam się, że się Pan nie myli co do Kukiza, jedyna nadzieja,że jego wyborcy nie dadzą się zbałamucić przez Komorowskiego, ale w II turze dużo niebezpieczniejsze będzie "liczenie" głosów, dużo łatwiej zmanipulować wynik przy dwóch kandydatach. Doprowadzili różnicę między Dudą i Komorowskim w I turze do niecałego procenta - to jest przygotowanie do wyniku w II turze na korzyść Komorowskiego. Diabelnie prosty plan, tym bardziej, że plan z Kukizem okazał się sukcesem.

Obrazek użytkownika Opornik1953

12-05-2015 [08:07] - Opornik1953 | Link:

Przepraszam bardzo ,ale pracuję z ludżmi w wieku 25 do 40 lat i z rozmowy z nimi wiem . że głosowali
w większości na Pawła Kukiza.Niezależnie co powie
Pan Paweł Kukiz to oni skłaniają się do oddania głosu na Pana Andrzeja Dudę.To są wolni ludzie a do tego samodzielnie myślący i nie potrzeba im doradców
mających im powiedzieć jak głosować.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

12-05-2015 [09:00] - HenrykHenry | Link:

- "To są wolni ludzie a do tego samodzielnie myślący" - Pan sobie jaja robi ?!!!.

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

12-05-2015 [08:46] - StachMaWielkieOczy | Link:

Spotkanie … w gronie

- Jego ekscelencja Karol XVI Gustaw Król Szwecji ,
- Absolwent Uniwersytetu Uppsala gdzie studiowal politologię, prawo finansowe i ekonomię.

- Jego ekscelencja Akihito Cesarz Japoni ,
- Absolwent Uniwersytetu Gakushūin gdzie studiowal nauki polityczne i ekonomiczne oraz prawo konstytucyjne.

- Jego ekscelencja Paweł Piotr Kukiz Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
- lider zespołu Piersi „Tits”

...............

Tak glosuje pokolenie wychowane na " Debiliadach " w TV

Obrazek użytkownika HenrykHenry

12-05-2015 [09:06] - HenrykHenry | Link:

To jest bardzo dobre , to trzeba wklejac wszedzie tam gdzie gdzie to pokolenie "debilnych" sie obraca.

Obrazek użytkownika loli pop

12-05-2015 [10:23] - loli pop | Link:

To nie ma znaczenia, bo Kukiz nie ma szans, na stanowisko prezydenta RP. Przegrał. Już zapomnieliście ?

Obrazek użytkownika HenrykHenry

12-05-2015 [08:46] - HenrykHenry | Link:

Bo my mamy "debili" zwanych mlodymi drogi Kacie , czego juz nie raz dali przyklady.
No ale jezeli maja takich suflerow jak Pasierbiewicz to czemu sie dziwic ze to imbecyle.
Zastanawiam sie czy ta cholota jest warta A.Dudy i PiS.

tak wlasnie jak napisales - " system przygotowal zwycięstwo Komoruskiego w II turze a głosy zdobyte przez Kukiza miały uniemożliwić zwycięstwo kandydatowi PIS w I turze"

System po raz enty wykorzystal "yntelygencje" mlodych !!!.

Obrazek użytkownika Opornik1953

12-05-2015 [12:49] - Opornik1953 | Link:

Coś ci uwiera wreszcie .Nie bój się młodych chyba ,że jesteś ka....siem.

Obrazek użytkownika loli pop

12-05-2015 [10:13] - loli pop | Link:

Paweł Kukiz jest Szawłem. Bo jak Szaweł, ze złego człowieka przeistoczył się w Pawła walczącego ze złem. Czyli nazywając kogoś Szawłem, przynajmniej dotąd, miało się na myśli nawróconego grzesznika.
Kukiz nie ma szans, ale bez Kukiza, ludzie niezadowoleni w dużej części nie zagłosowaliby na Dudę. Szukaliby bardziej wyrazistych kandydatów. Kukiz nie jest antysystemowcem, jak go przedstawia mainstream. Jest jak najbardziej systemowcem, który go chce zmienić, by dopuścić do głosu obywateli. W ostrej formie wykrzyczał to co myślimy wszyscy, którzy są przeciwko rządom PO. Chwała mu za to. Teraz Duda może to śmiało podchwycić. Bo to nie jest już diagnoza PIS, a diagnoza zwykłych ludzi. Dlatego podkreślajmy, ze Kukiz jest systemowcem, który reprezentuje zmielonych, oburzonych, odrzuconych, zmuszonych do emigracji.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

12-05-2015 [10:28] - NASZ_HENRY | Link:

W pierwszej turze Duda nie mógł wygrać! Tak mówi matematyczna symulacja a matematyce pan wierzy!
Porównanie symulacji (©HENRY z dnia 07.05.2015) z wynikami wyborów w dniu 10.05.2015
Kandydat – Symulacja%, Głosowanie%
Duda – 34%, 34.76%
Komorowski – 33%, 33.77%
Kukiz - 8%, 20.80%
Ogórek - 6%, 2.38%
Jarubas - 5%, 1.60%
JKM - 4%, 3.26%
Braun – 3%, 0.83%
Palikot – 2,4%,1.42%
Kowalski - 2%, 0.52%
Wilk – 0,5%,0.46%
Tanajno – 0,1%.0.20%
NG – 2%, 0,83%
Błąd symulacji - ±3%
Symulację wyników wyborów przeprowadzono metodą Monte Carlo na dwuprocesorowym 8 rdzeniowym komputerze firmy IBM ;-)

Obrazek użytkownika Andrzej W.

12-05-2015 [11:39] - Andrzej W. | Link:

Dobra symulacja :)
Ale w Radomiu i okolicach było blisko do wycofania towarzysza cinkciarza już w pierwszej turze.