Poszukiwany Grzegorz ze Schetyna

W związku z doniesieniami ,iż lider oPOzycji cierpi na wariatyzmy  POszoniaka Policja zarządziła poszukiwania Gregora , cytuje treść  :
„ W dniu 19 września Platforma Odbytwatelska złożyła zawiadomienie o zaginięciu swojego Lidera a wraz z nim programów rozprawy…ups. Naprawy z Rzeczypospolitą .Zachodzi podejrzenie , że rabunku programów  dokonały kaczystowskie bojówki  wraz z siepaczami spod znaku orła białego .Podajemy rysopis zaginionego :
Wzrostu niskiego z pontonem powyżej bioder , lat ok.60 ,włosów brak bo jedyne co mu w życiu wyszło to włosy. Lubi przebierać się w dresik i Adasie na kopytka . Agresywnie reaguje na słowa PIS i Kaczyński. Apelujemy zatem do obywateli aby byli bardzo ostrożni w kontaktach z POszukiwanym i nie używali słów – Kaczyński oraz PIS , gdyż powoduje to obstrukcje umysłową POszukiwanego , oczy nabierają mu barw szaleńca, występuje  obłęd w oczach , gryzie, kopie kopytkami, wydaje smrodliwe zapachy z tyłu pleców, zionie ogniem z paszczy , strzela kleistą substancją z nosa , warczy , krzyczy i przeklina .Zalecane jest zatem aby w przypadku odnalezienia zawiadomić najbliższy posterunek Policji lub zadzwonić pod numer 112 .Publikujemy ostatnie zdjęcie Gregora po wylewie gówna z GW i Wisły oraz totalnej Brejzegolandi trollowej . Ten z lewej to POszukiwany, zdjęcie aktualne. Osobnik groźny dla otoczenia i dla Polski. Ostatnio widziany z Czosnkowskim ,który wylał zawartość ideologii platformy Odbytwatelskiej do Wisły . Dla znalazcy czekają obietnice PO i podpisane zdjęcie Gregora zaprawione pierwszym i drugim daniem na plaży u brzegu Wisły. NIE SWIRUJ  IDZ NA POLICJE