Politycznie chora psychicznie opozycja - obłęd udzielony

W ogóle obecnie polskie (ale też europejskie) lewactwo i demoliberałowie preferują rozwiązania, które mają im umożliwić zawsze wygraną i ciągłe rządzenie... zresztą wedle zaleceń J. Stalina innych komunistów: "Raz zdobytej władzy nie oddamy".

W Polsce nastąpiło coś, czego nikt się nie spodziewał. Wygrana PiS w rozmiarze pozwalającym na samodzielne rządzenie była chyba pomyłką przy liczeniu i sądzę, że PiS wygrał wyżej. Wygrana A. Dudy też musiała być na tyle wysoka, że nie można było bezczelnie sfałszować wyborów jak w przypadku kiedyś samorządowych.

Osobiście nie rozumiem dlaczego dzisiejsza opozycja i lewactwo europejskie chce za wszelka cenę podważyć wynik wyborów w Polsce. Nie może być tak, że jak wygrywa PO czy PSL a teraz też cała lewacko-demoliberalna koalicja zdrady narodowej, to jest demokracja i rząd ma prawo rządzić do kolejnych wyborów a jak wygrywa prawica to jest faszyzm i trzeba ją jak najszybciej obalić. I tu już nie chodzi o zdradę, ale o podstawy demokracji zapisane w Konstytucji... wybory parlamentarne odbywają się raz na cztery lata i koniec, wybory prezydenckie raz na pięć lat.

Lewactwo jest po prostu chore, podobnie jak demoliberałowie i oni wszyscy są skrajnymi antydemokratami a w przypadku Polski dodatkowo jej zdrajcami, złodziejami, aferzystami, ludźmi małymi intelektualnie i moralnie. To jest jakiś odpad społeczny, ludzie politycznie psychicznie chorzy i  żyjący we własnym świecie urojeń i fantazji...

Jak pisze Kapitan Nemo na niepoprawnych "rację ma prof. Łukasz Święcicki sugerując, że przeciwnicy polityczni obecnego rządu cierpią na zaburzenia psychiczne. - Jest coś takiego jak obłęd udzielony, z francuskiego — folie à deux. Czyli stan, w którym innym osobom udziela się urojeniowy pogląd na sytuację - opowiadał. - I rzeczywiście wydaje mi się, że teraz coś takiego obserwuję. Mam wrażenie, że to, co się dzieje w opozycji totalnej (dopisek mój), co jakiś czas przejawia takie symptomy obłędu udzielonego. Ludzie dokładnie nie wiedzą, o co im chodzi - tłumaczył psychiatra.

A przed wyborami naprawdę mamy do czynienia z jakąś trywializacją rzeczywistości prezentowaną przez opozycję totalną. Ludzie naprawdę mają już dosyć i faktycznie nie wiedzą o co tym totalniakom chodzi.

Ludzie może nie wiedzą, ale Grzesiu i cała ta partia "ludowa" doskonale wiedzą, o co im chodzi. To KORYTO. Utracony obiekt ich desperackich marzeń…" [1].

Biedni... Co oni zrobią po 13 października? Sądzę, że powyższy obłęd udzielony się jeszcze pogłębi. Oni nie potrafią być w opozycji. Nie mają żadnego programu dla Polski. PiS był w opozycji aż 8 lat i ten czas wykorzystał na zbudowaniu podwalin i szczegółów programu dla Polski, który zaczął wprowadzać zaraz po wygraniu wyborów. Był cierpliwy i pracował od podstaw. A co robi dzisiaj opozycja totalna? Jedynym ich programem jest anty-PiS, co na zwykłych obywateli już nie działa, ale właśnie ich obłęd udzielony nie pozwala im na racjonalny ogląd rzeczywistości. Są od niej oderwani też totalnie i jak pisałem wcześniej żyją w świcie własnych urojeń i fantazji. Nie rozumieją Polaków. Są zadziwieni ich postawą a zdziwienie przejawia się w końcu agresją, z czym mamy do czynienia obecnie.

Podobnie ma się rzecz z różnego rodzaju aktorami i aktorzynami, dziwnymi dziennikarzami czy celebrytami a nawet naukowcami. Smutne, ale prawdziwe.

No nic. Profesor nie podał jak leczyć taki obłęd udzielony, więc chyba dla nich już nie ma ratunku.

[1] http://niepoprawni.pl/blog/kap...

Pozdrawiam

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

19-09-2019 [08:31] - Jabe | Link:

Pisanie o fałszerstwach wyborczych też o zdrowiu psychicznym nie świadczy, no chyba że zakłada się, że i sam PiS jest w nie zamieszany.

W wygranej, przypominam, pomogli patriotyczni kelnerzy. Nagle wiatr zaczął PiS-owi wiać w żagle. Kto dmuchał?

Obrazek użytkownika xena2012

19-09-2019 [11:48] - xena2012 | Link:

Teraz opozycji w wygraniu mają pomóc aktorzy.Ile kosztują opozycję te ,,arcydziełka'' w wykonaniu fatalnie starzejacej się Nehrebeckiej,Pszoniaka,czy Gajosa robiacego wrażenie że na filmiku jest nieźle schlany? Czy młodzież doceni wysiłki tej geriatrycznej trupy i przejeta widokim ich mord zagłosuje gremialnie na opozycję?Przypomnę tylko że akcja w której przed kamerami żarli banany też nie przysporzyła chwały.

Obrazek użytkownika tricolour

19-09-2019 [12:01] - tricolour | Link:

Ja bym się raczej powstrzymywał od oceny cudzego wyglądu, gdybym był kobietą i co skrzyżowanie musiał patrzeć w lusterko cofania, czy to, co było na poprzednim skrzyżowaniu jeszcze nie spłynęło. Chyba nie ma innego powodu takiej wzmożonej kontroli...

Obrazek użytkownika xena2012

19-09-2019 [12:57] - xena2012 | Link:

A niby dlaczego mam się wstrzymywać od oceny ich czy raczej ICH wyglądu? Czy ONI -nasi wspaniali celebryci nie ubliżają społeczeństwu na każdym kroku?Im wolno?Zapewne komuś takiemu jak Tricolour taka akcja rodzimych aktorów się podoba.

Obrazek użytkownika tricolour

19-09-2019 [13:16] - tricolour | Link:

Nie cierpię za miliony i nie spotkałem się jeszcze z ubliżaniem. Skoro Panią to dotyka to może warto się zastanowić dlaczego?

Obrazek użytkownika kaliszanin

19-09-2019 [19:08] - kaliszanin | Link:

jak się z Pańskiej notki usunie emocje to istotnie zostaje tylko koryto...

świnie toczą bój ale nie na śmierć i życie, najbardziej zwalczają inne chętne do koryta...

Obrazek użytkownika Oratio recta

19-09-2019 [20:45] - Oratio recta (niezweryfikowany) | Link:

Tytuł jest kompromitacją autora jako świadectwo jego poziomu intelektualnego i kulturalnego. Tzw. komentarze p.Xeny są również takim samym świadectwem dla ich autorki.